Νέα

Μπουρδέλα στα Χανιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 875K
  • Ετικέτες
    χανιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NIKOSCHANIA

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μόλις τώρα πήρα τηλέφωνο για την βραζιλιάνα και είναι γραφείο γνωριμιών.
Όποιος γνωρίζει κανένα τηλέφωνο για βίζιτα ας ενημερώσει
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχουνε ξεπατωθεί να βάζουν αγγελίες από γραφία γνωριμιών στα Χανιώτικα Νέα!!!
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
βιζιτες παιδια απτα χανιωτικα νεα δε νομιζω να βρειτε.οι περισοτερες αγγελιες που μπαινουν ειναι απο γραφεια γνωριμιων.
για τη χαρα και τη κορινα στη μινοως εχει να πει κανεις καμια γνωμη μπας και επισκεφτουμαι καμια σημερα...
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον πηγα χτες και καταθεσα στη κορινα.
ειναι οντως πολυ ψηλη 1.85+ ξανθια με αδυνατο καλο σωμα.γενικα αρκετα εμφανισιμη.
στο κρεβατι (για μενα μιλαω παντα) καταρχας κανει τη καλυτερη πιπα στη μινοως και στεινεται στα 4ρα φανταστικα. γενικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος.ουτε βιασινες και τετοια.και πολυ γλυκια κοπελα με το χαμογελο παντα.
αυτα.
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Πριν απο ένα μηνα που ημουνα Κρητη πήρα τις Κρητικές αγγελίες.Μέσα βρήκα τηλ απο ενα τραβελάκι. Την πήρα και επαθα πλάκα στο τηλ γιατι σε καμια περίπτωση δεν την εκανες για τρανς απο την φωνή.Ακουγόταν σαν κοπελίτσα.
Αυτή μένει στα δικαστήρια και πέρνει πε΄λάτες σπίτι της η σε ξενοδ. Δεν την γάμησα λόγο του ότι είχα πολύ δουλειά και δεν πρόλαβα.αν την έχει κανείς ακουστά ας στειλει ποστ
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
στη μονικα δε εχω μπει ουτε την εχω δει.και η χαρα ηταν κλειστα χτες παλι.
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον αυτες που κυκλοφορουν στις ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ ειναι σαββουρες - και πολλοι μπαζα συγκεκριμενα εχθες πηρα μια με το ονομα ΓΕΩΡΓΙΑ που δηλωνε 35 χρονων με τηλεφωνο 699.....77 πηγαμε σε μια πανσιον με ονομα SYN ο θεος να την κανει πανσιον , η δε ΓΕΩΡΓΙΑ με οποιοδηποτε τροπο να παρει περισσοτερα ((ζητησε  60 ))στο δε κρεββατι {{ψεκαστε-σκουπιστε-τελειωσατε}} δε προλαβα να σηκωθω ειχε ντηθει και εξαφανιστη η εμφανιση τις σου θυμιζει τρανσεξουαλ ,στην συμπεριφορα στο κρεββατι πολλοι χυρωτερη απο τις μαυρες που ειναι στα μπουρδελα τις παραλιας κοινως ΑΧΡΗΣΤΗ-ΜΟΝΟ να τα οικονομιση ηθελέ και τιποτε αλλο
αυτο για ενημερωση
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πριν απο ένα μηνα που ημουνα Κρητη πήρα τις Κρητικές αγγελίες.Μέσα βρήκα τηλ απο ενα τραβελάκι. Την πήρα και επαθα πλάκα στο τηλ γιατι σε καμια περίπτωση δεν την εκανες για τρανς απο την φωνή.Ακουγόταν σαν κοπελίτσα.
Αυτή μένει στα δικαστήρια και πέρνει πε΄λάτες σπίτι της η σε ξενοδ. Δεν την γάμησα λόγο του ότι είχα πολύ δουλειά και δεν πρόλαβα.αν την έχει κανείς ακουστά ας στειλει ποστ

Τη Χαρά ενοείς.......και που να τη δεις και από κοντά ή να κυκλοφορεί μέρα στο δρόμο!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Οποιος εχει παρε δωσε με τον ΓΙΩΡΓΟ τον ΑΜΕΡΙΚΑΝΟ που εχει το ΜΕΓΑΡΟ αυτος εχει καποιες βυζητες για 100 EURO η ωρα με κατι 19-20 δεκαενιαρια - εικοσαριατα οποια τα μεταφερει ο ιδιος στον εκαστοτε  γαμηστρονα
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Τόσο καλη ειναι?Δώσε μια σύντομη περιγραφή.
(Μιλάμε για την κοπέλα την τραβεστί)
Θα εκτιμούσα εν μου εστελνες το τηλ της με pm γιατι ο μαλάκας δεν το κράτησα.
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Τόσο καλη ειναι?Δώσε μια σύντομη περιγραφή.
(Μιλάμε για την κοπέλα την τραβεστί)
Θα εκτιμούσα εν μου εστελνες το τηλ της με pm γιατι ο μαλάκας δεν το κράτησα.

1,80 ύψος, ξανθό μακρύ μαλλί, βυζάκι, έχει υδαυλικά (προς το παρόν από ότι ξέρω), αλλά ΔΕΝ καταλαβαίνεις ότι είναι τρανς άμα τη δεις στο δρόμο. Την πέτυχα αγορά πριν μέρες και περπατούσε με άσπρο λινό πατελόνι διάφανο με στριγκ από μέσα και άσπρο τιραντάκι από πάνω....μέχρι να τη δω από μρποστά και να καταλάβω ότι είναι η Χαρά είχα πάθει πλάκα!!! Θα βρω τηλέφωνο και θα στείλω ΡΜ.
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Σου λέω απο φωνη και μόνο έγινα πύραυλος. Ασε που προσπαθούσε 10 λεπτά στο τηλέφωνο να με πείσει οτι ειναι τρανσ
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Στείλτο με Pm και θα σου είμαι υπόχρεος.Παρεπιμπτόντως πές μου καμία καλή γαμιστρόνα στα χανιά κοντά στο Σαμαριά. Δεν μπορώ να την γαμήσω στο Σαμαριά γιατί με ξέρουν εκεί.Ειναι ένα άλλο Hotel μεσα στο στενο του σαμαριά αλλά δεν ξέρω αν είναι γαμιστρόνα
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Μετά το mycafe αριστερά στο στενό είναι το Κυδωνίαι.....παλιό γαμησοξενοδοχείο......αλλά πιστεύω ότι καλύτερα είναι να την ψάχνεις σε τίποτα δωμάτια.
 

fatsas07

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια ασχετο με το θεμα αλλα ξερει κανεις καποια Στελλα που δουλευε προ διετιας στα Καλαμια,στο Αδωνις στο Κολυμπαρι κ.α.Κοκκινομαλλα,γυρω στο 1.70,με πιασιματα.Παιδια πρεπει να την βρω...Επαθα την πλακα μου.
 

giannis_peir

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
273
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
Μετά το mycafe αριστερά στο στενό είναι το Κυδωνίαι.....παλιό γαμησοξενοδοχείο......αλλά πιστεύω ότι καλύτερα είναι να την ψάχνεις σε τίποτα δωμάτια.
Οταν λες σε τιποτα δωμάτια τι εννοείς? Το κυδωνίαι είναι αυτο στην πλατεία δίπλα στα ψαράδικα?Οπως πας απο το σαμαριά αριστερά?
 
OP
OP
S

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Rooms for rent.... Το Κυδωνίαι είναι όπως βγαίνεις από Χανιά, με το mycafe το πρώτο στενό αριστερά! Πριν τα κλασσικά κωλόμπαρα που είναι στα φανάρια.
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Δοκίμασα την Κορίνα, πράγματι είναι ψηλή - ξανθιά κάνει φιλότιμες προσπάθειες αλλά δεν με τρέλανε κιόλας.
 

ydroxoos27

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2007
Μηνύματα
48
Like
2
Πόντοι
0
χαρα και μονικα παιδια κανεις καμια γνωμη?
αξιζουν η μπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom