Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δε μου λές τώρα...:cheesy: με το χιχιχι προκλήθηκε τέτοιος πανικός; :cheesy:

είναι μπιγκ μπος του θρεντ και βάζεις τις παρακατιανές απλές υπαλλήλους να εξηγούν στους ενδιαφερόμενους, κατάλαβες φίλε μου;  :boobies:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
keep at it, I have faith in you...
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
επαναλαμβανω για πολλοστη φορα οτι η ιστορια του τζειμς ειναι αληθηνη.
απλα εχθες σε μια συζητηση αποφασισαμε οτι ο τζειμς να μην αναφερει και παρα πολλες λεπτομερεις διοτι υπαρχει κινδυνος να γινει καμια στραβη.ηδη ρωσσοι πρακτορες,αλλα και αμερικανοι βρισκοντε στην ελλαδα,για να μαθουν που ειναι ο τζειμς.ο τζειμς ειναι γατα μεγαλη να ξερετε.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Τζεημς  εβαλα  πριν  λιγο  μια  μεταλ  μπαλαντα .
Αυτο  που  σου  προτεινω  και  εσενα  ειναι  ,μια  και  γραφεις  τις  ιστοριες  με  αρκετο  λυρισμο ,  να  προσθεσεις  στις  ιστοριες  σου  και  μουσικη.
Για  να  ανεβασεις  τηλεθεαση  και  να  ειναι  πιο  ποιοτικες  οι  ιστοριες  σου ,προσθεσε  την  καταλληλη  μουσικη  υποκρουση.
Ετσι  οταν  διαβαζει  καποιος  την  ιστορια  σου  να  παιζει  ταυτοχρονα  και  η  καταλληλη  μουσικη.

Η  μεταλ  μπαλαντα  που  εβαλα ,  νομιζω  οτι  κολλαει  σε  καποια  ιστορια  σου.


Αν  ειναι  εφιαλτης  η  ιστορια  σου ,  μπορεις  να  βαλεις  και  αυτο.



Τελοσπαντων  βρες  εσυ ,τι τραγουδι  ειναι  πιο  καταλληλο  στην  ιστορια  σου  και  προσθεσε  το

 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Arcans  ο  φιλος  Τζεημς  ειναι  για  διεθνη  παραγωγη,τι  να  του  κανει  η  Ελλαδα
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε shamans9, για τις ξένες δημιουργίες θα βάλω δύο "τραγούδια μας" που όποτε τ΄ακούγαμε με την Άνι μέναμε εκστασιασμένοι και αμίλητοι μέχρι να τελειώσουν! ένα παλιό κι ένα καινούργιο! δύο τραγούδια με πολύ μεγάλη ιστορία για μας!

Πρώτα το "παλιό". Το ΑΠΟΛΥΤΟ τραγούδι..........

[youtube=425,350]840B27zYfOk[/youtube]



Μετά το "νέο". Δυο χρόνια πριν μου το αφιέρωνε κλαίγοντας που δεν την πιστεύω γι αυτό που λέει (το ρεφρέν)

[youtube=425,350]sF84pIhP5UM[/youtube]
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Φιλαράκι Αρκάνς, του Δημητράκη (Χρυσοχοϊδη) είναι για μένα ε? thanks φίλε! Επίσης!!!

Του Αντύπα όμως είχαμε άλλο τραγούδι!! Μου έλεγε "εξαιρετικά" η πρώτη πρόταση!!!!


[youtube=425,350]nUbJ7BMxzAU[/youtube]


αλλά και αυτό!

[youtube=425,350]wBU60pZuXTc[/youtube]
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Αβαταρ: ΦΛΩΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ! Kαι θα σαι για πολλά χρόνια ακόμα πιτσιρικά μου. Οπότε πρόσεχε πώς τα πετάς!


Ξαναδιαβασε αυτα που εχεις γραψει τοτε και ελα να μου το ξαναπεις μουλιαπα! :birdman:

Δεν αξιζεις ουτε να ασχοληθω για να σε βρισω.

Συνεχισε την ιστοριουλα σου και μην ξεχασετε τα χαρτομαντηλα. :jerking:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16


Αλλά το τέλειο τραγούδι,αυτό με το οποίο την άγγιξα για πρώτη φορά και χορέψαμε ήταν αυτό! Και ταίριαζε απόλυτα ΚΑΙ ο στίχος!!!

[youtube=425,350]bQtlrBziyzI[/youtube]

Μ΄αυτό το τραγούδι ανοίγαμε πάντα το χορό στα πάρτυ και ήταν το σήμα κατατεθέν μας!!!  Ατελείωτο!!!!!!!!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Από ελληνικά πάντως δύο τραγούδια είχαν μεγάλη σημασία για μας!

το τραγούδι μας!!! όλων των εποχών. μάλιστα όταν στον τελευταίο στίχο πριν το 2ο ρεφρέν λέει 'έχουμε χωρίσει" πάντα δίναμε φιλάκι! Για να μην βγει απ τα χείλη μας αυτή η κακιά λέξη!
Χατζηγιάννης "θάνατος η φωνή σου"



Το τραγούδι αυτό έγινε το τραγούδι μας λόγω φωνής! Είμασταν ερωτευμένοι ο ένας με τον άλλον, πριν ακόμα ειδωθούμε! είχαμε μιλήσει στο τηλέφωνο και τρελάθηκε με τη φωνή μου, και γω με τη δική της!!


Αυτό όμως που τραγουδούσαμε σαν τρελοί ήταν αυτό. Το (ελληνικό) τραγούδι που χωρέψαμε για πρώτη φορά μπλουζ σε πάρτυ από ένα συνέδριο!!!


Γρηγόρης και Φωτεινή "Όλα τελειώσαν"

(προσπαθώ αλλά δεν έρχονται! :think:)
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
κι αυτό!!!

[youtube=425,350]aiP7mYI4ULg[/youtube]
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Όλα αυτά βέβαια χωρίς να συμπεριλάβουμε μερικά κορυφαία του κορυφαίου!!!

Πάρτε το πρώτο και ανεπανάληπτο!!!!!!!


[youtube=425,350]ZDRvj_8wbDc[/youtube]

και τι βίντεο κλιπ πέτυχα ε?
 

sitl

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
391
Like
0
Πόντοι
1
Τι ηλικίες είχατε τότε;
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Την επόμενη μέρα όταν έμαθε ότι τελικά δεν χώρισα, τα πήρε άγρια! Χωρίσαμε και αμέσως έβαλε αυτό το τραγούδι στο κινητό της! Οπότε ήθελα δεν ήθελα το άκουγα!

[youtube=425,350]lVS49DqnVMc[/youtube]

Πού τα βρίσκει ε?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Της γενιάς μου ο James (70). James πρέπει να παραδεχτείς από τα τραγούδια ότι είσαι ολιγόν φλώρος. Κάτι όχι απαραίτητα κακό, αν κρίνουμε από το αποτέλεσμα :cheesy: και την όποια πλοκή διετελέσθει. Συνεκινήθησαν τα κορίτσια με '80 :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom