Νέα

Γυναίκες-φλερτ στη Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thleizer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.136
Κριτικές
5
Like
12.578
Πόντοι
3.786
Δεν νομίζω. Η σταθερότητα της εργασίας που έχεις μέσω της δημόσιας υπηρεσίας, αποτελεί πιο ελκυστικό από ότι έναν στον ιδιωτικό τομέα που σήμερα έχει τη δουλειά του και αύριο δεν την έχει.
Και στην τελική παίρνεις και αμάξι με δάνειο.Ποια τράπεζα θα αρνηθεί σε έναν δημόσιο υπάλληλο;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Ναι αλλα η Αθηναια σπανια να ειναι Αθηναια

Και η Θεσσαλονικια σπανια να ειναι Θεσσαλονικια. Συνηθως ειναι...Σερραια, Δραμινη, Καβαλιωτισσα, Εδεσσαια, Κατερινιωτισα, κλπ και ως γνωστον

"Στις Σερρες δραμα η καβαλα..."
Εγω ξερω το "φτιαχτα με Σερραια να γαμαει και η παρεα"
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Κουβέντα ... φοβάμαι πολύ πιο δύσκολα ... πιο εύκολα δηλαδή θα ακούσεις κανά μπινελίκι ... χριστοπαναγία κτλ ... άϊ γαμήσου πχ ....

και να δώσει τηλέφωνο ;;; αρχίδια εύκολα ........

αν δεν φαίνεσαι ψυχάκιας, πρωτόγονος κτλ .... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΦΕ .... αλλά χωρίς σοβαρές πιθανότητες ....
να βγει δηλαδή καφέ ... και να πάρεις ένα αρχίδι ...... φίλοι να γίνετε ......

Εχοντας ζησει και στις 2 πολεις, αυτο που μου κανει πιο πολυ εντυπωση ειναι ο τροπος βαδισματος των Αθηναιων κοριτσιων. Πραγματικα σα βαδιστριες που τρεχουν να προλαβουν κατι η σαν να τρεχουν να ξεφυγουν απο κατι. Ισως να παιζουν ρολο και οι αποστασεις.

Οι Σαλονικιες τουλαχιστον σεβονται το τακουνι που φορανε και το τιμουνε βημα-βημα παρεχοντας ικανοποιητικα vibes στον περιγυρο :cum::alivedick::wanker:
 
OP
OP
T

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
154
Like
160
Πόντοι
1
Δεν υπάρχεις χωρίς αυτοκίνητο,ασ'το

Εδώ ρε έχουν όλες,και δε θα'χεις εσύ;
για να σου λύσω την απορία ΔΕΝ έχω αμάξι, έχω όμως μηχανάκι και ΔΕΝ δουλεύω στο Δημόσιο χαχα. εσένα πάντως σου ευχομαι να μπεις στο Δημόσιο αν δεν είσαι ήδη
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
Ναι αλλα η Αθηναια σπανια να ειναι Αθηναια

Και η Θεσσαλονικια σπανια να ειναι Θεσσαλονικια. Συνηθως ειναι...Σερραια, Δραμινη, Καβαλιωτισσα, Εδεσσαια, Κατερινιωτισα, κλπ και ως γνωστον

"Στις Σερρες δραμα η καβαλα..."
Τυπάρα .... αν η άλλη είναι γκομενάρα ... και από χωριό έξω από το τομσκ να είναι ... μη σου πω γευγελή .... στα @@ μας ....
Βόρεια Ελλάδα γενικά μου φαίνονται πιο μπάνικες οι γυναίκες ... ίσως ... πλησιάζεις την ευρώπη ....
και το ... δούναβη που γουστάρω τρελά !!!!!

και απομακρύνεσαι από ρούμελη/μωριά ..........

Καλά για νησιά ... άστο ... γάμα τα ... με κεφαλαία γράμματα ..........
Δεν είναι τυχαίο που εξορία στέλναν στα νησιά ... όχι στη Δράμα !!!!! Ούτε στις Σέρρες !
 
OP
OP
T

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
154
Like
160
Πόντοι
1
Εχοντας ζησει και στις 2 πολεις, αυτο που μου κανει πιο πολυ εντυπωση ειναι ο τροπος βαδισματος των Αθηναιων κοριτσιων. Πραγματικα σα βαδιστριες που τρεχουν να προλαβουν κατι η σαν να τρεχουν να ξεφυγουν απο κατι. Ισως να παιζουν ρολο και οι αποστασεις.

Οι Σαλονικιες τουλαχιστον σεβονται το τακουνι που φορανε και το τιμουνε βημα-βημα παρεχοντας ικανοποιητικα vibes στον περιγυρο :cum::alivedick::wanker:
Γιώργο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά στο θέμα τη προσεγγισιμότητας οι Αθηναίες είναι κλάσης ανώτερες. Βέβαια εδώ έχω παρατηρήσει ότι όταν τους αρέσει κάποιος, σταματούν και περιμένουν. Στην Αθήνα δεν θα το κάνουν αυτό. Πρέπει να τις προσεγγίσεις εσύ ο ίδιος
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
Ταβάνι μαλακίας ;
Να είσαι πιτσιρικάς σαλονικιός .... και να πας καλοκαίρι ... για καμάκι/γκομενιλίκι στις κυκλάδες !!!!!!!!!

Σαν να λέμε ... ζεις άλπεις ... και δεν σου αρέσει το πελεγκρίνο ... ή το εβιάν .....

και πας να πιεις ... τα γάργαρα νερά του κηφισού ... ή του γάγγη ....


μπουαχαχαχαχα ... κλαίω !
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Γιώργο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, αλλά στο θέμα τη προσεγγισιμότητας οι Αθηναίες είναι κλάσης ανώτερες. Βέβαια εδώ έχω παρατηρήσει ότι όταν τους αρέσει κάποιος, σταματούν και περιμένουν. Στην Αθήνα δεν θα το κάνουν αυτό. Πρέπει να τις προσεγγίσεις εσύ ο ίδιος

Πολυ υποκειμενικο αυτο
 
OP
OP
T

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
154
Like
160
Πόντοι
1
Ταβάνι μαλακίας ;
Να είσαι πιτσιρικάς σαλονικιός .... και να πας καλοκαίρι ... για καμάκι/γκομενιλίκι στις κυκλάδες !!!!!!!!!

Σαν να λέμε ... ζεις άλπεις ... και δεν σου αρέσει το πελεγκρίνο ... ή το εβιάν .....

και πας να πιεις ... τα γάργαρα νερά του κηφισού ... ή του γάγγη ....


μπουαχαχαχαχα ... κλαίω !
α καλά εδώ ο αδερφός μου είχε κάνει φαντάρος Μυτιλήνη. Εκεί να δεις γλέντια
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
10.999
Πόντοι
3.556
Ταβάνι μαλακίας ;
Να είσαι πιτσιρικάς σαλονικιός .... και να πας καλοκαίρι ... για καμάκι/γκομενιλίκι στις κυκλάδες !!!!!!!!!

Αυτο το κανουν πιο πολυ για χαβαλε, για κατι διαφορετικο. Πχ 3ο ετος, ας μην παμε παλι στα ιδια, Χαλκιδικη, κλπ παμε να δουμε κατι διαφορετικο

Το σιγουρο ειναι πως ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΝΑΣ βορειος δεν κατεβηκε Αθηνα με αποκλειστικο λογο το μουνι. Οσοι κατεβηκαν ειναι κυριως για θεσεις δουλειας, πολιτικη, αθλητικα, καλλιτεχνες, κλπ που οπως ειναι γνωστο η Αθηνα εχει πολυ περισσοτερες ευκαιριες.

Ερωτικος μεταναστης με την εννοια που παει πχ ο κμαν απο Γερμανια -> Ουκρανια, να παει βορειοΕλλαδιτης -> Αθηνα (οχι για συγκεκριμενη γκομενα αλλα γενικα) δεν εχει υπαρξει περιστατικο στην ιστορια.

Αυτο απο μονο του λεει πολλα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Εγώ βλέπω πάντως πως τα δαχτυλακια σου έχουν σβήσει αποτυπώματα :P:cheesy:
1:30 τα ξημερώματα καινούριος στην πόλη μας και αντί να είσαι στα Λαδάδικα να μαρκάρεις κανένα μουνι ,είσαι εδώ 4 ώρες και κάνεις μουχαμπετι.
Ξεκινά καλύτερα από το νήμα μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης και να μην είναι Σαλονικια δεν πειράζει 30-40 ευρώ θα σε πάρει ,πάλι από βόρεια θα είναι και αυτή .
 
OP
OP
T

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
154
Like
160
Πόντοι
1
Εγώ βλέπω πάντως πως τα δαχτυλακια σου έχουν σβήσει αποτυπώματα :P:cheesy:
1:30 τα ξημερώματα καινούριος στην πόλη μας και αντί να είσαι στα Λαδάδικα να μαρκάρεις κανένα μουνι ,είσαι εδώ 4 ώρες και κάνεις μουχαμπετι.
Ξεκινά καλύτερα από το νήμα μπουρδελοκατασταση Θεσσαλονίκης και να μην είναι Σαλονικια δεν πειράζει 30-40 ευρώ θα σε πάρει ,πάλι από βόρεια θα είναι και αυτή .
Δουλεύω αύριο. Για Παρασκευή ετοιμάζομαι. Τα άλλα τα ξέρω για τσάρκες εδώ στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει νόημα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Δουλεύω αύριο. Για Παρασκευή ετοιμάζομαι. Τα άλλα τα ξέρω για τσάρκες εδώ στη Θεσσαλονίκη. Δεν έχει νόημα.
Τι σημασία έχει η δουλειά ;
Μέχρι τώρα θα είχες κάνει κανένα παιχνίδι ,τώρα εννοείται είναι αργά θα προλάβεις το σκούπισμα .
Μουνι και Παρασκευή μην περιμένεις ,βγαίνουν καικι για να απλώσουν δίχτυα καθημερινή γίνεται το παιχνίδι .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656
Το σιγουρο ειναι πως ΠΟΤΕ και ΚΑΝΕΝΑΣ βορειος δεν κατεβηκε Αθηνα με αποκλειστικο λογο το μουνι. Οσοι κατεβηκαν ειναι κυριως για θεσεις δουλειας, πολιτικη, αθλητικα, καλλιτεχνες, κλπ που οπως ειναι γνωστο η Αθηνα εχει πολυ περισσοτερες ευκαιριες.

Ερωτικος μεταναστης με την εννοια που παει πχ ο κμαν απο Γερμανια -> Ουκρανια, να παει βορειοΕλλαδιτης -> Αθηνα (οχι για συγκεκριμενη γκομενα αλλα γενικα) δεν εχει υπαρξει περιστατικο στην ιστορια.

Αυτο απο μονο του λεει πολλα.

Η αναζήτηση μουνιού είναι κι αυτός βασικός λόγος για να αλλάξει κάποιος τόπο διαμονής,μην πω και χώρα.Ένας πχ που ζει επαρχία και δε γαμάει τίποτα εκεί,θα μεταναστεύσει (είτε εντος είτε εκτός Ελλάδας) ΚΑΙ για το μουνί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Οι Θεσσαλονικεις εχουν βεντετα με τους Αθηναιους και η πλακα νομιζουν οτι οντως υπαρχει κοντρα
Αλλα δεν εχουν ιδεα οτι οι Αθηναιοι ουτε που τους σκεφτονται :2funny:
Εις την πουτσα μας τους γράφουμε τους Αθηναίους. Αυτα ισχυαν κάποτε απο μερικούς κομπλεξικους
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.930
Κριτικές
2
Like
5.901
Πόντοι
1.056
Τύπε τα καλά παιχνίδια γίνονται από Κυριακή απόγευμα έως Παρασκευή μεσημέρι. Αν περιμένεις Παρασκευή βράδυ και Σάββατο γάματο, τότε κυκλοφορεί ο κάθε πικραμένος.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα παιδιά.

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία και όλα τα καλά!!

Στα 30 μου αποφάσισα μετά από πολλά χρόνια να αφήσω την Αθήνα και να μετακομίσω στη Θεσσαλονίκη για επαγγελματικούς λόγους. Για λίγο, αλλά για 1-2 χρόνια θα είμαι Θεσσαλονίκη.

Ήθελα να σας ρωτήσω, πως είναι τα φλερτ με γυναίκες στη Θεσσαλονίκη? Είναι ομιλητικές, προσεγγίσιμες και ακομπλεξάριστες? Ή είναι πιο συντηρητικιές.

Σε εμά κάτω εντάξει είναι μεγάλη πόλη, υπάρχει ανωνυμία και όλα είναι διαφορετικά
Ναι ειναι ολα αυτα.. αν τους αρεσεις βεβαια.
Αν εισαι ωραιος και το χεις λιγο με τις γυναικες, πιστεψε με θα βγαλεις ανετα γκομενα και μαλιστα καλη.
Αν εχεις φραγκα ακομα καλυτερη.
Αν δεν βλεπεσαι τυπε η δεν το χεις καθολου με τις γκομενες, καλυτερα πανε στα ρδελα..
γιατι θα φας πολυ χυλοπιτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Πιο δύσκολα θα πετύχεις βέρα Θεσσαλονικιά στη Θεσσαλονίκη, από ότι βέρα Αθηναία στην Αθήνα. Οι θεσσαλονικιές θεσσαλονικές λείπουν είτε στο Εξωτερικό, είτε είναι στην Αθήνα. Από τι κατηγορίε που ανέφερες Σερραίες, Δραμινιές είναι τοπ. Όχι απλά το δίνουν εύκολα, μη σου πω ότι σε παρακαλάνε
Εχει πολλες ντοπιες τυπε.. και οπως ειναι φυσικο εχει και πολλες απο επαρχια..οπως σ ολα τα μεγαλα αστικα κεντρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Δεν υπάρχεις χωρίς αυτοκίνητο,ασ'το

Εδώ ρε έχουν όλες,και δε θα'χεις εσύ;
Θα λεει στη γκομενα: Μωρο μ. ερχομαι να σε παρω με το ταξι :confused:
η να με περιμενεις στην αλλη σταση μωρο μ. :confused:
Νταξ, αμα πηδηξει αυτος.. εγω θα γινω αστροναυτης :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom