Νέα

Πάλι δεν τελείωσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mparmpoutsala
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1
το εχω και γω το προβλημα αυτο τις τελευταιες 5 φορες που εχω παει σε μπουρδελο δεν εχω καταφερει να χυσω βεβαια το αποδιδω στο οτι δεν μου φτανει ο χρονος δεν καταλαβαινω ποτε περναει,το αποδιδω στο οτι το μουνι της πουτανας δεν ειναι τοσο στενο οσο η χουφτες μου(τον παιζω και με τα δυο εναλλαξ μην κανω και κανα ποντικι απο τη μια και απο την αλλη τιποτα  :uglystupid: ) βασικα οταν τον παιζω θελω 10 λεπτα για να χυσω.ΡΕ Παιδες το 15 λεπτο μετραει απο την ωρα που θα μπουμε εμεις στο δωματιο ή η πουτανα για τη αμα μετραει απο την ωρα που μπαινουμε εμεις τοτε γαματα δεν πηδαμε ουτε 6λεπτα και καλα μου φαινεται πολυ λιγος ο χρονος,και δεν περναει ο χρονος γρηγορα μας κλεβουν. :'(  :headbang:
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
αν αργεις να χυσεις το θεμα ειναι καθαρα ψυχολογικο και θα συμφωνησω με ολουσ τους αλλουσ...ειναι ο χρονος..για αυτο οσοι αργουν να χυσουν η' οταν πλησιαζουν το μπουρδελο τους πιανει μια περιεργη ταχυπαλμια (μερικοι ισως με πιανουν τι εννοω) ;) τοτε καλυτερα να αποθευγονται τα μπουρδελα..και ακομη περισσοτερο αυτα με τις μπεκατσες μεσα...καλυτερα στουντιο η΄ cg...
 

Lord_Vader

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2007
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
οσοι δε εχουν τετοιου ειδουσ προβληματα ( να αγχωνονται-να μην χυνουν με πουτανα ) και τα σχετικα...υπαρχει και μια αλλη λυση...πιαστε μια γκομενα να γαματε χαλαρα...μετα τα 250000 γαμησια ο ανθρωπος αποκτα την δυνατοτητα να χυνει ακομα και με αντιστροφη μετρηση 10 δευτερολεπτων... :2funny: :2funny: :jerking:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
εγω μαγκες εχω αλλο προβλημα !!! ποιο πολυπλοκο , σε μερικα συγκεκριμενα μπουρδελα ορ στουντιο μου βγενει η ψυχη για να χυσω, σε αλλα ομως δεν εχω κανενα προβλημα, οποτε πιστευω οτι πρωτον ειναι το κλιμα δευτερον το υφος της πουτανας και τριτον ειναι η διαθεση- ψυχολογια!!! την λυση την βρηκα μονος μου, ηταν ευκολη απλως εριξα ΧΧΧΧΧ στα συγκεκριμενα μαγαζια!!! αντε καλη ανασταση μαγκες!!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Πολλές πουτάνες έχουν τον αέρα της έμπειρης και περπατημένης γυναίκας. Της επιτυχημένης στον τομέα της. Αυτό ίσως κομπλάρει μερικούς που δεν τους αρέσουν οι δυναμικές γυναίκες. Μου έχει τύχει ... (και με τη Σόνια ακόμα)
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Είναι θέμα κούρασης ίσως. Πρέπει να είσαι χαλαρός. Να έχεις κάνει ένα μπανάκι πριν και να σκέφτεσαι θετικά. Βοηθάει. Το κυριότερο είναι να σε καβλόνει η πουτάνα όμως.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.148
Κριτικές
491
Like
37.544
Πόντοι
41.447
μου τυχαίνει και εμένα αρκετές φορές και πιστευω είναι φυσιολογικό.
στην αρχή ανησυχούσα και σπαζόμουνα αλλά τώρα δεν με πολυενδιαφέρει...
είναι πολλοί οι παράγοντες: αγχος, κούραση, έλλειψη χρόνου (όλα πρέπει να γίνουν σε 10΄), η συμπεριφορά της πουτάνας, τι έχεις εκείνη την στιγμή στο μυαλό σου κτλ, κτλ...μου συμβάινει πολλές φορές να τελειώνω με μέτριες κοπέλες και άλλεσ=ς φορές με κουκλάρες να βαράω στο γάμο του καραγκίοζη...
Πάντως γενικά όταν είμαι ξεκούραστος και με καλή διάθεση σπάνια μου συμβαίνει....
 

Επισκέπτης
μου τυχαίνει και εμένα αρκετές φορές και πιστευω είναι φυσιολογικό.
στην αρχή ανησυχούσα και σπαζόμουνα αλλά τώρα δεν με πολυενδιαφέρει...
είναι πολλοί οι παράγοντες: αγχος, κούραση, έλλειψη χρόνου (όλα πρέπει να γίνουν σε 10΄), η συμπεριφορά της πουτάνας, τι έχεις εκείνη την στιγμή στο μυαλό σου κτλ, κτλ...μου συμβάινει πολλές φορές να τελειώνω με μέτριες κοπέλες και άλλεσ=ς φορές με κουκλάρες να βαράω στο γάμο του καραγκίοζη...
Πάντως γενικά όταν είμαι ξεκούραστος και με καλή διάθεση σπάνια μου συμβαίνει....
εγω τελειωνω πιο ευκολα με κομοδινα παρα με κοπελες με τρελη συμετοχη.......
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Προ 15 ημερες , πηγα στην γνωστοτατη Ρωσσιδα της Ρεμουνδου για πρωτη φορα ,και ομολογω οτι την βρηκα πολυ καβλωτικη με ολα οσα εκανε , αλλα και εμφανισιακα .

Και ενω ειμαι ετοιμος να της τον σβουριξω , δεν ξερω γιατι , αρχισε να κανει κολπα ο φιλαρακος..... :headbang:
...ισως και να επαιξε ρολο το χαλαρον του.......πραγματος της!
Αρχισε εκεινη την πιπα , εγω δεν καταλαβαινα ομως..... :helpplea:

Τελικα και ενω περναγε η ωρα , παιρνω την αδεια της να τον παιξω και να χυσω πανω στους βυζους της ! :o Τον επαιζα  :jerking: και χαιδευα τα απαλα βυζια , ενω τσιμπουσα ελαφρα τις ρωγες της !

Ε ! Αυτο ηταν! Τις τα πασαλειψα με το πινελο μου  :boobies:, κανοντας ενα υπεροχο......ρελιεφ , ενω εκεινη καμαρωνε οταν καταλαβε οτι πιο πολυ με καβλωναν τα στηθη της....

Τελος καλο , ολα καλα ! ;)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Προ 15 ημερες , πηγα στην γνωστοτατη Ρωσσιδα της Ρεμουνδου για πρωτη φορα ,και ομολογω οτι την βρηκα πολυ καβλωτικη με ολα οσα εκανε , αλλα και εμφανισιακα .

Και ενω ειμαι ετοιμος να της τον σβουριξω , δεν ξερω γιατι , αρχισε να κανει κολπα ο φιλαρακος..... :headbang:
...ισως και να επαιξε ρολο το χαλαρον του.......πραγματος της!
Αρχισε εκεινη την πιπα , εγω δεν καταλαβαινα ομως..... :helpplea:

Τελικα και ενω περναγε η ωρα , παιρνω την αδεια της να τον παιξω και να χυσω πανω στους βυζους της ! :o Τον επαιζα  :jerking: και χαιδευα τα απαλα βυζια , ενω τσιμπουσα ελαφρα τις ρωγες της !

Ε ! Αυτο ηταν! Τις τα πασαλειψα με το πινελο μου  :boobies:, κανοντας ενα υπεροχο......ρελιεφ , ενω εκεινη καμαρωνε οταν καταλαβε οτι πιο πολυ με καβλωναν τα στηθη της....

Τελος καλο , ολα καλα ! ;)
Για ποιά Ρωσίδα μιλάς?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.955
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μου τυχαίνει και εμένα αρκετές φορές και πιστευω είναι φυσιολογικό.
στην αρχή ανησυχούσα και σπαζόμουνα αλλά τώρα δεν με πολυενδιαφέρει...
είναι πολλοί οι παράγοντες: αγχος, κούραση, έλλειψη χρόνου (όλα πρέπει να γίνουν σε 10΄), η συμπεριφορά της πουτάνας, τι έχεις εκείνη την στιγμή στο μυαλό σου κτλ, κτλ...μου συμβάινει πολλές φορές να τελειώνω με μέτριες κοπέλες και άλλεσ=ς φορές με κουκλάρες να βαράω στο γάμο του καραγκίοζη...
Πάντως γενικά όταν είμαι ξεκούραστος και με καλή διάθεση σπάνια μου συμβαίνει....

Και εμένα. Όσο πιο φιλική, ευχάριστη και πρόθυμη για παιχνίδια είναι η κοπέλα τόσο το καλύτερο. Μου έχει τύχει να χύσω και μετά να την βλέπω που ντυνόταν, να μου έχει σηκωθεί και να θέλω να της τον ξαναμπήξω έτσι όπως είναι όρθια στην πόρτα.
Πλέον φροντίζω να πηγαίνω σε κοπέλες που ξέρω οτι τουλάχιστον θα είναι ευγενικές και θα γαμιούνται καλά (και φυσικά να μου αρέσουν έστω και λίγο). Οσο μουνάρα και να είναι η άλλη αμα βαριέται ή άμα βγεί στον διάδρομο με μούντρα ξινισμένα δεν μπαίνω μέσα.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ολγα ειναι γραια ρε παιδια, ειστε καλα?
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Συγνώμη ρε συναγωνιστές αλλά η Όλγα επιτρέπει χύσιμο στα βυζιά της; Έχει αναφερθεί το αντίθετο.όλα αυτά με 20 ευρώ;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
150
Like
2.917
Πόντοι
6.925
Χαλαρώστε και απολάυστε! Σε όλους συμβαίνει τις περισσότερες φορές δε φταίει η 'τάνα με την μη επαγγελματική της στάση, κάνοντας ότι μπορεί για να σε ξεπετάξει.
Βαρετή πίπα, ατσαλο παίξιμο με το χέρι, κλασσική στάση στην πίπα μακρυά σου (μην βάλεις και κανα χέρι) αγαρμπο στήσιμο, μούτρα μέχρι κάτω ή παγωμενο ηλίθιο ψευτικο χαμόγελο, ξεφυσάει όταν δει οτι πάει μακρυά, αλλαζει στάσεις ταχυτατα μηπως και τελειώσεις με καμία από αυτες, αρχίζει και πιέζει ότι ξερει ή της εχουν πει οτι προκαλεί εκσπερμάτωση κλπ κλπ.
Μετά από όλα αυτά (αν σου τυχουν όλα μαζι μαυρο banner πρεπει να την κανεις στο site) ή μερικά από αυτά εγώ που είμαι και 40+ γεμάτος αγχος, στρες, ευθυνες, ελλειψη χρόνου κλπ. δεν ελπίζω σε τπτ από μία καλή μαλακία, την οποία μου την κανει (ακομα και η ατσαλη) χουφτώνοντας την. Αχυστος έχω φύγει μονο μία φορά νομίζω στα 20 χρόνια παρουσία μου στα 'ρδελλα (το αθλημα το αρχισα μεγάλος).
Το πρόβλημα ίσως λύνεται με την επιλογή της κατάλληλης... Σονια ή Μαράκι της Διδύμου (για όλα τα βαλάντια) οι οποίες είναι και οι μόνες στις οποίες την έχω παίξει πριν πάω...
 

Επισκέπτης
ρε παιδια μην ξεχνατε πως υπαρχουν και μερικοι που δεν τελειωνουν ευκολα ουτε με την γκομενα τους (π.χ. εγω) λοιπον ετσι με την πουτανα δεν τελειωνω σχεδον ποτε...... και επεισης αν παω σε καμια πουτανα που ξερω και που συμπαθιομαστε δεν τελειωνω γιατι δεν βιωνω το προστυχο του θεματος.... π.χ. μια μερα πηγα στην τζενινα απο χωματιανου και παροτι ειναι σαν πρεζακι με την καβλα οτι γαμαω μια πρεζου εγω ημουν τιγκα καβλομενος οποτε πανω που ειμαι ετοιμος να τελειωσω η τσατσα χτυπαει την πορτα και η τζενινα σηκωνεται οποτε δεν τελειωσα και η πουτσα μου εμεινε καγκελο δε επεφτε οποτε την κανω για ντενις (πριν φυγει για τσεχια, στην ρεμουνδου) μπαινω και λεω δεν θα αντεξω θα τελειωσω στο τσιμπουκι... λοιπον μπαινει η ντενις χαιρετιομαστε στην πιπα γελαγε και ελεγε μαλακιες στα τσεχικα, με πειραζε που κουρευτηκα (τοτε) και εγινε ενα κλιμα φιλικο, ε! δεν τελειωσα ποτε ισα ισα που μου ψιλοεπεσε!! βεβαια καναμε χαβαλε αλλα για γαμησι δεν το ευχαριστιθηκα!!!! ετσι προτιμο επιπλα και αγνωστες για να χυνω...... βεβαια οταν δεν μπορεις να τελειωσεις μαθαινεις να φτιαχνεσαι με αλλους τροπους.... παντως ειναι γεγονος σε στουντιο να γαμαω την σαντρα (δροσοπουλου 97, τοτε) και να μην εχω νιωσει την παραμικρη υδονη για 25 λεπτα......
 

lykaki

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Συγνώμη ρε συναγωνιστές αλλά η Όλγα επιτρέπει χύσιμο στα βυζιά της; Έχει αναφερθεί το αντίθετο.όλα αυτά με 20 ευρώ;
Τι να σου πω βρε συναγωνιστη.....
Εγω πρωτη φορα πηγα στην Ολγα , αλλα εδειξε συμπαθεια και κατανοηση που αργουσα να χυσω....
Ετσι οταν της το προτεινα , δεν εφερε αντιρρηση , και μολις εχυσα , εβγαζε κατι ωραια επιφωνηματα......"ου ,πολυ εχυσε στα βυζια μου " και κατι τετοια ελεγε .
Το φχαριστηθηκα παντως !
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Συγνώμη ρε συναγωνιστές αλλά η Όλγα επιτρέπει χύσιμο στα βυζιά της; Έχει αναφερθεί το αντίθετο.όλα αυτά με 20 ευρώ;

Στέργιε, εδώ σου επιτρέπει να τη γαμάς με 20 ευρώ, στο χύσιμο στα βυζιά θα κολήσσει η φάση;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εγω γενικώς χύνω στο 5λεπτό σαν κοκοράκι! :headbang: :headbang: Πιο πολύ καβλώνω με άγνωστες...Αν γαμήσω καμμία 2-3 φορές, μετά ξενερώνω και θέλω φρέσκο πράγμα :booty: :booty: :booty: :booty:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom