Νέα

Μισανδρισμος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 730
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Χαλαρα.. η ζωη ειναι ωραια.. χαλαρα
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
αυτο λεω και εγω, ασε το τυπακι να γραφει αυτα που θελει, γιατι να εχεις νευρα;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Επομενως οτι θελει ο καθενας γραφει εδω μεσα
Που ειναι το προβλημα
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Σημασια: Αποστροφη προς τους ανδρες

Μισανδρισμος ειναι το συναισθημα της αποστροφης και του μισους που δημιουργουν καποιοι ανδρες σε ορισμενες γυναικες. Δυστυχως το ποσοστο ειναι μεγαλο ενω παρατηρειται αυξηση τα τελευταια χρονια.
Οχι μη παρεξηγηθουμε, δεν μισουμε ολους τους ανδρες. Μισουμε αυτους που μας εχουν κανει να εχουμε βαθεια συναισθηματα για αυτους κι αυτοι γνωριζοντας το αυτο το εκμεταλλευονται σε καθε ευκαιρια.
Μισουμε τους ανδρες που λενε οτι μας αγαπανε και ειμαστε το οξυγονο τους αλλα λογω δουλειας βρισκομαστε δυο φορες το μηνα.
Μισουμε τους ανδρες που ερχονται για γουτσου γουτσου και σου λενε εξαρχης κοιτα θα κατσω  μια ωρα μονο γτ εχω δουλεια αλλα εν τελει δε καθονται ουτε μιση ωρα.
Μισουμε τους ανδρες που τους λες τι ειν αυτα ρε, και σου λενε εισαι αχαριστη δεν εκτιμας τι κανω για σενα.
Μισουμε τους ανδρες που τους λες να χωρισεις γτ δε παει αλλο και σου λενε οχι Εγω σε αγαπαω.
Μισουμε τους ανδρες που τελειωνουν μεσα σου χωρις να σε ρωτησουν απλα κ μονο γτ ξερουν οτι παιρνεις αντισυλληπτικα.
Μισουμε τους ανδρες που σου ζητανε δανεικα αυτη τη μια φορα που βρισκοσαστε.
Μισουμε τους ανδρες που σου υπενθυμιζουν συχνα ποσο σε εχουν στηριξει οικονομικα.
Μισουμε τους ανδρες που σε διαβεβαιωνουν οτι δε παιζει αλλη γυναικα αλλα παρολα αυτα δε θελουν να σου δωσουν να δεις το κινητο τους.
Μισουμε τους ανδρες που καθε φορα που θα μιλησεις στο τηλεφωνο μαζι τους, δακρυα τρεχουν απτα ματια σου.
Μισουμε τους ανδρες που σου δινουν ελπιδα οτι θα φτιαξουν τα πραγματα και οτι μολις λασκαρει η δουλεια θα γινουν ολα οπως πριν.
Μισουμε τους ανδρες που οταν πας να ξεκολλησεις σε κανουν να κολλησεις χειροτερα.

Και τελος Μισουμε τους ανδρες που μας κανουνε να μισουμε τον εαυτο μας !!

Αυτους τους ανδρες τους μισουμε και τους παττασουμε, και αργα η γρηγορα τους πεταμε κλωτσιδων.
Ο μισανδρισμος λοιπον ειναι το νεο trend που θα παιξει το 2020! Οπλιστητε!
#Μισανδρισμος

Στη ζωη πρεπει να διαπραγματευεσαι τα παντα...να μπορεις να καταλαβεις που το παει ο αλλος πριν κατεβασεις την κιλοτα...

η πριν αγορασεις το εμπορευμα (αυτο αφορα τις εμπορικες επιχειρησεις)

καλα Χριστουγεννα..καλα ξεκαυλωματα ..και καλα ξεμπερδεματα
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Στη ζωη πρεπει να διαπραγματευεσαι τα παντα...να μπορεις να καταλαβεις που το παει ο αλλος πριν κατεβασεις την κιλοτα...

η πριν αγορασεις το εμπορευμα (αυτο αφορα τις εμπορικες επιχειρησεις)
Πολυ φασαρια για το τιποτα.. κρεας μπαινει κρεας βγαινει..  Εναν  π..  θελει να ριξει ο καθενας μας ανεμελα.. Και οχι να παιξει σκακι ή μονοπολη
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Πολυ φασαρια για το τιποτα.. κρεας μπαινει κρεας βγαινει..  Εναν  π..  θελει να ριξει ο καθενας μας ανεμελα.. Και οχι να παιξει σκακι ή μονοπολη

ολη η κοινωνια  ενα ατελειωτο μπουρδελο δηλ...ολες οι γυναικες πορνες ?
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μα το εχω δηλωσει οτι ειμαι μονη
για σεξ εχω εναν παντρεμενο
αρα ομολογεις την ανηθικοτητα σου.

στο χωριο σου αυτές που πηγαίνανε με παντρεμένους πως τις λεγανε ? τιμιες? σωστες? τις εμπιστευοταν για γαμους και σοβαρες σχεσεις?

(στο δικο μου χωριο και όχι μονο, πουτανες τις λεγανε και ετσι συνεχιζουν να τις λενε, ο ουσιαστικος λογος είναι ότι χαλουσαν τον ρολο της γυναικας στην κοινωνια που είναι η επιλογή 1 καλου πατερα για αναπαραγωγή, καταστρεφουν την προοδο του είδους μεσω της εξέλιξης και αλλα που για να στα εξηγησω θα επρεπε να εχεις νοημοσυνη επιστημονα, σαν τους συμφοιτητες μου που τα διαβαζαμε στην εξελιξη και όχι να ασχολείσαι με ψυχολογικα ή αλλα που σπουδασες )
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.440
Κριτικές
14
Like
4.474
Πόντοι
746
Μαγκες ... εχουμε υπερτιμισει τις γυναικες...

Οι πιο τιμιες απο ολες ειναι οι πουτανες ...
Σου δινουν αυτο που θελεις για ενα μικρο αντιτιμο...


Ολες οι υπολοιπες ειναι καριολες ...!

Σου γαμανε τη ζωη
Σου περνουν τα παιδια
Διεκδικουν περιουσιες και διατροφες...

Δεν αξιζει να ασχολησε και πολυ...

Αν δεν γαμιεται δεν την πληρωνεις ...
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Τυπε για ποιο λογο να μιλας με μια γυναικα για το παρελθον της; Σε τι ωφελει μια τετοια κουβεντα;

Σε απασχολει ιδιαιτερα να μαθεις για το παρελθον της χ γκομενας;

Προσωπικα, δεν με απασχολει ουτε το παρων της ουτε και το μελλον της, ας κανει οτι θελει η καθε κοπελα.

Ελευθερη γεννηθηκε, οπως και εμεις.

το παρελθον μιας γυναικας είναι το αντιστοιχο με το στατους ενός ανδρα
το να εχει γαμηθει καποια με την τελευταια τρυπα του ζουρνα είναι το αντιστοιχο να είναι καποιος ανδρας beta και χαμηλοτερα

αυτές μετρανε το ποσο ανδρες ειμαστε
και εμεις αντιστροφως αναλογα το ποσο used and abused ειναι
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
το παρελθον μιας γυναικας είναι το αντιστοιχο με το στατους ενός ανδρα
το να εχει γαμηθει καποια με την τελευταια τρυπα του ζουρνα είναι το αντιστοιχο να είναι καποιος ανδρας beta και χαμηλοτερα

αυτές μετρανε το ποσο ανδρες ειμαστε
και εμεις αντιστροφως αναλογα το ποσο used and abused ειναι


Τυπε δεν χρειαζεται τοση αναλυση. Αν σου αρεσει μια γκομενα και της αρεσεις και εσυ, περνατε καλα και απλα μετα προχωρας παρακατω, τι δεν εχεις καταλαβει;

 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
το αυτονοητο ειναι that women are gorgeous in any size!

Συγγνωμη εδω θα διαφωνισω. Καινουργιο θεμα προς συζητηση βεβαια αλλα αυτα τα περηφανοι για τους εαυτους μας οπως και αν ειμαστε κτλπ ειναι δικαιολογιες για τεμπεληδες / αποτυχημενους. Δεν μιλαω για ομορφια, δυσμορφιες κτλπ αλλα εκεινα τα οποια ελεγχουμε.
Πρωτα απο ολα δεν γινεται καποιος να εχει και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο. Αν καποιος/καποια σαβουριαζει και τρωει ολα τα ανθυγιεινα δεν μπορει να εχει και την απαιτηση να θεωρειται ομορφος/η και να αντιμετωπιζεται ως τετοιος.

Γουστα βεβαια υπαρχουν, ηξερα κανα 2 ατομα, ειδικα εναν που του αρεσαν τυπισσες 1,63 και 100 κιλα..

Πριν 80 χρονια ολοι ηταν τσιροι. Για την σημερινη καταντια, σωματικη και ψυχικη, φταιει ο συγχρονος τροπος ζωης, πρεπει να το συνειδητοποιοιυμε και να προσπαθουμε τον σωματικο μοχθο του τοτε να τον αντικαθιστουμε με καποια μορφη ασκησης. Βασει της φυσης το θεωρω ανωμαλια ενα θηλαστικο οπως ο ανθρωπος να μην μπορει να τρεξει ΕΣΤΩ 1 χιλιομετρο.

Ο ανθρωπος αν θελει να διατηρει τον "τιτλο" του πρεπει να κοιταει πως θα προοδευει και εξελισσεται εξωτερικα και κυριως εσωτερικα.
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
7LEBG.png
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Συγγνωμη εδω θα διαφωνισω. Καινουργιο θεμα προς συζητηση βεβαια αλλα αυτα τα περηφανοι για τους εαυτους μας οπως και αν ειμαστε κτλπ ειναι δικαιολογιες για τεμπεληδες / αποτυχημενους. Δεν μιλαω για ομορφια, δυσμορφιες κτλπ αλλα εκεινα τα οποια ελεγχουμε.
Πρωτα απο ολα δεν γινεται καποιος να εχει και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο. Αν καποιος/καποια σαβουριαζει και τρωει ολα τα ανθυγιεινα δεν μπορει να εχει και την απαιτηση να θεωρειται ομορφος/η και να αντιμετωπιζεται ως τετοιος.

Γουστα βεβαια υπαρχουν, ηξερα κανα 2 ατομα, ειδικα εναν που του αρεσαν τυπισσες 1,63 και 100 κιλα..

Πριν 80 χρονια ολοι ηταν τσιροι. Για την σημερινη καταντια, σωματικη και ψυχικη, φταιει ο συγχρονος τροπος ζωης, πρεπει να το συνειδητοποιοιυμε και να προσπαθουμε τον σωματικο μοχθο του τοτε να τον αντικαθιστουμε με καποια μορφη ασκησης. Βασει της φυσης το θεωρω ανωμαλια ενα θηλαστικο οπως ο ανθρωπος να μην μπορει να τρεξει ΕΣΤΩ 1 χιλιομετρο.

Ο ανθρωπος αν θελει να διατηρει τον "τιτλο" του πρεπει να κοιταει πως θα προοδευει και εξελισσεται εξωτερικα και κυριως εσωτερικα.

Kι εσυ πρεπει να καταλαβεις οτι ο ανθρωπος ειναι ον με αδυναμιες. Σε αλλους αρεσει το σεξ, σε αλλους το σινεμα και σε αλλους το φαγητο. Αν μη τι αλλο η ζωη ειναι γεματη απο παθη. Το οτι εγω επιλεγω να τρωω οτι μαρεσει χωρις να με νοιαζει αν παχυνω ειναι δικη μου υποθεση. Αισθανομαι ομορφη και επιθυμητη σε οποια κιλα και αν ειμαι. Ειτε οταν ειμαι πιο αδυνατη ειτε ειμαι πιο παχια. Τωρα αν σε καποιους αρεσουν οι ξερακιανες εμενα δε μου πεφτει λογος, οπως και σε κανεναν αλλον δε πεφτει λογος για τι φοραω, τι τρωω, τι ανδρες προτιμω..
Συνηθως προτιμω ανδρες που με προτιμουν, που γουσταρουν γυναικες στα κυβικα μου και τις εξυψωνουν σα θεες! Και πιστεψε με υπαρχουν πολλοι τετοιοι! Οποτε μιας και εχουμε Χριστουγεννα, ας φαμε κατι να ευφρανθει η καρδια μαςς  :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Kι εσυ πρεπει να καταλαβεις οτι ο ανθρωπος ειναι ον με αδυναμιες. Σε αλλους αρεσει το σεξ, σε αλλους το σινεμα και σε αλλους το φαγητο. Αν μη τι αλλο η ζωη ειναι γεματη απο παθη. Το οτι εγω επιλεγω να τρωω οτι μαρεσει χωρις να με νοιαζει αν παχυνω ειναι δικη μου υποθεση. Αισθανομαι ομορφη και επιθυμητη σε οποια κιλα και αν ειμαι. Ειτε οταν ειμαι πιο αδυνατη ειτε ειμαι πιο παχια. Τωρα αν σε καποιους αρεσουν οι ξερακιανες εμενα δε μου πεφτει λογος, οπως και σε κανεναν αλλον δε πεφτει λογος για τι φοραω, τι τρωω, τι ανδρες προτιμω..
Συνηθως προτιμω ανδρες που με προτιμουν, που γουσταρουν γυναικες στα κυβικα μου και τις εξυψωνουν σα θεες! Και πιστεψε με υπαρχουν πολλοι τετοιοι! Οποτε μιας και εχουμε Χριστουγεννα, ας φαμε κατι να ευφρανθει η καρδια μαςς  :grin:
Δεν υπαρχει γυναικα που να της αρεσουν τα κιλα.Μερικες βαζουν 2-3 κιλα και τρελενονται! πως θα τα χασω και τι θα κανω δεν θα μου κανει κανενα ρουχο και αλλα τετοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom