Νέα

Ωραία μπαράκια με γυναίκες 25-40 χρόνων για φλερτ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Leonoso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
τι ζελε ειναι αυτο παλι?

πηγαινε  και  θα δεις  ........ εκει  που  πινεις  τον  καφε σου  ξαφνικα  ανοιγει  η πορτα και  μπαινει  για  παραδειγμα  η  μενεγακη    ......  οχι  βεβαια  πολυ  συχνα  αλλα  την  εχω πετυχει  οπως  και  τον  ιεροκλη  μιχαηλιδη  αλλα  γενικα    εχει  απλο  κοσμο  σαν  εμας  απλα  πηγαινουν  αρκετες  γυναικες  μονες  για  αυτο το  αναφερω
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
πηγαινε  και  θα δεις  ........ εκει  που   πινεις  τον  καφε σου   ξαφνικα  ανοιγει  η πορτα και   μπαινει   για   παραδειγμα  η  μενεγακη    ......  οχι   βεβαια   πολυ  συχνα  αλλα  την  εχω πετυχει  οπως  και   τον  ιεροκλη  μιχαηλιδη  αλλα   γενικα    εχει  απλο   κοσμο  σαν  εμας  απλα   πηγαινουν  αρκετες  γυναικες  μονες   για  αυτο το  αναφερω

φιλε μου εγραψες!!
ειδικα αν πηγαινουν και γυναικες μονες ειναι οτι πρεπει!
σε ευχαριστω !
Κατι τετοιο ψαχναμε!!

Ξερεις κι αλλα τετοια στεκια;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
η ελενη με κοζαρε μια μερα στο μπαρουζ  :)
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
zele.......σκουφα  και  σινα  κολωνακι   κυκλοφοραει πολυ   ξεμπαρκο  μουνι  ολες τις  ωρες  απο  το  πρωι   ως   το  βραδυ.......απλα  ειναι  ΄λιγο  μη  μου  απτου  οι  περισσοτερες  και  θελει  λεπτους  χειρισμους........
[/quote ενταξει ρε τυπε και να μην τα καταφερει καποιος υπαρχει και το μεταξι με 9,99
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Ο τύπος ψάχνει για μπαράκι στην Ομόνοια όχι στο Κολωνάκι.
Παίζει ένα μπαράκι δίπλα στο κλειστό ξενοδοχείο ΞΒ Βασιλικό στην πλατεία θεάτρου.
Δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα. Η περιοχή συνδυάζει ρομαντισμό και καλτίλα.

:zombie: :shit: :zombie: :shit:







 

Συνημμένα

  • spinster.JPG
    spinster.JPG
    84,6 KB · Εμφανίσεις: 12
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Ο τύπος ψάχνει για μπαράκι στην Ομόνοια όχι στο Κολωνάκι.
Παίζει ένα μπαράκι δίπλα στο κλειστό ξενοδοχείο ΞΒ Βασιλικό στην πλατεία θεάτρου.
Δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα. Η περιοχή συνδυάζει ρομαντισμό και καλτίλα.

:zombie: :shit: :zombie: :shit:

και κολωνακι αριστα ειναι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Καλησπέρα σας!
Καλή Χρονιά και Χρονιά Πολλά σε όλους!

Γνωρίζετε κανένα καλό, χαλαρό μαγαζάκι στο κέντρο της Αθήνας, Ομόνοια  όπου να υπάρχουν γυναίκες ηλικίας 25-40 για να μπορούμε  να κάνουμε κανένα φλερτ

Ψαξε σε παλια θεματα 2012 και πισω.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.689
Πόντοι
216
η ελενη με κοζαρε μια μερα στο μπαρουζ  :)

Επειδη δεν παιζει να εισαι πολυ ομορφος μαλλον σε κοζαρε γιατι ειχε καιρο να δει τοσο ασχημο αντρα στην ζωη της χαχα  :grin:

Αν και μπορει να ηταν και αλλος λογος,
Επειδη παλι δεν παιζει να εισαι πολυ εξυπνος μαλλον εχεις χαρακτηριστικη αυνανοφατσα χαχα

Τουλαχιστον ξεχωριζεις χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
8
Like
1.689
Πόντοι
216
φιλε μου εγραψες!!
ειδικα αν πηγαινουν και γυναικες μονες ειναι οτι πρεπει!
σε ευχαριστω !
Κατι τετοιο ψαχναμε!!

Ξερεις κι αλλα τετοια στεκια;

Πηγαινε σε περιμενουν τα καλυτερα μουνια,εχουν μιλησει και πολλοι εδω μεσα για εσενα σε αυτες και σε περιμενουν με αγωνια :jerking:

Θες και κανα ξενοδοχειο να σου πουμε μηπως? αφου τις φορτωσεις,μην αρχιζεις να ρωτας στα περιπερα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.940
Κριτικές
8
Like
2.948
Πόντοι
506
Πλυντήριο στο γξαζι
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Πηγαινε σε περιμενουν τα καλυτερα μουνια,εχουν μιλησει και πολλοι εδω μεσα για εσενα σε αυτες και σε περιμενουν με αγωνια :jerking:

Θες και κανα ξενοδοχειο να σου πουμε μηπως? αφου τις φορτωσεις,μην αρχιζεις να ρωτας στα περιπερα
:rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
Ο τύπος ψάχνει για μπαράκι στην Ομόνοια όχι στο Κολωνάκι.
Παίζει ένα μπαράκι δίπλα στο κλειστό ξενοδοχείο ΞΒ Βασιλικό στην πλατεία θεάτρου.
Δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα. Η περιοχή συνδυάζει ρομαντισμό και καλτίλα.

:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 
OP
OP
Leonoso

Leonoso

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2011
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Πηγαινε σε περιμενουν τα καλυτερα μουνια,εχουν μιλησει και πολλοι εδω μεσα για εσενα σε αυτες και σε περιμενουν με αγωνια :jerking:

Θες και κανα ξενοδοχειο να σου πουμε μηπως? αφου τις φορτωσεις,μην αρχιζεις να ρωτας στα περιπερα

Εσυ τωρα τι ρολο παιζεις;
 

mikebaq

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0

Muratti_ambassador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
876
Κριτικές
9
Like
144
Πόντοι
286
πηγαινε  και  θα δεις  ........ εκει  που   πινεις  τον  καφε σου   ξαφνικα  ανοιγει  η πορτα και   μπαινει   για   παραδειγμα  η  μενεγακη    ......  οχι   βεβαια   πολυ  συχνα  αλλα  την  εχω πετυχει  οπως  και   τον  ιεροκλη  μιχαηλιδη  αλλα   γενικα    εχει  απλο   κοσμο  σαν  εμας  απλα   πηγαινουν  αρκετες  γυναικες  μονες   για  αυτο το  αναφερω

Παλαιότερα πριν 3-4 χρόνια καλά ήτανε τώρα έχει γίνει ΚΨΜ... Malconis ειναι μια χαρά και Minnie the moocher στην Τσακάλωφ .... Και το Τ5 αρχίζει και γίνεται ΚΨΜ απέναντι.. το ροκ έχει ξεπέσει εκτός από αργά βράδυ αλλα πολύ καλή μουσική για τους παλαιοτερους ....
Dandy και gaspar επίσης μια χαρά !!!
Χρόνια πολλά και καλή μας χρονιά!!!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Παλαιότερα πριν 3-4 χρόνια καλά ήτανε τώρα έχει γίνει ΚΨΜ... Malconis ειναι μια χαρά και Minnie the moocher στην Τσακάλωφ .... Και το Τ5 αρχίζει και γίνεται ΚΨΜ απέναντι.. το ροκ έχει ξεπέσει εκτός από αργά βράδυ αλλα πολύ καλή μουσική για τους παλαιοτερους ....
Dandy και gaspar επίσης μια χαρά !!!
Χρόνια πολλά και καλή μας χρονιά!!!

φιλε ξερεις πολλα


για γκαζι ποιο προτεινεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom