Νέα

"ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΥΣ"... & Aραβωνιασμένους... δεκτοί κι αυτοί!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos32p
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Αφου έβλεπες πως δεν την παλεύεις και με τις δύο έπρεπε να τους προτείνεις να κάνετε τρίο ολέ.!
χαχαχχαχαχαχ

αυτό θα σε έσωζε.....
Aν νομίζεις ότι δεν το πρότεινα είσαι γελασμένος! αλλά κόντεψαν να με λυντσάρουν!!!

Στα σοβαρά τώρα, αν θεωρείς πως έφτασες πάτο, τότε είσαι στο καλύτερο σημείο που θα μπορούσες να είσαι. Γιατί τώρα μπορείς να κοιτάς μόνο προς το καλύτερο.
Δεν ξέρω αν έπιασα πάτω ή έχει κι άλλο! Το ελπίζω πάντως! Νά σαι καλά!


Επίσης κάποια στιγμή πρέπει να μάθεις ότι το  ΔΗΜΟΣΙΟ κλαψούρισμα μπροστά σε τόσο κόσμο (φορουμ στην προκειμένη περίπτωση) ΔΕΝ πρέπει σε έναν άντρα! Εισαι άλλος ένας ρεζίλης
Ξέρεις..... δεν νοιώθω και πολύ άνδρας τελευταία!

Αλλά επίσης δε νοιώθω ότι κλαψουρίζω! Μια ιστορία γράφω απλώς! αλλά είναι λίγο λυπητερή! Μη συγκινείσαι και συ βρε!!!


Συνεχισε παληκαρι θελω να δω την ωρα του ξεκατινιασματος. :2funny:

Ξεκατίνιασμα δεν έχει άλλο! προς το παρόν τουλάχιστον!

Και δεν ειναι καλο να τα δημοσιοποιει ρεζιλευοντας τον εαυτο του.
Εδώ διαφωνώ κάθετα! Γιατί δεν είναι καλό? Για ποιον? Για μένα? Ή για σας που τα διαβάζετε? Για μένα πάντως (μια και μιλήσαμε για άνδρες) θεωρώ πολύ ανδρίκιο για κάποιον όχι να παραδέχετει απλώς τα λάθη του, όχι να αυτοσαρκάζεται απλά, αλλά να έχει τα κότσια να το κάνει σε όσο περισσότερους μπορεί! Η εξομολόγηση (κατά τη θρησκεία) ή η ψυχανάλυση (δηλ η περιγραφή των γεγονότων σ΄έναν ειδικό-κατά την επιστήμη, αν δε σ΄αρέσει η θρησκεία) απαιτούν κατά γενική ομολογία μεγάλη δύναμη ψυχής. Αλλά και αποτελούν μέσο, συγχώρεσης ή θεραπείας αντίστοιχα. Για άνδρες και γυναίκες. δεν είναι θέμα φύλλου δηλ.
  Το να παραδεχτείς απλά τα λάθη σου, αλλά να τα κρατήσεις μυστικά, δεν νομίζω ότι μπορεί να σε οδηγήσει στην ταπείνωση που είναι και το ζητούμενο, σαν αντίθετο της υπεροψίας (αν μπορείς να καταλάβεις το πνεύμα μου).
  Εγώ, απεναντίας, δεν δημοσιοποιώ τίποτα απ την προσωπική μου ζωή. Γράφω σε ένα φόρουμ ανώνυμα και...κανείς δεν ξέρει ποιος είμαι. Θέλω πολύ ακόμα να φτάσω στην ταπείνωση! Τότε θα νοιώσω άνδρας ξανά. Σε αντίθεση βέβαια με σένα που πιστεύεις το ανάποδο!

Και δεν ειναι καλο να τα δημοσιοποιει ρεζιλευοντας τον εαυτο του.


Δικο του προβλημα. Εγω το ευχαριστιεμαι. :rolleyes:
μα θα το πω για άλλη μια φορά! Αυ΄τος είναι ο σκοπός μου! Όταν μεγαλώσεις και ξεκινήσεις τις ίδιες μαλακίες, ίσως θυμηθείς αυτήν την ιστορία (που τώρα λόγω ανωριμότητας λοιδωρείς) και προλάβεις!!!! Γι αυτό ευχαριστήσου τώρα διαβάζοντας, για να μην ευχαριστιούνται αργότερα άλλοι μαζί σου!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Aν νομίζεις ότι δεν το πρότεινα είσαι γελασμένος! αλλά κόντεψαν να με λυντσάρουν!!!
Δεν ξέρω αν έπιασα πάτω ή έχει κι άλλο! Το ελπίζω πάντως! Νά σαι καλά!

Ξέρεις..... δεν νοιώθω και πολύ άνδρας τελευταία!

Αλλά επίσης δε νοιώθω ότι κλαψουρίζω! Μια ιστορία γράφω απλώς! αλλά είναι λίγο λυπητερή! Μη συγκινείσαι και συ βρε!!!


Ξεκατίνιασμα δεν έχει άλλο! προς το παρόν τουλάχιστον!
Εδώ διαφωνώ κάθετα! Γιατί δεν είναι καλό? Για ποιον? Για μένα? Ή για σας που τα διαβάζετε? Για μένα πάντως (μια και μιλήσαμε για άνδρες) θεωρώ πολύ ανδρίκιο για κάποιον όχι να παραδέχετει απλώς τα λάθη του, όχι να αυτοσαρκάζεται απλά, αλλά να έχει τα κότσια να το κάνει σε όσο περισσότερους μπορεί! Η εξομολόγηση (κατά τη θρησκεία) ή η ψυχανάλυση (δηλ η περιγραφή των γεγονότων σ΄έναν ειδικό-κατά την επιστήμη, αν δε σ΄αρέσει η θρησκεία) απαιτούν κατά γενική ομολογία μεγάλη δύναμη ψυχής. Αλλά και αποτελούν μέσο, συγχώρεσης ή θεραπείας αντίστοιχα. Για άνδρες και γυναίκες. δεν είναι θέμα φύλλου δηλ.
  Το να παραδεχτείς απλά τα λάθη σου, αλλά να τα κρατήσεις μυστικά, δεν νομίζω ότι μπορεί να σε οδηγήσει στην ταπείνωση που είναι και το ζητούμενο, σαν αντίθετο της υπεροψίας (αν μπορείς να καταλάβεις το πνεύμα μου).
  Εγώ, απεναντίας, δεν δημοσιοποιώ τίποτα απ την προσωπική μου ζωή. Γράφω σε ένα φόρουμ ανώνυμα και...κανείς δεν ξέρει ποιος είμαι. Θέλω πολύ ακόμα να φτάσω στην ταπείνωση! Τότε θα νοιώσω άνδρας ξανά. Σε αντίθεση βέβαια με σένα που πιστεύεις το ανάποδο!
μα θα το πω για άλλη μια φορά! Αυ΄τος είναι ο σκοπός μου! Όταν μεγαλώσεις και ξεκινήσεις τις ίδιες μαλακίες, ίσως θυμηθείς αυτήν την ιστορία (που τώρα λόγω ανωριμότητας λοιδωρείς) και προλάβεις!!!! Γι αυτό ευχαριστήσου τώρα διαβάζοντας, για να μην ευχαριστιούνται αργότερα άλλοι μαζί σου!



james σταματα να δινεις σημασια στοn avatar και σε ανθρωπους που στη λενε και απαντησε

στους ανθρωπους που σε καταλαβαινουν και σε στηριζουν.


σε παρακαλω μπορεις να μου πεις πως σε πιασανε,πως μαθευτηκε οτι τα ειχες παραλληλσ?

3 λεξεις.

δεν θελω να σε κουρασω.  κοιταξε μια το κινητο σου?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Όχι όχι όχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι  :tickedoff:

μη τζέιμς μηηηηηηηηηη σε εκλιπαρώωωωωωωωωω
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
αδερφέ ελπίζω να αντέχεις λίγη πλάκα.
Γιατί αντιλαμβάνομαι πως ψυχολογικά δεν είσαι στο φόρτε σου.
Σήμερα ειδικά αντέχω και πλάκα  :2funny: :2funny: και κόντρες  :s&m_2: :s&m_1:(αν και θα κοιμηθώ σε λίγο :tired:)...


γιατί το βράδυ πριν την δουλειά έχω .... ραντεβού! :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
 
  μα θα το πω για άλλη μια φορά! Αυ΄τος είναι ο σκοπός μου! Όταν μεγαλώσεις και ξεκινήσεις τις ίδιες μαλακίες, ίσως θυμηθείς αυτήν την ιστορία (που τώρα λόγω ανωριμότητας λοιδωρείς) και προλάβεις!!!! Γι αυτό ευχαριστήσου τώρα διαβάζοντας, για να μην ευχαριστιούνται αργότερα άλλοι μαζί σου!

Μεγαλη κουβεντα εγραψες.
Την ιστορια σου δεν την εχω διαβασει, ισως αργοτερα, αλλα μη δινεις σημασια σε σχολια. Εδω μεσα τους χαρακτηρισμους τους εχουν ευκολους.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
james σταματα να δινεις σημασια στοn avatar και σε ανθρωπους που στη λενε και απαντησε

στους ανθρωπους που σε καταλαβαινουν και σε στηριζουν.


σε παρακαλω μπορεις να μου πεις πως σε πιασανε,πως μαθευτηκε οτι τα ειχες παραλληλσ?

3 λεξεις.

δεν θελω να σε κουρασω.  κοιταξε μια το κινητο σου?
αν κατάλαβα καλά εσύ θέλεις να μάθεις τη συνέχεια έτσι?

Υπομονή φίλε μου!

Θα γράψω όμως για κάνα δεκάλεπτο γιατί όντως εκεί που σας το΄κοψα ήταν....

Αν με αφήσετε όμως.....γιατί όλο παρεμβάσεις είστε.

Απορίες δεν έχετε γι αυτά που έγραψα? Μη ρωτάτε ή εικάζετε για τα μελλοντικά! Δεν φαντάζεστε είπαμε. Αλλά για τα μέχρι τώρα που έγραψα μπορώ να λύσω κάποιες απορίες (αν έχετε)


Λοιπόν..... συνεχίζω!
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Mην πεις στον τομασο πώς σε πιασανε, μην πεις τιποταααααααααα  :tickedoff:

δε θέλω να χαλάσεις το τέλος  :cheesy:
Μα δεν είναι το τέλος αυτό! Ίσα ίσα, είναι η αρχή ( του τέλους μου! χιχιχι)

Τώρα αυτό θα πω!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
james αν οπως λες σκοπος σου ειναι με την ιστορια σου να προλαβεις καταστασεις

σε παρακαλω πες μας πως σε επιασαν.


αν και φοβαμαι οτι δεν θα προλαβουμε..

συνεχισε.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Όταν χτύπησε λοιπόν το κινητό μου για τρίτη φορά , ήξερα ότι δε θα ήταν για καλό. Βλέπω στην οθόνη: η γυναίκα μου και πάλι!
-Τι θέλει πάλι? Κι άλλον έδιωξε? Λέει η Άνι τσατισμένη
-Σουτ! Της κάνω νόημα να σωπάσει. Εμπρός?
-Ρε μαλάκα! Ρε αρχίδι!
-Τι έγινε ρε και με βρίζεις?
-Ρε παλιομπάσταρδε.
-Θα μου πεις τι έκανα? (λέω με έντονο ύφος ενώ το πρόσωπό μου είχε γίνει άσπρο σαν το πανί, αφού κατάλαβα τι έγινε)
-Καλά τι να σου πω ρε? Είσαι σοβαρός? Το Θεό δεν τον φοβάσαι? Δε σου φτάσαν ότι πέρασες μέχρι τώρα, και συ συνεχίζεις? Φέρνεις ρε μαλάκα τη γκόμενα μέσα στο μαγαζί? Αυτή η πουτάνα, ήρθε και μαγάρισε το καινούριο μαγαζί? Και πόσο καιρό μπαινοβγαίνει εδώ μέσα ε? Απ την πρώτη μέρα και την ξέρουν όλοι?
-Ποιοι όλοι δηλ? τι σου είπαν?
-Αυτό σε καίει? Τι μου είπαν?
-Ναι
-Λοιπόν με πιάνει ο Μάκης (ένας υπάλληλος) και με ρωτάει πονηρά: « Η φίλη σας η Άνι έφυγε τελικά για τις γιορτές?». Και τι να πω? Οπότε τον ρωτάω: «ποια είναι η Άνι?». «εκείνη η πιτσιρίκα απ την άλλη δουλειά του αφεντικού που έρχεται τα απογεύματα». Κατάλαβες ρε γάιδαρε?  Με ξεφτίλισες τελείως!
-Καλά, καλά! Περίμενε σπίτι και θα σου εξηγήσω (τι να εξηγήσω άραγε. Μάλλον χρόνο για να σκεφτώ ήθελα, μην τα σκατώσω απ το τηλέφωνο εν βρασμώ ψυχής!!!)
-Τσακίσου γρήγορα! Και θέλω να δω τι άλλες μαλακίες έχεις να πεις!!!

Κλείνω το τηλέφωνο και μένω παγωτό! Όπως και η Άνι δίπλα μου που άκουσε τα πάντα!
-Και τώρα τι κάνω?
-Αυτό που έπρεπε να είχες κάνει εδώ και καιρό! Απαντάει με νόημα και αποφασιστικότητα!

    Φεύγουμε απ το σούπερ μάρκετ και την πάω σπίτι της. Σε όλη τη διαδρομή ήμασταν αμίλητοι κι οι δύο. Σκεπτικοί! Εγώ σκεφτόμουνα βέβαια την φασαρία που θα είχα σπίτι. Η Άνι όμως δεν ήξερα τι σκεφτότανε και ήταν τόσο αμίλητη.
-Θα σε πάρω να σου πω τι έγινε!
-Να ξέρεις ότι σήμερα δε θα κοιμηθώ. Θα είμαι δίπλα σου. Όπως και τις άλλες φορές! Μου λέει με νόημα και με φιλάει γλυκά!
«Αυτό σκεφτόταν τόση ώρα! Αυτό θέλει να κάνω σήμερα! Να χωρίσω!» μονολόγησα.

  Η απόσταση μέχρι το σπίτι μου φάνηκε τεράστια! Ήθελα να φτάσω γρήγορα! Τώρα! Να της πω ότι πρέπει να χωρίσουμε και να τελειώσει η ιστορία! Ήρθε η ώρα! Το ποτάμι δε γυρίζει πίσω! …. Και τέτοια άλλα χαριτωμένα βαρύγδουπα! Το είχα πάρει απόφαση. Στη στιγμή. Εκεί που έλεγαν να παγιωθούν τα πράγματα σ΄ αυτήν την κατάσταση, τώρα μ΄ αυτήν την εξέλιξη  ο δρόμος είναι ένας! Θα χωρίσω!

  Το έλεγα και το ξανάλεγα, πάλι και πάλι και πάλι, μπας και το πιστέψω. Μπας και βγάλω από πάνω μου τις ενοχές που είχα επειδή θα την παρατούσα. Και έφτασα σπίτι. Τα παιδιά είχαν ήδη πάει για ύπνο στα κρεβάτια τους ενώ συνήθως κοιμούνται και οι 3 μαζί και τα πάω εγώ όταν γυρίσω στο σπίτι, στα κρεβατάκια τους αγκαλίτσα.

Η ατμόσφαιρα ήταν βαριά. Αυτή δε μιλούσε. Είχε ανοίξει ένα μπουκαλάκι ουίσκι και έπινε το πρώτο (?) ποτήρι.
-Βάλε μου και μένα ένα ποτηράκι, της λέω για να σπάσω τον πάγο
-Βάλε μόνο σου! Τι είμαι εγώ? Δούλα σου? Αυτά στη γκόμενα!
-Ωωωωχ!
-Ωωωωχ? Τι λες ρε? Για πες….

  Και εκεί, ανασκουμπώνομαι, παίρνω βαθιά ανάσα (είναι δύσκολο να πεις τον άλλον χωρίζουμε, ότι και να λέμε. Θες μεγάλο κίνητρο! Και το μόνο που έβρισκα εγώ ήταν αντικίνητρα!!!)

-Μωρό μου, πρέπει να χωρίσουμε!
-Μη με λες μωρό σου!
-Καλά! Πρέπει να χωρίσουμε. Σκέτο! Της απαντάω με δόση χιούμορ.

Ένα χιούμορ που δεν ήταν κι ότι καλύτερο  τέτοιες ώρες!
Ήμουν έτοιμος όμως για το χειρότερο. Και προετοιμασμένος! Έβλεπα τις κινήσεις της και τις ματιές της σε όλα τα αντικείμενα που είχε δίπλα της!!! Το μπρίκι δεν το ξέχασα! Ούτε κι αυτή πιστεύω! Έτσι, ήμουν σε ετοιμότητα να αποκρούσω ακόμα και το μπουκάλι με το ουίσκι που μπορούσε ανά πάσα στιγμή να μου εκσφενδονήσει!!! Αλλά το κυριότερο δε θα υπέκυπτα σε κανένα τσαμπουκά της αυτή τη φορά! Τρίτη και φαρμακερή!

…..όμως για άλλη μια φορά με αιφνιδίασε! Και μου τα ανέτρεψε όλα! Τι διάολο τόσο καλά με έχει μάθει?
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
james αν οπως λες σκοπος σου ειναι με την ιστορια σου να προλαβεις καταστασεις

σε παρακαλω πες μας πως σε επιασαν.


αν και φοβαμαι οτι δεν θα προλαβουμε..

συνεχισε.
όπως κατάλαβες απ τους υπαλλήλους που με κάρφωσαν. ήθελαν να διαπιστώσουν τα τσογλάνια αν η γυναίκα μου ήξερε για την ύπαρξη της Άνι στο μαγαζί, ή όχι (οπότε σου λέει είναι γκόμενα).
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Έκανες και χιούμορ ρε (ε ναι, τώρα θα το πω) βλαμένε;  :tickedoff:

Και η άλλη η βλαμένη έκατσε... κι εσύ ο βλαμένος έκατσες...

Αργκ!!!!!  :headbang:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
καταρχην να πω για ολους αυτους αυτους που βριζουν τον τζειμς οτι κανουν μαλακια μεγαλη.αν δεν γουσταρουν να μην διαβαζουν την ιστορια.οπως εγραψα και εχθες ειχα συναντηση με τον μυστηριωδη συγγραφεα τζειμς70 και τον διευθυντη του MEGA,συζητησαμε για την συνεχεια των επεισοδιων.σας διαβεβαιωνω λοιπον οτι ειναι περα για περα αληθηνη η ιστορια του τζειμς.
ο τζειμς εδω αξιζει να αναφερω οτι δεν ηθελε να συνεχισει να γραφει αλλο την ιστορια διοτι για διαφορους λογους δικους του ειχε καποιους φοβους.τελικα τον επεισα να συνεχισει να γραφει,και να μην φοβατε τιποτα.περριτο να πω οτι την ωρα που πειναμε καφε περασαν πανω απο 100 γκομενες οι οποιες ζητουσαν αυτογραφα απο τον τζειμς,και καποιες αλλες που παρακαλουσαν για ενα εστω και μικρο ρολο σε καποιο επεισοδιο.
τζειμς φιλε τα ειπαμε και εχθες,συνεχισε γερα και μην μασας τιποτα.με αυτα που γραφεις διδασκεις σε πολλους εδω μεσα,και ας σου την λενε.φιλε εγω ειμαι μαζι σου και το ξερεις.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Καλα σταματα και εσυ να λες μαλακιες και ασ'τον να συνεχισει.

Εδω που φτασαμε θελω να μαθω τι εγινε. :grin:
 

arcans70

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
830
Like
16
Πόντοι
6
Καλα σταματα και εσυ να λες μαλακιες και ασ'τον να συνεχισει.

Εδω που φτασαμε θελω να μαθω τι εγινε. :grin:
φιλε εγω μαλακιες δεν λεω καμια φορα να ξερεις.
μπορει να το επιβεβαιωση και ο ιδιος ο τζειμς αυτο που ειπα.
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
Πάρτε λοιπόν και τη συνέχεια. Από δω και πέρα δεν ενδείκνειται για καρδιακούς!
Α! και πλέον σας επιτρέπω να με βρίζετε. Αρκάνς! δεν ήταν 100 οι γκόμενες! 99 ήταν!!! (μπλακ χιούμορ!!!)





Περίμενα λοιπόν και είχα προετοιμαστεί καλά για κάθε επίθεσή της. Και ψυχολογικά αλλά και…...σωματικά! και άρχισα θυμάμαι εγώ πρώτος. Η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση! Προσπαθούσα να χτυπήσω πρώτος! Να την τσακίσω για να μη με τσακίσει! Και την τσάκισα! Και έλεγα, έλεγα, έλεγα και ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι δε λέει τίποτα! Και τη βλέπω και ήταν σαν να τη χτύπησε κεραυνός! Και αμέσως μετά άρχισε να κλαίει! Να πίνει και να κλαίει. Πάνω από μισό μπουκάλι πρόλαβε και ήπιε  στο λίγο που ήμουνα εκεί.
-Φέρε μου το μπουκάλι και σταμάτα να κλαις!
-Άσε με ήσυχη! Φώναξε με λυγμούς. Τι σε νοιάζει για μένα? Τι σε νοιάζει για μας! Εσύ κοιτάς μόνο τον εαυτό σου. Τη δική σου καλοπέραση. Και τώρα μας πετάς! Και θα πας να ζήσεις με τη νέα σου οικογένεια! Άσε με να πεθάνω…. Και συνέχιζε να πίνει.


Το μόνο πράγμα που δεν αντέχω είναι να βλέπω άνθρωπο να κλαίει. Δεν ξέρω ίσως να μου έμεινε κατάλοιπο από παιδί, όταν έβλεπα επί χρόνια τη μαμά μου να κλαίει κρυφά τα βράδια, που πέθανε ο μπαμπάς μου. Κι αυτή τη στιγμή, βλέπω μια γυναίκα να είναι μισολιπόθυμη, πεσμένη στο πάτωμα, να κλαίει που με χάνει! Και να βλέπω νοητά και τα παιδιά μου, δίπλα της να κλαίνε κι αυτά, που θα μείνουν χωρίς πατέρα…….όπως και γω. Μόνο που τον δικό μου πατέρα τον πήρε ο Θεός! Τον δικό τους??????
Το μυαλό μου θόλωσε! Η απελπισία μου έφτανε στο αποκορύφωμα, και ένοιωθα να χρειάζομαι απλά μια κουκούλα να φορέσω στο πρόσωπό μου για να εκτελέσω τον κατάδικο!
  Άρχισα να κλαίω και γω. Την πήρα αγκαλιά, άρχισα να τη φιλάω, να της ζητάω συγνώμη, να της λέω πως δεν τα εννοούσα όλα αυτά, να της υπόσχομαι, να, να, να, ΝΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΑ!

-Ψέματα τα λες όλα, λέει κλαίγοντας πιο πολύ. Μόλις ξημερώσει εσύ πάλι σ΄ αυτήν θα τρέξεις! Πάλι μ΄ αυτήν θα είσαι. Ποτέ δε θα την αφήσεις! Και μένα θα συνεχίσεις να με κοροϊδεύεις, όπως κάνεις τόσα χρόνια! Έλεγε με αναφιλητό !!!
-Όχι αγάπη μου! Όχι, δεν θα το ξανακάνω! Δε θα την ξαναδώ! Αλήθεια σου λέω!!!!!!
-Ναι, όλο έτσι λες και όλο μαζί της είσαι! Και μόλις γυρίζω την πλάτη μου, αυτή εμφανίζεται, συνέχισε να λέει….και πάλι από αύριο στο μαγαζί θα βρίσκεται!
-Όχι, δε θα ξανάρθει στο μαγαζί. Και πουθενά! Δε θα την ξαναδώ. Θα τη χωρίσω για πάντα! Μην κλαις αγάπη μου! Σε παρακαλώ!!!!!!!!

Και με όλο αυτό το κλάμα, δικό της και δικό μου στη συνέχεια, αποκοιμηθήκαμε…..

  Για να ξημερώσει μια καινούργια μέρα, τελείως διαφορετική απ τις προηγούμενες. Τώρα θα έπρεπε να τηλεφωνήσω στην Άνι και να της πω ότι….. για άλλη μια φορά δεν μπόρεσα…. Κι ότι θέλει ας κάνει. Ήμουν αποφασισμένος να δεχτώ όλες τις συνέπειες. Ήμουν άξιος της μοίρας μου………….. 
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
καταρχην να πω για ολους αυτους αυτους που βριζουν τον τζειμς οτι κανουν μαλακια μεγαλη.αν δεν γουσταρουν να μην διαβαζουν την ιστορια.οπως εγραψα και εχθες ειχα συναντηση με τον μυστηριωδη συγγραφεα τζειμς70 και τον διευθυντη του MEGA,συζητησαμε για την συνεχεια των επεισοδιων.σας διαβεβαιωνω λοιπον οτι ειναι περα για περα αληθηνη η ιστορια του τζειμς.
ο τζειμς εδω αξιζει να αναφερω οτι δεν ηθελε να συνεχισει να γραφει αλλο την ιστορια διοτι για διαφορους λογους δικους του ειχε καποιους φοβους.τελικα τον επεισα να συνεχισει να γραφει,και να μην φοβατε τιποτα.περριτο να πω οτι την ωρα που πειναμε καφε περασαν πανω απο 100 γκομενες οι οποιες ζητουσαν αυτογραφα απο τον τζειμς,και καποιες αλλες που παρακαλουσαν για ενα εστω και μικρο ρολο σε καποιο επεισοδιο.
τζειμς φιλε τα ειπαμε και εχθες,συνεχισε γερα και μην μασας τιποτα.με αυτα που γραφεις διδασκεις σε πολλους εδω μεσα,και ας σου την λενε.φιλε εγω ειμαι μαζι σου και το ξερεις.
Φιλαράκι μου έφερες γούρι!!!!  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:    :tits: :tits: :tits:

αλλά τώρα πρεπει να σας αφήσω για λίγο γιατί πρέπει να κοιμηθώ, να φτιάξω την ψυχολογία μου, που μετά τα τελευταία ποστ μου, έγινε χάλια, να ξυπνήσω να κάνω ένα μπάνιο και να φτιαχτώ με το ραντεβού μου :tits2: :tits2: :tits2:. το βράδι δουλεύω οπότε μπορεί να γράψω κάτι!

πείτε μου καλή τύχη βρε! :knockinb: :knockinb: :knockinb: :rockon:
 

james70

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.133
Like
2
Πόντοι
16
ρε γαμώτο !!! γράφω γράφω γράφω και.... ξέχασα να μαγειρέψω!!! τι θα φάω τώρα/????? :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom