Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
620
Κριτικές
23
Like
2.060
Πόντοι
496
καλησπέρα σας, προς ενημέρωση,
η εν λόγω είναι πολύ όμορφη, πολύ θηλυκή, με ωραία προσόντα, ωραίο δέρμα, καυλώνει σχετικά οκ, είναι καθαρή, πρόσχαρη και με αρκετά ικανοποιητική συμμετοχή, ως ενεργητικός ικανοποιήθηκα αρκετά, με καπότα όλα, θα αλλάξει χώρο εντός των ημερών και θα πάει περιοχή Παγκράτι , κόστος 100/ 30'
Πήγε ήδη, με ειδοποίησε πριν από λίγο
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
620
Κριτικές
23
Like
2.060
Πόντοι
496
Προς ενημέρωση . Έκλεισα ραντεβού σήμερα στις 4μμ . Μού είχε γράψει 150 η μία και 100 η μισή ώρα.
Είναι Φορμίωνος στο σπίτι τής Lohany και τής Thayna (Cinderella κλπ) Το ήξερα αυτό έτσι κι αλλιώς από την προηγούμενη φορά πού ήταν εδώ ( το Φθινόπωρο τού '23)κ
Μπαίνω μέσα και μού λέει 150 , λέω τί; Κάνει μόνο ωριαίο πρόγραμμα ; Όχι μού λέει , τα 30 λεπτά ...διστάζω και με οδηγεί προς την πόρτα , εγώ γυρνάω και της λέω οκ 150 το μισάωρο ( καυλιάρης κι έτσι), μού λέει μετά τσιμπούκι θα τής κάνω με καπότα - να τής κάνω έτσι ;- οπότε έφυγα ...
Βέβαια υπάρχει μία προϊστορία στο συγκεκριμένο μπουρδελόσπιτο και μπορεί να τής είπε κάτι κάποια ( δεν χρειάζονται ονόματα) καί νά ήθελε να με διώξει ...
Είμαι πολύ περίεργος πάντως άν δοκιμάσει κάποιος από εδώ να δώ τι θα ζητήσει...
Το έκανε μόνο σε μένα ή τα ίδια θα ζητάει απ'όλους ;
Επειδή είναι κολλητή με τις προαναφερθείσες πουτάνες ανέβασε τις τιμές ;
Πάντως ήταν εντελώς αντιεπαγγελματική η συμπεριφορά της .
Αξίζει εμπάργκο και/ή ακυρώσεις τής τελευταίας στιγμής .
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Δοκίμασα . Είναι καύλα. Δεν της πολυσηκώθηκε αλλά τίμια , ακα στοματικό , φιλιά νομίζω όχι (δεν θυμάμαι...) 100€ το μισάωρο, πολύ καυλερό σώμα . Αν μου περίσσευαν θα ξαναπήγαινα αλλά σε τρίο με Yara μην σου πώ και κουαρτέτο μαζί και με την " Κalisee" . Είναι όλες στο ίδιο σπίτι .
με έχεις βάλει σε τρελές σκέψεις από τη στιγμή που το διάβασα αυτό. ίσως πρέπει μετά απο΄1,5 χρόνο αποχή τουλάχιστον τρίο για αρχή. Yara την είχα μπανίσει από τότε που ήρθε, αλλά λόγω κάποιων κακών εμπειριών του παρελθόντος (όχι με τη Yara), όλο κοιτάω & ποτέ δε πάω
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
620
Κριτικές
23
Like
2.060
Πόντοι
496
με έχεις βάλει σε τρελές σκέψεις από τη στιγμή που το διάβασα αυτό. ίσως πρέπει μετά απο΄1,5 χρόνο αποχή τουλάχιστον τρίο για αρχή. Yara την είχα μπανίσει από τότε που ήρθε, αλλά λόγω κάποιων κακών εμπειριών του παρελθόντος (όχι με τη Yara), όλο κοιτάω & ποτέ δε πάω
Είναι και φιλεναδίτσες , η Yara με την Isabelly . Την τραβάει στο γυμναστήριο μαζί της η Yara ...
Τίς πέτυχα εχθές στο δρόμο πηγαίνοντας για το Afterlife .(Αυτές πήγαιναν όχι εγώ )
Πάντως 18 και 25 πού επισκέφτηκα την Yara έχυσε και τις δύο φορές χωρίς να έχουμε κανονίσει κάτι τέτοιο . Ήμουν τυχερός ; Ίσως , γιατί από πέρυσι το φθινόπωρο που την συναντώ δεν μού είχε ξανασυμβεί ( με την Yara)
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
67
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Έχω τα καλύτερα νέα που μπορείτε να έχετε...!!! Μόλις μίλησα με vivi carvalho?!!Έρχεται σε 20 μέρες!!!!!

Η συγκεκριμένη καλό θα ήταν να μην στέλνει μηνύματα μαζικά όταν ξαναέρχεται γιατί κάποιους θα μας κάψει έτσι. Προσωπικά τώρα αν και μπένω και διαβάζω και αναπολώ, απέχω λόγω σχέσης αλλά άντε να εξηγείς μετά.
 

Μπάμπης

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
54
Like
80
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη καλό θα ήταν να μην στέλνει μηνύματα μαζικά όταν ξαναέρχεται γιατί κάποιους θα μας κάψει έτσι. Προσωπικά τώρα αν και μπένω και διαβάζω και αναπολώ, απέχω λόγω σχέσης αλλά άντε να εξηγείς μετά.
Εγώ πάντως που είμαι ελεύθερος της είπα ότι θέλω να είμαι το πρώτο ραντεβού
 

johnpit

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Προταση για ενεργητικη τρανς απο οσες ειναι τωρα αθηνα; Κατα προτιμηση με δυνατα προσοντα.. σκεφτομουν για mirela costa…
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
82
Κριτικές
12
Like
424
Πόντοι
290
Η συγκεκριμένη καλό θα ήταν να μην στέλνει μηνύματα μαζικά όταν ξαναέρχεται γιατί κάποιους θα μας κάψει έτσι. Προσωπικά τώρα αν και μπένω και διαβάζω και αναπολώ, απέχω λόγω σχέσης αλλά άντε να εξηγείς μετά.
Συγνωμμη. Πως εννοεις το «μηνυματα μαζικα»; που; Εννοεις μεσω whatsapp; που τα στελνει αυτα τα μηνυματα και πως θα μας καψει; Απο αγνοια ρωταω, ειλικρινα!
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
5
Like
196
Πόντοι
0
Η συγκεκριμένη καλό θα ήταν να μην στέλνει μηνύματα μαζικά όταν ξαναέρχεται γιατί κάποιους θα μας κάψει έτσι. Προσωπικά τώρα αν και μπένω και διαβάζω και αναπολώ, απέχω λόγω σχέσης αλλά άντε να εξηγείς μετά.
Και η δεσμευμένοι έχουν ψυχή
 

chrbrb

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα για cinderella delvecchio ξερουμε τπτ ;;; Ενδιαφερομαι για παθητικο(εγω ενεργος) και ειμαι πρωταρης. Αξιζει γενικα, γιατι με εχει ενθουσιασει η εμφανιση
 

velvetGreek76

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Είναι και φιλεναδίτσες , η Yara με την Isabelly . Την τραβάει στο γυμναστήριο μαζί της η Yara ...
Τίς πέτυχα εχθές στο δρόμο πηγαίνοντας για το Afterlife .(Αυτές πήγαιναν όχι εγώ )
Πάντως 18 και 25 πού επισκέφτηκα την Yara έχυσε και τις δύο φορές χωρίς να έχουμε κανονίσει κάτι τέτοιο . Ήμουν τυχερός ; Ίσως , γιατί από πέρυσι το φθινόπωρο που την συναντώ δεν μού είχε ξανασυμβεί ( με την Yara)
Isaabelly ψάχνω & Isaabelly δε βρίσκω. όχι ότι έχει πέξει ρόλο που δε πήγα... σημερα το πάλευα από τις 16:00 αλλά δε μου έκατσε τελικά. μήπως έχεις κάποιο λινκ της Isaabelly σε παρακαλώ. Επίσης το Afterlife τι είναι ? το googlαρα αλλά μου έβγαλε ένα event πράγμα που δε πέρασε από Αθήνα & ένα γυμναστηριο, στη καλυτερη επειδη ανάφερες οτι πάνε γυμναστηριο
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
620
Κριτικές
23
Like
2.060
Πόντοι
496
Isaabelly ψάχνω & Isaabelly δε βρίσκω. όχι ότι έχει πέξει ρόλο που δε πήγα... σημερα το πάλευα από τις 16:00 αλλά δε μου έκατσε τελικά. μήπως έχεις κάποιο λινκ της Isaabelly σε παρακαλώ. Επίσης το Afterlife τι είναι ? το googlαρα αλλά μου έβγαλε ένα event πράγμα που δε πέρασε από Αθήνα & ένα γυμναστηριο, στη καλυτερη επειδη ανάφερες οτι πάνε γυμναστηριο
Χθες πήγα... Alterlife εννοούσα , το Γυμναστήριο στο Παγκράτι .
Isabelle Disordi
Isaabelly ψάχνω & Isaabelly δε βρίσκω. όχι ότι έχει πέξει ρόλο που δε πήγα... σημερα το πάλευα από τις 16:00 αλλά δε μου έκατσε τελικά. μήπως έχεις κάποιο λινκ της Isaabelly σε παρακαλώ. Επίσης το Afterlife τι είναι ? το googlαρα αλλά μου έβγαλε ένα event πράγμα που δε πέρασε από Αθήνα & ένα γυμναστηριο, στη καλυτερη επειδη ανάφερες οτι πάνε γυμναστηριο
 

Spring.co

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2013
Μηνύματα
137
Κριτικές
8
Like
343
Πόντοι
281
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχουμε καμία κριτική για Mea Gonzalez. Ψάχνοντας δεν μου βγάζει κάτι. Μπορεί να κάνω λάθος. Αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει. Ευχαριστώ πολύ
 

Drive1978

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2022
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είναι καιρός που θέλω να γράψω σχετικά με την συγκεκριμένη κοπέλα. Την επισκέφθηκα τέλη Μάρτη. Κατά την συνεύρεση και ενώ ήταν στα τέσσερα, προσπαθώντας να διεισδύσω εκείνη με είχε στα χέρια της. Προς έκπληξη και ενώ της ζητάω να με πάρει στο στόμα της βλέπω να μου έχει αφαιρέσει το προφυλακτικό. Όπως καταλαβαίνετε σοκαρίστηκα και ταράχτηκα. Την ρώτησα γιατί να το κάνει αυτό, προσπάθησε μέσω google translate να μου εξηγήσει ότι δεν είχε συμβεί κάτι και κάπως έτσι έφυγα.
Έχω προσπαθήσει να γράψω 3-4 φορές την ίδια κριτική στο ***** αλλά δεν την ανεβάζουν και δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Θεωρώ πώς θα πρέπει να λάβουμε σοβαρά μέτρα σε τέτοιες συμπεριφορές.
 

johnpit

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Παιδια προταση για τρανς ενεργητικη κατα προτιμηση με μεγαλο εργαλειο; (Να ειναι αθηνα τωρα)
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
504
Like
1.766
Πόντοι
206
Παιδια προταση για τρανς ενεργητικη κατα προτιμηση με μεγαλο εργαλειο; (Να ειναι αθηνα τωρα)

Ζιζέλ


Υπ' όψιν:

1. Δεν απλώς μεγάλο αλλά σαν προβοσκίδα.

2. Έχει και αρνητικές κριτικές (κάπως παλαιότερες). Εγώ προσωπικά έχω από τέλειες έως καλές εντυπώσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Moreno

johnpit

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
1
Like
29
Πόντοι
0
Ζιζέλ


Υπ' όψιν:

1. Δεν απλώς μεγάλο αλλά σαν προβοσκίδα.

2. Έχει και αρνητικές κριτικές (κάπως παλαιότερες). Εγώ προσωπικά έχω από τέλειες έως καλές εντυπώσεις.
Την ειχα παρει παλαιοτερα, θα θελα κατι πιο «φρεσκο»
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom