Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Φιλαρακι εχει ξαναρθει αθηνα και την ειχα τιμησει. Σαν παθητικος την ειχα δοκιμασει αλλα δεν
περασα καλα. Ηθελε να με ξεπεταξει. Βεβαια πανε χρονια που ειχα παει. Αλλα πανεμορφη και απο κοντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

semper

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
113
Like
62
Πόντοι
1
Τρομερη για οσους γουσταρουν να ειναι παθητικοι. Ειχα ξαναδοκιμασει και
περισυ που ειχε ερθει και ξαναπηγα. Ψηλη, πανεμορφη και σχετικα μεγαλα προσοντα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Ερώτηση ηταν
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Αδερφέ σε ευχαριστώ . Είσαι μάγκας που λες όχι σαν κάτι μουλοχτες έδο μεσα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Αδερφέ σε ευχαριστώ . Είσαι μάγκας που λες όχι σαν κάτι μουλοχτες έδο μεσα
μουτρο ν σ κανω μια ερωτιση εχεις τ 150ρια π ζυταν ??γιατι εγω πλεων δεν εχω ουτε τ 50
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Μούτρο 100 μισι ωρα
 

gino028

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
Gisele Bittencourt: γλυκιά, πολύ πιο όμορφη από διαφορά βίντεο πορνό ταινίες κλπ. Καθαρή, τεράστιο εργαλείο, νόμιζα ότι εγώ την είχα μεγάλη αλλά ούτε καν. Στα του αγώνα θα είμαι λακωνικός, είναι για μένα από τις καλύτερες gfe εμπειρίες που είχα. Η κοπέλα ήταν παθητική αλλά γουστάρει πολύ το ενεργητικό. Επειδή την είδα στο δρόμο ντυμένη νορμαλ, δε περνάει από το μυαλό σου ότι είναι τρανς. Θα ανεβεί Θεσσαλονίκη τον άλλο μήνα. Στα συν το ότι κάνει τακτικά ιατρικά τεστ για σμν.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα. Θα μπορούσα άνετα να κάνω παρέα μαζί της. Ξέρει πολύ καλά Αγγλικά επίσης.

Επόμενη συνάντηση Fontinelly για κλείσιμο.


Fortinelly βυζι μηδεν και εχει πεσει αρκετη επεξεργασια στις φωτο! στα του αγωνα δεν ηταν κακη αλλα τα 150 δεν την αντιπροσωπευουν !
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281


Με χάλασες τώρα ρε φίλε, και προσπαθώ 2 μέρες να την κλείσω. Έχει και άλλες φωτό που δεν τις βγάζει το ts-dating και φαίνεται πολύ καλή. Μπορείς να μου πεις τι ακριβώς είδες που δε σου άρεσε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

gino028

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
29
Like
10
Πόντοι
0
Δεν ειχε καθολου βυζί , ο κωλος της δεν ειναι οπως στις φωτο καμια σχεση για την ακριβεια ειναι ψιλο πεφτος και επισης μύριζε λίγο! οι φωτογραφίε δλδ που εχει στα site ειναι αρκετα πειραγμένες!Στα του έργου καλούτσικη ήταν αλλα με είχε ψιλοξενερωσει που μύριζε! επίσης ήταν κάπως βιαστική στο 45λεπτο μ πε οτι εχει αλλο ραντεβού μετα κ ότι πρεπει να ετοιμαστεί! και σε μενα που ήμουν ο προηγούμενος δεν είχε κάνει καν μπανιο!  Συνοπτικά δεν ειναι τπτ της προκοπής ή τολάχιστον έτσι ήταν με μενα! 
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Τι μουνοτραβελος ηνε αυτός ρε μάγκες μου
Δε χορτενω να τη βλέπω να ουμε
Εμπηρια κανης;

Θα δοκιμάσω αν και προβλέπω ξεπέτα και γω. Για να δούμε. Μέχρι αύριο λέει ότι θα είναι Αθήνα.
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
αναμένουμε με ανυπομονησία την κριτική σου..

Φόλα, μαύρο, κόκκινη κάρτα. Το περίμενα οπότε δε βαριέσαι. Φάτσα σκαμμένη, υφάκι πριγκίπισσας, κινητό δίπλα στο κρεβάτι, στυλ πήδα με γιατί έχω να βγω και για καφέ με τους γκει Αυστραλούς φίλους μου στο Κολωνάκι. Πίπα μέτρια, σώμα μέτριο, μόνο η καυλόφατσα της η χιλιοτραβηγμενη μετράει αλλά μέχρι εκεί. Μπανάκι με ένα σαπούνι αγνώστων στοιχείων, τι είπες; Θες αφρόλουτρο; Πολλά θες. Ζητάει φωτογραφίες σου από πριν για να δει αν θα σε δεχτεί, τουλάχιστον ένα τρολάρισμα το έφαγε στις αρχές. Αριβάρισε σήμερα στο Μετς, θα είναι για μερικές ακόμα μέρες εδώ αν θες να το τολμήσεις  :2funny:

Πάμε γι’ άλλα :)

ΥΣ: αν μπορεί κάποιος admin να βάλει Glenda, Dayana(bigcock24) και τη μοντέλα της κακιάς ώρας εδώ στο σάιτ, θα μπουν κριτικές.

Κρίμα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Φόλα, μαύρο, κόκκινη κάρτα. Το περίμενα οπότε δε βαριέσαι. Φάτσα σκαμμένη, υφάκι πριγκίπισσας, κινητό δίπλα στο κρεβάτι, στυλ πήδα με γιατί έχω να βγω και για καφέ με τους γκει Αυστραλούς φίλους μου στο Κολωνάκι. Πίπα μέτρια, σώμα μέτριο, μόνο η καυλόφατσα της η χιλιοτραβηγμενη μετράει αλλά μέχρι εκεί. Μπανάκι με ένα σαπούνι αγνώστων στοιχείων, τι είπες; Θες αφρόλουτρο; Πολλά θες. Ζητάει φωτογραφίες σου από πριν για να δει αν θα σε δεχτεί, τουλάχιστον ένα τρολάρισμα το έφαγε στις αρχές. Αριβάρισε σήμερα στο Μετς, θα είναι για μερικές ακόμα μέρες εδώ αν θες να το τολμήσεις  :2funny:

Πάμε γι’ άλλα :)

ΥΣ: αν μπορεί κάποιος admin να βάλει Glenda, Dayana(bigcock24) και τη μοντέλα της κακιάς ώρας εδώ στο σάιτ, θα μπουν κριτικές.

Κρίμα.
φτου.. πάμε γι άλλα...
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Καλησπερα σε ολους. Εχει καποιος εμπειρια με την παρακάτω ?


Την δοκίμασα. Ευγενική, γαμιεται παρά πολύ καλά, απλά μη περιμένεις σώμα και μάπα 18χρονης τρανς. Παλαιό Φάληρο είναι, έχει στάση τραμ απέναντι. Να πας απόγευμα / βράδυ αν ντρέπεσαι κόσμο. Την πόρτα σου ανοίγει μια αδερφή που μετά φεύγει, πέθανα στο γέλιο όταν τον είδα νόμιζα ήταν πελάτης. Το δωμάτιο είναι σα ντίσκο. Είναι η μόνη τρανς που όταν τη γαμουσα πετούσε πορτογαλικά και γερμανικά μαζί. Αν είσαι παθητικός θα περάσεις καλά υποθέτω.
 

mexicosti

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
68
Like
4
Πόντοι
0
Την δοκίμασα. Ευγενική, γαμιεται παρά πολύ καλά, απλά μη περιμένεις σώμα και μάπα 18χρονης τρανς. Παλαιό Φάληρο είναι, έχει στάση τραμ απέναντι. Να πας απόγευμα / βράδυ αν ντρέπεσαι κόσμο. Την πόρτα σου ανοίγει μια αδερφή που μετά φεύγει, πέθανα στο γέλιο όταν τον είδα νόμιζα ήταν πελάτης. Το δωμάτιο είναι σα ντίσκο. Είναι η μόνη τρανς που όταν τη γαμουσα πετούσε πορτογαλικά και γερμανικά μαζί. Αν είσαι παθητικός θα περάσεις καλά υποθέτω.

Ευχαριστω πολυ. Απο προσοντα τι λεει οντος ειναι 24 ποντους?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom