Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Εγώ λόγω δουλειάς ταξιδε΄υω πολύ.Πριν λίγες μέρες ήμουν Ηράκλειο.Μαύρα χάλια εκεί.Την Παρασκευή πάω Αθήνα.Εκεί ξέρεις κάτι καλό; Τα χριστούγεννα θα πάω ΠΡΑΓΑ με δύο φίλους φοβερούς μπουρδελιάρηδες.καταλαβαίνετε τι θα γίνει εκεί.Θα καταθέσω εντυπώσεις από ΠΡΑΓΑ.Τα καλύτερα....
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Επιτελους..αναβαθμιζομαστε σε μπουρδελιαριδες.....με τις πουτανες να δω τι θα γινει??? :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang:
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστέ ς γεια σας .Αύριο το πρωί ταξιδεύω από Χανιά για Αθήνα.Στις 17:00 το απόγευμα που τελειώνω τις δουλειές μου θέλω να επισκεφτώ κανένα στουντιάκι ή κανένα μασατζίδικο . Έχετε να μου προτείνετε κάτι καλό; Θα σας το χρωστούσα χάρη. Θα σας το ανταποδώσω όταν θα έρθετε στα Χανιά.Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων με συναδελφικο ύς χαιρετισμούς...
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Να σας γράψω μερικές πληροφορίες που ενδιαφέρουν όχι μόνο τους Χανιώτες, αλλά όλους τους Κρητικούς.
Στις εφημερίδες Κρητικές αγγελίες και Χανιώτικα Νέα δημοσιεύονται αγγελίες από διάφορα γραφεία γνωριμιών της Αθήνας, που σου γνωρίζουν γυναίκες ότι γούστου θέλεις κτλ. Και σου ζητάνε από 100 έως 300 ευρώ
Επίσης διάφορα ονόματα βγαίνουν στους λογαριασμούς των διαφόρων τραπεζών που έχουν.
Αυτό είναι μεγάλο ψέμα. Ένα και μοναδικό είναι το γραφείο και εμφανίζεται με διάφορα ονόματα. Ο ιδιοκτήτης λέγεται ******** και βρίσκεται στη οδό βουλής.
Τον τελευταίο χρόνο έχω γραφτεί 3 φορές και άλλες 2 ένας φίλος μου.
Όλες τις φορές δίνουν σχεδόν τα ίδια τηλέφωνα (με ελάχιστες παραλλαγές) και φυσικά οι γυναίκες δεν είναι πραγματικές αλλά του γραφείου και σε κοροϊδεύουν.
Ούτε εγώ ούτε ο φίλος μου καταφέραμε ούτε να μιλήσουμε με καμιά από αυτές, όχι να δώσουμε ραντεβού κτλ
ΠΡΟΣΟΧΗ είναι μεγάλη απάτη. Δεν είναι τα λεφτά, αλλά το χρόνο που χάνεις και η αίσθηση του κοροΐδου που σου μένει.
Όποιος έχει γραφτεί να του δώσω λίστα με πάνω από 10 τηλέφωνα που είναι απάτη.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Συναγωνιστές μου Χανιώτες. Έχω καιρό να γράψω στο site γιατί απλά έχω απογοητευτεί. Τα πράγματα όχι μόνο εδώ , αλλά γενικά στη κρήτη είναι τραγικά. Έχω πάρει όλεσ τις κοπέλες που προαναφέρατε , εκτός της Χριστίνας. Αυτή η Adriana όντως ήταν εντυπωσιακή στην εμφάνιση,σε εντυπωσίαζε με τα λόγια της και την απλότητά της είχε συμμετοχή στο κρεβάτι αλλά ήταν και συνάμα εκνευριστική. Δεν σε άφηνε να πιάνεις το αριστερό της στήθος , δεν ήθελε από πάνω και την ώρα που ήταν να χύσεις θυμόταν και γκάριζε αλλά σε ξενέρωνε. Για την Αφροδίτη τι να πω. Το ίδιο εντυπωσιακή όταν την βλέπεις έξω αλλά μέσα....απλά εκνευριστική. Στην πίπα με πόναγε, από πάνω πίεζε και δεν είχες καμία ηδονή ενω στο πισωκολλητό έλεγες που ήταν αυτός ο ωραίος κώλος που έβλεπα έξω. Μπορεί εδώ να πείτε "ρε φίλε μήπως είσαι βαρεμένος και ξενερώνεις τις γκόμενες?" Τι να πω ρε παιδιά. Η προηγούμενη της Adriana , δεν θυμάμαι το όνομά της, ήταν και αυτή εμφανίσιμη είχε μεγάλα βυζιά (εντάξει πεσμένα) αλλά με το κορμί της συμμετείχε. έκανε πλάγια πίπα όπως η αντριάνα αλλά όταν ήταν από πάνω μούγριζε με τα χείλια της και έφερνε τα κορμιά δίπλα και καπακι ξάπλωνε προς τα πίσω. Σαν να εκτροχιαζόσουνα με την γκόμενά σου. Πήρα και το Σοφάκι κάποια στιγμή φιλότιμη προσπάθεια αλλά δεν.... και πολύ μπλα μπλα. Πείτε μου παρακαλώ για τη  Χριστίνα. Αυτά και μηνείστε μονοφαγαδες...... ριξτε καμιά πληροφορία...
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Ολοι οι Χανιωτες γαμησατε την Αφροδιτη ε? Ρε γαμωτο οντως δεν της φαινεται αλλα την ελεγαν Βαγγελη και στα 14 της εκανε αλλαγη. Εξαλλου γι'αυτο εφυγε απο Αθηνα. Την πήρε πρεφα ο Τραγκας και την εβγαλε στα καναλια. Ημουν ακομα φοιτητης κατω οταν ηρθε.
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ε ΟΧΙ και τραβελι η αφροδιτη!!! μην τρελαθουμε τελειως ρε σεις! Σιγα μην εκανε εγχειρηση αλλαγης φύλλου απο τοσο μικρη ηλικια, δεν γινονται αυτα, και η φωνη της μια χαρα ειναι, αποκλειεται να ισχυει κατι τετοιο πιστευω, ισως να ειναι καποια αλλη η να υπαρχει καποια συνωνυμια. Την καιτη την εχει παρει κανεις σας? Εγω πριν 2 μηνες που πρωτοειδα το ονομα της πηγα και ηταν καλη,γελαστη, με χιουμορ και με ωραιο κωλαρακι  ;)
Πηγα και προχτες και της ειπα να καθισει απο πανω μου και ειπε οτι δε μπορουσε (θα σου κατεβω αμεσως ειπε κατα λεξη...μηπως επειδη ειμαι 1.95??) και απ οτι καταλαβα κανει 2 στασεις μονο, την κλασσικη και πισωκολητα, αλλα και βιαστικη μου φανηκε και ειχε και στο ΤΕΡΜΑ το air condition και κοντεψε να σκασω απ την ζεστη!
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Αν η Αφροδίτη είναι μελαχρινή, με σκιστα μάτια,αδύνατη  όντως ειναι ο Βαγγέλης.
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ΕΛΕΟΣ ρε γαμωτο. Μετα απο αυτο θα βλεπουμε κανονικοτατες γυναικες και θα εχουμε αμφιβολλιες για το αν ειναι οντως γυναικα. Παντως αυτη η αφροδιτη πρεπει να ειναι η πιο πετυχημενη τρανς, καθως και απο προσωπο και απο φωνη φαινεται κανονικη! Μην πει κανεις οτι και η καιτη ειναι τραβελι γιατι θα πρεπει να το κοψουμε τελειως μετα..... :dancing:
 

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες Χανιωτες μολις ανεβηκα Αθηνα μετα απο ομορφες χριστουγεννιατικες διακοπες στην πολη σας. Οπως εχω πει και πιο πανω η Αφροδιτη ηταν Βαγγελης. Το ξερω οτι δεν της φαινεται με τιποτα γι'αυτο εξαλλου πριν την βγαλει ο Τραγκας επαιρνε 60 ατομα τη μερα. Τεσπα εγω ενημερωνω για να μην μας πιανει κοροιδα το καθε Βαγγελακη....
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ε τον βαγγελακη μας την εφερε κανονικα. Ειχα παει μονο 1 φορα πριν 3 μηνες και σκοπευα να ξαναπαω αυτες τις μερες αλλα ευτηχως μου ανοιξατε τα ματια εδω. Καλα ομως, οταν αλλαζουν φυλλο, αλλαζουν και τον κωλο τους? γιατι αποκλειεται αυτος ο κωλος να ειναι αντρικος.... εδω βεβαια θα μου πειτε βαζουν βυζια και μουνι, στον κωλο θα κολησουν? ολο και κατι 8α κανουν για να τον διορθωνουν. Παντως την αντριανα την ειχα δει μονο μια φορα χωρις να μπω μεσα και δεν ξερω αν ηταν οντως γυναικα.... (πολλα εχουν δει τα ματια μας...)
 

kritikos2

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2006
Μηνύματα
121
Like
2
Πόντοι
1
τελικα παιδια μινωος εχει κανεις εμπειρια να μου πει κοπελα και αμα κανει αφτα που θελω? (δεν ενοω κ..λο) θελω ομος απαντιση απο καποιον που ψαχτικε με το μερος γιατι εχω ακουσει πολλα.
 

Επισκέπτης
η αντριανα ειναι οχι μονο γυναικα αλλα γυναικαρα!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον πριν λιγο γυρισα απο μινωος ΨΟΦΙΑ πραγματα τα μισα σπιτια ηταν κλειστα υπηρχαν ανοιχτα οι παρακατω τσαπερδονες
Χριστινα
Ζωη     35α  χοντρουλα καλο τσιμπουκι
Μαρια  μεγαλη σε ηλικια
Κατερινα
Ελενα μικρη και στρομπολουλα
Αντζυ μικρη και μαυρη
Σοφακι  μεγαλη



ΑΦΡΟΔΙΤΗ αγνωστη αν ξερει κανεις σε πιο σπιτι ειναι ας μου πη
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά, δεν ξέρω αν πρόκειται για "συνωνυμία" αλλά μία Αφροδίτη που ήταν παλιότερα άντρας (με το όνομα Βαγγέλης) είχε παρουσιάσει πριν πολλά χρόνια ο Γ.Τράγκας στην εκπομπή που είχε τότε στο Star. Δεν ξέρω αν πρόκειται για την ίδια "κοπέλα", μελαχρινή, αδύνατη, όμορφη,  αλλά τότε είχε γίνει αρκετός σάλος για αυτήν την υπόθεση. Πρέπει να είναι 35άρα + τώρα, τουλάχιστον. Αυτά από Αθήνα.
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τελικα πριν πoσa χρονια εκανε αυτη την αποκαλυψη ο τραγκας και ποσο χρονων ηταν εκεινη την περιοδο η αφροδιτη(βαγγελης)?  μανωλη69  η αφροδιτη ειναι οπως κοβεις μεσα απο ενα μαγαζι, στο δεξι σου χερι ακριβως και χτυπας το κουδουνι για να μπεις. Ετσι κι αλλιως γραφει το ονομα απ εξω οποτε αν κοιταξεις θα το δεις, εκτος βεβαια αν ειναι κλειστα και δεν φαινεται.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Καμμια δεκαρια χρονια
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά η Αφροδίτη είναι γυναίκα σίγουρα.Την ξέρω πολύ καλά και έχω αρκετή εμπειρία από μπουρδέλα.Την Αφροδίτη που είχαι βγάλει ο Τράγκας την ξέρω και αυτή.Αυτή δούλευε παλιά στο μπουρδέλω που δουλεύει τώρα η Αφροδίτη που λέμε.Μοιάζουν λίγο αλλά η μία είναι κανονική γυναίκα και η άλλη ήταν τραβέλι.Της φαινόταν και από το κορμί και από τη φωνή.Η Αφροδίτη, τη γυναίκα εννοώ, μάλλον φεύγει από τα Χανιά.Όσοι λοιπόν προλάβατε καλώς.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Παιδιά η Αφροδίτη είναι γυναίκα σίγουρα.Την ξέρω πολύ καλά και έχω αρκετή εμπειρία από μπουρδέλα.Την Αφροδίτη που είχαι βγάλει ο Τράγκας την ξέρω και αυτή.Αυτή δούλευε παλιά στο μπουρδέλω που δουλεύει τώρα η Αφροδίτη που λέμε.Μοιάζουν λίγο αλλά η μία είναι κανονική γυναίκα και η άλλη ήταν τραβέλι.Της φαινόταν και από το κορμί και από τη φωνή.Η Αφροδίτη, τη γυναίκα εννοώ, μάλλον φεύγει από τα Χανιά.Όσοι λοιπόν προλάβατε καλώς.

Η Αφροδιτη ειναι ακομα στα Χανια??Εγω το απογευμα που περασα ηταν κλειστο το σπιτι...Ξερει κανεις κατι νεωτερο...!!!

Κατα τα αλλα η πρτη βολτα του χρονου στα Χανια ηταν μια απογοητευση...Αντριανα γυρνα στα Χανια( :2funny: :2funny:)...

Εχω και μια πληροφορια που λεει οτι μπορει να ξαναγυρισει η Μπριζιτ,η "ελληνογαλλιδα" που ειχε εμφανισετι το μαιο και τον ιουνιο...!!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Xθές το βράδυ έκανα και εγώ βόλιτα και ήταν σκέτη απογοήτευση.2 μαυράκια μόνο ήταν και αυτά ήταν απαράδεκτα.Η Αφροδίτη μου είχε πει πριν τα χριστούγεννα ότι θα έφευγε για διακοπές στους γονείς της και ότι σκεφτόταν να φύγει και από τα Χανιά.Όσο για τη Μπριζίτ αυτή είναι στη Γερμανία και δουλεύει.Τα Χανιά δεν της αρέσανε γιατί είναι μικρή επαρχιακή πόλη και αυτή ήθελε να διασκεδάζει.έτσι τουλάχιστον μου είχε πει.Ήμουν και εγώ ένας από τους τυχερούς που την είχα προλάβει γιατί είχε κάτσει πολύ λίγο στα Χανιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom