Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4
OP
OP
M

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Απλη Επαναφορά θρεντ στα 10 μαχιμα......

Keep Voting
 

peloponissiakosixama

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

... και μιση !

'Ετσι Μπραβο ! Πες τα βρε Μαριαννα !
Αν ομως (λεμε ΑΝ) ειχες βγει πρωτη εσυ, τοτε ο διαγωνισμος Miss Internet θα ηταν κατι πολυ αξιολογο και "αξιοκρατικο"
βεβαιως  :2funny:  :uglystupid:  :2funny:

Αλλα ρε γαμωτο σε αυτη τη χωρα συμβαινουν ολο ΑΔΙΚΙΕΣ που δεν σ'αφηνουν να πας μπροστα και να διακριθεις επιτελους
ως TOP MODEL  :'(

Απο την μια τα παλιο-πρακτορεια που δεν σε προωθουν σωστα (εσενα προσωπικα)  :headbang:
Απο την αλλη ο κοσμος που δεν σε ψηφιζει (παλιανθρωποι του κερατα - χωρις γουστο αναθεμα τους)  :2on1:
Ειναι και τα Βρομικα παιχνιδια που παιζονται εις βαρος σου  :s&m_2:
Οπως και Οι Συνομωσιες στα κυκλωματα που σε ριχνουν επειδη σε φοβουνται βεβαιως βεβαιως  :2funny:
Οι ερασιτεχνες φωτογραφοι Φταινε επισης, που δεν μπορουν να αναδειξουν κατι το ωραιο πανω σου  :uglystupid:
Και στο καπακι, οι καταραμενες κουκλιτσες που βγαινουν και σου παιρνουν την "θεση" μεσα απ'τα χερια σου (πουτανες)  :pipa2:
Μα πανω απ'ολα Φταιει το γεγονος οτι ολοι αυτοι οι διαγωνισμοι που πηρες μερος, με τοσο Παθος και Ορεξη(στην αρχη),
αποδειχθηκαν (με δικα σου στοιχεια παντα) τοσο σκαρτοι στο τελος (οταν πατωσες)  :2funny:

Υ.Γ. Η θεση της Εφης Θωδη αδειασε... Σκεψου το Σοβαρα να την Διεκδικησεις  :grin:


 

boca21

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
260
Like
0
Πόντοι
1
Χρονια πολλα σε ολους!!!Ψιτ αμα ειχες εστω και λιγο περηφανεια που φαινετε δεν εχεις θα το εχεις μαζωξει απο το σιτε και απο οτι αλλο παιρνεις μερος και καταστρεφεις την εικονα σου και το εικονα των γονιων σου!!!Ομορφη δεν εισαι ενα απλο κοριτσι της σειρας εισαι μην το παλευεις μωρε δεν λεει!!!Αντε και καλη χρονια σε ολα ολους 
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
... και μιση !

'Ετσι Μπραβο ! Πες τα βρε Μαριαννα !
Αν ομως (λεμε ΑΝ) ειχες βγει πρωτη εσυ, τοτε ο διαγωνισμος Miss Internet θα ηταν κατι πολυ αξιολογο και "αξιοκρατικο"
βεβαιως  :2funny:  :uglystupid:  :2funny:

Αλλα ρε γαμωτο σε αυτη τη χωρα συμβαινουν ολο ΑΔΙΚΙΕΣ που δεν σ'αφηνουν να πας μπροστα και να διακριθεις επιτελους
ως TOP MODEL  :'(

Απο την μια τα παλιο-πρακτορεια που δεν σε προωθουν σωστα (εσενα προσωπικα)  :headbang:
Απο την αλλη ο κοσμος που δεν σε ψηφιζει (παλιανθρωποι του κερατα - χωρις γουστο αναθεμα τους)  :2on1:
Ειναι και τα Βρομικα παιχνιδια που παιζονται εις βαρος σου  :s&m_2:
Οπως και Οι Συνομωσιες στα κυκλωματα που σε ριχνουν επειδη σε φοβουνται βεβαιως βεβαιως  :2funny:
Οι ερασιτεχνες φωτογραφοι Φταινε επισης, που δεν μπορουν να αναδειξουν κατι το ωραιο πανω σου  :uglystupid:
Και στο καπακι, οι καταραμενες κουκλιτσες που βγαινουν και σου παιρνουν την "θεση" μεσα απ'τα χερια σου (πουτανες)  :pipa2:
Μα πανω απ'ολα Φταιει το γεγονος οτι ολοι αυτοι οι διαγωνισμοι που πηρες μερος, με τοσο Παθος και Ορεξη(στην αρχη),
αποδειχθηκαν (με δικα σου στοιχεια παντα) τοσο σκαρτοι στο τελος (οταν πατωσες)  :2funny:

Υ.Γ. Η θεση της Εφης Θωδη αδειασε... Σκεψου το Σοβαρα να την Διεκδικησεις  :grin:

αλλος ενας καμμενος που προσπαθει να κραξει χωρις επιχειρηματα μπραβο  :grin:
αλλα θα σου απαντησω για να νοιωσεις λιγο το βαθμο της  :jerking: σου

1)ειπα εγω οτι θελω να διακριθω ως μοντελο?
2)δεν εχω πει ποτε για κανενα πρακτορειο οτι δεν με προωθησε αφου δεν εχω καν ασχοληθει κιολας να παω σε πρακτορειο
3)βρωμικα παιχνιδια υπαρχουν παντου και οχι μονο εις βαρος μου. Οταν ομως γινεται ολοκληρο σπαμινγκ σε ενα σαιτ απο συγκεκριμενα ατομα απ'τη στιγμη που βγηκα στις φιναλιστ και μετα με ψευδεις κατηοριες, τοτε μαλλον κατι δεν παει καλα...
4)οσο για τους φωτογραφους ειμαι πολυ ικανοποιημενη με τα ατομα που εχω συνεργαστει και θεωρω οτι καναμε πολυ καλη δουλεια!
5)για τις κοπελες που αναδειχθηκαν σε διαγωνισμους που συμμετειχα νομιζω ειπα οτι το αξιζαν ετσι?
6)για το συγκεκριμενο διαγωνισμο αν ψαχτεις λιγο υπαρχουν ατρανταχτες αποδειξεις οτι ηταν φτιαχτος
7) ασχολουμαι με τη παραδοση με πολυ πιο γνησιο τροπο απ τη Θωδη δεν κινδυνευει απ'εμενα το βασιλειο της

καλο ειναι λοιπον οταν θες να πεις κατι να εχεις εγγυρα επιχειρηματα και οχι να τα βγαζεις απ το μυαλο σου  :uglystupid:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
επισης καλο ειναι να τα λεμε χυμα,φατσα φορα και οχι με κλωνους με ενα μηνυμα....
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
αυτο το στυλ γραφης εχει εμφανιστει κι αλλες φορες οταν εκραζε κι εμενα και τη λουκ μαζι! ;)
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
αυτο το στυλ γραφης εχει εμφανιστει κι αλλες φορες οταν ελραζε κι εμενα και τη λουκ μαζι! ;)

α τωρα προσεξα και το nickname  :2funny: :2funny:
επομενως ειναι ο ιδιος τυπος που ανεβασε το βιντεο απ τη Τατιανα γεματο βρισιες ολως τυχαιως τη περιοδο του διαγωνισμου  :2funny:
νομιζω αν το δει κανεις ευκολα καταλαβαινει ποσο αντικειμενικος ειναι ο ανθρωπος  :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
1)ειπα εγω οτι θελω να διακριθω ως μοντελο?
2)δεν εχω πει ποτε για κανενα πρακτορειο οτι δεν με προωθησε αφου δεν εχω καν ασχοληθει κιολας να παω σε πρακτορειο
3)βρωμικα παιχνιδια υπαρχουν παντου και οχι μονο εις βαρος μου. Οταν ομως γινεται ολοκληρο σπαμινγκ σε ενα σαιτ απο συγκεκριμενα ατομα απ'τη στιγμη που βγηκα στις φιναλιστ και μετα με ψευδεις κατηοριες, τοτε μαλλον κατι δεν παει καλα...
4)οσο για τους φωτογραφους ειμαι πολυ ικανοποιημενη με τα ατομα που εχω συνεργαστει και θεωρω οτι καναμε πολυ καλη δουλεια!
5)για τις κοπελες που αναδειχθηκαν σε διαγωνισμους που συμμετειχα νομιζω ειπα οτι το αξιζαν ετσι?
6)για το συγκεκριμενο διαγωνισμο αν ψαχτεις λιγο υπαρχουν ατρανταχτες αποδειξεις οτι ηταν φτιαχτος
7) ασχολουμαι με τη παραδοση με πολυ πιο γνησιο τροπο απ τη Θωδη δεν κινδυνευει απ'εμενα το βασιλειο της

καλο ειναι λοιπον οταν θες να πεις κατι να εχεις εγγυρα επιχειρηματα και οχι να τα βγαζεις απ το μυαλο σου  :uglystupid:
να με συμπαθας κοπελια, αλλα αφου δεν θες να τα κανεις ολα αυτα που λες.... ποιος ο λογος να βγαζεις φωτογραφιες, να συμμετεχεις σε διαγωνισμους κ.λ.π?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom