Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
να με συμπαθας κοπελια, αλλα αφου δεν θες να τα κανεις ολα αυτα που λες.... ποιος ο λογος να βγαζεις φωτογραφιες, να συμμετεχεις σε διαγωνισμους κ.λ.π?

την εχω ΒΑΡΕΘΕΙ αυτη την ερωτηση!
και στους 2 διαγωνισμους που ελαβα μερος μου το προτειναν και ειπα γιατι οχι? ας παω για το επαθλο κι οτι κανω. αν ομως ηθελα πραγματι να γινω μοντελο δεν θα πηγαινα σε 2 ιντερνετικους διαγωνισμους που δεν εχουν τπτ να προσφερουν, θα εκανα αλλα πραγματα...
φωτογραφιες επειδη βγαζω σημαινει πως ειμαι και μοντελο?  :P μ'αρεσει η φωτογραφθια παρα πολυ, μ'αρεσει να εχω ωραιες φωτο τεχνικα αρτιες! και ειμαι και ψωνακι  :P
μερικες φωτο ομως δεν σε κανουν μοντελο, εχω δει παρα πολυ κοσμο να κανει επαγγελματικες φωτογραφισεις που δεν εχει σχεση με το χωρο
παρ'ολα αυτα δεν αρνουμαι πως εχω δουλεψει καποιες φορες ως μοντελο, για χαρτζιλικακι, αυτο ομως δεν σημαινει πως επιδιωκω να κανω καριερα!  :uglystupid:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
την εχω ΒΑΡΕΘΕΙ αυτη την ερωτηση!
και στους 2 διαγωνισμους που ελαβα μερος μου το προτειναν και ειπα γιατι οχι? ας παω για το επαθλο κι οτι κανω. αν ομως ηθελα πραγματι να γινω μοντελο δεν θα πηγαινα σε 2 ιντερνετικους διαγωνισμους που δεν εχουν τπτ να προσφερουν, θα εκανα αλλα πραγματα...
φωτογραφιες επειδη βγαζω σημαινει πως ειμαι και μοντελο?  :P μ'αρεσει η φωτογραφθια παρα πολυ, μ'αρεσει να εχω ωραιες φωτο τεχνικα αρτιες! και ειμαι και ψωνακι  :P
μερικες φωτο ομως δεν σε κανουν μοντελο, εχω δει παρα πολυ κοσμο να κανει επαγγελματικες φωτογραφισεις που δεν εχει σχεση με το χωρο
παρ'ολα αυτα δεν αρνουμαι πως εχω δουλεψει καποιες φορες ως μοντελο, για χαρτζιλικακι, αυτο ομως δεν σημαινει πως επιδιωκω να κανω καριερα!  :uglystupid:
οκ,
οντως δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να ξερω αν σου εχουν ξανακανει αυτη την ερωτηση...


Ομως αυτο που με προβληματιζει....
με δεδομενο οτι δε καιγεσαι κιολλας να κανεις καριερα...

τι σε νοιαζει αν οι διαγωνισμοι ειναι φιαχτοι, σικε, κ.λ.π.?

εγω που τυγχανει να εχω ιδια αποψη, απο μεσα απο τα πραγματα, σε διαβεβαιωνω πως ολοι οι διαγωνισμοι και ολα τα ταλεντ σοου ειναι καρακαταφιαγμενα!

Εσυ δεν το εχεις ξαναακουσει αυτο?
Και στην τελικη τι σε καιει αν δειναι η οχι φιαχτοι αφου δε σε ενδιαφερει ο χωρος?
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
οκ,
οντως δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να ξερω αν σου εχουν ξανακανει αυτη την ερωτηση...


Ομως αυτο που με προβληματιζει....
με δεδομενο οτι δε καιγεσαι κιολλας να κανεις καριερα...

τι σε νοιαζει αν οι διαγωνισμοι ειναι φιαχτοι, σικε, κ.λ.π.?

εγω που τυγχανει να εχω ιδια αποψη, απο μεσα απο τα πραγματα, σε διαβεβαιωνω πως ολοι οι διαγωνισμοι και ολα τα ταλεντ σοου ειναι καρακαταφιαγμενα!

Εσυ δεν το εχεις ξαναακουσει αυτο?
Και στην τελικη τι σε καιει αν δειναι η οχι φιαχτοι αφου δε σε ενδιαφερει ο χωρος?

στην αρχη βαδιζα κι εγω με αφελεια και ελεγα "ισως και να ναι δικαιοι"
δν λεω οτι αν ηταν πιο αξιοκρατικα θα εβγαινα εγω
αλλα οταν στον εναν διαγωνισμο πεφτει του κοσμου το σαμποταζ εισ βαρος μου, με κοσμο να ποσταρει στο σαιτ του διαγωνισμου και να λεει οτι πληρωσε ο πατερας μου για να βγω στις φιναλιστ,ε τοτε καπου, οταν σε συκοφαντουν ετσι τσαντιζεσαι! η επιθεση που μου γινε κατα το διαγωνισμο της επογευματινης ηταν αλλο πραγμα, βρισιδια, να μου σβηνουν τα προφιλ, χαμος! και ζητησα απ την εφημεριδα τουλαχιστον να διαγραψει τα μηνυματα που αναφερονται στην οικογενεια μου και χαμπαρι αυτοι! θα μπορουσα μ'αυτα που ειπωθηκαν ανετα να υποβαλω μηνυση για συκοφαντικη δυσφημηση!
στο 2ο διαγωνισμο δεν το συζηταω εκει ετσι κι αλλιως μολις εμαθα τι παιζει αποσυρθηκα!
δεν ημουν εγω ομως αυτη που εξεθεσε τους διαγωνισμους, ειδικα για τον διαγωνισμο της απογευματινης ειχε γινει και γκρουπ στο φεισ με ατομα που ελεγαν ποσο στημενο ηταν!
μου ζητησαν μαλιστα να κανω καποια κινηση και ειπα δεν θ ασχοληθω αλλα εφοσον με χρειαστουν να μιλησω επ'αυτου ας με φωναξουν.
αλλα τι συζηταμε? που συμμετειχα σε 2 διαγωνισμους? εχω να μπω σε διαγωνισμο μηνες! ξεκολληστε!!!
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
Μαριάννα, με το μαλακό το μέικ-απ. Σαν πλαστική κούκλα σε έκαναν στο συγκεκριμένο βίντεο. Προσωπικά σε βρίσκω καλύτερη αμακιγιάριστη.
Και τα μαλλιά σου καλύτερα να τα'χεις κάτω γιατί τα αυτιά σου είναι λιγάκι ξεκούμπωτα.  

Γιατί πολλοί μπαίνουν και γράφουν στο φόρουμ ενώ δεν έχουν ουδεμία σχέση με τον χώρο του πληρωμένου έρωτα;

ναι οντως με  :fuck2: λιγο στην εκπομπη αυτη, δεν μου αρεσα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
στην αρχη βαδιζα κι εγω με αφελεια και ελεγα "ισως και να ναι δικαιοι"
ε καλα τωρα, χεσε μας που εισαι εσυ αφελης!

Σε λιγο θα μας πεις οτι επαθες φετος ψυχολογικο επειδη σου ειπανε οτι δεν υπαρχει Αη Βασιλης!

Πραγματικα δε με αφορα ο πραγματικος λογος, μη μας περνας και για βλακες ομως!

Αληθεια, εχεις ή σπουδαζεις κατι? τι σκεφτεσαι να κανεις στο μελλον σου?
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ε καλα τωρα, χεσε μας που εισαι εσυ αφελης!

Σε λιγο θα μας πεις οτι επαθες φετος ψυχολογικο επειδη σου ειπανε οτι δεν υπαρχει Αη Βασιλης!

Πραγματικα δε με αφορα ο πραγματικος λογος, μη μας περνας και για βλακες ομως!

Αληθεια, εχεις ή σπουδαζεις κατι? τι σκεφτεσαι να κανεις στο μελλον σου?
δεν υπαρχει αη βασιλης; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
Απ'ότι είδα άλλωστε η συντριπτική πλειοψηφία συμφωνεί ότι ήσουν πολύ καλύτερη στο "πριν" παρά στο "μετά".

Μάλλον σε ζήλεψε και σε σαμποτάρισε η φιλενάδα σου η Μαρκέλα. :2funny:

η ποια?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.872
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ε καλα τωρα, χεσε μας που εισαι εσυ αφελης!

Σε λιγο θα μας πεις οτι επαθες φετος ψυχολογικο επειδη σου ειπανε οτι δεν υπαρχει Αη Βασιλης!

Πραγματικα δε με αφορα ο πραγματικος λογος, μη μας περνας και για βλακες ομως!

Αληθεια, εχεις ή σπουδαζεις κατι? τι σκεφτεσαι να κανεις στο μελλον σου?
θα φτιανει κουφωματα αλουμινιου ρε
σαν και εσενα
τι ζορι τραβας ρε με το κοριτσι
ρε παναγια μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
ε καλα τωρα, χεσε μας που εισαι εσυ αφελης!

Σε λιγο θα μας πεις οτι επαθες φετος ψυχολογικο επειδη σου ειπανε οτι δεν υπαρχει Αη Βασιλης!

Πραγματικα δε με αφορα ο πραγματικος λογος, μη μας περνας και για βλακες ομως!

Αληθεια, εχεις ή σπουδαζεις κατι? τι σκεφτεσαι να κανεις στο μελλον σου?

οταν σου προτεινει ο διοργανωτης να δηλωσεισ συμμετοχη σκεφτεσαι πως ισως τα πας καλα
και ναι ΑΦΕΛΕΙΑ ειναι αυτο γιατι προφανως οταν δεν εχεις βιωσει κατι και απλα ακους "ιστοριες" για στημενους διαγωνισμους, δεν μπορεις να ξερεις!
εδω μια "φιλη" μου που την εχω φωτογραφισει δηλωσε σε διαγωνισμο των ιδιων διοργανωτων που μου ειχαν πει πως μονο οσες μανατζαρει ο προεδρος της επιτροπης θα βγουν πρωτες!
και ενω η τυπισσα τα ξερε ολα αυτα απ'εμενα δηλωσε συμμετοχη! αλλα αν δεν παθει δεν θα μαθει
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
θα φτιανει κουφωματα αλουμινιου ρε
σαν και εσενα
τι ζορι τραβας ρε με το κοριτσι
ρε παναγια μου :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
σου φαινεται ρε οτι τραβαω κανα ζορι?

αντε να φυγω, συνεχιστε τις ικεσιες μπας και σας δειξει κανα βυζι, ζητουλες...
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
Μα ρε συ τι μόδα κι'αυτή; Νέα κορίτσια 18-20 χρονών και να βάφονται σαν καρνάβαλοι;
Ποιός μαλάκας-τσάτσος των εταιρειών καλύντικων το'χει πει αυτό; :jerking:

Σκάσε ηλίθια! :2funny:

Σ'αυτή την εκπομπή ήταν που σου είπε ότι δε θα βρεις άντρα; :2funny:

ναι αλλα οχι on air φυσικα  :P
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
οταν σου προτεινει ο διοργανωτης να δηλωσεισ συμμετοχη σκεφτεσαι πως ισως τα πας καλα
και ναι ΑΦΕΛΕΙΑ ειναι αυτο γιατι προφανως οταν δεν εχεις βιωσει κατι και απλα ακους "ιστοριες" για στημενους διαγωνισμους, δεν μπορεις να ξερεις!
εδω μια "φιλη" μου που την εχω φωτογραφισει δηλωσε σε διαγωνισμο των ιδιων διοργανωτων που μου ειχαν πει πως μονο οσες μανατζαρει ο προεδρος της επιτροπης θα βγουν πρωτες!
και ενω η τυπισσα τα ξερε ολα αυτα απ'εμενα δηλωσε συμμετοχη! αλλα αν δεν παθει δεν θα μαθει
καλα, οι περισσοτερες που ξερουν οτι δε θα βγουν ουτως η αλλως, πηγαινουνε μπας και τους κατσει κανα "τυχερο", αλλα αυτο ειναι αλλη μεγαλη κουβεντα....


τελος παντων, χρονια πολλα σου ευχομαι και να χαμογελας! τιποτε αλλο
 

catwoman20

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.190
Like
0
Πόντοι
16
καλα, οι περισσοτερες που ξερουν οτι δε θα βγουν ουτως η αλλως, πηγαινουνε μπας και τους κατσει κανα "τυχερο", αλλα αυτο ειναι αλλη μεγαλη κουβεντα....


τελος παντων, χρονια πολλα σου ευχομαι και να χαμογελας! τιποτε αλλο

τι εννοεις "τυχερο"? αν εννοεις καποια δουλεια φυσικα το χα κι αυτο στο μυαλο μου, πως και χωρις να βγω κατι ισως με δει κανενας και κανω καμια δουλεια να βγαλω κανα φραγγο πραγμα που οντως εγινε
επισης χρονια πολλα
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
τι εννοεις "τυχερο"? αν εννοεις καποια δουλεια φυσικα το χα κι αυτο στο μυαλο μου, πως και χωρις να βγω κατι ισως με δει κανενας και κανω καμια δουλεια να βγαλω κανα φραγγο πραγμα που οντως εγινε
επισης χρονια πολλα
ε δε μπορει να εισαι ΤΟΣΟ αφελης!

για δουλεια εννοω ναι, αλλα οχι αυτη που νομιζεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom