Νέα

Οι καλύτερες παραλίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 555
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποιά νομίζετε σαν την καλύτερη παραλία?

  • Λευκάδα Πόρτο Κατσίκι

    Ψήφοι: 32 18,9%
  • Κεφαλονιά Μύρτος

    Ψήφοι: 17 10,1%
  • Ελαφόνησος Σίμος

    Ψήφοι: 24 14,2%
  • Σκιάθος Αχλαδιές

    Ψήφοι: 4 2,4%
  • Μήλος Ροβιές

    Ψήφοι: 4 2,4%
  • Ζάκυθος Μαραθονήσι

    Ψήφοι: 3 1,8%
  • Λέσβος Βατερά

    Ψήφοι: 6 3,6%
  • Λευκάδα Κάθισμα

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • Πάρος - Κολυμπήθρες

    Ψήφοι: 4 2,4%
  • Κρήτη - Αγία Ρουμέλη

    Ψήφοι: 5 3,0%
  • Ηρακλειά - Βουρκάρια

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ζαχάρω, Ν. Ηλείας

    Ψήφοι: 7 4,1%
  • Κουκουναριές - Σκιάθος

    Ψήφοι: 13 7,7%
  • Σάρτη, Ν. Χαλκιδικής

    Ψήφοι: 6 3,6%
  • Χίος Μαύρα Βόλια

    Ψήφοι: 10 5,9%
  • Σαντορίνη Περίσσα

    Ψήφοι: 3 1,8%
  • Φαλάσαρνα, Ν. Χανίων

    Ψήφοι: 23 13,6%
  • Καλογριά, Ν. Αχαΐας

    Ψήφοι: 3 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    169

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
γεια σου φιλε!!!!!!να προσεχεισ κ εις το επανειδειν!!!!!!!
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ωραία η Εύβοια,πόση ώρα είναι με το αυτοκίνητο για χαλκίδα?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
τι καλοκαιρι ρε?   εδω ειναι ετοιμος να χιονισει!! :grin:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
σε λίγο θα βάλουμε και αλυσίδες όπως το πάει ο καιρός
 

Επισκέπτης
http://[URL unfurl="true"]www.athinoramatravel.gr/greece/area/top/pelop/korinthia/beaches/images/intro.jpg[/img[/URL]]

Βραχάτι

[img]http://[URL unfurl="true"]www.hdch.gr/upload_images/Posters/kiato_marina.jpg[/img[/URL]]

Κιάτο

[img]http://4.bp.blogspot.com/_GOFwVk4h26Y/SL61fZmCMgI/AAAAAAAAAAU/eI1qPAz5GtQ/S240/%CE%9E%CE%A5%CE%9B%CE%9F%CE%9A%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%A1%CE%9F.jpg

Ξυλόκαστρο

http://[URL unfurl="true"]www.korinthia.net/p/0066.jpg[/img[/URL]]

Λουτράκι

 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Ωραίο θέμα παιδιά!!Πείτε όμως και για ΑΤΤΙΚΗ τίποτα καλές παραλίες!Έρχομαι Ελλάδα στις 17 του Ιούνη και θα θελα να ξέρω καλές παραλίες ώστε να πάω να κάνω λίγα μπανάκια μέχρι να πάω Ιούλιο στην Κρήτη για 1 βδομάδα.Πείτε καμια καλή πλαζ στην ΑΤΤΙΚΗ και όσοι ξέρουν αν εξυπηρετεί κάνα μέσο συγκοινωνίας.Ευχαριστώ
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Ωραίο θέμα παιδιά!!Πείτε όμως και για ΑΤΤΙΚΗ τίποτα καλές παραλίες!Έρχομαι Ελλάδα στις 17 του Ιούνη και θα θελα να ξέρω καλές παραλίες ώστε να πάω να κάνω λίγα μπανάκια μέχρι να πάω Ιούλιο στην Κρήτη για 1 βδομάδα.Πείτε καμια καλή πλαζ στην ΑΤΤΙΚΗ και όσοι ξέρουν αν εξυπηρετεί κάνα μέσο συγκοινωνίας.Ευχαριστώ

:2funny: :2funny:
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
παρτε και μια Ναυπακτο







και μπανακι με θεα το......



ΟΡΑΜΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6

Γιατί γελάς;;Μη μου πεις ότι γέμισαν σκουπίδι όλες οι πλαζ στην Αττική και δεν υπάρχει καμία!Χωρίς πλάκα αλήθεια θέλω να μάθω για παραλίες στην Αττική.Θα σκάει ρε φίλε ο τζίτζικας και θα χουμε 40 βαθμούς και να καθόμαστε στο μπαλκόνι ή να παρπατάμε στους δρόμους;Δε λέει!
 

Επισκέπτης
Γιατί γελάς;;Μη μου πεις ότι γέμισαν σκουπίδι όλες οι πλαζ στην Αττική και δεν υπάρχει καμία!Χωρίς πλάκα αλήθεια θέλω να μάθω για παραλίες στην Αττική.Θα σκάει ρε φίλε ο τζίτζικας και θα χουμε 40 βαθμούς και να καθόμαστε στο μπαλκόνι ή να παρπατάμε στους δρόμους;Δε λέει!

Παίρνεις προαστειακό και σε χρόνο 0 βρίσκεσαι στα μέρη που πόσταρα πιο πάνω!
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Ενα Αστρος Κυνουρίας με το χαρακτηριστικο Φαρο





 

Επισκέπτης
Τα αλλα που ειναι ρε παιδες ? Μονο παραλιες βαζετε. Παντως οσοι γουσταρετε βουνο και ποταμια σε συνδιασμο με ελευθερο camping και live με Reggae, Ska, Jazz και εννοειτε φυσικα με μασες και πιωματα στη φυση, σας εχω προταση. Δεν γραφω προς το παρων περισοτερα γιατι δεν εχει οριστικοποιηθει ακομα η ημερομηνια. Οταν ειμαστε ετοιμοι θα γραψω μερος και χρονο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πολυ ωραια ειναι στα συβοτα και στους παξους.Επισης φανταστικα ειναι στη βοηδοκοιλια και στην καρδαμυλη-στουπα απο μεσσηνια μερια.Χαλκιδικη πευκοχωρι Must 1ος πους και φυσικα θασος και ποταμια!Σαμοθρακη με τις λιμνες στα βουνα ειναι για πιο προχωρημενους και λιγοτερο τρεντηδες.Μολυβος εκπληκτικο μερος στη λεσβο και πολυ ωραια επισης ειναι στη παλια πολη της ροδου.Τελειο μερος για ηλιοβασιλεμα ο πελεκας στη κερκυρα και η οια φυσικα στη σαντορινη.Ευβοια για μπανιο να πατε στα ελληνικα(κεντρικη ευβοια),πολυ ρηχη παραλια αμμουδια τρελλη.Το ομορφοτερο νησι ομως που συνδυαζει σχεδον τα παντα και σε μικρες αποστασεις ειναι η ΣΚΟΠΕΛΟΣ!Σουπερ.Οποιος παει και στη κρητη μην ξεχασει να περασει απο το ελαφονησι για μπανιο...θα παθει πλακα
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Το Λουτρακι δεν παιζει.....

Πανικος κεφτεδακια μπωλακια ηλιοθεραπια ρακετα και απο πανω απο το κεφαλι σου φραπογαλα και βολτα κοζαρε ο κοσμος....

ΟΥΣΤ ρε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom