Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Φιλοι χανιωτες σας ενημερωνω οτι η αφροδιτη εφυγε και στο σπιτι που ηταν εχει ερθει μια ελενα. Το προσεξα οπως κατεβαινα για κουμ καπι αλλα επειδη βιαζομουνα δεν προλαβα να την δω. Πηγαινετε τσεκαρετε την και πειτε μας σχολια (ελπιζω τουλαχιστον να ειναι λιγο κατωτερη απο την αφροδιτη...)
Επισης αν μπειτε στην μαρια την μαυρη μην ψαρωσετε απο το σωματακι της και αν σας τριβεται. Πηγα τις προαλλες, σου βαζει την καποτα χωρις να σου εχει σηκωθει, και στην πιπα με ποναγε με τα δοντια της στην αρχη (1η φορα που με πονανε) Αν η ελενα ειναι μπαζο τοτε δυστηχως δεν θα υπαρχει ΤΙΠΟΤΑ καλο πια στην μινωος....

Εφυγε η Αφροδίτη και στη θέση της στείλανε ένα μπάζο +45 ετών . φίλε γάμησε τα
 
  • Like
Αντιδράσεις: gavboy

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
δηλαδη τα μπουρδελα των χανιων ειναι και κυριολεκτικα και μεταφορικα για τον πουτσο  :dancing:
εχω να θεσω μερικες ερωτησεις: η ζωη δεν ειναι τρανς? απεναντι ακριβως απο την ευα και την ελενα ειναι ενα σπιτι που εχει και κατω μια κοπελα αλλα και πανω στις σκαλες μια γρια. αυτη που ειναι απο κατω τι μερος του λογου ειναι??
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Πώς θα μάθουμε που πήγε η Αφροδίτη;
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ισως αν ρωτησουμε την τσατσα εκει που ειναι η ελενα τωρα...(οι τσατσαδες δεν αλλαζουν σπιτια συνη8ως, αρα λογικα θα ξερει που πηγε και αν θα ξαναγυρισει) εγω θελω να γυρισει καποια στιγμη και η αντριαννα ομως καθως ημουν εκτος χανιων οταν την ειχαμε εδω κι ετσι δεν την ειχα δοκιμασει.
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Αχ Αντριανναααααα τι μου θυμησες...
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ ρώτησα την τσατσά να μου πει που πήγε η Αφροδίτη αλλά αυτή τσαντίστηκε και με έδιωξε. Της είπα και εγώ να πάει να γαμηθεί με την κολόγρια που έχει και δουλεύει τώρα. Η Έλενα είναι τελείως κακομοίρα.
 

Επισκέπτης
Αγαπητοί συνάδελφοι, χτές πήγα στην Εμμη.
Παχουλούλα, με ωραίο προσωπάκι, πολύ νέα, ωραία στρογγυλά βυζιά, γενικά εμφανίσιμη για όσους γουστάρουν τις πλούσιες καμπύλες.  Είναι όμως κι αυτή στο κλίμα "να τελειώνουμε στο τσάκα-τσάκα". Απο επαφές, μόνο σε βυζιά δεχόταν, και δέν ήθελε να βγάλει και  τα παπούτσια της. Κατα τα άλλα, είχε απλώς ικανοποιητική συμμετοχή. Οταν τέλειωσα, εξαφανίστηκε "εν ριπή οφθαλμού", που λένε. 
Γενικά,  μέτρια. Πιστεύω κι εγώ όπως και άλλοι  εδώ στο σάιτ πως η Μίνωος είναι πολύ μίζερη κατάσταση.



 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Παιδιά κάποιος να μάθει για την Αφροδίτη...Μένω Αθήνα οπότε θα είναι πιο εύκολο...
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
λιγο δυσκολο να μαθουμε που πηγε η αφροδιτη αν αντιδραει ετσι η τσατσα της...(δεν μας συμφερει να τσακωθουμε μαζι της γιατι μπορει καποια στιγμη να παει σε αυτο το σπιτι κανα καλο κομματι) Πριν 1,5 μηνα καπου ειχα μπει στην ναταλια για να την δω αλλα επειδη ειναι γεματουλα δεν μπηκα. οσο ομως περιμεναμε με κατι αλλους να την δουμε η τσατσα της μας ελεγε οτι οπου να ναι θα αρχισουν να ερχονται ωραιες κοπελες απο το εξωτερικο...ΠΟΥΝΤΕΣ ομως?? το σοφακι αξιζει? θυμιστε μου πως ειναι
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον μετα απο μια βολτα εις τα σπιτια τις ΜΙΝΩΟΣ διαπιστωσα και εγω οτι ειναι μια αρκετα χαλια κατασταση ,
εχουν μαζευτη δυο - τρεις μαυρες ,
ειναι η ΖΩΗ η στανταρ ,
η ΕΜΜΗ με αρκετα καλη εμφανιση ,
η ΡΟΖΑ που δεν βλεπεται  ,
το ΣΟΦΑΚΙ το στανταρ και
εμφανιστηκε μια ΑΝΝΙΤΑ απο Ρωσια η οποια εχει εμφανισει καλη , την πηρα στο δωματιο μεσα απο γλωσσοφιλα ξεκιναει πιπα πρωτη  ελευθερα πιασιματα ανεβενη απο πανω σε γυρναει τουμπα αυτη απο κατω κτλ δεν βιαζεται δειχνει οτι το απολαμβανει .
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Γύρισε η Αφροδίτη !!!!!!
αλλά σε διαφορετικό σπίτι τώρα είναι απέναντι, απο εκεί που ήταν,
Σήμερα την πήρα!!
εχει ερθει μου είπε εδω και 3 ημερες
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
Μπράβο συναγωνιστή για τα ευχάριστα νέα .Αυρίο θα πάω να τσεκάρω για Αφροδίτη.θα της πως ότι στο ιντερνετ όλοι σε ψάχναμε.
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πού είναι ακριβώς η Αφροδίτη ? Το γράφει έξω η πόρτα ? Είναι τόσο καλή , ή βιάζετε να τελειώσει ? Η Ανιτα πάντως είναι αστέρι !!
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Είχα γράψει για την Αφροδίτη αλλά μας έφαγε τα γραφόμενα αυτή η ριμάδα η επίθεση.
Λοιπόν η Αφροδίτη είναι στο σπίτι που ήταν η Αντριάννα. Το γράφει απ'εξω το ονοματάκι της και προσθέτει και "star" :jerking:
Τι να πω. Για τα δεδομένα των Χανίων είναι καλή. Συμμετέχει, κάνει ψευτομασαζάκι και προσποιείται όχι πάντα με επιτυχία.
Θέλω να δοκιμάσω την Αννίτα αλλά προχθές που πήγα ήταν κλειστό.
Αυτά τα ολίγα επί του παρόντος.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Body language φίλε.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον  πολλα λογια για το τιποτα πηρε αερα ο κωλος τις Αφροδιτης με τα διαφορα γραφωμενα σιγα την star ,την επισκευτικα  ενα παρα πολλοι νορμαλ προγγραμμα , σιγα το ψευτομασαζ που κανει {{ενα τυπικο χαδι στο στηθος ,αυτο ειναι μασσαζ , εγω το μασσαζ το ξερω διαφορετικο  εαν θελει να λεη οτι κανει μασαζ και ειναι στουντιο να αλλαξει τα δεδομενα }} και να μην κοροειδευη τον κοσμο , για την εμφανιση τις τις βαζω ενα {8}οκτω και για τις υπηρεσιες τις ενα {6} εξι λιαν επιοικως  για τα δεδομενα τις Κρητης

Προτινω ανεπυπιλαχτα την Αννιτα και την Εμμη και να ειστε σιγουρει οτι ειναι πολλοι καλυτερες

Είχα γράψει για την Αφροδίτη αλλά μας έφαγε τα γραφόμενα αυτή η ριμάδα η επίθεση.
Λοιπόν η Αφροδίτη είναι στο σπίτι που ήταν η Αντριάννα. Το γράφει απ'εξω το ονοματάκι της και προσθέτει και "star" :jerking:
Τι να πω. Για τα δεδομένα των Χανίων είναι καλή. Συμμετέχει, κάνει ψευτομασαζάκι και προσποιείται όχι πάντα με επιτυχία.
Θέλω να δοκιμάσω την Αννίτα αλλά προχθές που πήγα ήταν κλειστό.
Αυτά τα ολίγα επί του παρόντος.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Λοιπόν συνάδελφοι,πήγα και εγώ μια μπουρδελότσαρκα σήμερα στη Μίνωος.Στο σπίτι που ήτανε παλιά η Αφροδίτη,είναι τώρα μια μαυρομάλλα,η Χριστίνα που είναι πολύ όμορφο μωρό.Δεν μπήκα όμως,καθώς την έχω πηδήξει στο Ηράκλειο πριν από τα Χριστούγεννα και δεν παίρνω 2η φορά κοπέλα που δεν κάνει κάτι ιδιαίτερο στο κρεβάτι.Όταν την είχα πάρει έλεγε μη το ενα,μη το άλλο και μου τη σπανε αυτά.Περιμένω για οποιον την έχει ή θα την δοκιμασει να μας δωσει μια πιο πρόσφατη γνώμη για τη συμπεριφορά της.Κατά τα άλλα μια μαυρη Βραζιλιάνα απέναντι από την Αννίτα,μέτρια κάτι άλλες μαυρίλες και δεν έψαξα περαιτέρω.Τελικά συμβουλευόμενος τις γνώμες από εδώ(αλλιώς δεν θα πήγαινα καθόλου μίνωος αλλά ακουσα ότι παίζει <<καλό>>,)Πήγα στην Αννίτα για κατάθεση.Πολύ καλή.Σώμα απολύτως νορμάλ,ούτε αθλήτικό σώμα ούτε χοντρή,ξεκινάει με γλυψίματα και πίπα,μια χαρά σεξ και κάτι υπερβολικά βογγητά(εμμ είχε κόσμο στο σαλόνι βλεπετε...).Πολύ καλά γενικώς.
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
παιδιά σήμερα το μεσημεράκι μετά το καφεδάκι και την ανάγνωση των εφημερίδων, στο λιμάνι των Χανίων αποφάσισα να κάνω την καθιερωμένη μπουρδελότσαρκα, μιας που είχα διαβάσει(στο Forum) οτι παίζει ενα καλό εν ονόματι ΑΝΝΙΤΑ. όντος είναι η πιό υπομονετική και παιχνιδιάρα στη Μίνωος. Αποτέλεσμα έριξα ένα στις 13:30, και το απόγευμα πήγα  μαζί με ένα φίλο για το δευτερο.Α !!!
και η κυρά Μαρία (η τσατσά)είναι πολύ ευγενική, πράγμα σπάνιο για τσατσά...


 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Παίδες καλημέρα, σχετικά με το τηλέφωνο που είχα πει για μια βιζιτού, παίχτηκε μαλακία με το κινητό και δεν το έχω πια! Θα προσπαθήσω να το ξαναβρώ. Σόρρυ που δεν έστειλα απάντηση σε ΡΜ αλλά......τι να στείλω αν δεν έχω το νούμερο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom