Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εντάξει ρε φίλε, μη βαράς....
Γούστα είναι αυτα....
ʼλλωστε ο warhol γράφει ότι την ξέρει χρόνια, και άρα υπάρχει μεταξύ τους ΒΑΘΕΙΑ φιλία και αλληλοσεβασμός, ο οποίος έχει οδηγήσει σε σύσφιξη των σχέσεων και άρα ο φίλος μάλλον λαμβάνει ''ειδική εξυπηρέτηση''.....
εγω δεν ξερω τιποτα  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:!!τα εχω πει αλλωστε πολλες φορες!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ναι αλλα ακόμα και τα αυτονόητα ( ότι οι κοπέλλες δεν λειτουργούν το ίδιο με όλους) δεν τα καταλαβαίνουν μερικοί....
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
παιδιά στα Χανιά παίζει η Αφροδίτη.Είναι δύναμη...Δοκιμάστε την πριν φύγει. Έμαθα ότι φεύγει σε λίγες μέρες. Είναι το σπίτι δίπλα στο καφενείο.Η Χριστίνα που ανεβαίνεις στις σκάλες πρέπει να την δοκιμάσετε.Είναι λίγο μεγάλη , αλλά τέλεια στο γαμίσι.
 

fantaros123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια σε ολους. οπου να ναι απολυομαι απο τον στρατο και επιστρεφω στην πατριδα μου τα χανια. εχω πολυ καιρο να περασω απ την οδο μινωος και ετσι δεν ξερω ποιο σπιτακι να επιλεξω. αυτη η αντριαννα ειναι τοσο καλη οντως οσο την περιγραφουν εδω? δεν πιστευω να ειναι κανα τραβελι ε
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Σημερα που περασα ολα τα σπιτακια δουλευαν..υπαρχει μια κινητικοτητα..γυρο στις 3-4 αλλαγες..και δυστυχως η Αντριανα μας εγκατελειψε... :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Επισκέπτης
αντριανα γυρνα σε μενα!!!γυρνα στην αθηνα!!!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Εσύ που πήγες και ξέρεις .Παίζει τίποτα καλό;Θέλω να πάω και εγώ τώρα.
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
warhol η Αντριάνα έχει tatoo? Γιατί ξέρω ότι έχεις και μια αδυναμία!!!!
 

Επισκέπτης
ειμαι ενας κοινος θνητος με πολλες αδυναμιες!!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς καμία καλή στα Χανιά;
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Η αφροδιτη φιλε ειναι προς το παρον δοκιμασμενη...για τις αλλες θα περιμενεις μετα τις γιορτες γιατι θα παω στη λαρισα για διακοπες..και μαλλον θα καταθεσω και σε μια γνωστη..χιχι!!!
 

Επισκέπτης
τελειωσε!!!θα παω λαρισα και θα φερω πισω την αντριανα με το ζορι!!!!αντριανα γυρνα πισω!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά μόλις γύρισα από την Αφροδίτη.Ήταν τέλεια μαζί μου.Σας προτείνω να την πάρετε.Χάνετε!!!!
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Μεγαλε περασες καθολου απο τη Μαρθα??ενα φιλαρακι θελει εντυπωσεις γιατι σκεφτεται καταθεση!! :knockinb: :knockinb:
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Ποια Μάρθα ; Που δουλεύει αυτή;Πέρασα από όλες αλλά δεν μου έκανε  καμία κλικ.Στο παλιό σπίττης χελιουδάκης είναι μία αλλά θα μάθω γι αυτήν την άλλη βδομάδα που θα την επισκεφτώ. Για σένα πιοια είμναι η καλύτερη;
Μεγαλε περασες καθολου απο τη Μαρθα??ενα φιλαρακι θελει εντυπωσεις γιατι σκεφτεται καταθεση!! :knockinb: :knockinb:
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
στην παρουσα φαση Αφροδιτη..φιλικη..περιποιητικη..top για εδω μετα την αναχωρηση της Αντριανας..και μετα δευτερη Joanna..ενα μικρο που ειναι πανω απεναντι απο την Αφροδιτη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom