Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Στη joanna έχω πάει αλλά αυτό δεν ξέρει να γαμηθεί.Πέφτει πολύ άγαρμπα απάνω σου και ήταν λίγο κομπλαρισμένο μαζί μου.Όταν έφευγα μου έλεγε ότι της αρέσω και να ξαναπάω.Δεν ήταν επαγγελματίας.Αυτή που είναι πολύ καλή επαγγελματίας είναι η Χριστίνα που είναι χρόνια στα Χανιά.Η Αντριάνα τι το ιδιαίτερο έκανε και όλοι λένε γι΄αυτήν;Δυστυχώς εγώ δεν την πρόλαβα.Η Μάρθα σε ποιο σπίτι δουλεύει;
 

Επισκέπτης
η αντριανα ειναι απιστευτη γυναικα!!!προσωπικα τα πηγαιναμε πολυ καλα και  στο γαμησι περναγαμε σουπερ!!χαμογελαστη ,υπομονετικη και παρα πολυ ομορφη!!καποιοι εχουν παραπονα αλλα με εμενα ηταν αψογη!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
πραγματικα αψογη, πολυ καλη επαγγελματιας.

με την πουτσα που φαγαμε οι βαζελοι αποψε, θα ηταν ιδανικη για παρηγορια.. θα μας επετρεπες φιλε war?
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Η Μαρθα ειναι στο πρωτο σπιτι κατω(ισογειο..εχει ενδιαμεσα και ακομα ενα που ειναι πανω η κοπελα) μετα την αφροδιτη..Η χριστινα ποια ειναι και σε ποιο σπιτι ειναι...??Η Ανριανα war καλη στο σεξ και προθυμη αλλα μια φορα που πηγα ηταν στο τελος τησ δουλειας και με γαμησε το attitudr της..τοσο που ελεγα.."Αντε να τελειωσω να φυγω.."
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
H Αντριάνα σε πιοιο σπίτι δούλευε;
η αντριανα ειναι απιστευτη γυναικα!!!προσωπικα τα πηγαιναμε πολυ καλα και  στο γαμησι περναγαμε σουπερ!!χαμογελαστη ,υπομονετικη και παρα πολυ ομορφη!!καποιοι εχουν παραπονα αλλα με εμενα ηταν αψογη!!
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Εγω παντως μια Χριστινα ειδα..καινουργια μου ειπε και ηταν εκει που ηταν η Αντριαννα..
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Α τώρα κατάλαβα ποιοα είναι η Μάρθα. Πέρασα από εκεί ,αλλά δεν μου έκανε κλικ.Το 4 σπίτι ματά από joanna έχει μία η οποία είναι πολύ καλή και μου κάνει πολλά γούστα.Απέναντι από την Μάρθα δηλαδή.Η Χριστίνα που λέω εγώ είναι το πρώτο σπίτι (πάνω στον όροφο) όπως μπαίνουμε από τον πρώτο πεζόδρομο.Στενοχωριέμαι που δεν πήρα χαμπάρι πιο νωρίς την Αντριάννα.Δεν ήξερα το site ...καλά να πάθω.Η Αντριάννα που δούλευε;
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Χριστινα λες τη μεγαλη που ειναι ψηλα??αν λες αυτη η Αντριανα ηταν απαναντι με την τραβελοτσατσα...
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Τώρα κατάλαβα που ήταν η Αντριάνα.Εγώ νόμιζα ότι σε εκείνο το μπουρδέλο δούλευε τραβέλι και εγώ δεν τα γουστάρω τα τραβέλια.Εκεί τώρα αυτή που δουλεύει είναι καλή;
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Αν τη συγκρινεις με την προκατοχο για τα μπαζα...Γενικως πεφτουμε παλι...αμα φυγει και η Αφροδιτη τη γαμησαμε..!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Τη Χριστίνα που λεω εγώ την έχετε πάρει;Αξίζει να την πάρετε γιατί κάνει φοβερό γαμίσι
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εκεί που δεν έγραφε κανείς για Χανιά πια...............γίνεται χαμός!!! ʼντε συμπατριώτες ;) Καλά θα ήτανε να έπαιζε και κάτι σε CG αλλά........................
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Η Αφροδίτη μάλλον θα φύγει σε λίγο καιρό.Θα πάει για χριστούγεννα στους δικούς της λέει.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
CG στα Χανιά δεν παίζει τώρα τίποτα.Παλιότερα υπήρχαν κάτι καλά τηλέφωνα.Είχα πάρει αρκετές φορές με φίλους μου.Τώρα όμως νέκρα.
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
CG στα Χανιά δεν παίζει τώρα τίποτα.Παλιότερα υπήρχαν κάτι καλά τηλέφωνα.Είχα πάρει αρκετές φορές με φίλους μου.Τώρα όμως νέκρα.

Συναγωνιστη...νομιζω στο προσωπο σου βρηκα οτι μου ελειπε για τα χανια...Αξιος..!!
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Την Παρασκευή το απόγευμα θα είμαι Αθήνα για μία δουλειά .Έχεις κάτι καλό να μου προτείνεις για να μην χάνω χρόνο;Όχι μπουρδέλο, αλλά studio ή μασατζίδικο ή καλύτερα κάποια καλή στο hotel που θα μείνω.
Εκεί που δεν έγραφε κανείς για Χανιά πια...............γίνεται χαμός!!! ʼντε συμπατριώτες ;) Καλά θα ήτανε να έπαιζε και κάτι σε CG αλλά........................
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
ʼντε τώρα που μαζευτήκαμε μερικοί να βρούμε τίποτα καλό από δω μπας και περάσουμε καλά
 

Επισκέπτης
οταν σας ελεγα να πειτε στην αντριανα να γυρισει πισω σε μενα κανατε τους κουβανους!!τωρα εφυγε απο τα χανια !!ετσι για να μαθετε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom