Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ο τελικός κυπέλλου που θα γίνει?
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ρε δεν το ειχα ξαναδει αυτο....
δεν έχεις δει τίποτα ακόμα
αυτό δεν αφορά οπαδούς μια ομάδας κλπ
όταν έχεις να κάνεις με ένα κάρο ξένους αποκτηνώνεσαι
κι εδώ έχουμε πάνω από 1εκ
μισή Θεσσαλονίκη υπολόγισε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε φίλε δεν είμαι ολυμπιακός...μη σε ξεγελάνε τα 7αρια στο νικ μου...περίμενα μια λογική απάντηση από το'''για να δινουμε τροφή στους γαύρους''τεσπα απλά πάντα το είχα απορία και μάλλον με αυτήν θα μείνω :)

Για σπάσιμο το κάνουμε φίλε, μόνο γι' αυτό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
στα χαιλαιτς του αγωνα ο τσιριλο να δειχνει την φανελα του κοντρερας οπου κ δακρυσαμε ολοι κ ο μαρινακης να σπαει τα παντα στη σουιτα μετα το γκολ που αρπαξε η κωλαρα του.

Σοβαρά ρε τα έκανε πουτάνα ο χοντρομπαλάς στη σουΐτα μετά το γκολ; :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Σοβαρά ρε τα έκανε πουτάνα ο χοντρομπαλάς στη σουΐτα μετά το γκολ; :2funny: :2funny: :2funny:
ναι ρε...δεν τον ενοιαζε τιποτα τον μπουλη....επρεπε να παει μετα ο ζαγορ κ να του πει δωσε κ κανα 2 χιλιαρικα για τα σπασμενα...
ειδαμε σαντος με τον ζαγορ μαζι,αυτος πους προσεχε δεν ηταν πολυ ζωο...2 μετρα κ 150 κιλα μονο....
ψωμιαδη ειδαμε....ολα τα καλα παιδια εκει ηταν,μονο ο μπεος ελειπε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ναι ρε...δεν τον ενοιαζε τιποτα τον μπουλη....επρεπε να παει μετα ο ζαγορ κ να του πει δωσε κ κανα 2 χιλιαρικα για τα σπασμενα...
ειδαμε σαντος με τον ζαγορ μαζι,αυτος πους προσεχε δεν ηταν πολυ ζωο...2 μετρα κ 150 κιλα μονο....
ψωμιαδη ειδαμε....ολα τα καλα παιδια εκει ηταν,μονο ο μπεος ελειπε

Α δηλαδή στην κυριολεξία εννοείς ότι τα έσπασε έτσι; Όσο για Σάντος & Ψωμιάδη τους είδαμε κι εμείς απ' το πλάνο της τηλεόρασης. Αλήθεια, η αγαπούλα τί δουλειά είχε στη σουΐτα της Τούμπας σ' αυτό το παιχνίδι; Λες να κλείνουμε κανα deal για τον Ονουάτσι από τώρα;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Α δηλαδή στην κυριολεξία εννοείς ότι τα έσπασε έτσι; Όσο για Σάντος & Ψωμιάδη τους είδαμε κι εμείς απ' το πλάνο της τηλεόρασης. Αλήθεια, η αγαπούλα τί δουλειά είχε στη σουΐτα της Τούμπας σ' αυτό το παιχνίδι; Λες να κλείνουμε κανα deal για τον Ονουάτσι από τώρα;
ενας τυπος διπλα μου ελεγε οτι εχει καλες σχεσεις με τον ζαγορ ο αγαπουλας κ οτι πριν 3 χρονια κ κατι ηθελε να παρει τον ΠΑΟΚ πριν βαλουμε τον τεο στον θρονο...
ο μαριδακης τα εσπαγε κανονικα πανω κ αυτα που λενε σημερα για ενα ποτηρι που πεταξε αρχιδια,δεν το πεταξε,ηθελε να το πεταξει κ τον κρατησαν κατι φουσκες γιατι θα το τρωγαμε στο κεφαλι....
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ενας τυπος διπλα μου ελεγε οτι εχει καλες σχεσεις με τον ζαγορ ο αγαπουλας κ οτι πριν 3 χρονια κ κατι ηθελε να παρει τον ΠΑΟΚ πριν βαλουμε τον τεο στον θρονο...
ο μαριδακης τα εσπαγε κανονικα πανω κ αυτα που λενε σημερα για ενα ποτηρι που πεταξε αρχιδια,δεν το πεταξε,ηθελε να το πεταξει κ τον κρατησαν κατι φουσκες γιατι θα το τρωγαμε στο κεφαλι....
μάγκας με φουσκωτούς γύρω του
ο κόκκαλης θεός
βρήκε τον μαλάκα πούλησε
και άντε γειά
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ενας τυπος διπλα μου ελεγε οτι εχει καλες σχεσεις με τον ζαγορ ο αγαπουλας κ οτι πριν 3 χρονια κ κατι ηθελε να παρει τον ΠΑΟΚ πριν βαλουμε τον τεο στον θρονο...
ο μαριδακης τα εσπαγε κανονικα πανω κ αυτα που λενε σημερα για ενα ποτηρι που πεταξε αρχιδια,δεν το πεταξε,ηθελε να το πεταξει κ τον κρατησαν κατι φουσκες γιατι θα το τρωγαμε στο κεφαλι....

Τον αλήτη... Και μετά μας τσαμπουνάνε ότι είναι υποδείγματα & κάνουν λόγο για τους κάφρους του Π.Α.Ο.Κ. Αλλά μια ζωή αυτοί θα είναι, θρασύδειλοι. Ουαί υμίν υποκριτές Φαρισαίοι!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Τον αλήτη... Και μετά μας τσαμπουνάνε ότι είναι υποδείγματα & κάνουν λόγο για τους κάφρους του Π.Α.Ο.Κ. Αλλά μια ζωή αυτοί θα είναι, θρασύδειλοι. Ουαί υμίν υποκριτές Φαρισαίοι!
γιατι εχεις τοον μαριδακη για καλο παιδι?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
γιατι εχεις τοον μαριδακη για καλο παιδι?

Όχι ρε φίλε. Αλλά άλλο δεν είμαι καλό παιδί, άλλο είμαι αλήτης, έχει διαφορά. Όταν φιλοξενείσαι ακόμα κι απ' το σωματείο με το οποίο οι σχέσεις σας είναι τεταμένες είναι απαράδεκτο να κάνεις όλα αυτά που περιγράφεις.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Όχι ρε φίλε. Αλλά άλλο δεν είμαι καλό παιδί, άλλο είμαι αλήτης, έχει διαφορά. Όταν φιλοξενείσαι ακόμα κι απ' το σωματείο με το οποίο οι σχέσεις σας είναι τεταμένες είναι απαράδεκτο να κάνεις όλα αυτά που περιγράφεις.
ε ενταξει δεν βιασε κ τον ζαγορακη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ενα πλεξι γκλας εσπασε κ κανα 2 ποτηρια,απ οσο βλεπαμε....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ε ενταξει δεν βιασε κ τον ζαγορακη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ενα πλεξι γκλας εσπασε κ κανα 2 ποτηρια,απ οσο βλεπαμε....

Όμορφα ε; Ρε Deker πλάκα κάνεις; Τον ΚΥΡΙΟ Ζαγοράκη μπορείς να τον φανταστείς να κάνει ανάλογα στη σουΐτα του στο τηγάνι;
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
μανολο εισαι η ελπιδα μας
δεν την βγαζει καθαρη η αεκ μαζι μας....
φετος θα εχει 50 χιλιαρικα το οακα κ θα κλαιτε γιατι θα σας χαλασουμε κ τον μυθο της μεγαλυτερης εκδρομης στο εσωτερικο αλλα κ θα παρουμε την κουπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom