Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
Είχες την σύζυγο, είχες την γκόμενα, είχες και τη δύναμη με όλα τα παιδιά/σκυλιά/γατιά/σπίτια/δουλειές να πηγαίνεις και σε ρδελα/να παιρνεις βιζιτουδες ρε τζέιμς???  :o :o :o :o :o

Είναι ο "Γαμάω! Τζέημς Γαμάω!"
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
btw, έπιασε κανείς τη σχέση νετ καφέ/γκόμενας/τζειμς μποντ; :think:

Εκτός από τον σιτλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Καταρχήν το james δεν είναι απ το Τζίμη (δημήτρη) αλλά απ τον ..... διάσημο πράκτορα Μποντ! Τζέιμς Μποντ!

κι αυτό έχει τη σημασία του!

Η εγγραφή μου σ αυτό το σαιτ έγινε σε ένα ίντερνετ καφέ, όπου πήγαμε μαζί με την Άνι και καθόμασταν σε διπλανά pc και γράφαμε. Το πρώτο μου πόστ δηλ έγινε μαζί της! :smitten:φτού! φάκινγκ μπίτς! :ak: :ak:
άσχετο το όνομα. δεν με αφορά. Αν γνωριστούμε από κοντά κάποια στιγμή τότε μπορείς να μου το πεις το όνομά σου. Και θα μάθεις και το δικό μου.
Το να πεις την ιστορία σου είναι προσωπικό θέμα και υποτίθεται πως ήταν για να ξαλαφρώσεις αν κατάλαβα καλά.
οπότε θεωρώ άκυρο το να σταματήσεις την αφήγηση εκτός αν ξαλάφρωσες ήδη που τη διηγήθηκες στον αρκανς.
Όπως και να έχει, σου εύχομαι να είσαι καλά και να ορθοποδήσεις. Αρκετά από τα χαρακτηριστικά συ τα αναγνωρίζω σε μένα και με ανησυχεί αυτό.
Απλά επειδή βάζω πάντα τη λογική προς το παρόν τουλάχιστον ακόμα έχω το ακαταλόγιστο.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Αυτό το ΄χεις ξαναπει και μ δημιουργήθηκε
η εξής απόρία..δεν μπορεί να μπει η Άνι και
να τα δει όλα ότι γράφεις εδώ;

:o :o :o
λες να εννοούσε ότι όντως έχει νικ εδώ;;;;

Εγώ κατάλαβα όταν είπε "το νικ της εδώ είναι Άνι" ότι στο εξής θα τη λέμε Άνι για να μην τη λέμε "η γκόμενα", γιατί δεν του άρεσε ο χαρακτηρισμός...

Όχι τίποτα άλλο, άμα είναι μέλος η Άνι να μας πει και τη δική της πλευρά  :sunglasses:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
θεωρώ άκυρο το να σταματήσεις την αφήγηση εκτός αν ξαλάφρωσες ήδη που τη διηγήθηκες στον αρκανς.

Άμα έγινε αυτό και τώρα δε μας πεις την ιστορια εξαιτίας του αρκανς θα συγχιστώ πάλι λέμε  >:(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
btw, έπιασε κανείς τη σχέση νετ καφέ/γκόμενας/τζειμς μποντ; :think:

Εκτός από τον σιτλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ααααα ο τζειμς μποντ ηταν αυτος ο τζειμς που διαβαζαμε τοσες μερες; :think: :think: :think:
κι ελεγα κι εγω.......
ιδεες μεγαλειου.....
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Βρήκες ένα μίζερο αλλοδαπό πλάσμα και το εκμεταλλεύτηκες.
Γιατί δεν το παραδέχεσαι φιλαράκο; ;)

Τον εαυτό μου τον βρίζω που δεν μπορώ να είμαι μόνο μαζί της, αλλά είμαι ξεκάθαρος από την αρχή. Επίσης εγώ ούτε σύζυγο έχω,  ούτε παιδιά ούτε σκυλιά. Οι δεσμεύσεις δεν είναι για μένα.
Ούτε για σένα απ' ότι διαβάζουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Με ρώτησες κάτι που δεν παραδέχτηκα ρε? Πας καλά ή παίρνεις κάτι?

Καταρχήν δεν ήταν καθόλου μίχερο αλλοδαπό! Με ρώτησες αν ήταν ελληνίδα και είπα όχι! Και γιατί ρε κομπλεξάρα πρέπει δηλ να ήταν αναγκαστικά ρωσοπόντια καθαρίστρια? Και παρτ τάιμ έκανε και μπίζνες!
Ρε αν τη δεις και τώρα ακόμα στα 27 της θα σου φύγει η μαγκιά! Και από προσωπικότητα (που βάζει κάτω κάτι αγοράκια σαν και σένα) αλλά και από εμφάνιση!

Αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο για αγοράκια που εκμεταλεύονται ερωτευμένα κοριτσάκια λέγοντάς τα "εγώ θα γαμάω όπου θέλω! Εσύ κάτσε εδώ και περίμενέ με, μέχρι να μου σηκωθεί! Α! φέρε και μια φίλη σου για τριολέ γιατί μόνη σου δε με φτιάχνεις!" .  Έχεις το θράσσος να μου πεις εσύ για ξεκάθαρα! Και για έλληψη υποχρεώσεων?

Απλά ερωτευμένη είναι η κοπέλα και δες τι κάνεις ρε! Φαντάσου να είχε και παιδιά μαζί σου! Θα της έβαζες να στον κρατάει για να πηδάς τη γκόμενα?

Αυτό σου είπα (καλοπροέραιτα) πρόσεχε!

Αλλά εσύ θέλοντας να διώξεις τις ενοχές σου, βρίζεις και αισθάνεσαι "ξεκάθαρος". Πόσο γελοίος έγινες!

Και το φλώρος είναι γιατί είμαι γενικά ευγενικός άνθρωπος! Άνδρας δεν είσαι άμα βρίζεις σαν 3-4 καραγκιόζηδες εδώ μέσα!

Αι γαμηθείτε με κάναν αράπη να στρώσετε χαρακτήρα πρώτα κι ύστερα ποστάρετε!


(ξεφλώρεψα τώρα μαλακισμένα τύπου sitl και avatar?)

μηνξανασχοληθείτε μαζί μου1 Αν όντως θέλετε στείλτε πμ με το τηλ σας. Θα σας πάρω να βρεθούμε να....μετρήσουμε φλωριά!!! Τσογλανάκια!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατι τι εχουν οι αραπηδες, δεν κατάλαβα  >:(

Να πεις να πα να γαμηθούν με κάναν άρειο  >:(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Με ρώτησες κάτι που δεν παραδέχτηκα ρε? Πας καλά ή παίρνεις κάτι?

Καταρχήν δεν ήταν καθόλου μίχερο αλλοδαπό! Με ρώτησες αν ήταν ελληνίδα και είπα όχι! Και γιατί ρε κομπλεξάρα πρέπει δηλ να ήταν αναγκαστικά ρωσοπόντια καθαρίστρια? Και παρτ τάιμ έκανε και μπίζνες!
Ρε αν τη δεις και τώρα ακόμα στα 27 της θα σου φύγει η μαγκιά! Και από προσωπικότητα (που βάζει κάτω κάτι αγοράκια σαν και σένα) αλλά και από εμφάνιση!

Αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο για αγοράκια που εκμεταλεύονται ερωτευμένα κοριτσάκια λέγοντάς τα "εγώ θα γαμάω όπου θέλω! Εσύ κάτσε εδώ και περίμενέ με, μέχρι να μου σηκωθεί! Α! φέρε και μια φίλη σου για τριολέ γιατί μόνη σου δε με φτιάχνεις!" .  Έχεις το θράσσος να μου πεις εσύ για ξεκάθαρα! Και για έλληψη υποχρεώσεων?

Απλά ερωτευμένη είναι η κοπέλα και δες τι κάνεις ρε! Φαντάσου να είχε και παιδιά μαζί σου! Θα της έβαζες να στον κρατάει για να πηδάς τη γκόμενα?

Αυτό σου είπα (καλοπροέραιτα) πρόσεχε!

Αλλά εσύ θέλοντας να διώξεις τις ενοχές σου, βρίζεις και αισθάνεσαι "ξεκάθαρος". Πόσο γελοίος έγινες!

Και το φλώρος είναι γιατί είμαι γενικά ευγενικός άνθρωπος! Άνδρας δεν είσαι άμα βρίζεις σαν 3-4 καραγκιόζηδες εδώ μέσα!

Αι γαμηθείτε με κάναν αράπη να στρώσετε χαρακτήρα πρώτα κι ύστερα ποστάρετε!


(ξεφλώρεψα τώρα μαλακισμένα τύπου sitl και avatar?)

μηνξανασχοληθείτε μαζί μου1 Αν όντως θέλετε στείλτε πμ με το τηλ σας. Θα σας πάρω να βρεθούμε να....μετρήσουμε φλωριά!!! Τσογλανάκια!
μην μου ταραζεσαι παλικαρε....ψυχραιμια
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
Με ρώτησες κάτι που δεν παραδέχτηκα ρε? Πας καλά ή παίρνεις κάτι?

Καταρχήν δεν ήταν καθόλου μίχερο αλλοδαπό! Με ρώτησες αν ήταν ελληνίδα και είπα όχι! Και γιατί ρε κομπλεξάρα πρέπει δηλ να ήταν αναγκαστικά ρωσοπόντια καθαρίστρια? Και παρτ τάιμ έκανε και μπίζνες!
Ρε αν τη δεις και τώρα ακόμα στα 27 της θα σου φύγει η μαγκιά! Και από προσωπικότητα (που βάζει κάτω κάτι αγοράκια σαν και σένα) αλλά και από εμφάνιση!

Αλλά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο για αγοράκια που εκμεταλεύονται ερωτευμένα κοριτσάκια λέγοντάς τα "εγώ θα γαμάω όπου θέλω! Εσύ κάτσε εδώ και περίμενέ με, μέχρι να μου σηκωθεί! Α! φέρε και μια φίλη σου για τριολέ γιατί μόνη σου δε με φτιάχνεις!" .  Έχεις το θράσσος να μου πεις εσύ για ξεκάθαρα! Και για έλληψη υποχρεώσεων?

Απλά ερωτευμένη είναι η κοπέλα και δες τι κάνεις ρε! Φαντάσου να είχε και παιδιά μαζί σου! Θα της έβαζες να στον κρατάει για να πηδάς τη γκόμενα?

Αυτό σου είπα (καλοπροέραιτα) πρόσεχε!

Αλλά εσύ θέλοντας να διώξεις τις ενοχές σου, βρίζεις και αισθάνεσαι "ξεκάθαρος". Πόσο γελοίος έγινες!

Και το φλώρος είναι γιατί είμαι γενικά ευγενικός άνθρωπος! Άνδρας δεν είσαι άμα βρίζεις σαν 3-4 καραγκιόζηδες εδώ μέσα!

Αι γαμηθείτε με κάναν αράπη να στρώσετε χαρακτήρα πρώτα κι ύστερα ποστάρετε!


(ξεφλώρεψα τώρα μαλακισμένα τύπου sitl και avatar?)

μηνξανασχοληθείτε μαζί μου1 Αν όντως θέλετε στείλτε πμ με το τηλ σας. Θα σας πάρω να βρεθούμε να....μετρήσουμε φλωριά!!! Τσογλανάκια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κλάψε Τζέημς, που δεν είμαστε όλοι τόσο μαλάκες! :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ ρε μαλάκα της κοπέλας της δίνω τα πάντα, δέσμευση δεν ανέχομαι.
Δεν τη κρατάω με το ζόρι. Δεν την έχω να με περιμένει σε υπόγεια επιχειρήσεων.
Δεν κάνω παιδιά δεξιά και αριστερά για να το παίζω οικογενειάρχης.
Τράβα να πάρεις ψυχοφάρμακα, παπάρα.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
james μην ακούς κανέναν..
Σε πάμε με 1000.. :rockon: :rockon:
Σκέφτομαι να ιδρύσω και fun club για πάρτη σου. :grin: :2funny: :2funny:
Ευχαριστώ γλυκειά μου! Θα σ΄ έχω στα υπόψιν μου για πρωταγωνίστρια!

Αυτό το ΄χεις ξαναπει και μ δημιουργήθηκε
η εξής απόρία..δεν μπορεί να μπει η Άνι και
να τα δει όλα ότι γράφεις εδώ;
Μπήκε τότε, έγραψε 2-3 ποστ μαζί μου και δεν ξαναμπήκε! Με σνομπάριζε λίγο που έμπενα σε "τέτοια" σάιτ, μη χέσω! Αλλά και να μπει τι? Θα με δείρει?


Είχες την σύζυγο, είχες την γκόμενα, είχες και τη δύναμη με όλα τα παιδιά/σκυλιά/γατιά/σπίτια/δουλειές να πηγαίνεις και σε ρδελα/να παιρνεις βιζιτουδες ρε τζέιμς???  :o :o :o :o :o
Αυτό βάση ποιων λεγομένων μου το λες?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγώ ρε μαλάκα της κοπέλας της δίνω τα πάντα, δέσμευση δεν ανέχομαι.
Ναι το ξέρω ρε ψυχάκια! Της δίνεις και παρτούζες με φίλες της, και κεράτωμα, και κλάματα, αλλά και πουτάνες,cg,ct κτλ κτλ.

Εσύ τα έγραψες μαλάκα! Μήπως να σου δώσω λίγα χαπάκια απ αυτά που έπαιρνα?????


Και τέρμα η αντιπαράθεση. δε γουστάρω να βρίζω! Και το που σε έβρισα είναι γιατί είσαι τσόγλανος! Σου το είπα 1-2-3, ευγενικά, με χιούμορ, με φιλικό τρόπο, αλλά εσύ είσαι αγροίκος μαλάκας! Ντεν καταλαμπαίνεις!!!!

Γράψε ότι θες από δω και πέρα!Έτσι κι αλλιώς εσύ το ξεκίνησες. Δεν ασχολήθηκα εγώ με τη μαλακία σου! Δεν ξανασχολούμαι λοιπόν με γελοία υποκείμενα σαν κι εσένα! Τελευταίο μου ποστ προς την παπαροσύνη σου!
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
Ναι το ξέρω ρε ψυχάκια! Της δίνεις και παρτούζες με φίλες της, και κεράτωμα, και κλάματα, αλλά και πουτάνες,cg,ct κτλ κτλ.

Εσύ τα έγραψες μαλάκα! Μήπως να σου δώσω λίγα χαπάκια απ αυτά που έπαιρνα?????


Και τέρμα η αντιπαράθεση. δε γουστάρω να βρίζω! Και το που σε έβρισα είναι γιατί είσαι τσόγλανος! Σου το είπα 1-2-3, ευγενικά, με χιούμορ, με φιλικό τρόπο, αλλά εσύ είσαι αγροίκος μαλάκας! Ντεν καταλαμπαίνεις!!!!

Γράψε ότι θες από δω και πέρα!Έτσι κι αλλιώς εσύ το ξεκίνησες. Δεν ασχολήθηκα εγώ με τη μαλακία σου! Δεν ξανασχολούμαι λοιπόν με γελοία υποκείμενα σαν κι εσένα! Τελευταίο μου ποστ προς την παπαροσύνη σου!
Μαλάκα, άλλη είναι αυτή.
Σιγά μην κάνω παρτούζες με τη γυναίκα που αγαπάω.

Λοιπόν, στα φάρμακα σου λέμε.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
btw, έπιασε κανείς τη σχέση νετ καφέ/γκόμενας/τζειμς μποντ; :think:

Εκτός από τον σιτλ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ε! είναι λίγο.... απ τα παρακάτω επεισόδεια! Έχει τη σημασία του που εκείνη τη στιγμή έπρεπε να βάλω ένα νικ κι έβαλα αυτό!
Άμα έγινε αυτό και τώρα δε μας πεις την ιστορια εξαιτίας του αρκανς θα συγχιστώ πάλι λέμε  >:(
Όχι ρε συ! μη φοβάσαι! Δεν είπα στον Αρκάνς το τέλος. Για δουλειές μιλούσαμε κυρίως! Πάντως κύριος με τα όλα του!

Γιατι τι εχουν οι αραπηδες, δεν κατάλαβα  >:(

Να πεις να πα να γαμηθούν με κάναν άρειο  >:(
Οι αράπηδες καλή μου υποτίθεται έχουν μεγάλο...(ξες) αλλά πού να ξέρεις εσύ κοριτσάκι άβγαλτο!!!!!

Υπέθεσα ότι για να μπαίνεις θα θες να δώσεις/πάρεις πληροφορίες  :rolleyes:
Α! γενικά το λες. Όχι δεν μπήκα στο σάιτ για αυτό το λόγο. "Γνώρισα" το σάιτ ψάχνοντας για Ταϋλάνδη γενικά και όταν το άνοιξα...κόλλησα! Μετά για καιρό το διάβαζα, έβλεπα και διάφορους να συζυτάνε τα προβλήματά τους (στο θρεντ "χωρισμός") και είπα να γράψω και γω τους προβληματισμούς μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom