Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
και που κανει τι ακριβως σημαινει ,οτι θα σου πει τι εχει η θα σταματησει να δουλευει?

Ότι μπορείς να τα δεις αν θες ή αν είσαι αγχωμένος ή αν είσαι παθητικός κλπ. Αλλά έπρεπε να πεις τη μαλακια σου, δε κρατήθηκες. Η κοπέλα μένει μόνιμα εδώ, λες να μοιράζει AIDS δεξιά κ αριστερά; Εγώ φταίω που γράφω.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
846
Like
358
Πόντοι
26
Ότι μπορείς να τα δεις αν θες ή αν είσαι αγχωμένος ή αν είσαι παθητικός κλπ. Αλλά έπρεπε να πεις τη μαλακια σου, δε κρατήθηκες. Η κοπέλα μένει μόνιμα εδώ, λες να μοιράζει AIDS δεξιά κ αριστερά; Εγώ φταίω που γράφω.
καταρχην προσεξε το στομα σου ,κατα δευτερον εγω δεν ειπα οτι μοιραζει  κατι ,για aids εσυ μιλησες και οχι εγω  ,απλα προστατευω κανεναν αφελη που θα διαβασει την αποψη σου και θα νοιωσει ασφαλεις και δεν θα παρει τις δεουσες προφυλαξεις ,τελος σιγα τα πολλα που εχεις γραψει
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Άσε καλύτερα δε θα μπω σε αντιπαράθεση.

Σειρά έχει fontinelly λοιπόν (ευχαριστώ Φακίρη).
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
μουτρο να ξερεις οτι τεστ αμα πας σε δυκο σου γιατρο σου δυνει καμια δεκαρια ν τ μοιρασεις..
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
πως γινεται να μπουνε οι σελιδες τους στο φορουμ να γραφουμε εκει κριτικες? κάθε ποτε βαζουν καινουρια ταλεντα??
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
πως γινεται να μπουνε οι σελιδες τους στο φορουμ να γραφουμε εκει κριτικες? κάθε ποτε βαζουν καινουρια ταλεντα??
στελνεις μνμ σε καποιον αντμιν και σου ανεβαζει την τρανς που θελεις για να γραψεις την κριτικη σου
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
δεν αλαζει κατι αυτο που λες
οι εξετασεις πανω γραφουν ονομα,αν το ονομα ειναι ιδιο με το ονομα της ταυτοτητας τοτε ειναι δικες της, μην μου πεις τωρα οτι θα κουβαλαει ταυτοτητα αλλης
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
846
Like
358
Πόντοι
26
οι εξετασεις πανω γραφουν ονομα,αν το ονομα ειναι ιδιο με το ονομα της ταυτοτητας τοτε ειναι δικες της, μην μου πεις τωρα οτι θα κουβαλαει ταυτοτητα αλλης
αδερφε με μην γινεσαι αφελης ,στην ελλαδα ζουμε
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
οι εξετασεις πανω γραφουν ονομα,αν το ονομα ειναι ιδιο με το ονομα της ταυτοτητας τοτε ειναι δικες της, μην μου πεις τωρα οτι θα κουβαλαει ταυτοτητα αλλης

και ένας ερασιτέχνης, με ένα scanner και το paint των windows, μπορεί να αλλάξει το όνομα στις εξετάσεις.
Εδώ εγώ στο γυμνάσιο άλλαζα έτσι τους βαθμούς μου για να μη με κράξει η μάνα μου χαχα. 14 χρονών
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
και ένας ερασιτέχνης, με ένα scanner και το paint των windows, μπορεί να αλλάξει το όνομα στις εξετάσεις.
Εδώ εγώ στο γυμνάσιο άλλαζα έτσι τους βαθμούς μου για να μη με κράξει η μάνα μου χαχα. 14 χρονών
σε ποιο γυμνασιο εδιναν βαθμους οι καθηγητες κατευθειαν στα χερια των μαθητων? στο δικο μου επρεπε να ερθει ο κηδεμονας
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201
στο δικό σου
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506
και ένας ερασιτέχνης, με ένα scanner και το paint των windows, μπορεί να αλλάξει το όνομα στις εξετάσεις.
Εδώ εγώ στο γυμνάσιο άλλαζα έτσι τους βαθμούς μου για να μη με κράξει η μάνα μου χαχα. 14 χρονών
Και σπούδασες?Τι πτυχίο πήρες??
Σίγουρα πλαστογραφου!!
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Τι μουνοτραβελος ηνε αυτός ρε μάγκες μου
Δε χορτενω να τη βλέπω να ουμε
Εμπηρια κανης;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom