Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
παντως να ξερετε οτι απο εδω και περα θα αρχισουν τα πιο ενδιαφεροντα επεισοδια.
ολο αυτο μεχρι στιγμης ητανε η εισαγωγη.
τωρα ξεκιναει η δραση,περιπετεια,κατασκοπεια,ερωτας,σεξ,παιδια,κινητα,γατια,σκυλια,και ολα τα επακολουθα.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
ρε μην  το γαματε το θρεντ του τζειμς με παπαριες και μαλακιες παλι.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ρε μην  το γαματε το θρεντ του τζειμς με παπαριες και μαλακιες παλι.

Βγάλ'τη σκούφια σου και βάρα μας, λες κι εσύ δεν το κάνεις αυτό  >:(

Είναι όπως στο σινεμά, στο διάλειμμα λέμε καμιά μαλακία, κάνουμε κάνα τσιγάρο, παίρνουμε νάτσος κτλ  :grin:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Βγάλ'τη σκούφια σου και βάρα μας, λες κι εσύ δεν το κάνεις αυτό  >:(

Είναι όπως στο σινεμά, στο διάλειμμα λέμε καμιά μαλακία, κάνουμε κάνα τσιγάρο, παίρνουμε νάτσος κτλ  :grin:
μπουμ θα σε  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μια μικρή απορία. Αν δεν ήταν φλώρος που έβγαζε 5-8k  όπως λέει θα τον κυνηγούσαν έτσι;
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μια μικρή απορία. Αν δεν ήταν φλώρος που έβγαζε 5-8k , όπως λέει, θα τον κυνηγούσαν έτσι;

Νομίζω είπε ότι η γυναίκα του τον πήρε πριν βγάλει την περιουσία...

και οι δυο άλλωστε έμειναν εκείιιιι ακούνητεεες στο πλάι του και όταν δεν του πήγαν καλά οι δουλειές την πρώτη φορά (και τον βοήθησαν να ξαναστήσει τη δουλειά)...


αλλά είμαι σίγουρη ότι θα τις βγάλετε χρυσοθήρες  :2funny: :2funny:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Είδα το James III. Πρέπει να δω τα Ι & ΙΙ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Νομίζω είπε ότι η γυναίκα του τον πήρε πριν βγάλει την περιουσία...

και οι δυο άλλωστε έμειναν εκείιιιι ακούνητεεες στο πλάι του και όταν δεν του πήγαν καλά οι δουλειές την πρώτη φορά (και τον βοήθησαν να ξαναστήσει τη δουλειά)...


αλλά είμαι σίγουρη ότι θα τις βγάλετε χρυσοθήρες  :2funny: :2funny:

αιμορροιδεςςςςςςςς
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Χαμμμμ!!! μόλις ξύπνησα και μου κάνατε το μάτι γαρίδα! Φχαριστώ!

Boomb! έχεις πολύ πλάκα! Μ αρέσει που διάβασες προσεκτικά όλο το βιβλίο απ την αρχή και.... εξηγείς και στους άλλους!

Όπως είπε κι ο Αρκάνς, τώρα ξεκινάει η περιπέτεια! αλλά τώρα εγώ δεν έχω όρεξη να γράψω! άλλωστε θα βγω σε λίγο με το φράσκο μωρό!!!

Μια και είπα μωρό! Ρε σιλβάκι! Τι σου ζήτησα δηλ? 2-3-4 γεμιστά...αλλά εσύ ώς κλασική γυναίκα... μη δεις άνδρα σε ανάγκη....τον πατάμε ε? Πού και να σου ζητούσα ραντεβού για καφέ!!! βιτριόλι θα μού ριχνες? (να ξέρω να προσέχω δηλ)


Αβαταρ: ΦΛΩΡΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ! Kαι θα σαι για πολλά χρόνια ακόμα πιτσιρικά μου. Οπότε πρόσεχε πώς τα πετάς!

Λεονόρο γι αυτό που ρώτησες(Μια μικρή απορία. Αν δεν ήταν φλώρος που έβγαζε 5-8k  όπως λέει θα τον κυνηγούσαν έτσι;) σου απάντησε ήδη η μπουμπ! Δεν είχε να κάνει με λεφτά. Διάβασε το Τζέιμς 1 και 2 (κάποια κομμάτια είναι και στα άλλα 2 θρεντ. Ρώτα τις "φαν" του σήριαλ να στα βρούνε) για να έχεις σύνδεση. Αλλιώς μένεις στην "επιφάνεια" του 5χιλ κοκ! δεν έχει σασπενς κατάλαβες?

Έκτορ, "αυτό με τις επιχειρήσεις" δεν το ανάλυσα! Είναι όντως τρελλό όμως (μαυρισμένος όχι, αλλά πολύ κοντά ήμουν. Γι αυτό έλεγα ότι πρέπει να προλάβω), έτρεξα σα Βέγγος, να προλάβω πριν σκάσουν. Αλλιώς μαζόχα θα ήμουν πάνω στην εγκυμοσύνη της γκόμενας να κάνω μετακόμιση??


Αυτά και άλλα πολλά, αλλά πάω στο ραντεβού μου!

Όχι μεγάλα διαλείμματα ε? και όχι πολλά ποπ κορν! Βρωμίζουν τον προθάλαμο! Ποιος θα τα καθαρίσει? κι ανεβάζουν την πίεση!κι όχι σκόρδα και μαλακίες για την πίεση!...

φιλάκια!!

(ζορζ, κάντης ένα κλίσμα, γιατί σφύχτηκε!!!)

 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Λεονόρο γι αυτό που ρώτησες(Μια μικρή απορία. Αν δεν ήταν φλώρος που έβγαζε 5-8k  όπως λέει θα τον κυνηγούσαν έτσι;) σου απάντησε ήδη η μπουμπ! Δεν είχε να κάνει με λεφτά. Διάβασε το Τζέιμς 1 και 2 (κάποια κομμάτια είναι και στα άλλα 2 θρεντ. Ρώτα τις "φαν" του σήριαλ να στα βρούνε) για να έχεις σύνδεση. Αλλιώς μένεις στην "επιφάνεια" του 5χιλ κοκ! δεν έχει σασπενς κατάλαβες?

Ε μάζεψέ τα γιατί μπήκαμε στο διάλειμμα :sunglasses:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Δε μου λές τώρα...:cheesy: με το χιχιχι προκλήθηκε τέτοιος πανικός; :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom