Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Εχω σηκωσει 2 κριτικες ,αλλα δεν εμφανίστηκαν. Εν Ολιγης ¨ Τελειο μωρο με φανταστικο προγραμα και συμπεριφορα , αξιζει τα λεφτα της και με τα παραπανω. Μακαρι  να συνεχισει να μενει.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.135
Κριτικές
1
Like
2.368
Πόντοι
456

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

mad13man

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
32
Like
22
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου μάγκες. Έχει επισκεφτεί κανείς εδω?


Πολλακις τον εχω παιξει για την εν λογω "κυρια" αλλά ξερει κανεις αν αξιζει την επισκεψη απο κοντα? Η να μείνω στη μαλακία???
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
παιδιά πως βάζω φωτο προφιλ ?...ειμαι new εδω
 

Συνημμένα

  • 2018-02-25_03-12-39-μμ.jpg
    2018-02-25_03-12-39-μμ.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 76

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Από πρόσφατη συνεύρεση μου με Λούνα Μαρκς όταν ήταν στην Θεσσαλονίκη: ωραίος χώρος, καθαρή, μεγάλο εργαλείο που συνίσταται μόνο για έμπειρους, της αρέσει ο ενεργητικός ρόλος. Στα αρνητικά, σημάδια ακμής στο πρόσωπο, τα δόντια της δεν είναι και τα καλύτερα, περπατάει σαν πάπια, στο παθητικό κομμάτι αντέχει αλλά  δεν είναι ιδιαίτερα ευδιάθετη. Πήρα το πρόγραμμα της μιας ώρας. Έχυσε ως παθητική. Στο σοσιαλ είναι νορμαλ και όχι ντίβα, έκανε πρόσφατα επέμβαση στο πρόσωπο και του χρόνου το κόβει (αυτό για να ξέρετε όσοι θέλετε να πάτε). Μην της την πέσετε, έχει χρόνια σχέση ^^

Σημείωση για τους φίλους που είναι είτε νέοι στο χώρο είτε απλά τους έτυχε το εξης: το κασέ πολλών όπως της Angeles Cid (δικαιολογημένα όμως) και άλλων όπως της BellaTs(γελάω) πλέον είναι στα 200 την ώρα. Αυτό οφείλεται σε πολλούς λόγους όπως ότι η Αθήνα είναι γεμάτη αλλά και στο ότι το άθλημα παρατηρεί άνοδο. Επίσης, το φαινόμενο του να χύνει η τρανς κοπέλα για επιπλέον χρήματα είναι γνωστό κόλπο που θα σας το πασάρουν αν δουν ότι είστε ελαφρείς. Το προγραμμα περιλαμβάνει εκτόνωση χωρίς επιπλέον χρήματα ακόμα και αν η κοπέλα είχε 37 ραντεβού πριν από σας και είναι σε ορμονοθεραπεία. Την παγίδα αυτή δεν τη στήνουν όλες αλλά μερικές που νομίζουν ότι είναι έξυπνες. Η εταιρεία που είναι πίσω από αυτές (εκτός βέβαια αν σας τύχει εντελώς ανεξάρτητη) θα ενημερωθεί σύντομα για το ποιές ζητούν έξτρα για εκτόνωση και δωράκια. Αν υποπέσει στην αντίληψη σας κάτι παρόμοιο αναφέρετε το εδώ. Ελπίζω να βοήθησα.
Αναφέρεσαι σε αυτές που ζητάνε 200 ή σε όλες γενικά? Γιατί εγώ σε όσες έχω πάει που είναι στα 150 η ώρα  μου έχουν  ζητήσει όλες +50 για τελείωμα.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
133
Κριτικές
2
Like
193
Πόντοι
1
Παιδιά γεια σας.

Αν κάποιος έχει την καλοσύνη θέλω να κάνω άλλη μια τσάρκα.

Μου αρέσει να ειμαι παθητικός αλλά δεν θέλω ματσούκα... (ξέρω ότι κάποιοι θα με τρολαρουν ίσως αλλα οκ). Το κοντέρ μου δεν έχει γράψει χιλιόμετρα κ ούτε θελω να ξεχαρβαλωθω ή να πονάω.

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κατι απο το tsdating?είτε εδώ είτε σε πμ.
Ψάχνω εκτός απο νορμάλ εργαλείο κ να ειναι ΚΑΘΑΡΗ κ προφανώς καλή συμμετοχή.

Οποίος μπορεί να βοηθήσει του είμαι  ευγνώμων.
 

TS-ARIEL

Trans
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
I'm back in Athens from 14 to 21 JULY.
Call me cute Greeks!
 

Συνημμένα

  • _48H0069.jpg
    _48H0069.jpg
    275,4 KB · Εμφανίσεις: 65

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
70
Like
71
Πόντοι
0
Το μόνο κακό είναι οτι 'καλομαθαίνεις΄ μαζί της, βλέπεις πως θα έπρεπε να είναι αυτά τα έργαζομενα σκληρά κορίτσια, και όλες οι άλλες μετά σου φαίνονται απλά οδοντόκρεμες :-)


Και επανέρχεται δυναμικά απ'ότι είδα στο ts-dating !!!


:-D
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
70
Like
71
Πόντοι
0
Επίσης εχθές συνάντηση με Ναντια για πρώτη φορά...


τι ήταν αυτό ρε παιδιά! Α πα πα πα...

Επόμενη φυσικά Αριελ...
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
πολυ καλη και σαν χαρακτηρας αβυζη έχει θεμα με τα ρουχα απτην αλλη εγω τις θελω τελείως γυμνες και μεχρι να τα βγαλει με εβγαλε την ψυχη πολυ καυλιαρα δυο φορές την πηδηξα και μια τριτη μου τα πιε και παει να μου παρει πιπα ξανα και τη λεω οχι φευγω μου λεει πολυ θερμοι οι Έλληνες τις λεω γιατι γαμαν πολυ;οχι μου λεει εγω τους γαμαω και αυτοι ολοι την ωρα τον παίζουν και χυνουν μου λεει στο ορκιζομαι εισαι ο πρωτος ενεργητικος που παιρνω
 

Τεπενδρής

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
208
Like
219
Πόντοι
21
Α και κατι ακομα τη δευτερη φορα που την πηδηξα τη σφυροκοπησα καλα σε μια φαση βγαζω την πουτσα και τα κωλομερια της σπαρταρουσαν
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Επίσης εχθές συνάντηση με Ναντια για πρώτη φορά...


τι ήταν αυτό ρε παιδιά! Α πα πα πα...

Επόμενη φυσικά Αριελ...

δεν κατάλαβα, ήταν καλή η εμπειρία σου ή κακή με την trannoula28?
δώσε μας λεπτομέρειες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom