Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sexoula

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
γεια σου σεξουλα :-* :-* :-*
εχουμε ευχαριστο μουσικο διαλειμμα μεχρι να γυρισει ο τζειμς....

κλασσικα θα τα κανουμε παλι ολα bou.... και μετα θα ερθει ο τζειμς  να μπουμε στο κλιμα
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
εκεινα τα 2 αρχιδια που την λενε στον τζειμς καλα θα κανουνε να το βουλωσουνε.απο αγαμητους και βλακες ειμαστε γεματοι.τζειμς αν σου στειλουνε αυτες οι αδερφες κανενα πμ για να βρεθειτε να μου πεις και εμενα να ερθω,να τα ριξω και εγω καμια φαπα ρε  αυτα τα μαιμουνια.
απο οτι μου ειπε ο τζειμς για την ιστορια δεν προκειτε να αποκαλυψω τιποτα,διοτι δεν μου πεφτει εμενα λογος.το μονο που εχω να πω ειναι το εξης,οτι απο εδω και περα αρχιζει η δραση η μεγαλη,και επιβεβαινω για πολλοστη φορα οτι ολα οσα γραφει ο τζειμς ειναι αληθινα.
τζειμς συνεχισε να γραφεις και μην μασας φιλε μου πουθενα,οπως τα ειπαμε και απο κοντα,συνεχισε.
τζειμς ξεκολα με τα τραγουδια και γραψε το επομενο επεισοδιο γιατι στο τελος θα γινει μουσικη εκπομπη το σηριαλ.
οσο για το μαλακα που το πειραξε γιατι η γκομενα ητανε αλλοδαπη,στα μπουρδελα αυτες που γαμαει τι ειναι? εξωγηινες μηπως.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Προς τζειμς:

Οπως βλεπεις τζιμι δεν ξανα ασχοληθηκα με την ιστορια σου ουτε με εσενα και ουτε θα το συνεχισω γιατι βαριεμαι.

Ουτε σου εβρισα γκομενα/κοπελα/γυναικα/ή οτι αλλο θες.
Το φλωρος πηγαινε σε εσενα και μονο γι'αυτα που εγραφες στην ιστορια σου.

Απ'τη στιγμη που δεχτηκες να τα γραψεις να εισαι και σιγουρος οτι θα ακουσεις διαφορα απο πολλους.

Δεν αλλαζω γνωμη γι'αυτα που σου ειπα και στο φιναλε χεστηκα γιατι δικη σου ζωη ειναι και κανεις οτι θες.

Υ.Γ. κατουρα και λιγο, φοβηθηκα.
και ναι ξεφλωρεψες για λιγο και ησουν σωστος.

Αυτα και τελος.

αρκανς κοψε τη πολυ μαλακια γιατι σε χαλαει αγορι μου.
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
αβαταρ οταν μιλαω εγω προς τους μαθητες τις σχολης μου εσυ το μονο που θα κανεις ειναι να το ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ.καταλαβες ρε τσουτσεκι?
τα σχολια που κανεις να τα κανεις με την γκομενα σου στο προαυλιο του σχολειου οταν εχετε διαλειμα.και τελος και κλεινουμε με εσενα,και μην ξαναπεταχτεις σε αυτο το θρεντ.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ποια ειναι η γκομενά του;  :o :o
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
αβαταρ οταν μιλαω εγω προς τους μαθητες τις σχολης μου εσυ το μονο που θα κανεις ειναι να το ΒΟΥΛΩΝΕΙΣ.καταλαβες ρε τσουτσεκι?
τα σχολια που κανεις να τα κανεις με την γκομενα σου στο προαυλιο του σχολειου οταν εχετε διαλειμα.και τελος και κλεινουμε με εσενα,και μην ξαναπεταχτεις σε αυτο το θρεντ.

με τους μαθητες σου κανε οτι γουσταρεις στ'αρχιδια μου σε γραφω. :jerking:

δε θα μου πεις ΕΣΥ που θα παω και τι θα γραψω το καταλαβες αυτο??? :birdman:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Ποια ειναι η γκομενά του;  :o :o
αμα ειχε θα την ηξερε και αυτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποιοί είναι οι 2 εκείνοι τύποι???   :think: :think: :think:
ο ενας ειναι μπροστα σου.τον αλλον βρες τον μονος.

με τους μαθητες σου κανε οτι γουσταρεις στ'αρχιδια μου σε γραφω. :jerking:

δε θα μου πεις ΕΣΥ που θα παω και τι θα γραψω το καταλαβες αυτο??? :birdman:
ειπαμε ΤΕΛΟΣ.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
αμα ειχε θα την ηξερε και αυτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ο ενας ειναι μπροστα σου.τον αλλον βρες τον μονος.
ειπαμε ΤΕΛΟΣ.

παλι καλα που ξερω πολυ καλα ποια ειναι. :birdman:

εσυ παλι μου φαινεται βγηκες στη συνταξη ή εχεις τα χαλια σου ρε κακομοιρη και το εχεις ριξει στη διδασκαλια γιατι απο πραξεις.... :jerking:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
αμα ειχε θα την ηξερε και αυτος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:ο ενας ειναι μπροστα σου.τον αλλον βρες τον μονος.
ειπαμε ΤΕΛΟΣ.

δεν έχω διαβάσει όλο το θρεντ, δεν είμαι πολύ φαν της σαπουνόπερας ξέρεις...
αν θυμάμαι όμως δύο άτομα τον "κράξανε". Εγώ και ο Αβαταρ!
Αρα έχουμε και λέμε! ΑΡΧΙΔΙ είσαι και φαίνεσαι! Εχει μιλήσει αιώνες πριν για σένα ο Κύριος λέγοντας: "Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι". Υποδείξεις εκεί που σε παίρνει, εκεί που σε ακούν και σε υπολογίζουν μαλάκα
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
δεν έχω διαβάσει όλο το θρεντ, δεν είμαι πολύ φαν της σαπουνόπερας ξέρεις...
αν θυμάμαι όμως δύο άτομα τον "κράξανε". Εγώ και ο Αβαταρ!
Αρα έχουμε και λέμε! ΑΡΧΙΔΙ είσαι και φαίνεσαι! Εχει μιλήσει αιώνες πριν για σένα ο Κύριος λέγοντας: "Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι". Υποδείξεις εκεί που σε παίρνει, εκεί που σε ακούν και σε υπολογίζουν μαλάκα
ξυσε μας ρε τα αρχιδια και εσυ και ο αλλος. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom