Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τι εγινε σου τελειωσαν οι διδαχες και οι διδασκαλιες...? :jerking: :jerking: :jerking:
ρε ξεκολλάτε.
αν δεν σας ενδιαφέρει το θέμα τζαστε.
αν σας χαλάει επίσης τζάστε.
τη γνώμη σας την είπατε, ευχαριστούμε.
ο καθένας τραβάει τα ζόρια του και έχει τη ζωή του. Αν δεν σας αρέσει η ζωή του άλλου, πρόβλημά σας. Στο κάτω κάτω ο τύπος δεν την έβγαλε την ιστορία του σε κανα μεσημεριανό, σε μπουρδελοσάιτ τη γράφει, όπου ο αναμάρτητος πρώτος το λίθο βαλλέτω.

Ήμαρτον πια με τους ξερόλες και κατακριτές παντός επιστητού.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
πες τα ρε τελευταιε(των μοικανων)...

και εχουμε και τον τζειμς να μην ποσταρει τη συνεχεια.... :-
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Με ρώτησες κάτι που δεν παραδέχτηκα ρε? Πας καλά ή παίρνεις κάτι?

Καταρχήν δεν ήταν καθόλου μίχερο αλλοδαπό! Με ρώτησες αν ήταν ελληνίδα και είπα όχι! Και γιατί ρε κομπλεξάρα πρέπει δηλ να ήταν αναγκαστικά ρωσοπόντια καθαρίστρια? Και παρτ τάιμ έκανε και μπίζνες!
Ρε αν τη δεις και τώρα ακόμα στα 27 της θα σου φύγει η μαγκιά! Και από προσωπικότητα (που βάζει κάτω κάτι αγοράκια σαν και σένα) αλλά και από εμφάνιση!

Αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο για αγοράκια που εκμεταλεύονται ερωτευμένα κοριτσάκια λέγοντάς τα "εγώ θα γαμάω όπου θέλω! Εσύ κάτσε εδώ και περίμενέ με, μέχρι να μου σηκωθεί! Α! φέρε και μια φίλη σου για τριολέ γιατί μόνη σου δε με φτιάχνεις!" .  Έχεις το θράσσος να μου πεις εσύ για ξεκάθαρα! Και για έλληψη υποχρεώσεων?

Απλά ερωτευμένη είναι η κοπέλα και δες τι κάνεις ρε! Φαντάσου να είχε και παιδιά μαζί σου! Θα της έβαζες να στον κρατάει για να πηδάς τη γκόμενα?

Αυτό σου είπα (καλοπροέραιτα) πρόσεχε!

Αλλά εσύ θέλοντας να διώξεις τις ενοχές σου, βρίζεις και αισθάνεσαι "ξεκάθαρος". Πόσο γελοίος έγινες!

Και το φλώρος είναι γιατί είμαι γενικά ευγενικός άνθρωπος! Άνδρας δεν είσαι άμα βρίζεις σαν 3-4 καραγκιόζηδες εδώ μέσα!

Αι γαμηθείτε με κάναν αράπη να στρώσετε χαρακτήρα πρώτα κι ύστερα ποστάρετε!


(ξεφλώρεψα τώρα μαλακισμένα τύπου sitl και avatar?)

μηνξανασχοληθείτε μαζί μου1 Αν όντως θέλετε στείλτε πμ με το τηλ σας. Θα σας πάρω να βρεθούμε να....μετρήσουμε φλωριά!!! Τσογλανάκια!

πως σε ανακαλυψαν θα μας πεις τελικα?

αυτο ειναι η ουσια. μην ασχολεισαι με τους υπολοιπους.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Προς τζειμς:

1.Οπως βλεπεις τζιμι δεν ξανα ασχοληθηκα με την ιστορια σου ουτε με εσενα και ουτε θα το συνεχισω γιατι βαριεμαι.

2.Ουτε σου εβρισα γκομενα/κοπελα/γυναικα/ή οτι αλλο θες.
Το φλωρος πηγαινε σε εσενα και μονο γι'αυτα που εγραφες στην ιστορια σου.

3.Απ'τη στιγμη που δεχτηκες να τα γραψεις να εισαι και σιγουρος οτι θα ακουσεις διαφορα απο πολλους.

4.Δεν αλλαζω γνωμη γι'αυτα που σου ειπα και στο φιναλε χεστηκα γιατι δικη σου ζωη ειναι και κανεις οτι θες.

5. Υ.Γ. κατουρα και λιγο, φοβηθηκα.
6. και ναι ξεφλωρεψες για λιγο και ησουν σωστος.

Αυτα και τελος.

7. αρκανς κοψε τη πολυ μαλακια γιατι σε χαλαει αγορι μου.

1. 2. και 3. Πρώτον είπαμε δε με λένε Τζίμι,αλλά αν θυμάμαι καλά εσύ ασχολήθηκες μαζί μου αρχίζοντας το βρισίδι (πολύ πριν το φλώρος). Κι εμένα αυτό που μου τη βιδώνει είναι το βρίσιμο, όχι η κριτική. Μπορώ και γω να πάω σε κάθε θρεντ που γράφεις και να σε σπαμάρω λέγοντάς σε το μαλάκας που είσαι, ποσο αρχίδι μ΄αυτά που λες κοκ. δεν το κάνω όμως γιατί είναι πολύ φλώρικο, να κρύβομαι δηλ πίσω απόένα pc και να βρίζω!!

4. Όποτε σου απάντησα το έκανα για να μη βρίζεις! όχι για να αλλάξεις γνώμη! Έτσι κι αλλιώς στ αρχίδια μου σε γράφω αφού κι απ τα άλλα ποστ σου φαίνεται ότι είσαι φλούφλης που το παίζει ψευτόμαγκας

5.Και σ αυτό ακόμα που λες φαίνεται πόσο κομπλεξικός μαλάκας είσαι. Αν δεν μπορε'ίτε να διαβάσετε κάτι, μη διαβάζετε ρε!@
Είναι δυνατόν να διαφωνήσετε με τον ήρωα ενός βιβλιου και να αχίσετε να βρίζετε το συγγραφέα??? Η πολύ μαλακία πειράζει αγόρι! Άστο παιχνίδι και κάνε λίγο τσίσα!!!

Ομόιως τέλος κι από μένα. Δε γουστάρω αντιπαραθέσεις. Αν ήθελες τσαμπουκά, το είπα και στον άλλον (το φλώρο): στείλε τηλ να βρεθούμε! Να μου πεις κατάμουτρα για φλώρος αν δεν κολλώσεις!
7. Μην ανακατεύεις άλλους ρε φλωράκι (εδώ κολλάει-να ξέρουμε τι σημαίνει η κάθε βρισιά τσογλανάκι)

Και επαναλαμβάνω και σε σένα (όπως στο άλλο αρχίδι τον sitl). Είναι το τελευταίο μου ποστ! ΔΕν σου ξαναπαντάω. Αν θες συνέχισε μόνος σου να χαλάς θρεντ...και να κρύβεσαι μετά...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
πως σε ανακαλυψαν θα μας πεις τελικα?

αυτο ειναι η ουσια. μην ασχολεισαι με τους υπολοιπους.
Το έγραψα ρε παλίκαρε! Απ τους υπαλλήλους.

Αλλά μαζεύτηκε το παρθεναγωγείο πάλι και τα έκανε... Πού να βρεις τώρα τα ποστ μου.

Θα κάνω ένα νέο θρεντ με όλη την ιστορία για να είναι μαζεμένη.
Περίμενα μπας και φιλοτιμηθεί κάποιος αλλά.... πούουου!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
δεν έχω διαβάσει όλο το θρεντ, δεν είμαι πολύ φαν της σαπουνόπερας ξέρεις...
αν θυμάμαι όμως δύο άτομα τον "κράξανε". Εγώ και ο Αβαταρ!
Αρα έχουμε και λέμε! ΑΡΧΙΔΙ είσαι και φαίνεσαι! Εχει μιλήσει αιώνες πριν για σένα ο Κύριος λέγοντας: "Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι". Υποδείξεις εκεί που σε παίρνει, εκεί που σε ακούν και σε υπολογίζουν μαλάκα
Όχι φιλαράκι! Ο αβατάρ κι ο σιτλ δεν κράξανε. Βρίσανε! έχει διαφορά!

Εσύ είπες γνώμη. Σωστή-λάθος, γνώμη είπες. Να βρίζουν πούστηκα μου τη βαράει! Το θεωρώ αδερφίστικο!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
εκεινα τα 2 αρχιδια που την λενε στον τζειμς καλα θα κανουνε να το βουλωσουνε.απο αγαμητους και βλακες ειμαστε γεματοι.τζειμς αν σου στειλουνε αυτες οι αδερφες κανενα πμ για να βρεθειτε να μου πεις και εμενα να ερθω,να τα ριξω και εγω καμια φαπα ρε  αυτα τα μαιμουνια.
απο οτι μου ειπε ο τζειμς για την ιστορια δεν προκειτε να αποκαλυψω τιποτα,διοτι δεν μου πεφτει εμενα λογος.το μονο που εχω να πω ειναι το εξης,οτι απο εδω και περα αρχιζει η δραση η μεγαλη,και επιβεβαινω για πολλοστη φορα οτι ολα οσα γραφει ο τζειμς ειναι αληθινα.
τζειμς συνεχισε να γραφεις και μην μασας φιλε μου πουθενα,οπως τα ειπαμε και απο κοντα,συνεχισε.
τζειμς ξεκολα με τα τραγουδια και γραψε το επομενο επεισοδιο γιατι στο τελος θα γινει μουσικη εκπομπη το σηριαλ.
οσο για το μαλακα που το πειραξε γιατι η γκομενα ητανε αλλοδαπη,στα μπουρδελα αυτες που γαμαει τι ειναι? εξωγηινες μηπως.
Καααααλά! περίμενες κανένα φλωράκι απ΄ αυτά να μου στείλει πμ με το τηλ του? Θα τον δείρει η μαμά του!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Το έγραψα ρε παλίκαρε! Απ τους υπαλλήλους.

Αλλά μαζεύτηκε το παρθεναγωγείο πάλι και τα έκανε... Πού να βρεις τώρα τα ποστ μου.

Θα κάνω ένα νέο θρεντ με όλη την ιστορία για να είναι μαζεμένη.
Περίμενα μπας και φιλοτιμηθεί κάποιος αλλά.... πούουου!!!
τζειμς
εσυ δεν εισαι με το σιντροεν;;;;
τι επαθες φιλε μου
μπορω να βοηθησω;;
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
τζειμς
εσυ δεν εισαι με το σιντροεν;;;;
τι επαθες φιλε μου
μπορω να βοηθησω;;
Ναι ρε φιλαράκι. Ξέμεινα με 2 αυτοκίνητα (+ένα τρακαρισμένο που θέλει 1-2χιλιάρικα να γίνει). Τι να το κάνω πλέον? Να τα οδηγώ εναλλάξ?
Είπα να πουλήσω το σιτροέν. Αλλά βαριε΄μαι να ασχολήθώ πολύ. Το έβαλα μόνο κάνα δυο αγγελίες και σταμάτησα...
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Ξώγαμο όμως, δεν παντρεύομαιιι δεν παντρεύομαιιι και δε νοικοκυρεύομαιιιιι  :2funny: :2funny:

Αλήθεια τζέιμς, το αναγνώρισες το παιδί;
Φυσικά βρε κοριτσάκι μου! Τι με πέρασες? Κάνα φλώρο? :2funny: :2funny: :2funny:

Για να είμαστε και στο κλίμα.... ;)
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
1. 2. και 3. Πρώτον είπαμε δε με λένε Τζίμι,αλλά αν θυμάμαι καλά εσύ ασχολήθηκες μαζί μου αρχίζοντας το βρισίδι (πολύ πριν το φλώρος). Κι εμένα αυτό που μου τη βιδώνει είναι το βρίσιμο, όχι η κριτική. Μπορώ και γω να πάω σε κάθε θρεντ που γράφεις και να σε σπαμάρω λέγοντάς σε το μαλάκας που είσαι, ποσο αρχίδι μ΄αυτά που λες κοκ. δεν το κάνω όμως γιατί είναι πολύ φλώρικο, να κρύβομαι δηλ πίσω απόένα pc και να βρίζω!!

4. Όποτε σου απάντησα το έκανα για να μη βρίζεις! όχι για να αλλάξεις γνώμη! Έτσι κι αλλιώς στ αρχίδια μου σε γράφω αφού κι απ τα άλλα ποστ σου φαίνεται ότι είσαι φλούφλης που το παίζει ψευτόμαγκας

5.Και σ αυτό ακόμα που λες φαίνεται πόσο κομπλεξικός μαλάκας είσαι. Αν δεν μπορε'ίτε να διαβάσετε κάτι, μη διαβάζετε ρε!@
Είναι δυνατόν να διαφωνήσετε με τον ήρωα ενός βιβλιου και να αχίσετε να βρίζετε το συγγραφέα??? Η πολύ μαλακία πειράζει αγόρι! Άστο παιχνίδι και κάνε λίγο τσίσα!!!

Ομόιως τέλος κι από μένα. Δε γουστάρω αντιπαραθέσεις. Αν ήθελες τσαμπουκά, το είπα και στον άλλον (το φλώρο): στείλε τηλ να βρεθούμε! Να μου πεις κατάμουτρα για φλώρος αν δεν κολλώσεις!
7. Μην ανακατεύεις άλλους ρε φλωράκι (εδώ κολλάει-να ξέρουμε τι σημαίνει η κάθε βρισιά τσογλανάκι)

Και επαναλαμβάνω και σε σένα (όπως στο άλλο αρχίδι τον sitl). Είναι το τελευταίο μου ποστ! ΔΕν σου ξαναπαντάω. Αν θες συνέχισε μόνος σου να χαλάς θρεντ...και να κρύβεσαι μετά...

1)το ξερω οτι δε σε λενε τζιμι αλλα ακουγεται πιο φλωρικο και ειπα να σε λεω ετσι.
2)την κριτικη μου στην εκανα εσυ δεν την καταλαβες  :idiot:
3)δε σπαμαρω κανενα αλλο σου ποστ αν θες εσυ να το κανεις be my guest δειξε το επιπεδο σου
4)το τι ειμαι σιγουρα δε το ξερεις εσυ και αν το εχεις καταλαβει απο ενα φορουμ τοτε κριμα τα χρονια και η εμπειρια σου
5)οταν ο συγγραφεας και ο ηρωας ειναι το ιδιο προσωπο με ποιον θελεις να τα βαλω ρε λεμέ ε λεμέ
6)σιγα μη τρεχω στη βουλγαρια για να αποδειξεις οτι δεν εισαι φλωρος
7)δεν ανακατεψα κανεναν μονος μου σε κραζω

Τελος πουστακι εισαι εσυ, που δεν αναλαμβανεις το βαρος των ευθυνων σου, που δε δεχεσαι τις συνεπειες των πραξεων σου,και που καταληγεις να κανεις τον συγγραφεα ζητωντας παρηγορια και κατανοηση σε ενα φορουμ.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
1)το ξερω οτι δε σε λενε τζιμι αλλα ακουγεται πιο φλωρικο και ειπα να σε λεω ετσι.
2)την κριτικη μου στην εκανα εσυ δεν την καταλαβες  :idiot:
3)δε σπαμαρω κανενα αλλο σου ποστ αν θες εσυ να το κανεις be my guest δειξε το επιπεδο σου
4)το τι ειμαι σιγουρα δε το ξερεις εσυ και αν το εχεις καταλαβει απο ενα φορουμ τοτε κριμα τα χρονια και η εμπειρια σου
5)οταν ο συγγραφεας και ο ηρωας ειναι το ιδιο προσωπο με ποιον θελεις να τα βαλω ρε λεμέ ε λεμέ
6)σιγα μη τρεχω στη βουλγαρια για να αποδειξεις οτι δεν εισαι φλωρος
7)δεν ανακατεψα κανεναν μονος μου σε κραζω

Τελος πουστακι εισαι εσυ, που δεν αναλαμβανεις το βαρος των ευθυνων σου, που δε δεχεσαι τις συνεπειες των πραξεων σου,και που καταληγεις να κανεις τον συγγραφεα ζητωντας παρηγορια και κατανοηση σε ενα φορουμ.
To ξαναλέω: στ αρχίδια μου σε γράφω,συνέχισε να χαλάς θρεντς ΜΑΛΑΚΑ!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
To ξαναλέω: στ αρχίδια μου σε γράφω,συνέχισε να χαλάς θρεντς ΜΑΛΑΚΑ!

Απειλείς ξύλο και βία? Εχεις πηδήξει πολλά παλούκια, ίσως είναι η ώρα το στερνό να ναι και το δικό σου...Αν συνεχίσεις να θες βια θα σου δώσω εγώ βια. Θα παίξουμε μαζί, όπως εγώ ξέρω να παίζω, χωρίς κανόνες και χωρίς τέλος...μέχρι να πέσεις κάτω. ΜΗ μπλέκεις με άτομα και καταστάσεις που δεν ξέρεις... Ξέρω ότι εύκολα όλα μου τα λεγόμενα μπορούν να θεωρηθούν λεονταρισμοί, και μαγκές του πληκτρολογίου... Πριν απαντήσεις ότι και να απαντήσεις σκέψου και αν το κρίνεις σκόπιμο απλά ΣΥΝΕΧΙΣΕ να δεις αν τα λεγόμενά μου είναι λόγια του αέρα ή...όχι
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
To ξαναλέω: στ αρχίδια μου σε γράφω,συνέχισε να χαλάς θρεντς ΜΑΛΑΚΑ!

Σου απαντησα γιατι ειπες οτι κρυβομαι.

Απο ανθρωπακια που δεν ειναι ουτε τριχα απ'τα αρχιδια μου δεν εχω λογο να κρυφτω.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
james70, έχει περάσει περίπου ένα 20λεπτο και δεν έχεις πει κάτι. Θεωρώ τη σιωπή σου ως απάντηση (μια καλή και σοφή απάντηση). Από δω και πέρα θα σιωπήσουμε και μεις και δε θα ενοχλήσουμε αλλήλους._
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Απειλείς ξύλο και βία? Εχεις πηδήξει πολλά παλούκια, ίσως είναι η ώρα το στερνό να ναι και το δικό σου...Αν συνεχίσεις να θες βια θα σου δώσω εγώ βια. Θα παίξουμε μαζί, όπως εγώ ξέρω να παίζω, χωρίς κανόνες και χωρίς τέλος...μέχρι να πέσεις κάτω. ΜΗ μπλέκεις με άτομα και καταστάσεις που δεν ξέρεις... Ξέρω ότι εύκολα όλα μου τα λεγόμενα μπορούν να θεωρηθούν λεονταρισμοί, και μαγκές του πληκτρολογίου... Πριν απαντήσεις ότι και να απαντήσεις σκέψου και αν το κρίνεις σκόπιμο απλά ΣΥΝΕΧΙΣΕ να δεις αν τα λεγόμενά μου είναι λόγια του αέρα ή...όχι
Στο ξαναείπα και πιο πάνω! Δεν έχω τίποτα μαζί σου! απάντησα απλά στις βρισιές των δύο: σιλ και αβατάρ. Και το κόβω εδώ.

Οι απειλές που λες δεν τις καταλαβαίνω. Απαντω σε ότι μου λένε.Αλλά δε μασάω! Αν θες έλα και συ! Ο καλός ο μύλος....

Βαριέμαι όμως άλλο φίλε! Δεν γουστάρω να αρχίσω τώρα αντιπαράθεση (και) μαζί σου! Ασχοληθείτε με κάτι άλλο αντί να χαλάτε θρεντ.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Στο ξαναείπα και πιο πάνω! Δεν έχω τίποτα μαζί σου! απάντησα απλά στις βρισιές των δύο: σιλ και αβατάρ. Και το κόβω εδώ.

Οι απειλές που λες δεν τις καταλαβαίνω. Απαντω σε ότι μου λένε.Αλλά δε μασάω! Αν θες έλα και συ! Ο καλός ο μύλος....

Βαριέμαι όμως άλλο φίλε! Δεν γουστάρω να αρχίσω τώρα αντιπαράθεση (και) μαζί σου! Ασχοληθείτε με κάτι άλλο αντί να χαλάτε θρεντ.

αποφάσισες να μιλήσεις...όπως θες, όπου θες, όποτε θες. Δική σου κηδεία θα ναι
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
σταματηστε ρε παιδια πλιιιιιιιιζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom