Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
672
Κριτικές
24
Like
2.221
Πόντοι
496
Να αναφέρω εδώ δύο "κορίτσια" ή μάλλον τρία που δεν έχουν προφίλ και αξίζουν, τις δύο τις έχω αναφέρει σε σχόλια , οι Ivy Braz και Yara Ventura που συγκατοικούν στην Θηρωνος . Κάθε μία έχει την δική της προσωπικότητα κάνουν και duo .
Αλλά υπάρχει και μια τρίτη , η Amanda Rodrigues , ξανθιά τουμπανελλα με ωραίο κατάρτι , υπέροχη όπισθεν κίνηση και καλή βεράντα για αγνάντι .Την πήρα 3 φορές πριν από λίγες εβδομάδες που ήταν εδώ , αλλά τώρα γύρισε - για λίγο απ'ότι γράφει . Σπεύσατε !
 

lolakias

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2018
Μηνύματα
26
Like
28
Πόντοι
0
Προς ενημερωση φιλοι μου,η isabella big cock μου ειπε οτι υστερα μετα απο την κυπρο θα ερθει αθηνα!,οποτε σημερα θα τιμηθει
επισης γνωριζουμε γιαυτην? απο προσοντα εχει παρα πολυ καλα απλως δν βρισκω ουτε μια κριτικη

 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
672
Κριτικές
24
Like
2.221
Πόντοι
496
Εγγρ.
12 Απρ 2015
Μηνύματα
94
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
20

Την συνάντησα εχθές στπν χώρο της, ένα πολύ άνετο και στυλάτο διαμέρισμα στο κέντρο. Η κοπέλα είναι ότι λέει και η αγγελία της-απόλυτα θυληκή, αδύνατο φυσικό κορμί μοντέλου και με το κατάλληλο ύψος, ευγενική και συζητήσιμη με επίπεδο. Πράγματα που δεν βρίσκεις εύκολα. Πολύ καλά αγγλικά επίσης.

Στο.. τεχνικό κομμάτι επίσης πάρα πολύ καλή. Νομίζω δεν κάνει πολλά ραντεβού οπότε είχε και πολύ διάθεση και ενέργεια στο σεξ και αυτό βγήκε με πολλούς τρόπους στο κρεβάτι-και σε άλλα μέρη του διαμερίσματος! Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά με ικανοποίησε απόλυτα και στους δύο ρόλους. Νομίζω δεν θα μείνει για πολύ άρα όσοι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε! Είναι και σπάνιο να μας έρχονται κοπέλες από Ασία (αν και κάτι φαίνεται να αλλάζει τελευταία...)

1701018004600.png
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
Την συνάντησα εχθές στπν χώρο της, ένα πολύ άνετο και στυλάτο διαμέρισμα στο κέντρο. Η κοπέλα είναι ότι λέει και η αγγελία της-απόλυτα θυληκή, αδύνατο φυσικό κορμί μοντέλου και με το κατάλληλο ύψος, ευγενική και συζητήσιμη με επίπεδο. Πράγματα που δεν βρίσκεις εύκολα. Πολύ καλά αγγλικά επίσης.

Στο.. τεχνικό κομμάτι επίσης πάρα πολύ καλή. Νομίζω δεν κάνει πολλά ραντεβού οπότε είχε και πολύ διάθεση και ενέργεια στο σεξ και αυτό βγήκε με πολλούς τρόπους στο κρεβάτι-και σε άλλα μέρη του διαμερίσματος! Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά με ικανοποίησε απόλυτα και στους δύο ρόλους. Νομίζω δεν θα μείνει για πολύ άρα όσοι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε! Είναι και σπάνιο να μας έρχονται κοπέλες από Ασία (αν και κάτι φαίνεται να αλλάζει τελευταία...)

1701018004600.png
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες μυστη
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
40
Like
66
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Αλήθεια τώρα το κοροιδιλικι από τις Βραζιλιάνες δε το βαρεθηκατε; εγώ δεν ανέχομαι να μου συμπεριφέρονται σαν να είμαι ξένος σε φαβελα της Βραζιλίας γιατί για τέτοιο θράσος και κουτοπονηρια μιλάμε γι'αυτό δύο τρεις φορες παίχτηκαν άσχημα σκηνικά και ανταπέδωσα άσχημα διαφορετικά σε κάθε περίπτωση δε θέλω να μιλήσω πιο συγκεκριμένα για ευνόητους λόγους και σας τα λέει κάποιος που αν όχι 9/10 τότε 8/10 πέρασε πολύ καλά. Και μην ξεγιελιεστε από τα γλυκολογα τους ούτε από διάφορες προτάσεις και συμπεριφορές γιατί στο τέλος με έναν βραζιλιάνο θα πηδιεται τζάμπα και τον Έλληνα θα τον βλέπει σαν ευρώ με πόδια ούτε στον κύκλο τους θα μπείτε πότε γιατί είναι κλίκα που αποτελείται αποκλειστικά από Βραζιλιάνους που θα ζήλευαν και οι μεγαλύτερες τεκτονικές στοές
εν μέρει εχεισ δικιο.. αμα μάθεις την γλώσσα είσαι 80% σιγουρακι
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
40
Like
66
Πόντοι
0
Ποια μια φορά γιατί δέκα φορές μόνο πήγα; ειλικρινά δεν ξέρω αν είναι τριψήφιος ή διψήφιος ο αριθμός που πήγα με λατινες τρανσέξουαλ, εσύ μπορεί να βγάζεις 2000 χιλιάρικα και να μην σε πειράζει εμένα με νευριάζει το θράσος και η κουτοπονηρια τους όταν αλλά συμφωνούνται και αλλά τηρούνται και μετά να τα γλεντανε στην υγεία των κοροιδων
προσωπικά μιλωντας εγω μιλάω πορτογεζικα και περνάμε καλα με την κοπελιά μου
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
προσωπικά μιλωντας εγω μιλάω πορτογεζικα και περνάμε καλα με την κοπελιά μου
Εσύ μιλάς πορτογεζικα εγώ ελλενεζικα για μένα έκλεισε το κεφάλαιο τρανς μόνο σε καμιά σπέσιαλ περίπτωση θα κάνω εξαίρεση ας καθίσουν αυτοί που γουστάρουν να πηδιουνται και να ξεφτιλιζονται να τις χρυσοπληρωνουν και τα χαιβανια που πληρώνουν ονλιφανς για να βλέπουν τσόντες σε μένα δε θα πουλάνε ατιτιουντ υπάρχουν και τα μπουρδέλα ευκαιρία για λίγη οικονομια
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
εν μέρει εχεισ δικιο.. αμα μάθεις την γλώσσα είσαι 80% σιγουρακι
οταν υπαρχειμ αυτο το τουμπανο με 1.000 μπατ καπου 26 ευρτω για 3 ωρτερςε συμφωνια ,και που θα συναντησω σε μια εβδομαδα στο ποπυκετ , μετα πως να δωσω 100-150 ευρω για μια ωρα εδω, και να μην περασω και καλα στο τελος ...και εχω και αλλες ακομη πιο ωραιες απλως μαλλον εχω χασει καποια αρχεια απο το line thn kalesa κΑΙ ειναι εκει ποτε θα ερθεις daddy μου ειπε
 

Συνημμένα

  • εικόνα_Viber_2023-11-27_18-53-13-120.jpg
    εικόνα_Viber_2023-11-27_18-53-13-120.jpg
    81,6 KB · Εμφανίσεις: 104
  • εικόνα_Viber_2023-11-27_18-53-13-153.jpg
    εικόνα_Viber_2023-11-27_18-53-13-153.jpg
    76,9 KB · Εμφανίσεις: 105

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
40
Like
66
Πόντοι
0
οταν υπαρχειμ αυτο το τουμπανο με 1.000 μπατ καπου 26 ευρτω για 3 ωρτερςε συμφωνια ,και που θα συναντησω σε μια εβδομαδα στο ποπυκετ , μετα πως να δωσω 100-150 ευρω για μια ωρα εδω, και να μην περασω και καλα στο τελος ...και εχω και αλλες ακομη πιο ωραιες απλως μαλλον εχω χασει καποια αρχεια απο το line thn kalesa κΑΙ ειναι εκει ποτε θα ερθεις daddy μου ειπε
bulk η gazas??
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Την συνάντησα εχθές στπν χώρο της, ένα πολύ άνετο και στυλάτο διαμέρισμα στο κέντρο. Η κοπέλα είναι ότι λέει και η αγγελία της-απόλυτα θυληκή, αδύνατο φυσικό κορμί μοντέλου και με το κατάλληλο ύψος, ευγενική και συζητήσιμη με επίπεδο. Πράγματα που δεν βρίσκεις εύκολα. Πολύ καλά αγγλικά επίσης.

Στο.. τεχνικό κομμάτι επίσης πάρα πολύ καλή. Νομίζω δεν κάνει πολλά ραντεβού οπότε είχε και πολύ διάθεση και ενέργεια στο σεξ και αυτό βγήκε με πολλούς τρόπους στο κρεβάτι-και σε άλλα μέρη του διαμερίσματος! Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά με ικανοποίησε απόλυτα και στους δύο ρόλους. Νομίζω δεν θα μείνει για πολύ άρα όσοι ενδιαφερόμενοι, σπεύσατε! Είναι και σπάνιο να μας έρχονται κοπέλες από Ασία (αν και κάτι φαίνεται να αλλάζει τελευταία...)

1701018004600.png
κόστος συνέυρεσης ?
 

kntonetskkostas

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
22
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους
Εκανα συναντηση με την megantop
Κοστος 150€
Ειχαμε συνεννοηθει για δυο εκτονωσεις
Το σπιτι σε κακη κατασταση στο κεντρο. Στο τεταρτο μπηκε και αλλη μια μεσα στο σπιτι αλλα δεν ενοχλησε
η κοπελα δεν εχει σχεση με τις φωτογραφιες. Το πρόσωπο της ειναι γεματο ουλες. Κορμι πολυ καλο. Αλλα ξεπετα αφου μολις τελειωσα ο δευτερος γυρος με εκανε να τελειωσω μονο με χερι. Ειδικα για τα λεφτα που θελει μακρυα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom