Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Επ, για συνέλθετε λίγο και στείλτε καμιά αναφορά ή κανένα νέο. Είναι απαράδεκτο τόσες μέρες να μην υπάρχει κάτι.
 

zaharis99

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
94
Κριτικές
7
Like
33
Πόντοι
0
παιδιά ετοιμάζομαι να πάω ΜΙΝΟΩΣ.Παίζει τίποτα καλό? Έχετε να μου προτίνετε κάτι μη ξοδέψω τσάμπα τα φράγκα μου και το σπέρμα μου?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδιά ετοιμάζομαι να πάω ΜΙΝΟΩΣ.Παίζει τίποτα καλό? Έχετε να μου προτίνετε κάτι μη ξοδέψω τσάμπα τα φράγκα μου και το σπέρμα μου?
Πήγες τελικά τσάρκα φίλε?
Παίζει καμιά καινούρια άφιξη?ʼντε κανείς δεν πάει μίνωος?ενημερώστε
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
χαιρετω τους συναδελφους χανιωτες του σιτε.πολυ χαιρομαι που υπαρχει τετοιο site.αν και αργησα να το παρω χαμπαρι.

συνεχιστε να δινεταοι τις συμβουλες σας απο τα κοκκινα σπιτακια της μινωος.

 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
επι την ευκαιρια να πω και γω οτι τελευταια φορα πηγα στην αννιτα πριν μια βδομαδα και εμεινα απολυτα ευχαριστημενος.δειχνει να της αρεσει αυτο που κανει.
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
τι εγινε ρε παιδια γιατι τοσοι νεκρα τελευταια τα χανια κανεις δε  :knockinb: στη μινωος ολοι στη  :jerking: το χουμε ριξει  :2funny: :2funny: :2funny:
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Aννιτα η πλεον βαρετη γκομενα στη Μινωος δεν ξερω η βαριοτανε η κατι αλλο γινοταν ακομα και να μιλησει δεν ειχε ορεξη της μιλησα αλλα 2 κουβεντες και τιποτα αλλο οσο για κρεβατι ξαπλωσε και ανοιξε τα ποδια της και περιμενε να μπω και να κανω παιχνιδι ουτε κουκλα φουσκωτη τι να πω ευτυχως που καλοκαιριασε...
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0

Αν και Aννιτα είναι βαρετη κατα την αποψη σου. Δεν πρέπει να ξαναπάμε Μίνωος.
Εγώ όσες φορές την έχω παρει δεν μου έχει δείξει τετοια δείγματα. είναι η πιο υπομονετική και παιχνιδιάρα στα ΧΑΝΙΑ......
 

godpanos

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
24
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Αννιτα είναι η καλύτερη στην Μινωος . Και ο χώρος είναι καλός για 30 ευρόπουλα ! Αυτή η καινούρια νομίζω ότι την λένε Χαρά και είναι απέναντι στην Αννιτα τι λέει ? Την έχει πάρει κανείς ? Αν ναι περιμένω σχόλια , Οσον αφορά την Χριστιάνα σκέτη ξενέρα , σου ζαλίζει τα παπάρια με φιλολογίες .. (εμένα μου ΄λεγε ότι ήθελε να τραγουδήσει τραγούδια τησ eurovision ) άσε που δεν πρόλαβα καλά καλά να τελειώσω και έγινε καπνός .
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
η εμιλια παιδια δε λεει και πολλα στο κρεβατι ασχετα που εχει καλη εμφανιση.κανει κατι σπαστικα κουνηματα που αντι να σε φτιαζουν σε ριχνουν,κατα τα αλλα ενταξει για μια φορα καλη ειναι.
η χριστιανα που λετε σε πιο σπιτι ειναι???
ααα και τη χαρα τη δοκιμασε κανεις??
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Χλωμό να πάρεις από Μέδουσσα. Πρέπει να είσαι καλός καταθέτης και το βασικό να σε εμπιστεύεται το boss.

Εχουμε νεα απο Μεδουσα?
Τι παιζει τωρα?
Οσοι πιστοι, plz περιμενω pm
Σκοπευω να κατεβω σε 1 μηνα για διακοπες!
Diamonds στο Σταλο δεν παει κανενας???
 

Spermacht

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
406
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Για Εμιλία και Χριστιάννα έχω γράψει πιο πάνω. Μην κάνετε άδικα τον κόπο και πετάξετε τα λεφτά σας. Στη Χαρά πήγα προχθές αλλά είχε πολύ κόσμο και έφυγα ενώ η Αννίτα ήταν κλειστή.Πέρασα και από τη Μόνικα αλλά δεν έλεγε πολλά. Γενικά πάντως είμαστε κατά κατιτίς καλύτερα από τα τραβέλια που μας σέρβιραν.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Καλησπέρα συναδελφοι.Πήγα σήμερα τσάρκα για να διαπιστώσω τι μέρος του λόγου είναι και η καινούργια Χαρά που αναφέρθηκε,αλλά μάταια.Ηταν κλειστό.Ίσως που νωριτερα είχε λαικί,δεν ξέρω.Είδα και τη μόνικα,αλλά δεν πέρασα.Το μόνο αξιοσημείωτο,ότι εμοιαζε παρα πολύ σε μία γνωστή μου.Ξερει κανείς από που είναι?Δε λέει παρα πολλά σε εμφάνιση,αλλά αν κάνει καλή περιποίηση,οκ για ένα γαμήσι.πείτε κανείς.πήγα και σε μια έμη 18 ή 19 μέτρια και αυτή και απέναντι της το σοφάκι είχε βάλει στα τέρματα τη μουσική να ακούγεται σε όλη τη γειτονιά και είχε λυσσάξει η Έμη.Τι πίνει άραγε η Σοφία,πάντα στον κόσμο της.Είχε και μία καινούργια άφιξη,1η της ή 2η της μέρα την Κορίνα,τσέχα,όπου πέρασα.Ξανθιά και καλή εμφάνιση.Στο δωμάτιο χάδια και όχι μυγιάγγιχτη,για μια φορά καλή είναι.όταν πήγε να φύγει της λέω πόσο ύψος είσαι και μου λέει ίνα ογκντοντα.Ήρθε δίπλα μου χωρίς τα τακούνια και ήταν ψιλοτερή μου(είμαι 1,82-1,84).Πανύψηλο άλογο λοιπον,ποτέ μου δεν είχα βρει ψηλότερή μου πουτάνα(αν εξαιρέσουμε κατι τραβέλια στη μίνωος,αλλά μιλάω για γυναίκα).
Λοιπόν είπα για κορίνα,πείτε κάποιος αναφορά από Χαρα σε εμφάνιση και υπηρεσίες και για τις υπηρεσίων των υπόλοιπων που είπα.
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Στη εφημερίδα Χανιώτικα Νέα γράφτηκε προχθές ότι πιάσανε 2 Ρουμάνες που εκδιδόταν αντί 100? την βίζιτα.
Από αυτό βγαίνει το συμπέρασμα ότι υπάρχουν και στα Χάνια βίζιτες, αλλά όλοι εμείς που είμαστε εδώ, δεν ξέρουμε τα κανάλια ή όποιοι γνωρίζουν δεν βοηθάνε τους υπολοίπους με προσωπικό μήνυμα.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τσέκαρε κανείς ένα τηλέφωνο που έπαιζε στα Χανιώτικα Νέα ως Βραζιλιάνα που ψάχνει παρέα όλη την περασμένη εβδομάδα; Δεν υπάρχει σήμερα πάντως.........
 

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλά, εσύ δεν μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πήρα 2 φορές! Τη μία ήταν κλειστό την άλλη δεν απαντούσε.....
 

leo17

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Με αποκρυψη δεν απαντανε σιγουρα αλλα και χωρις καμια φορα το ιδιο παιζει ποιος ξερει μπορει να ηταν απασχολημενη...
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν παίρνω με απόκρυψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom