Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αρκετα πηρες αρωμα πρωταθληματη τραβα παπαφη τωρα να τσακωθεις με καμια γρια
χαβα κανω με την ομαδα σου και το γυφτολαο σου

Εγώ να δεις. 8 φορές σε έχω γαμήσει την τελευταία 10ετία & την άλλη Τετάρτη έρχεται & η 9η. Ο βάζελος σίγουρα πολύ λιγότερες...
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
Τί Αλαμάνες και μαλακίες λέτε

Οι 2 λαοί δεν έχουν σύγκριση

Με μεγάφωνα φωνάζουν συνθήματα τα πουστράκια στο Καραισκάκη,όπως προχθές στο Κύπελλο....

Ποιος να φωνάξει άλλωστε....οι γιαγιάδες και οι πούστηδες που γεμίζουν με το ζόρι το Καραισκάη?

12 χρόνια Τσάμπιονς Λιγκ και δεν πάτησαν ποτέ σε Ευρωπαικό γήπεδο

Θυμάμαι Πόρτο-γκέι 2-2 με το γκολ Γκόγκιτς που έδειξε η κάμερα 3 άτομα!!! να κατεβαίνουν τις σκάλες και να πανηγυρίζουν....τόσοι πήγαν στο Οπόρτο!!!!!!!!!

Εδώ φέτος παραμίλησε η Ολλανδία με τον άγιαξ και οι Τούρκοι με την Φενέρμπαξέ....

η πλακα ειναι οτι νομιζουν οτι εχουν καυτη εδρα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τί Αλαμάνες και μαλακίες λέτε

Οι 2 λαοί δεν έχουν σύγκριση

Με μεγάφωνα φωνάζουν συνθήματα τα πουστράκια στο Καραισκάκη,όπως προχθές στο Κύπελλο....

Ποιος να φωνάξει άλλωστε....οι γιαγιάδες και οι πούστηδες που γεμίζουν με το ζόρι το Καραισκάη?

12 χρόνια Τσάμπιονς Λιγκ και δεν πάτησαν ποτέ σε Ευρωπαικό γήπεδο

Θυμάμαι Πόρτο-γκέι 2-2 με το γκολ Γκόγκιτς που έδειξε η κάμερα 3 άτομα!!! να κατεβαίνουν τις σκάλες και να πανηγυρίζουν....τόσοι πήγαν στο Οπόρτο!!!!!!!!!

Εδώ φέτος παραμίλησε η Ολλανδία με τον άγιαξ και οι Τούρκοι με την Φενέρμπαξέ....

:2funny: :2funny: :2funny: Πες τα ρε palermo γαμώ την πουτάνα μου. Επιτέλους ξύπνησες ;)
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Σε λίγο θα φωνάζουν αλα ΝΒΑ

"defence"!!!!!!!!!!!
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
εχω  καμια 15ρια τουλαχιστον νικες με σενα τη δεκαετια , αλλα ουτε που ασχολουμαι γιατι εισαι μικρο μεγεθος.

και επειδη μου λες για κοσμο στην ευρωπη... πηγαινετε στο ροζεμποργκ οντας αποκλεισμενοι 1800 ατομα και μετα μιλα...

εχω δει και το δικο σας κοσμο στη βαλερενγκα...καμια 10αρια νοματαιοι ολοι και ολοι....

και οσο για την εδρα σας ο καστιγιο σας ειχε πει τι ειναι....
Εγώ να δεις. 8 φορές σε έχω γαμήσει την τελευταία 10ετία & την άλλη Τετάρτη έρχεται & η 9η. Ο βάζελος σίγουρα πολύ λιγότερες...
 

Κάνεις πάλι λάθη & θα σε μαλώσω, δε διάβασες πάλι ιστορία... Πριν το 2004 σε είχα γαμήσει & το 2003 πάλι στη Ριζούπολη για το Κύπελλο όπου & σε πέταξα εκτός...
καραισκακη 36-8-8
τουμπα      24-19-9 εσυ
και μετα μου λες για παραδοση
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
εχω  καμια 15ρια τουλαχιστον νικες με σενα τη δεκαετια , αλλα ουτε που ασχολουμαι γιατι εισαι μικρο μεγεθος.

και επειδη μου λες για κοσμο στην ευρωπη... πηγαινετε στο ροζεμποργκ οντας αποκλεισμενοι 1800 ατομα και μετα μιλα...
για τα τσαρτερ του θειου λες;
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Απορώ καμιά φορά τι καθόμαστε και ασχολούμαστε με το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα στην Ελλάδα, που ο πρωταθλητής είναι γνωστός απο το καλοκαίρι. Ο Μαρινάκης το καλοκαίρι ακολούθησε την γνωστή πετυχημένη συνταγή, πήρε καταρχήν πίσω απο τον πατέρα την διατησία, έφτιαξε το δίκτυο του με ομάδες υποκαταστήματα, την εξουσία των ΜΜΕ την είχαν έτσι κιαλλιώς στο λιμάνι οπότε ήταν πανέτοιμος να το σηκώσει απο τον Αύγουστο. Τις προάλλες ο γεωργίου είπε κάτι που ξεστόμισε ο βίκτωρας μητρόπουλος, οτι η παράγκα που είχε στήσει ο αδερφός του με τον κόκαλη είναι τίποτα μπροστά στην παράγκα του μαρινάκη.
Αν δεν υπήρχαμε όλοι εμείς που ανεβάζουμε το προιον που λέγεται ποδόσφαιρο, δεν θα υπήρχε και κανένα κίνητρο για κάθε λαμόγιο μαρινάκη να στήσει το πρωτάθλημα και να το σηκώσει.
Οπότε κατά μεγάλο ποσοστό εμείς τα κορόιδα φταίμε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Απορώ καμιά φορά τι καθόμαστε και ασχολούμαστε με το ποδοσφαιρικό πρωτάθλημα στην Ελλάδα, που ο πρωταθλητής είναι γνωστός απο το καλοκαίρι. Ο Μαρινάκης το καλοκαίρι ακολούθησε την γνωστή πετυχημένη συνταγή, πήρε καταρχήν πίσω απο τον πατέρα την διατησία, έφτιαξε το δίκτυο του με ομάδες υποκαταστήματα, την εξουσία των ΜΜΕ την είχαν έτσι κιαλλιώς στο λιμάνι οπότε ήταν πανέτοιμος να το σηκώσει απο τον Αύγουστο. Τις προάλλες ο γεωργίου είπε κάτι που ξεστόμισε ο βίκτωρας μητρόπουλος, οτι η παράγκα που είχε στήσει ο αδερφός του με τον κόκαλη είναι τίποτα μπροστά στην παράγκα του μαρινάκη.
Αν δεν υπήρχαμε όλοι εμείς που ανεβάζουμε το προιον που λέγεται ποδόσφαιρο, δεν θα υπήρχε και κανένα κίνητρο για κάθε λαμόγιο μαρινάκη να στήσει το πρωτάθλημα και να το σηκώσει.
Οπότε κατά μεγάλο ποσοστό εμείς τα κορόιδα φταίμε.
και που φτιαχνουν ετσι τις διαιτησιες τι κερδιζουν ρε παιχτη;να κερδιζουν τον αστερα με μουφα πεναλτυ και την λαρισσα που παει για υποβιβασμο να μην της δινουν πεναλτυ,και οι βλακες οπαδοι να πιστευουν οτι η ομαδα τους ειναι εφαμιλη της μπαρτσελονα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παλικάρια τα αρειανά έχουν αρχίσει πάλι να παίρνουν τα χαπάκια τους & να έρχονται σε έκσταση πιστεύοντας ότι θα πάρουν άσσο την Κυριακή στο Χαριλάου... Για να πλένουμε τις πούτσες μας σιγά - σιγά...
 

george_thess

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Αποδοσεις: Άρης - ΠΑΟΚ  2,34 -  2,98 -  3,30    <---------------- Εφυγε...
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
..Τις προάλλες ο γεωργίου είπε κάτι που ξεστόμισε ο βίκτωρας μητρόπουλος, [size=20pt]οτι η παράγκα που είχε στήσει ο αδερφός του με τον κόκαλη είναι τίποτα μπροστά στην παράγκα του μαρινάκη[/size].

Είπε τέτοιο πράγμα ο Βίκτωρας;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάντως, φίλε μου, μην θεωρείς δεδομένα όσα λένε άτομα όπως ο Δόντιας, ο οποίος είναι άτομο πολύ χαμηλής αξιοπιστίας.

Πέρυσι τέτοιον καιρό έλεγε ότι ο Σκόκο είχε κλείσει στον ΠΑΟ.

 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Προειλημμένη απόφαση 100%
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
εσυ να μην τιμωρεισαι για τα καφριλικια που κανεις δλδ?
ακομα κ τσαμπουκαδες σε γυναικοπαιδα στις Σερρες κανατε  :jerking:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εεε... άκουσες την default απάντηση... τι άλλο περιμένεις;
περιμένεις να τον πείσεις ότι άμα δεν έκαναν τα επεισόδια δεν θα υπήρχε τημωρία.

για όλα φταίει ο ολυμπιακός και η παράγκα του μαρινάκη.

γι' αυτό δεν πρόκειται να φτιάξουν τα αεκοπαοκια ομάδα ποτέ.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
στη συγκεκριμένη περίπτωση έριξαν οι μαλάκες αναίτια δακρυγόνα και έγινε της πουτάνας λόγω ασφυξίας

αυτά ήταν τα επεισόδια,ο πανικός δηλαδή

και ξεκίνησαν επειδή 30 άτομα πήγαν να μπούνε τζάμπα
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
εεε... άκουσες την default απάντηση... τι άλλο περιμένεις;
περιμένεις να τον πείσεις ότι άμα δεν έκαναν τα επεισόδια δεν θα υπήρχε τημωρία.

για όλα φταίει ο ολυμπιακός και η παράγκα του μαρινάκη.

γι' αυτό δεν πρόκειται να φτιάξουν τα αεκοπαοκια ομάδα ποτέ.

σούργελο,είμαι κατά της βίας και μακάρι αυτά τα πρεζόνια να τα εξαφανίσουν από τα γήπεδα

όταν όμως εμπλέκεται ο Ολυμπιακός,είμαι υπέρ της βίας,γιατί απλά μόνο έτσι καταλαβαίνει αυτό το σωματείο

στο κάτω κάτω,ο Νόμος επιτρέπει την βία(ακόμα και το φόνο) όταν είσαι σε άμυνα ή δέχεσαι παράνομη επίθεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom