Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Παιδιά μόλις γύρισα από την Αφροδίτη.Ήταν τέλεια μαζί μου.Σας προτείνω να την πάρετε.Χάνετε!!!!
τι ηταν αυτο το ατελειωτο κωλαρακι τις πολλοι καυλιαρικο  , τα κανει σχεδον ολα παντος γλυφομουνι δεν σε αφηνει με τιποτα
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Συναγωνιστές για σας.Χθες πήγα μια βόλτα ,αλλά τίποτα σπουδαίο εδώ στα Χανιά.Πήγα μία βόλτα από τη Αφροδίτη,αλλά άρχισα να την βαριέμαι και αυτή . Σήμερα πήγα από Χριστίνα.Εντάξει όλο τα ίδια και τα ίδια.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φίλε zaharis............πίκρα μεγάλη τα Χανιά μας............ειδικά άμα είσαι παντρεμένος! Και δεν παίζει και κάνα μασαζάκι η κάτι άλλο περίεργο όπως Αθήνα.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Ναι φίλε εαν έπεζε κανένα μασάζ εδώ στα Χανιά να είσαι σίγουρος ότι θα το ήξερα.δεν μου λες στης Χριστίνας πας καθόλου;Αυτή κάνει καλό γλύψιμο.Έχετο υπόψιν.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχω καιρό να επισκεφτώ της Μίνωος..........
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η καιτη υπαρχει ακομα η εχει αναχωρησει? η κατερινα δεν σας αρεσει? η αφροδιτη οντως ειναι πολυ καλο κομματι,την εχω παρει μια φορα, αλλα μετα απ οσα ακουστηκανε γι αυτην εδω στο φορουμ εχω γινει λιγακι επιφυλακτικος και δεν ξερω αν την ξαναεπισκεφτω.......(και μια στο εκατομμυριο να ειναι βαγγελης, δεν θελω να το ρισκαρω...)
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
Φίλε zaharis............πίκρα μεγάλη τα Χανιά μας............

Δυστυχως φιλοι η αληθεια ειναι πικρη...Εδω στα Χανια ειμαστε ξεχασμενοι...και οχι μονο οσον αφορα τα μπουρδελα...Εκανα αυτο το διημερο μια βολτα Ρεθυμνο και Ηρακλειο...και καταριομουν την τυχη μου και τιν χαζομαρα να δηλωσω Χανια στο μηχανογραφικο!!! :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Σε πιο σπιτι ειναι η Χριστίνα ;
Αυτή κάνει καλό γλύψιμο.
Έχετο υπόψιν.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Αναφορά από προχθεσινή βόλτα. :headbang:
Ανεβείτε στα σκαλιά που οδηγούν στην Νέλυ.
ΜΗΝ μπείτε μέσα.
Πάρτε φόρα και πηδήξτε από τα σκαλιά. Είναι σίγουρο ότι θα περάσετε πιο ενδιαφέρον το χρόνο σας από το να επισκεφτείτε τα μπουρδέλα. Για σκέψη να πηδήξετε και καμία ούτε λόγος. Λοιπόν:
ʼντζυ, για κλάματα
Καίτη, απογοήτευση
Γκλόρια, μαύρα χάλια
Σοφάκι.........τάχω πει......
Νέλυ, μην κουραστείτε να ανεβείτε.....
Αφροδίτη. Πήγα μήπως και μου κάνει όρεξη μιας και έχει ωραίο πρόσωπο,αλλά μόλις την είδα να βγαίνει από το δωμάτιο με μαλλί λιγδέ που τηγάνιζες άνετα αυγά.......
Χριστίνα, τι σας άρεσε σε αυτήν? Όπου έπρεπε να έχει πιασίματα (βυζιά-κώλο) τα είχε σε λίπος στο σώμα
ʼννα, το γνωστό τραβελάκι (αν και η ίδια λέει το αντίθετο)΄
και το μπουρδέλο στη γωνία πάνω στα σκαλιά που .... τι να λέμε....... :headbang:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Spermacht πολύ καλό review και η απόλυτη απογοήτευση για μας τους Χανιώτες!!!!!!!!!!!
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Για οποιον ενδιαφερετε υπαρχει στα Χανια τρανς μη ενχγειρισμενη και μπορω να πω πολυ καλη, επισκεψεις σπιτι της με το αζημιωτο βεβαια !!!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Για οποιον ενδιαφερετε υπαρχει στα Χανια τρανς μη ενχγειρισμενη και μπορω να πω πολυ καλη, επισκεψεις σπιτι της με το αζημιωτο βεβαια !!!

Μάλλον ενοείς την Χαρά ε?????????? ;)
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Μαλλον ναι τελικα ειναι πασιγνωστη.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έμενε κοντά στην δεξαμενή. Είναι εκεί ακόμα? Βλέπω κλειστά συνέχεια.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Οχι εφυγε απο κει ειναι στην Δημοκρατιας σε μια καθετο διπλα σε ενα κομμωτηριο
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Ieo17 στείλε pm με Διεύθυνση. Περισσότερες λεπτομέρειες? (τιμή,σε τι αξίζει κτλ). Sonyp900 στείλε καμία έτερη πληροφορία.
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Φίλτατε spermacht, η Χαρά έχει τηλέφωνο στις κρητικές αγγελίες και επίσης έχει κάνει προφίλ στο adult...ελπίζω να σε βοήθησα...
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Φίλτατε spermacht, η Χαρά έχει τηλέφωνο στις κρητικές αγγελίες και επίσης έχει κάνει προφίλ στο adult...ελπίζω να σε βοήθησα...

Για τις Κρητικές Αγγελίες το ξέρω εδώ και ένα χρόνο. Για adult καταχώρηση στα Χανιά δικιά της δεν έχω δει. Ξέρεις username?
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
MIKELLE σε ευχαριστώ. Ήτανε ποτέ αυτή στην Μίνωος? Κάτι μου  λέει το όνομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom