Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον οποιος εχει παραπανω  στοιχεια ας δωσει
Διευθυνση
Τηλεφωνο
Τιμή
Αξίζει - δεν αξιζει
Adult  Username?



Οχι εφυγε απο κει ειναι στην Δημοκρατιας σε μια καθετο διπλα σε ενα κομμωτηριο
--------------------------
Ieo17 στείλε pm με Διεύθυνση. Περισσότερε ς λεπτομέρειε ς? (τιμή,σε τι αξίζει κτλ). Sonyp900 στείλε καμία έτερη πληροφορία
------------------------------
Φίλτατε spermacht, η Χαρά έχει τηλέφωνο στις κρητικές αγγελίες και επίσης έχει κάνει προφίλ στο adult...ελπ ίζω να σε βοήθησα...
-----------------
Φίλτατε spermacht, η Χαρά έχει τηλέφωνο στις κρητικές αγγελίες και επίσης έχει κάνει προφίλ στο adult...ελπ ίζω να σε βοήθησα...
Για τις Κρητικές Αγγελίες το ξέρω εδώ και ένα χρόνο. Για adult καταχώρηση στα Χανιά δικιά της δεν έχω δει. Ξέρεις username?

 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια τιποτα καλο παιζει κατα Μινωος μερια ξερει κανεις να πει?
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Με χαρά βλέπω ότι μαζευτήκαμε απόψε παρά την ....... φτώχια μας σε υλικό . Σκέφτομαι να πάω  με ένα φιλαράκι στο venusστο Ρέθυμνο. για ότι έχω θα ενημερώσω. Αλήθεια παίζει τίποτα άλλο σε αγγελία?
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα μαλλον δεν παιζει κατι καλο στην Μινωος !!!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν έχει κάτι καλό. Διάβασε προηγούμενα ποστ εδώ με πληροφορίες.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Υπάρχουν πληροφορίες για φοιτήτριες που κάνουν βίζιτες στο Πολυτεχνίο αντί 30? τις οποίες ΔΕΝ λέω εάν δεν εξακριβωθούν από μένα πρώτα. Δεν θέλω να πω κάτι που δεν ισχύει να περάσει η ώρα. Είδωμεν..........
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Καλησπερα θελω αμεση ενημερωση αν γινεται



Υπάρχουν πληροφορίες για φοιτήτριες που κάνουν βίζιτες στο Πολυτεχνίο αντί 30? τις οποίες ΔΕΝ λέω εάν δεν εξακριβωθούν από μένα πρώτα. Δεν θέλω να πω κάτι που δεν ισχύει να περάσει η ώρα. Είδωμεν..........
 

tayros1983

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κοπελια για χαρά ξέρει κανίς αν παίζει στα χάνια κάτι αντίστοιχο με το venous του Ρέθυμνου???
:helpplea:
 

deviser

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις να μου πει αν παιζει τιποτα με φιλες γκομενες που κανουν παρτουζες????εχω το τηλεφωνο της χαρας(τπανς)οποις το θελει!!!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Το τηλέφωνο της Χαράς παίζει εδώ και καιρό. Νομίζω ότι έχει κάνει και προφίλ στο ζοο.
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Στείλτο σε μένα φίλε με μήνυμα.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα φιλε sonyp900 σχετικα με αυτο που ειπες για τις φοιτητριες εχεις κατι νεωτερο?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν έχω ευκαιρήσει να πάω ακόμα να δω αλλά αργότερα θα γράψω λίγα πράγματα μήπως μπορέσει κάποιος άλλος να εξακριβώσει. Όχι τώρα όμως γιατί πνίγομαι.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν έχω ευκαιρήσει να πάω ακόμα να δω αλλά αργότερα θα γράψω λίγα πράγματα μήπως μπορέσει κάποιος άλλος να εξακριβώσει. Όχι τώρα όμως γιατί πνίγομαι.

Δυστυχώς λόγω κρυώματος και τεχνικών προβλημάτων δεν μπόρεσα να εξακριβώσω την πληροφορία οπότε θα την παραθέσω εδώ και όποιος μπορεί ας δει τι γίνεται. Ακούγεται λοιπόν ότι στην στάση του Πολυτεχνείου στα Κουνουπιδιανά, εκεί που περιμένουν το λεωφορείο οι φοιτητές, μετά τις 10 10:30 το βράδυ, φοιτήτριες κάνουν διακριτικά πιάτσα εκεί, έναντι 30 ευρώπουλων που λέει και η Αννίτα :) Περνάς με το αμάξι, τσεκάρεις και φορτώνεις. ΔΕΝ έχω εξακριβώσει ξαναλέω προσωπικά την πληροφορία, για να μην πεταχτεί κανένας έξυπνος και πει ότι γράφω μαλακίες. Ακούγεται από μπόλικα άτομα πάντως αυτό. Όποιος μπορεί ας περάσει κάνα βράδυ ειδικά ΠΣΚ να δει τι γίνεται.
 

blacklabel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχω ακούσει για μια παντρεμένη 30άρα που κάνει περιστασιακά βίζιτες στα Χανιά. Έχετε ακούσει τίποτα?

Καλώς σας βρήκα!
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Στα Χανιά ακούγονται πολλά αλλά βλέπεις λίγα αν δεν είσαι μέσα στα πράγματα.
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Αποτελέσματα χθεσινής εξόρμησης(16/2)
Στην αρχή προσπάθησα να βρω αυτό που ανάφερε ο φίλος sonyp900, στα Κουνουπιδιανά. Πήγα κατά τις 22 και κάτι, έκανα δύο περατζάδες αλλά τίποτα. Οπότε αναγκάστηκα να κατέβω στη Μίνωος. Είχαμε λοιπόν:
ΡΟΖΑ γράφει μικρή στην πόρτα αλλά το μόνο που είδα ήταν μικρή στο ύψος...
ΝΑΤΑΛΙΑ θα πω παρακάτω....
ΑΝΝΑ το γνωστό τραβελάκι που ισχυρίζεται ότι είναι γνήσια.........
ΣΟΦΑΚΙ τα έχω πει παλιότερα που την πήρα.....
EVA πάνω στις σκάλες, ένα μαυράκι σαν τις μέρες μας.....
ΑΦΡΟΔΙΤΗ παραμένει.......
ΕΥΑ μπήκα με σκοπό να γ....ω γιατί το σπίτι μερικές φορές φέρνει κάτι καλά, αλλά φοβήθηκα και έφυγα. Μία νταρντάνα που ο κώλος της έχει κάτι από Βαγγέλη, Θανάση κλπ αντρικά. Μπορεί να κάνω λάθος αλλά ..προσοχή.
Πήρα τελικά την ΝΑΤΑΛΙΑ. Από κάτω φαινόταν ωραίο σωματάκι αλλά όταν ήρθε στο δωμάτιο θύμιζε τρίγωνο..... τουλάχιστον ήταν ευγενική.
Αφού μάζεψα τα αποκαΪδια μου, ξαναπροσπάθησα ξανά στα Κουνουπιδιανά αλλά πάλι τίποτα. Μόνο ένα μαύρο είδα που έκανε οτοστοπ........
Πάντως παρατήρησα αρκετά αυτοκίνητα να ψάχνουν.
Αυτά.
Α και κάτι τελευταίο. Αρκετοί μπορεί να το ξέρουν αλλά μόλις χθες το παρατήρησα. Υπάρχει γαμηστρώνα απέναντι από το ΝΕΤΡΙΝΟ. Καληνύχτα
και περιμένω πληροφορίες σας......
 

MINOAS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
για σας θα ειμαι χανια Π.Σ.Κ και θελω πληροφοριες για μπουρδελοτσαρκα 
μηπως μπορειτε να βοηθησετε??
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
τελικα η αφροδιτη ειναι γυναικα η αντρας? εχει ξεκαθαρισει αυτο το θεμα? η τσατσα της ναταλιας μου ειπε οτι οπου να ναι θα ερθουν ωραια κομματια απο βουλγαρια,ρουμανια κλπ κλπ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Γεια σας συναγωνιστές και καλές επιτυχίες!!!Αυτή είναι η αρχή μου στο σάιτ και θα συνεχίσω ακάθεκτος καθώς είμαι αθεράπευτος μπουρδελιάρης.Χαίρομαι πολύ που βρήκα αυτό το σάιτ το οποίο παρά την κακή φήμη του χόμπυ αυτού είναι εξαιρετικά ποιοτικό σε αντίθεση με άλλα φόρουμ που δεν ξέρουν καν στοιχειώδη ορθογραφία τα μέλη τους.Πάμε όμως και στο ψητό.Παιδιά πριν 4-5 χρόνια αν θυμάμαι καλά είχα παει και είδα την αφροδίτη στα μπουρδέλα,η οποία ψιλοέμοιαζε με γυναίκα,αλλά με αντρικό κώλο και προσποιητή φωνή.Λοιπόν μετά από τη συζητησή σας για την Αφροδίτη,πήγα και σήμερα και την είδα για να φρεσκάρω τη μνήμη μου,καθώς την είχα ...πάρει κιόλας πριν 2-3 μήνες.Ησημερινή Αφροδίρη λοιπόν είναι στο ίδιο σπίτι με αυτό της άλλης προ 5ετίας,ίδιο όνομα μαύρα μαλλιά ψηλή.
Η τωρινή όμως είναι απίστευτα όμορφη,ωραίο κορμί και θηλυκή ωραία φωνή.Καμια σχέση δηλαδή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom