Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

eimaiogiatros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα
100
Κριτικές
7
Like
341
Πόντοι
281
δεν έχουμε καμία γνώμη όμως είναι καλή δεν είναι γιατί ομωρφη δένετε αλλά μν πας εκεί και φας καμία φολα
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Έγραψα και πριν κάποιες μέρες ότι θέλω να την δοκιμάσω, αλλά δεν έτυχε να είμαι στην ίδια πόλη με αυτήν. Από τις φωτογραφίες φαίνεται πολύ καλή, αλλά δεν κατάφερα να βρω ούτε κριτική ούτε κάποιο video της.
 

Menios star

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε. Έγραψα και πριν κάποιες μέρες ότι θέλω να την δοκιμάσω, αλλά δεν έτυχε να είμαι στην ίδια πόλη με αυτήν. Από τις φωτογραφίες φαίνεται πολύ καλή, αλλά δεν κατάφερα να βρω ούτε κριτική ούτε κάποιο video της.
Δεν λέει...
 

jimena

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις TS που γουστάρει αγριάδες?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
σηναντιση προσφατη ...ειναι οπως στις φωτο κωστος 50 με ποιο μικρο βηζακι χωρος καθαρος και αυτη αρκετα ευδιαθετη δεν ειπε οχι σ τυποτα σε γενηκες γραμες μια όμορφη συναντιση χωρις ν ξετρελαθω
μονο που δεν ειναι αλλοδαπη αλλα οκ την ειχα βαλει και εγω στο ματι
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
σορυ δυκο μου λαθος και βαιβεα δεν ειναι αφου την γνωριζω χρονια αλλα δεν την ειχα παρει για διαφωρους λογους ...παντος ειναι αρκετα συμπαθεις απο κοντα σ εμφανιση
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
σορυ δυκο μου λαθος και βαιβεα δεν ειναι αφου την γνωριζω χρονια αλλα δεν την ειχα παρει για διαφωρους λογους ...παντος ειναι αρκετα συμπαθεις απο κοντα σ εμφανιση
κυψελη ειναι σωστα?
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
1
Αν κάποιος είναι στην Μύκονο :


Αξέχαστες στιγμές και εμπειρίες
Παλιό το σχόλιό σου αλλά είναι Αθήνα τώρα γι' αυτό σε παραθέτω. Αξίζει? Και μια απορία που μου δημιουργήθηκε βλέποντας τις φωτογραφίες της. Στήθος έχει?????
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
Παλιό το σχόλιό σου αλλά είναι Αθήνα τώρα γι' αυτό σε παραθέτω. Αξίζει? Και μια απορία που μου δημιουργήθηκε βλέποντας τις φωτογραφίες της. Στήθος έχει?????

όχι  δεν  έχει, όμως είναι πολύ θηλυκή και πολύ καβλιάρα και πύραυλος στο κρεβάτι. Έπεσε το γαμήσι της αρκούδας και στο τέλος ζήταγε κι άλλο κι άλλο. Πολύ δυνατή συνάντηση και δυστυχώς όταν ήρθε στην Αθήνα το έμαθα κατόπιν εορτής  !
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Είναι η adressa keys .Άλλαξε ονομα και μας ξαναρθε.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

Γνωμη για την παραπανω? Κοντευει να γινει μονιμη κατοικος Αθηνων...

μου είπε πολύ καλά λόγια φίλος που τον εμπιστεύομαι

δεν έχω πάει ο ίδιος, κι άρα απλά μεταφέρω την πληροφορία (μου είπε ότι είναι πολύ πρόθυμη, καθαρή και ορεξάτη)

αν πάω ο ίδιος, όταν επιστρέψω στην Αθήνα,  θα ανεβάσω κριτική  !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom