Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
χαρα και μονικα παιδια κανεις καμια γνωμη?
αξιζουν η μπα?
Αχ ρε παιδιά...γαμώ την τύχη μου,δεν άντεξα και δοκίμασα.Δεν συγκρατώ την καύλα βλέπεις.

Λοιπόν πήγα σήμερα στη ΧΑΡΑ.Την είδα στο σαλόνι,σπασμένη φάτσα 35άρα αλλά είχε καλές αναλογίες σώματος και λέω δε γαμιέται,ασ δοκιμάσω.
ΑΠΑΤΗ,ΑΠΑΤΗ,ΑΠΑΤΗ
Μου κάνει πίπα 10 δευτερολέπτων και μου λέει πως θέλεις.Την πάω ιεραποστολικό και τα είδα όλα.Χάλια στήσιμο,πάω να τη φιλησω στο μάγουλο και μου λέει δεν κάνεις σεξ με την κοπέλα σου(φαίνεται νόμιζε ότι πήγα για να απλώσουμε τραχανά).Με έβαλε να κρατάω και απόσταση από το σώμα της και με κούρασε.Μου χάλασε τη διάθεση τελείως μου έπεσε κιόλας.Μου έπαιξε λίγο μαλακία και μετά την πήδηξα πισωκολλητό,να μην λέω ότι δεν έχυσα κιόλας απλά για διεκπεραίωση και ξεκάβλωμα.Δεν είχε και aircondition ανοιχτό.
Να διευκρινίσω ότι και δροσερή την αναπνοή φροντίζω να έχω στο μπουρδέλo και μπάνιο παντα πριν kai ούτε ιδρωμένος ήμουν.
Αν δε θέλετε να ξενερώσετε μην πάτε στη ΧΑΡΑ,ΘΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΤΕ.

Η έμιλι ή όπως λέγεται,είναι θεά μπροστα της και σε εμφάνιση και σε συμπεριφορά και sex.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Να προσθέσω ότι κολυμπούσα στην κρέμα,νόμιζα ότι γαμούσα σωληνάριο λιπαντικού.
ΜΑΥΡΟ στην ΧΑΡΑ
 

Επισκέπτης
παιδια οποιος θελει να γαμησει σε κυριλε studio με φουλ ανεσεις (κλιματισμο, ψυγειο, tv) και φτηνα, εχω εγω δωματια στο κουμ καπι και τα δινω "διακριτικα" για τετοιες δουλειες με την ωρα, την μερα, η την βδομαδα. Οποιος ενδιαφερεται να στειλει πμ με τηλεφωνο και θα επικοινωνησω εγω μαζι του
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδια οποιος θελει να γαμησει σε κυριλε studio με φουλ ανεσεις (κλιματισμο, ψυγειο, tv) και φτηνα, εχω εγω δωματια στο κουμ καπι και τα δινω "διακριτικα" για τετοιες δουλειες με την ωρα, την μερα, η την βδομαδα. Οποιος ενδιαφερεται να στειλει πμ με τηλεφωνο και θα επικοινωνησω εγω μαζι του

Ξενοδοχεία στα Χανιά υπάρχουν πολλά,πουτάνες όμως και kg's?
ʼμα διέθετες και γυναίκες κάτι γινόταν.
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
η μονικα βλεπεται καθολου παιδια???
αντε μπας και παμε να  :knockinb: σημερα  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κοπέλια κάνα νέο για την πόλη μας? Πέαμε λίγο μου φαίνεται...........
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
69
Πόντοι
1
Πατριωτες μολις γυρισα απο α8ηνα πιρα στο ξενοδοχειο ενα γκομενακι τελειο!!!!!!! τις προτινα βεβαια να κατεβει χανια και 8α γινει πλουσια σε ενα χρονο τετιο κορμι που εχει :boobies: :boobies:. τι να κανω βρε παιδια κανω τεραστιες προσπα8ιες μπασ και κατευει κανενα cg και εδω και δουμε καμια ασπρη μερα :2funny: :2funny: :2funny:
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
συντροφοι τιποτα καλο παιζει τελευταια μινοως εχει παει κανεις  :knockinb: για πετε για πετε  :grin:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Παιδια σε STRIP στα Χανια δεν παει κανεις???
Τι θα γινει???
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
μεδουσα και diamonds εχουν τα καλυτερα μωρα αλλα τι να το κανεις αν μετα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

q1q2q3aa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
είμαι στα χανιά για λίγες μέρες, μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει και πού?
 

Επισκέπτης
παιδία μπορεί κάποιος να μου πει μερες και ωρες σχετικά με την βάρδια της περίφημης τσέχας Κορίνας?πέρασα επίσης χθές μια βόλτα απο την Μινωως αλλά δεν είδα στα σπιτάκια κάπου το όνομα Κορινα...που ακρίβως είναι?σε πιο σπιτάκι?
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
παιδία μπορεί κάποιος να μου πει μερες και ωρες σχετικά με την βάρδια της περίφημης τσέχας Κορίνας?πέρασα επίσης χθές μια βόλτα απο την Μινωως αλλά δεν είδα στα σπιτάκια κάπου το όνομα Κορινα...που ακρίβως είναι?σε πιο σπιτάκι?
Το τελευταίο σπίτι δεξια. ( μετα απο Αννίτα )
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Στη Μόνικα έχετε πάει;
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Θα ρωτήσει κανείς την Κορίνα αν κάνει prive καταστάσεις για παντρεμένους? Δεν το νομίζω βέβαια αλλά..........
 

crazyboy

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Η Κορινα μηπως ειναι εκει που ηταν παλιοτερα ενα τραβελι η Ρενα? Ρωταω γιατι στο συγκεκριμενο σπιτι ηταν μια θρασυτατη τσατσα που αν ελεγες οτι ηθελες να δεις τις κοπελες που ηρθαν μετα την ρενα, μπορει να σου ριχνε και μπουκετο. Κατα τα αλλα εκτος απο την κορινα αξιζει καποια αλλη?
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Η Αννίτα είναι η ξανθιά η ψηλή;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom