Νέα

Mιςς Ιντερνετ και παπαρια μεντολα....Γιατι μιλαμε μαζί της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 575
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Οποτε ανοιγω το site και ειναι η miss internet μεσα ξεσκιζόμαστε στα ποσταρίσματα

  • Μπας και μας κατσει

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Μπας και βγαλει κανα βυζί φορα παρτίδα

    Ψήφοι: 2 50,0%
  • Γιατι μας καυλώνει το amateure της όλης υπόθεσης

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι μας αρεσει σα γυναικα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι τον παιζω με τις φωτος της

    Ψήφοι: 1 25,0%
  • Τιποτα απο τα παραπανω

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Γιατι ειμαστε μουνοδουλοι

    Ψήφοι: 2 50,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
γιατι μου προτειναν κι εμενα να κανω κατι τετοιο και σκεφτομαι αν ειναι να ναι τυπου πορνο, να βγαινε η αλλη να κλαιγε και μαλακιες βραστα πατατα  :P
δεν ξερω ρωτα πρωτα τι θα κανεις και μετα σκεψου.αλλα κανονισε να παρεις και τα αναλογα φραγκα αν το κανεις.μην το κανεις τζαμπα.τουλαχιστον και να σε κραξουν να σου μεινουν τα φραγκα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
χαχα! δεν είμαι λεσ ρε πλάκα έκανα
κρίμα που δεν έχει καποιος τη δυνατοτητα αυτη τελος παντων να λαμψει επιτελους η αληθεια αν ειμαι βιζιτου η οχι γιατι καποιοι νομιζουν οτι στα πμ κλεινω ραντεβου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Eσύ ξέρεις καλύτερα από τον καθένα τι κάνεις. Επομένως τι σε νοιάζει τι λέει ο κάθε άσχετος?
Δοκίμασε πάντως και την " απέναντι όχθη" μπορεί και να σου αρέσει  :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
χαχα! δεν είμαι λεσ ρε πλάκα έκανα
κρίμα που δεν έχει καποιος τη δυνατοτητα αυτη τελος παντων να λαμψει επιτελους η αληθεια αν ειμαι βιζιτου η οχι γιατι καποιοι νομιζουν οτι στα πμ κλεινω ραντεβου 

Δεν κλείνει πράγματι, δοκίμασα με κάθε πιθανό και απίθανο τρόπο και με όλους μου τους κλώνους, μέχρι και γάμο της έταξα  :2funny: :2funny: :2funny:


ναι αλλα τα σμσ δεν διαφημιζονταν την ιδια ωρα που επεφταν τσοντες σε τπτ extra channel?
γιατι μου προτειναν κι εμενα να κανω κατι τετοιο και σκεφτομαι αν ειναι να ναι τυπου πορνο, να βγαινε η αλλη να κλαιγε και μαλακιες βραστα πατατα 

Ότι κάνεις κάντο με ποσοστά πάντως. Εκεί είναι τα πραγματικά χρήματα. Εδω θα σε στηρίξουμε πάντως. Ανάρπαστα θα γίνουν τα mms σου  :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
παλι απελπιδες προσπαθειες κανει να μας βγαλει λεσβιες... *P
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Αποκάλυψε Φαλλοφόρε Αδελφέ τους λεσβιακούς έρωτες στο σαϊτ
Δώσε ονόματα στον Μπουρδελολαό  :grin:

Εχχχχχ δε νομίζω να θέλεις να μάθεις...  :boobies: :boobies:

Edit: Άσε που επίτηδες το κάνει για να εξολοθρεύσει τις ελεεινίδες  μπουααχαχαχαχαχχχχ
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.748
Like
1.426
Πόντοι
366
επίσησ επειδη το παρακολούθησα το θέμα οσο μπορούσα δηλαδη γιατι πριν λιγο ενημερώθηκα :P
σίγουρα ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του,έχει κάθε δικαίωμα γι'αυτο
δεν θα θελα όμως κανείς να κάνει υποθέσεις για το πως σκέφτομαι εγω και το πώς αντιμετοπίζω τους χρηστες αυτου του site.
Σχόλια του τυπου "βλέπω τα χιλιάδες πμ και γελάω" δεν μ'αρέσουν γιατι είναι παραπλανητικά και ψευδή και δεν μπορείτε να ξέρετε τι κάνω εγώ μόνη μου στον υπολογιστή μου.
Είναι λογικο να μου στέλνουν κάποιοι όμορφα λόγια και όσοι το χουν κάνει ξέρουν οτι τους έχω απαντήσει ευγενικότατα και δεν σνόμπαρα κανένα.
Ευχαριστώ  :)
Α και το πρωί  7-10 βάλτε ΑΝΤ1 θα μαι εκει  ;)
Κλασικη Ελλεινιδα ψωναρα που την εχει δει και εχει καβαλησει το καλαμι...
Οταν πρωτομπηκες στο σαιτ και ζηταγες ψηφους ειχες αλλο υφακι ομως
Και να ξεχωριζες ρε πστ παει στο διαολο, αλλα εκει εξω υπαρχουν χιλιαδες σαν και σενα και καλυτερες
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Για να μείνει μόνος με την γατογυναίκα;  :think:

Όχι ρε, θα της τα φορτώσει αυτηνής τα τρίμπαζα ώστε να μείνουν όλες οι (αλλοδαπές) γκόμενες γι'αυτόν!! Είναι σατανικό σχέδιο!!  :o
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Όχι ρε, θα της τα φορτώσει αυτηνής τα τρίμπαζα ώστε να μείνουν όλες οι (αλλοδαπές) γκόμενες γι'αυτόν!! Είναι σατανικό σχέδιο!!  :o

όλα τα 3μπαζα δλδ είναι λεσβίες?  :o
και εγώ τι έβλεπα τόσα χρόνια στα πορνό  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.885
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
[size=18pt]Mεγαλύτερο ελάττωμα θεωρώ την κακεντρέχεια και τη τσιγουνιά συναισθημάτων[/size]



[size=14pt]-Μαριάννα, τελικά είσαι και φωτογράφος ?!
-Όχι καλέ ! Ξεκίνησα αρχικά να φωτογραφίζω τον εαυτό μου όπως κάνουμε όλα τα κλασσικά «ποζέρια» που τριγυρνάμε στα social chatrooms. Δεν έμεινα όμως εκεί.  Ψάχτηκα για να δω πως μπορώ να επεξεργαστώ τις φωτογραφίες μου και να τις κάνω καλύτερες και από άποψη λήψης και  φωτισμού και από άποψη επεξεργασίας . Με τον πρώτο μου μισθό αγόρασα ψηφιακή επαγγελματική μηχανή SLR και ελπίζω στη πορεία να με βοηθήσουν τα οικονομικά μου να επεκτείνω τον εξοπλισμό και τις γνώσεις μου. Η δουλειά μου είναι εντελώς ερασιτεχνική , είμαι αυτοδίδακτη κοινώς και πολλές φορές με συμβουλεύουν καταξιωμένοι καλλιτέχνες , τους οποίους σέβομαι και εκτιμώ απεριόριστα.




-Ποσά χρόνια χορεύεις?
-Χορεύω δώδεκα (12) χρόνια




-Κανείς κάποιο σπορ ?
-Σπορ πέρα απ τον χορό? (…) τον οποίο έχω αφήσει φέτος λιγάκι και στεναχωριέμαι αφάνταστα! Κάθομαι με τις ώρες και ακούω χάλκινα απ’ τη Μακεδονία η λύρες από Κρήτη και Πόντο και ανατριχιάζω, βλέπω παραστάσεις με την ομάδα μου και δακρύζω! (…) Περνάγαμε τέλεια και ελπίζω σύντομα να επιστρέψω στην ομάδα. Μου ‘χει μείνει κι αυτή η Κύθνος απωθημένο να τη μάθω. Όλο σαβουρώνομαι στις στροφές (γελάει)
Τώρα φυσικά πέρα απ το χορό είμαι πολύ αθλητικό άτομο . Κάνω αράζing, ξαπλώνing και το κλασσικό surfing στο internet !!! (γελάμε)






-Ποια είναι η γνώμη σου για το επίπεδο του ελληνικού internet?
-Επειδή συμμετέχω και σε ξένα φόρουμ δε νομίζω ότι το ελληνικό internet διαφέρει σε κάτι απ το διεθνές , πέρα από τη χειρότερη διαμόρφωση των σελίδων .
Ο κόσμος είναι ίδιος παντού , τη στιγμή που βρίσκεται πίσω απ’ την οθόνη , ποιος τον κρατάει!!! Μιλάει άσχημα , φλερτάρει με αγνώστους , χρησιμοποιεί photos οποίου θέλει και σε ακραίες περιπτώσεις εξαπατάει κόσμο σε εγκληματικό επίπεδο ! Πιστεύω πως η δίωξη διαδυκτιακού εγκλήματος στη χώρα μας , παρόλο που έχει σώσει πολύ κόσμο , σε ορισμένες περιπτώσεις κρίνεται ανεπαρκής σε σύγκριση με άλλες χώρες…




-Σχολίασε μου τα παρακάτω πρόσωπα

-Ευγένιος Σπαθαρης-

Ο ''εθνικός μας καραγκιοζοπαίχτης'', πραγματικός μύθος του θεάτρου σκιών.
Δε νομίζω να υπάρξει ποτέ άλλος όμοιος του.


-Εφη Θωδη-

Της εύχομαι ολόψυχα να ξεπεράσει το πρόβλημα με την υγεία της. Αλλά ποτέ δεν μου κάθισε καλά αυτή η γυναίκα το ομολογώ. Δεν μπορούσα να την ακούω να λέει ότι έκανε τους νέους να ακούν δημοτικά τη στιγμή που αυτά που τραγουδάει δεν είναι δημοτικά!!!!
Πανηγυριώτικα είναι η όπως αλλιώς τα λένε και άντε να λεγε και κάνα νησιώτικο. Παραδοσιακό τραγούδι στις μέρες μας λίγοι τραγουδάνε και δυστυχώς είναι στην αφάνεια!

-Μάκης Τριανταφυλλοπουλος-

Καλός δημοσιογράφος. Πολύ υφακι…!




-Λάκης Λαζόπουλος-

Ο μόνος λόγος που ανοίγω την τηλεόραση πλέον. Ευτυχώς που άρχισε πάλι η εκπομπή! Αν έκανα ποτέ τίποτα στη τηλεόραση - που να μη με αξιώσει ποτέ ο Θεός να δω τηλεοπτικό πλατό στα μάτια μου έτσι και είμαι ατάλαντη και οι τηλεθεατές μου πετούν γιαούρτια - θα θελα να ήταν υπό τη καθοδήγηση του Λαζόπουλου. Αξίζει να τον ακούς αυτόν τον άνθρωπο όχι μόνο για τα αστεία του, αλλά για τη σοφή κριτική του και για τα μαθήματα ζωής που δίνει.
Αν εμένα μου την έλεγε ποτέ ένας άνθρωπος σαν αυτόν όχι απλά δεν θα απαντούσα με μηνύσεις και θα έβγαινα από πάνω αλλά θα θελα ν’ ανοίξει η γη να με καταπιεί…


-Μπάρακ Ομπάμα-

Είναι νωρίς νομίζω ακόμη για να τον κρίνει κανείς, δείχνει πως θέλει να κάνει κάτι διαφορετικό κι ας ελπίσουμε πως θα ναι καλύτερος απ’ τον προηγούμενο.
Σάμπως είναι δυνατόν να υπάρξει χειρότερος?







-Θυμάσαι τον πρώτο σου έρωτα ?
-Αν τον θυμάμαι λέει ? Ίσως και να μην τον έχω ξεπεράσει ακόμη !





-Ποιο θεωρείς το μεγαλύτερο ανθρώπινο ελάττωμα ?
-Mεγαλύτερο ελάττωμα θεωρώ την κακεντρέχεια και τη τσιγουνιά συναισθημάτων.
Το να φθονείς τον άλλον και θές το κακό του.





-Πως νοιώθεις που πέρασες στο δεύτερο γύρο του Miss Online?
-Ανακούφιση. Ήταν δύσκολη η ψηφοφορία γιατί όλες οι κοπέλες ήταν πολύ όμορφες.
Τώρα είμαι μια απ’ τις 12 φιναλίστ που θα διαγωνιστούν στο μεγάλο τελικό τον Ιούλιο, είμαι έτοιμη για όλα και προχωρώ δυναμικά, με κυρίαρχο όπλο την αγάπη του κόσμου που με υποστηρίζει ! Σας περιμένω στον τελικό , ώστε να πιάσουμε μια καλή θέση και να το γλεντήσουμε με ένα ξέφρενο καλοκαιρινό πάρτι ! Αλλά μέχρι τότε δεν  επαναπαυόμαι ! Σας ετοιμάζω πολλές πολλές εκπλήξεις, νέες φωτογραφήσεις με σπουδαίους συνεργάτες που πιστεύω θα ανεβάσουν τη… θερμοκρασία στα ύψη!!!







-Έχεις κάποιο αντικείμενο φετίχ ?
-Αντρικές παραδοσιακές στολές . Μην το εκχυδαΐσουμε όμως , δεν είναι αυτός ο λόγος που ασχολούμαι με τα παραδοσιακά. Αλλά σίγουρα αρέσουν τα παλικάρια με τις ελληνικές φορεσιές , μου βγάζουν μια λεβεντιά !



-Δε θα μπορούσες να ζήσεις χωρίς...?
-Νερό…   


-Θεωρείς τον εαυτό σου πεισματάρη?
-Ναι , θεωρώ ότι είμαι πολύ πεισματάρα !



-Ποια είναι τα τρία πράγματα που θα ήθελες να είχες ως ναυαγός σε ένα ερημικό νησί ?
-Τα τρία πράγματα που θα θελα να είχα σ’ ένα ερημικό νησί θα θελα να ήταν ένας τρανσμιτορας, κάποιο ράδιο, κάτι που να μπορεί να πιάσει μακρινό σήμα με κάποιο τρόπο τέλος πάντων ώστε να μπορέσω να καλέσω βοήθεια να με σώσουν . Ένα μαχαίρι για διάφορα πράγματα που θα χρειαζόμουν, να κόψω καμία καρύδα, κάνα μάνγκο, να καθαρίσω κάνα ψάρι - όλο στο φαΐ ο νους μου - και ένας άντρας για τις βαριές δουλειές (γέλια) … Υπό άλλες συνθήκες μπορεί να απαντούσα το κινητό μου και το mp3 μου αλλά μετά από 5 seasons Lost μπαίνεις στο κλίμα (περρισότερα γέλια)



-Ευχαριστώ πολύ Μαριάννα!
-Κι εγώ ευχαριστώ Iblis!

[/size]
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λεσβιεs δεν υπαρχουν πια....Τιs πατησαν τα μπαζα !!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom