Νέα

Με ποια κάνατε το καλύτερο σεξ ever?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλύτερο σεξ ever

  • Το καλύτερο sex ever το έκανα με τη γυναίκα/γκομενα/σχέση μου

    Ψήφοι: 78 56,9%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με call girl

    Ψήφοι: 18 13,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με πουτανα σε μπουρδελο/στούντιο

    Ψήφοι: 22 16,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με εφήμερη γνωριμία

    Ψήφοι: 19 13,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    137

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
εννοειται με τις σχεσεις μου η' τις γκομενες μου.
δε θελει και πολυ μυαλο για να το καταλαβουν καποιοι.
απο ΟΛΕΣ τις αποψεις εισαι +.
τα πιο απλα :
οσο θελαμε,
οποτε θελαμε,
σε οποια σταση θελαμε και
οπου θελαμε... δηλαδη καθημερινα και 3 φορες τη μερα :cheesy:
παντα ψαχνω για γκομενα και οταν δε βρισκω η' εχω τα "προσωπικα" μου, παω στις πουτανες (λογικο).
οι πουτανες ειναι οκ για ποικιλια και για να ξεκαβλωσεις απο τις ορμες σου σε ενα συγκεκριμενο χρονικο οριο.
τους φερεσαι καλα, σου φερονται καλα και ολα οκ.
αν καποιοι τη βρισκουν να γαμανε στο 10λεπτο (και πολυ λεω για μερικους :tooth: ) και να το ευχαριστιουνται κιολας, απο μενα πασο... και μπραβο τους.
με καποια στανταρακια σου βεβαια, κραταει περισσοτερο εννοειται.

τα γραπτα και τα παραπονα εδω, αλλα λενε ομως...:wink:

 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Ο ΓΊΓΑΝΤΑΣ ΝΑΙ
ΠΑΠΠΑΦΥΛΗΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.082
Πόντοι
3.556
Και τώρα μια ερώτηση κρίσης που θα με βρίσεις, αξιζει η παρτουζα γκομενας μαζί με πουτανα; και αν αξίζει που πιστεύεις θα γίνει καλύτερα, σπίτι, ή σε χαμαιτυπείον;
Ξέρω είσαι κατά, αλλά ήθελα καιρό να στην κάνω αυτή την ερώτηση :tooth:


ΠΛΆΚΑ ΚΆΝΩ ΡΕ ΠΑΠΑΦΥΛΉΣ...ωστοσο αν γουστάρεις πες την γνώμη σου.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.896
Κριτικές
21
Like
11.157
Πόντοι
4.546
Τα καλυτερα τα εχω κανει με ιεροδουλες.
Πολλοι στοχεύουν στο χρονικο διαστημα και στο συναισθημα που επικραττει υπερ των γκομενων.
Εγω ομως ως βετερανος μπουρδελιαρης θα πω το εξης.
Πολλοι λενε εχουμε απειρο χρονο με τη γκομενα να πηδηξουμε,γιατι με την ιεροδουλη αμα πληρωσεις μια ωρα και παραπανω δεν θα εχεις απλετο χρονο οποτε ατοπο το παραδειγμα.
Εν συνεχεια λενε το συναισθημα,ενταξει κάποιοι πηδατε με συναισθημα εμεις οι βετερανοι πηδαμε χωρις συναισθημα γιατι θελουμε να πηδηξουμε καθ αυτου χωρις δεσμευσεις τριανταφυλλα κλπ.
Συγκρινεται η ποικιλια των γυναικων,οι φασεις,η τσαρκα για την επιλογη της κοπελας, οι εμπειριες,και ολα τα θετικα που εχει ο αγοραιος ερωτας με τη γκομενα?
Με τη γκομενα ο καθε αντρας περιοριζεται σε πολλα και του μπαινουν φραγμοι και ορια σε ολες τις πτυχές της ερωτικης και σεξουαλικης ζωης.
Καλός ή κακώς δεν είναι όλοι βετεράνοι και καλό θα ήταν να βλέπεις και τις δύο πλευρές. Εξάλλου δε θεωρώ ότι υπάρχει σωστό ή λάθος σε αυτό το ζήτημα
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
Σαν τα γαμησια που κανεις με γκομενα.. που σε γουσταρει...στις καλοκαιρινες διακοπες...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...!!!
Διακοπες=
Ξυπνας... γαμησακι...:D:
πας θαλασσα.... γαμησακι.. (μεσ'την θαλασσα):D:
πας για φαι..γυρνας χοτελ.. γαμησακι...:D:
πας το βραδυ για ποτο...γαμησακι στο κλαπμ στο WC...:D:
γυρνας χοτελι....βαζει τα καλα της εσωρουχα...ε αφου ερχεται το επισημο γαμησακι..το βραδυνο!!!!:D:



 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
Και τώρα μια ερώτηση κρίσης που θα με βρίσεις, αξιζει η παρτουζα γκομενας μαζί με πουτανα; και αν αξίζει που πιστεύεις θα γίνει καλύτερα, σπίτι, ή σε χαμαιτυπείον;
Ξέρω είσαι κατά, αλλά ήθελα καιρό να στην κάνω αυτή την ερώτηση :tooth:


ΠΛΆΚΑ ΚΆΝΩ ΡΕ ΠΑΠΑΦΥΛΉΣ...ωστοσο αν γουστάρεις πες την γνώμη σου.

ποιητη, το θεμα σου ειναι οτι δε με καταλαβαινεις και εκει χανεις τη μπαλα πιστευω.
στο εχω ξαναπει, αλλα δεν το πιανεις. αν δωσεις βαση σε αυτα που σου εχω πει, ισως με καταλαβεις καποια στιγμη.

οταν εχεις γκομενα και λογικο ειναι να πειτε για duo-trio καποια στιγμη (μου εχει τυχει), γνωμη μου ειναι να γινει στο σπιτι (χωρο) σας για να αισθανεται πιο ανετα.
και εσυ ο ιδιος εννοειται.
η πουτανα-call girl δεν εχει προβλημα σε τετοια θεματα, τα εχει κανει πολλακις και ακομα επισης πραγματα που δε φανταζεσαι καν ισως.
αρα βρισκεις καποιο στανταρακι σου που μπορεις να μιλας πιο ανετα (λογικα), της κανεις προταση και προχωρας.
ξηγιεσαι και με το γκομενακι, της δειχνεις την επιλογη σου και πιστευω θα εισαι σε καλο εως πολυ καλο δρομο, αν τη γουσταρει.
νομιζω με συνενοηση και ειλικρινεια, ολα ειναι απλα τα πραγματα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τα καλυτερα τα εχω κανει με ιεροδουλες.
Πολλοι στοχεύουν στο χρονικο διαστημα και στο συναισθημα που επικραττει υπερ των γκομενων.
Εγω ομως ως βετερανος μπουρδελιαρης θα πω το εξης.
Πολλοι λενε εχουμε απειρο χρονο με τη γκομενα να πηδηξουμε,γιατι με την ιεροδουλη αμα πληρωσεις μια ωρα και παραπανω δεν θα εχεις απλετο χρονο οποτε ατοπο το παραδειγμα.
Εν συνεχεια λενε το συναισθημα,ενταξει κάποιοι πηδατε με συναισθημα εμεις οι βετερανοι πηδαμε χωρις συναισθημα γιατι θελουμε να πηδηξουμε καθ αυτου χωρις δεσμευσεις τριανταφυλλα κλπ.
Συγκρινεται η ποικιλια των γυναικων,οι φασεις,η τσαρκα για την επιλογη της κοπελας, οι εμπειριες,και ολα τα θετικα που εχει ο αγοραιος ερωτας με τη γκομενα?
Με τη γκομενα ο καθε αντρας περιοριζεται σε πολλα και του μπαινουν φραγμοι και ορια σε ολες τις πτυχές της ερωτικης και σεξουαλικης ζωης.
Καλός ή κακώς δεν είναι όλοι βετεράνοι και καλό θα ήταν να βλέπεις και τις δύο πλευρές. Εξάλλου δε θεωρώ ότι υπάρχει σωστό ή λάθος σε αυτό το ζήτημα
εχω δοκιμασει και τις δυο πλευρες μπατμαν και εχω κατασταλαξει στις ιεροδουλες.
Τα καλυτερα γαμησια με ιεροδουλες τα εχω κανει ευτυχως.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αυτοι που προτιμουν τις γκομενες γυναικες ειναι οι βολεμενοι αυτοι που θελουν να αραξουν.
Η γκομενα τους εξασφαλιζει σταθεροτητα και μονιμοτητα και κινουνται σ αυτα τα πλαισια.
Δεν θελω να αναφερθω στα χιλιαδες αρνητικα αλλα θα μεινω εντος του πλαισιου περι σεξουαλικου τομεα.
Πες οτι ενας εχει σχεση η γκομενα ειναι ας πουμε 8αρα ολο και καποιο μειονεκτημα θα εχει,οπως δεν θα εχει στηθος δεν θα εχει ωραια οπίσθια η δεν θα κανει καλο σεξ κλπ γτ να αρκεστει ο αντρας μονο σ αυτη γτ να μην δοκιμαζει διαφορετικες γυναικες ολων των βαλαντιων.
Απο τη φολαρα στη καραμουναρα,εμπειρια και πολυγαμια.
Ποσο σεξ θα κανεις με τη γκομενα η γυναικα την ειδες μια δυο φορες γυμνη οκ μας τελιωσε τωρα η ιδια θα ειναι καθε φορα.
Τωρα οσοι λενε για συναισθημα,εεε μεινε με το συναισθημα μην μπερδευεις το σεξ με το συναισθημα ειναι δυο εννοιες αντιθετες,απλα οι αγαπουληδες αυτες τις δυο εννοιες τις εχουν ενσωματωσει σε μια.
Η μονογαμια συμφερει το γυναικειο φυλο,γιατι αν ισχυε η πολυγαμια ολες θα γινονταν πουτανες με λιγα λογια ολοι θα πηδουσαμε διαφορετικη καθε φορα.
Η φυση τα εφτιαξε ετσι οπως πρεπει,ενα μεγαλο μερος αντρων μονογαμικων η αλλιως σχεσογαμικων η γκομενογαμικων και ενα μικροτερο μερος αντρων πουτανογαμικων.
Ετσι εμεις θα σχολιομαστε με τον αγοραιο ερωτα με εμπειριες και διαφορετικες κοπελες και εσεις καθιστε στις μονιμες.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
και μ'αυτά και μ'αυτά....
γκομενα/σχέση/γυναίκα/εφήμερη γνωριμία, 49 ψήφοι
μπουρδέλα/κολ γκιρλ, 24 ψήφοι

μέσα στο μπου, όχι έξω
Mα ρε φιλε, έχεις δει κάνα νορμάλ τύπο να είναι κολλημένος ΜΟΝΟ με πουτάνες?

- Εσύ είσαι πουτάνα...? σε γαμάω!
- Εσύ τι? Δεν είσαι πουτάνα? Ε, δεν σε γαμάω με την καμία!!!

Δηλαδή.... trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrragic!!!! :tooth:

 

Συνημμένα

  • tragic.gif
    tragic.gif
    616,6 KB · Εμφανίσεις: 79

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
Σαν τα γαμησια που κανεις με γκομενα.. που σε γουσταρει...στις καλοκαιρινες διακοπες...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...!!!
Διακοπες=
Ξυπνας... γαμησακι...:D:
πας θαλασσα.... γαμησακι.. (μεσ'την θαλασσα):D:
πας για φαι..γυρνας χοτελ.. γαμησακι...:cheesy:
πας το βραδυ για ποτο...γαμησακι στο κλαπμ στο WC...:D:
γυρνας χοτελι....βαζει τα καλα της εσωρουχα...ε αφου ερχεται το επισημο γαμησακι..το βραδυνο!!!!:D:

και ομως αυτα τα απλα πραγματα, δε μπορουν- δε θελουν, να τα καταλαβουν καποιοι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.109
Κριτικές
124
Like
51.164
Πόντοι
27.261
Σαν τα γαμησια που κανεις με γκομενα.. που σε γουσταρει...στις καλοκαιρινες διακοπες...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...!!!
Διακοπες=
Ξυπνας... γαμησακι...:D:πας θαλασσα.... γαμησακι.. (μεσ'την θαλασσα):D:
πας για φαι..γυρνας χοτελ.. γαμησακι...:cheesy:
πας το βραδυ για ποτο...γαμησακι στο κλαπμ στο WC...:D:
γυρνας χοτελι....βαζει τα καλα της εσωρουχα...ε αφου ερχεται το επισημο γαμησακι..το βραδυνο!!!!:D:

και ομως αυτα τα απλα πραγματα, δε μπορουν- δε θελουν, να τα καταλαβουν καποιοι.

όλοι τα καταλαβαίνουν αλλά "όσα δεν φτάνει η αλεπού...."

μίλα με ζαν πχ...

εχει μπλεξει 2 διαφορετικα πραγματα σε 1-τα εχει μπερδεψει.
 

ΧΧΧ-Man

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.840
Πόντοι
5.595
Αυτοι που προτιμουν τις γκομενες γυναικες ειναι οι βολεμενοι αυτοι που θελουν να αραξουν....
Μην μπερδευεσαι.. αλλο γυναικα.. αλλο γκομενα...
Η γκομενα.. ειναι wanna be γυναικα σου.. οποτε θα κανει το παν..για να το καταφερει.. οποτε στο σεξ.. θα τα δωσει ολα.....
αμα σε γουσταρει.. οπως ειπα...βασικο!
Ε εκει ο εξυπνος αντρας μονο κερδισμενος μπορει να βγει....


 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.781
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει λόγος να μην ήταν το καλύτερο σεξ με γκόμενα/σύζυγο. Έχω μείνει σε σχέση για περισσότερο από όσο έπρεπε, επειδή το πηδημα ήταν πολύ καλό. Η διαφορά είναι πως σε σχέση, ακόμη και το καλύτερο σεξ χάνει τη μαγεία/ενθουσιασμό και βυθίζεται στην λήθη, οπότε επιπλέουν στην μνήμη μας μεμονωμένα πηδήματα one-night-stand, ιερόδουλες, κτλ.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αυτοι που προτιμουν τις γκομενες γυναικες ειναι οι βολεμενοι αυτοι που θελουν να αραξουν.
Η γκομενα τους εξασφαλιζει σταθεροτητα και μονιμοτητα και κινουνται σ αυτα τα πλαισια.
Δεν θελω να αναφερθω στα χιλιαδες αρνητικα αλλα θα μεινω εντος του πλαισιου περι σεξουαλικου τομεα.
Πες οτι ενας εχει σχεση η γκομενα ειναι ας πουμε 8αρα ολο και καποιο μειονεκτημα θα εχει,οπως δεν θα εχει στηθος δεν θα εχει ωραια οπίσθια η δεν θα κανει καλο σεξ κλπ γτ να αρκεστει ο αντρας μονο σ αυτη γτ να μην δοκιμαζει διαφορετικες γυναικες ολων των βαλαντιων.
Απο τη φολαρα στη καραμουναρα,εμπειρια και πολυγαμια.
Ποσο σεξ θα κανεις με τη γκομενα η γυναικα την ειδες μια δυο φορες γυμνη οκ μας τελιωσε τωρα η ιδια θα ειναι καθε φορα.
Τωρα οσοι λενε για συναισθημα,εεε μεινε με το συναισθημα μην μπερδευεις το σεξ με το συναισθημα ειναι δυο εννοιες αντιθετες,απλα οι αγαπουληδες αυτες τις δυο εννοιες τις εχουν ενσωματωσει σε μια.
Η μονογαμια συμφερει το γυναικειο φυλο,γιατι αν ισχυε η πολυγαμια ολες θα γινονταν πουτανες με λιγα λογια ολοι θα πηδουσαμε διαφορετικη καθε φορα.
Η φυση τα εφτιαξε ετσι οπως πρεπει,ενα μεγαλο μερος αντρων μονογαμικων η αλλιως σχεσογαμικων η γκομενογαμικων και ενα μικροτερο μερος αντρων πουτανογαμικων.
Ετσι εμεις θα σχολιομαστε με τον αγοραιο ερωτα με εμπειριες και διαφορετικες κοπελες και εσεις καθιστε στις μονιμες.

έκθεση πρέπει να έπαιρνες μηδεν. 0. zero. null. 3-3, M H Δ Ε Ν
είσαι εκτός θέματος (περαν από ότι λες βλακείες και υπερβολές- δεν μας νοιάζει βασικά)
εντελώς εκτός θέματος

να σου θυμίσω μικρε χαζούλη ότι το θέμα μας δεν είναι "ιερόδουλες ή γκόμενες".
είναι με ποια έχει κάνει κανείς καλύτερο σεξ

γκε γκε? :confused:
εισαι βλακας μικροτσουτσουνος αγαπουλης κλαρινογαμπρος και νδ,υπαρχει τιποτα πιο ποταπο απο αυτα??
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αυτοι που προτιμουν τις γκομενες γυναικες ειναι οι βολεμενοι αυτοι που θελουν να αραξουν....
Μην μπερδευεσαι.. αλλο γυναικα.. αλλο γκομενα...
Η γκομενα.. ειναι wanna be γυναικα σου.. οποτε θα κανει το παν..για να το καταφερει.. οποτε στο σεξ.. θα τα δωσει ολα.....
αμα σε γουσταρει.. οπως ειπα...βασικο!
Ε εκει ο εξυπνος αντρας μονο κερδισμενος μπορει να βγει....
εχω κανει 5 σχεσεις και αυτο το οαυαυου που λες με τις γκομενες εγω δεν το βιωσα.
Το καλύτερο σεξ το εχω κανει με ιεροδουλες και με διαφορα εξου και δεν ξαναασχοληθηκα εδω και 3χρονια με εξω γκομενες.
Να ερθει γκομενα και να μου πει να κανουμε σχεση οχι να το επιδιώξω,θα το αρνηθω και ας ειναι και 9αρα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
και μ'αυτά και μ'αυτά....
γκομενα/σχέση/γυναίκα/εφήμερη γνωριμία, 49 ψήφοι
μπουρδέλα/κολ γκιρλ, 24 ψήφοι

μέσα στο μπου, όχι έξω
προμοτορα αυτο αποδεικνυει οτι η πλειοψηφια των αντρων ειναι σχεσακιδες και το ποσοστο θελω να ειναι και πολυ μεγαλύτερο μιας και οσοι λιγοτεροι ειμαστε εμεις οι βετερανοι τοσο το καλυτερο.
Ας ανοιξουν τα μπουρδελακια και ο καθενας στο ποστο του
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Ρε αγαπουλη προμοτορα για πες μας εισαι παντρεμενος??
Ελπιζω να απαντησεις και να μην ξεφευγεις παλι στις απαντησεις
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
θα σε βοηθήσει να γαμήσεις καλύτερα η απάντηση? :confused:
δεν δίνω προσωπικές πληροφορίες ζαν...
παντρεμένος, χωρισμένος, ελευθερος, σε σχέση, δεν έχει σημασία για κανέναν εδώ μέσα.

ότι χρειάζεται να ξέρεις για μένα το γράφω στο προφίλ μου (η σχέση μου με την ενήλικη διασκέδαση λέει το πεδίο...)
και λέω
call girl : εξαίρετο συχνό συμπλήρωμα της πραγματικής διασκέδασης που είναι η κατάκτηση γυναικών στον έξω από το μπου κόσμο, άνευ αντιτίμου. το αλατοπίπερο δλδ για το ήδη υπάρχον κυρίως γεύμα...
καταλαβα παλι δεν απαντησες.
Οπως και τι αμαξι εχεις και τι δουλεια κανεις.
Καταντια σεκτη εισαι αν και δεν μας νοιαζει τι κανεις στη φαση σου,αλλα αυτο που με νοιαζει ειναι να μην μπαινεις εδω μεσα και να πετας αεροεξυπναδες,δεν ξερεις τιποτα δεν εχεις εμπειριες στη ζωη σου οκ μεχρι εδω αλλα πνευμα 11ποντης εξυπνάδας δεν θα πουλας.
Το ξερουμε οτι εισαι κολγκιρλακιας και στο αλλο νημα τσεπωνες φωτο απο κολγκιρλς και τα εβαζες οτι ταχα ειναι γκομενες σου χαπατο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.965
Κριτικές
63
Like
45.879
Πόντοι
9.297
Aφροδιτη Σαλονικα...Απο το 2009 και για δεκα χρονια μιλουσα με τα αστερια μετα απο καθε αγγιγμα της...ακομα και αν δεν την ξαναδω εχω πολλα να θυμαμαι απο αυτην.Μεγαλη η προκληση να υπερβει καποια τον πυχη που η ιδια εστησε τοσο ψηλα...:smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom