Νέα

Πάλι δεν τελείωσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mparmpoutsala
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γκομενιε σεβαστι ι σιγνομι σου!και εμενα μου φενετε μετρια ι αλεξανδρα απο εμφανισι..αλλα μεσα ειναι πολι ομιλιτικι και εμπιρι!!!χαδακια πολλα ...σου μιλαι!!!!και μετα απο λιγο σου βαζει καποτα για πιτσιλισμα!!!ειναι εμπιρι και πιστευω να χισει εκι ο φιλοσ μπαρμπουτσα!!!!
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
mparmpoutsala μόλις ρίξεις την πρώτη χυσία μέσα σε κάνα σφιχτό μουνάκι θα ξεχάσεις και τις ματαιότητες και του κοινωνικούς σου προβληματισμούς αγόρι μου, μην στεναχοριέσαι...

Ισχύει. Οι προβληματισμοί έρχονται από την στιγμή που σηκώνομαι από το κρεββάτι !

@gkomenios: μμ εμπειρίες έρχονται κ' φεύγουν μπρε. Μερικές φορές αφήνουν κ' σημάδια αλλά με κάμνουν πιο όμορφο (χε χε χε).

@achro1416: κ' γω με την εκάστοτε κοπέλα μου (τώρα είμαι εργένης) δεν έχω μεγάλο πρόβλημα. Εκτός αν φτάσουμε στο σημείο να το κάνουμε κάθε μέρα τον πρώτο καιρό που αν δεν μειωθεί αρχίζω να βαριέμαι :P

@pitsilistis: θα δείξει φίλεμ, θα δείξει.

Για την ώρα οι τσόντες με έκφυλες βιτσιόζες ρωσσίδες μπορεί να'ναι simulation αλλά προσεγγίζει την πραγματικότητα :P. (βέβαια καλύτερο είναι να το κάνεις με την κοπέλα σου στο κύμα ή δίπλα σε κανά κοτέτσι δίπλα σε καμιά εθνική, ή σε κανά προαύλιο σχολείου..............................)

Σας ευχαριστώ όλους, πάω να πιω καμιά μπύρα την υγειά σας κ' στις πουτάνες (επαγγελματίες +μη) που μας καβλώνουν μονάχα με το κούνημά τους!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Μερικοι χυνουν γρηγορα μερικοι αργα!Μερικοι ειναι εκλεκτικοι στο κρεβατη αλλοι οχι!
Ειναι στο μυαλο!Αυτο μου μυριζει  οτι εισαι πολυ ανχωμενος φιλε μου!Επειδη το εχω παθει κ εγω και το συζητησα με μια ταναπου της ειπα οτι δεν πα να εχω μια μουναρα διπλα μου δεν πα να εχω να γαμησω καιρο αργο να χυσω και συνηθως μαλακιζομαι για να χυσω οταν ειμαι με κοπελα!Αυτη μου ειπε οταν γαμαω να ειμαι χαλαρος και να μην σκεφτομαι τιποτα αλλο παρα το γαμηση που κανεις!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Φίλε Μπαρμπούτσαλα (ελπίζω να μην μας μπαπρμπoυτσαλιάζεις με φιδοθρέντ έτσι; Χούμορ), νομίζω έχεις μάθει να την βρίσκεις τόσο καλά και με την ανεσή σου μόνος σου, πράγμα που έχει ανεβάσει χρονικά τον κύκλο οπλίστε-στοχεύστε-πύρ. ʼμα η γυναίκα δεν είναι δική σου να την πηδάς μια ώρα και να αισθάνεσαι άνεση, η γνώση του περιορισμένου χρόνου σου δίνει την αίσθηση της ματαιότητας της προσπάθειας και χάνεις εστίαση και ελπίδα στο μπουρδέλο. Κάτι σαν να πυροβολάς αεροπλάνο με ντουφέκι μπααας και πέσει. Πάς μπoυρδέλο για την τιμή των όπλων. Λάθος. Εσύ είσαι για CG.
Βέβαια μην απαγοητεύσαι καθόλου. Οι γκόμενες αυτό ακριβώς χρειάζονται. ʼντρα να κρατάει πολύ. Απλά όταν είναι επαγγελματίες και μετράει αφύσικα γρήγορα ο χρόνος τους, σου φαίνεται για ελάτωμα σου. Βασικά ο χρόνος του στούντιο, δεν είναι χρόνος ούτε για μισή ακάποτη πίπα με γκόμενα σου ή καλού CG-CT, για προκαταρκτικά μόνο. ʼν πάραυτα σε ενδιαφέρει μπουρδελοκαριέρα χρειάζεται ψυχολογία ειδικών δυνάμεων. Χτυπάς γρήγορα & με απόλυτη συγκέντρωση το στόχο.
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Το προβλημα αυτο το ειχα και εγω αλλα μονο οταν γαμουσα σε μπουρδελο και ειναι απο την πιεση του χρονου πιστευω και κατα ποσο υπομονη εχει η πουτανα καποτε πηγαινα φυλης και οταν εβλεπα κατι καινουργιο εκανα ντου δεν τελειωνα ξενερωνα και πηγαινα στην νατασσα εκει δεν υπηρχε περιπτωση να μην τελειωσω μου κοστιζε βεβαια 20 χιλ η τσαρκα αλλα δεν βαριεσαι
 

Επισκέπτης
θα σιμφονισο απολιτα με ροπαλοφορο καυλεα!!!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
11
Πόντοι
6
Γειά σου ρε Πιτσιλιστί τρισμέγιστε καυλέουμπα μεγάλε χιστι! Respect!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
φιλε σεβαστο το προβλημα σου αλλα θα σου συνηστουσα την επομενη φορα να εισαι χαλαροσ και να μην σκεφτεσε το χησησμο θα ερθει αν δεν εισαι στρεσαπησμενοσ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
16
Φιλε το προβλημα σου σιγουρα δεν ειναι κατι νεο.
Οι περισσοτεροι συναγωνιστες τρωνε τετοια ακυρα η εχουν προβλημα στυσης(τουλαχιστον στο πρωτο 2λεπτο).
Ολα εχουν να κανουν με ψυχογενη παραγοντες.
Εγω παντως σε περιπτωση που η κοπελα βιαστει η χτυπησει η πορτα,σηκωνομαι και δινω ενα 20αρι ακομα και συνηθως το ευχαριστιεμαι περισσοτερο γιατι ο τσατσος δε ξαναχτυπα για κανα 20λεπτο.
Ολα ειναι στο μυαλο παντως και στη συνηθεια της μπουρδελοτσαρκας!
Μη ξεχνας οτι αν πας για κανα 20ημερο μερα παρα μερα,θα εντριβισεις στο προβλημα σου και θα κανεις και μεταπτυχιακο στο θεμα της ενημερωσης του σαιτ.
Ολα στο μυαλο φιλε..
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
φιλε καλημερα το ιδιο προβλημα εχω και εγω. απο την μια δεν ειναι και ασχημο επειδι τουλαχιστον με αυνανισμο παιρνεις το αποτελεσμα. υπαρχουν και αλλοι που ουτε με αυνανισμο παιρνουν το αποτελεσμα και αυτο ειναι σοβαρο προβλημα. εγω πιστευω οτι επειδη απο μικρος πηγαινα με παρα πολλες πουτανες εχασα την εννοια του τη σημαινει ερωτας!!! εγω πιστευω οτι μονο με μια σοβαρη σχεση θα μπορουσαμε να το ξεπερασουμε. υπαρχει ενας οργανισμος στην θεσσαλονικη κρατικος που πηρα και συμβουλευτηκα δοκιμασε να τους καλεσεις και να τους περιγραψεις το "προβλημα" σου εγω το εκανα και πηρα αυτοπεποιθηση. ακομη θα ηθελα να συμφωνησω με τους υπολοιπους οτι ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα. :)
 

Επισκέπτης
Φίλε γειά
Καταρχήν θα συμφωνήσω με τον Ropaloforo ότι το γεγονός ότι κρατάς πολύ είναι προσόν για μια γκόμενα αλλά μειονέκτημα για μια πουτάνα γιατί ο χρόνος της μεταφράζεται σε χρήμα .
Σου προτείνω λοιπόν το εξής . Καταρχήν πλήρη αποχή για 2 ή τρείς μέρες . Ούτε να το σκέφτεσαι δηλαδή . Βγές βόλτες ασχολήσου με την οικολογία , την φύση και στην 4 μέρα πήγαινε σε ένα ξενοδοχείο και κάλεσε ένα cg , άλλη επιλογή βέβαια είναι η Σόνια ( εγγύηση ) αλλά είναι υποκειμενικό να στο προτείνω.
Πάντως σε κάθε περίπτωση σκέψου ότι είπε ο Ropaloforos .
Δεν είναι μειονέκτημα , είναι αυτό που θέλουν οι γυναίκες
 

Επισκέπτης
σοστοσ ο μαστορασ!!!απλα ο φιλος ρε μαστορα ειναι αγχομενοσ !!!πρεπει να λιγακι να χαλαροσει!!!!και μετα να αρχισει το πιτσιλισμα διναμικα!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Και γω χτες μου βγηκε ο θεος να χυσω μια πουτανα στη Φωκαιας ηταν αδιαφορη ψυχρη και γενικα αν η αλλη κανει αγγαρεια πως να χυσεις αδερφια?Μαλακισμενες πουτανες τα παιρνουν χοντρα τα euros και αδιαφορουν για τον πελατη.Προτεινω να κανουμε μια λιστα με τις φωλες πουτανες για να μη κλαιμε τα μαρουλια μας ρε παιδια
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Μαρια φιλε μου τα λεμε και στο αλλο topic
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Το παθαίνω κι εγώ συχνά-πυκνά και το αποδίδω στο ότι άργησα ηλικιακά να πηδήξω και ο πούτσος μου έχει συνηθίσει στη μαλακία.Αν είχα γαμήσει για πρώτη φορά στα 17-18 δεν νομίζω να είχα αυτό το πρόβλημα.
Ειδικά άμα χτυπήσει αυτό το παλιοπούστρικο το κουδούνι αγχώνομαι.
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
συμφωνο καλητερα να εχεισ τον χρονο σου για να περασεισ καλα οποτε hotel και cg και ολλα θα πανε καλα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Το παθαίνω κι εγώ συχνά-πυκνά και το αποδίδω στο ότι άργησα ηλικιακά να πηδήξω και ο πούτσος μου έχει συνηθίσει στη μαλακία.Αν είχα γαμήσει για πρώτη φορά στα 17-18 δεν νομίζω να είχα αυτό το πρόβλημα.
Ειδικά άμα χτυπήσει αυτό το παλιοπούστρικο το κουδούνι αγχώνομαι.
Σε ποια ηλικια αρχισες αδερφε το γαμησι γιατι και γω αργησα λιγο (18-19)αλλα μετα πηρε το πουλι μου φωτια διοχετευω πολυ σπερμα στα ρδελα!αν και μερικες φορες δυσκολευομαι να χυσω
 
OP
OP
M

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε Μπαρμπούτσαλα (ελπίζω να μην μας μπαπρμπoυτσαλιάζεις με φιδοθρέντ έτσι; Χούμορ), νομίζω έχεις μάθει να την βρίσκεις τόσο καλά και με την ανεσή σου μόνος σου, πράγμα που έχει ανεβάσει χρονικά τον κύκλο οπλίστε-στοχεύστε-πύρ. ʼμα η γυναίκα δεν είναι δική σου να την πηδάς μια ώρα και να αισθάνεσαι άνεση, η γνώση του περιορισμένου χρόνου σου δίνει την αίσθηση της ματαιότητας της προσπάθειας και χάνεις εστίαση και ελπίδα στο μπουρδέλο. Κάτι σαν να πυροβολάς αεροπλάνο με ντουφέκι μπααας και πέσει. Πάς μπoυρδέλο για την τιμή των όπλων. Λάθος. Εσύ είσαι για CG.
Βέβαια μην απαγοητεύσαι καθόλου. Οι γκόμενες αυτό ακριβώς χρειάζονται. ʼντρα να κρατάει πολύ. Απλά όταν είναι επαγγελματίες και μετράει αφύσικα γρήγορα ο χρόνος τους, σου φαίνεται για ελάτωμα σου. Βασικά ο χρόνος του στούντιο, δεν είναι χρόνος ούτε για μισή ακάποτη πίπα με γκόμενα σου ή καλού CG-CT, για προκαταρκτικά μόνο. ʼν πάραυτα σε ενδιαφέρει μπουρδελοκαριέρα χρειάζεται ψυχολογία ειδικών δυνάμεων. Χτυπάς γρήγορα & με απόλυτη συγκέντρωση το στόχο.

Πολύ σωστός. Δεν απογοητεύτηκα, καλά πέρασα. Ίσως η καλύτερη φορά με επαγγελματία ως τώρα:).

"Γρήγορα & με απόλυτη συγκέντρωση το στόχο", εχμ αυτό μάλλον είναι το πρόβλημα. Που το μυαλό μου τα τελευταία 2-3 χρόνια είναι ολίγον τι κιμάς.
I'm working on it πάντως..

φιλε καλημερα το ιδιο προβλημα εχω και εγω. απο την μια δεν ειναι και ασχημο επειδι τουλαχιστον με αυνανισμο παιρνεις το αποτελεσμα. υπαρχουν και αλλοι που ουτε με αυνανισμο παιρνουν το αποτελεσμα και αυτο ειναι σοβαρο προβλημα. εγω πιστευω οτι επειδη απο μικρος πηγαινα με παρα πολλες πουτανες εχασα την εννοια του τη σημαινει ερωτας!!! εγω πιστευω οτι μονο με μια σοβαρη σχεση θα μπορουσαμε να το ξεπερασουμε. υπαρχει ενας οργανισμος στην θεσσαλονικη κρατικος που πηρα και συμβουλευτηκα δοκιμασε να τους καλεσεις και να τους περιγραψεις το "προβλημα" σου εγω το εκανα και πηρα αυτοπεποιθηση. ακομη θα ηθελα να συμφωνησω με τους υπολοιπους οτι ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα. :)

Μμμ.. εσύ από τις πουτάνες ξέχασες τι σημαίνει έρωτας, κ' γω από τους...έρωτες άρχισα να προτιμώ τις πουτάνες :).

Thanx για το link ίσως το χρειαστώ sometime.

Φιλε το προβλημα σου σιγουρα δεν ειναι κατι νεο.
Οι περισσοτεροι συναγωνιστες τρωνε τετοια ακυρα η εχουν προβλημα στυσης(τουλαχιστον στο πρωτο 2λεπτο).
Ολα εχουν να κανουν με ψυχογενη παραγοντες.
Εγω παντως σε περιπτωση που η κοπελα βιαστει η χτυπησει η πορτα,σηκωνομαι και δινω ενα 20αρι ακομα και συνηθως το ευχαριστιεμαι περισσοτερο γιατι ο τσατσος δε ξαναχτυπα για κανα 20λεπτο.
Ολα ειναι στο μυαλο παντως και στη συνηθεια της μπουρδελοτσαρκας!
Μη ξεχνας οτι αν πας για κανα 20ημερο μερα παρα μερα,θα εντριβισεις στο προβλημα σου και θα κανεις και μεταπτυχιακο στο θεμα της ενημερωσης του σαιτ.
Ολα στο μυαλο φιλε..

Όλα στο μυαλό  indeed :sunglasses:.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Σε ποια ηλικια αρχισες αδερφε το γαμησι γιατι και γω αργησα λιγο (18-19)αλλα μετα πηρε το πουλι μου φωτια διοχετευω πολυ σπερμα στα ρδελα!αν και μερικες φορες δυσκολευομαι να χυσω

Εγώ κι αν άργησα ! Στα 22.Και μιαπουταναφεραμε δεν αξίζει να αργήσεις τόσο.Όταν άρχισα να γαμάω σκέφτηκα γιατί δεν πήγαινα τόσα χρόνια στα μπουρδέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom