Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Στην Alabama θες να πεις... Προς αποκατάσταση της αλήθειας. Για μια ακόμα φορά αποδείξατε τότε πόσο τσάτσοι είστε μια & την πέσατε όλοι σε ένα πούλμαν
αν βλεπω καλα λεει κατω κατω times tis toubas? :2funny: :2funny:
πολυ εγκυρη εφημεριδα
υγ.περιμενες να γραψει οτι σας γαμησαμε τα πουλμαν και τις......"ζαντες"?
 

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
προγνωστικα για το τοπικο ντερμπυ? να περασει η ωρα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αν βλεπω καλα λεει κατω κατω times tis toubas? :2funny: :2funny:
πολυ εγκυρη εφημεριδα
υγ.περιμενες να γραψει οτι σας γαμησαμε τα πουλμαν και τις......"ζαντες"?

Αν είναι έτσι τότε εσύ γιατί πιστεύεις τις μαλακίες που σου λένε οι δικοί σου που σου αποκρύπτουν ότι τρέχατε στα χωράφια για να σωθείτε απ' τις φωτιές;
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • NΔ ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟ.jpg
    NΔ ΛΕΥΚΑΝΤΙΚΟ.jpg
    27,8 KB · Εμφανίσεις: 13

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αν είναι έτσι τότε εσύ γιατί πιστεύεις τις μαλακίες που σου λένε οι δικοί σου που σου αποκρύπτουν ότι τρέχατε στα χωράφια για να σωθείτε απ' τις φωτιές;
ναι για αυτο ηταν κλειστη η εθνικη για ωρες,παιζαμε γυρω γυρω ολοι
θες να μας πεις για πιο προσφατα?το λιμανι της θεσσαλονικης ειναι βαθυ?ρωταω επειδη ειχατε κανει βουτιες σε ενα αγωνα πολο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
οχι,ετρεχα στα χωραφια

Μπα... Μάλλον τότε ως πιτσιρικάς που ήσουν, προκειμένου να μη σε έχουν στη σφαλιάρα τα άλλα παιδάκια, ήσουν στη φάση που αποφάσιζες πια απ' τις δύο ομάδες που έπαιρναν τότε κάλπικους τίτλους να υποστηρίξεις... Το γάβρο ή το βάζελο... Και σου δίνω συγχαρητήρια, έκανες τη σωστή επιλογή!
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
Έχεις δίκιο πιο πολλά ήταν

βαλε και τι παραδοση εχεις στην εδρα μου απο το 1977 εως το 2004 που με κερδισες στη ριζουπολη...... για να δουμε ποια παραδοση ειανι μεγαλυτερη ρε παιδι μου....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Ρε παόκια ξυπνάτε γαμώ την πουτάνα μου & επανέλθετε στην πραγματικότητα που σας ψαρώνουν τα αρειανά... Διπλό την επόμενη αγωνιστική στη σκουληκοφωλιά απλά γιατί Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΣΑΙ!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Μπα... Μάλλον τότε ως πιτσιρικάς που ήσουν, προκειμένου να μη σε έχουν στη σφαλιάρα τα άλλα παιδάκια, ήσουν στη φάση που αποφάσιζες πια απ' τις δύο ομάδες που έπαιρναν τότε κάλπικους τίτλους να υποστηρίξεις... Το γάβρο ή το βάζελο... Και σου δίνω συγχαρητήρια, έκανες τη σωστή επιλογή!
αρκετα πηρες αρωμα πρωταθληματη τραβα παπαφη τωρα να τσακωθεις με καμια γρια
χαβα κανω με την ομαδα σου και το γυφτολαο σου
 

paravatis

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2008
Μηνύματα
319
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παόκια ξυπνάτε γαμώ την πουτάνα μου & επανέλθετε στην πραγματικότητα που σας ψαρώνουν τα αρειανά... Διπλό την επόμενη αγωνιστική στη σκουληκοφωλιά απλά γιατί Π.Α.Ο.Κ. ΕΙΣΑΙ!


σιγουρα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
βαλε και τι παραδοση εχεις στην εδρα μου απο το 1977 εως το 2004 που με κερδισες στη ριζουπολη...... για να δουμε ποια παραδοση ειανι μεγαλυτερη ρε παιδι μου....

Κάνεις πάλι λάθη & θα σε μαλώσω, δε διάβασες πάλι ιστορία... Πριν το 2004 σε είχα γαμήσει & το 2003 πάλι στη Ριζούπολη για το Κύπελλο όπου & σε πέταξα εκτός...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Τί Αλαμάνες και μαλακίες λέτε

Οι 2 λαοί δεν έχουν σύγκριση

Με μεγάφωνα φωνάζουν συνθήματα τα πουστράκια στο Καραισκάκη,όπως προχθές στο Κύπελλο....

Ποιος να φωνάξει άλλωστε....οι γιαγιάδες και οι πούστηδες που γεμίζουν με το ζόρι το Καραισκάη?

12 χρόνια Τσάμπιονς Λιγκ και δεν πάτησαν ποτέ σε Ευρωπαικό γήπεδο

Θυμάμαι Πόρτο-γκέι 2-2 με το γκολ Γκόγκιτς που έδειξε η κάμερα 3 άτομα!!! να κατεβαίνουν τις σκάλες και να πανηγυρίζουν....τόσοι πήγαν στο Οπόρτο!!!!!!!!!

Εδώ φέτος παραμίλησε η Ολλανδία με τον άγιαξ και οι Τούρκοι με την Φενέρμπαξέ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom