Νέα

Με ποια κάνατε το καλύτερο σεξ ever?

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καλύτερο σεξ ever

  • Το καλύτερο sex ever το έκανα με τη γυναίκα/γκομενα/σχέση μου

    Ψήφοι: 78 56,9%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με call girl

    Ψήφοι: 18 13,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με πουτανα σε μπουρδελο/στούντιο

    Ψήφοι: 22 16,1%
  • Το καλύτερο σεξ ever το έκανα με εφήμερη γνωριμία

    Ψήφοι: 19 13,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    137

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.978
Like
12.357
Πόντοι
3.556
Οσοι λενε για τη σχεση/γυναικα να μας πουνε σε μερικα χρονια (οχι πολλα). Και ναι στην αρχη τα γαμησια μπορει να ειναι δυνατα αλλα πιο μετα... Ισως η ποοοολυ σπανια εξαιρεση στον κανονα. Οσο καλα και να τα εχουμε βρει, καποια στιγμη θα επελθει η παρακμη. Ειτε λογω υποχρεωσεων, παιδιων κλπκλπ.
Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ξεκλειδωνουμε τη γυναικα μας στο σεξ οπως γουσταρουμε. Και απλα... Ο επομενος που θα την καυλωσει οταν επελθει η παρακμη, θα γαμησει καλα και ισως και καλυτερα αφου δεν θα εχει ταμπου και "πρεπει να βαζω φρενα μη με πει πουτανα" μαζι του. Οσα ταμπου ειχε και τα παλεψαμε, ειναι ετοιμα για τον επομενο γαμια που θα τη ριξει στο κρεβατι. Γι αυτο ποστευω και τα καλυτερα γαμησια μου τα εχω κανει με παντρεμενες ενω ημουν πιτσιρικας. Οποτε γουσταραν γαμιοντουσαν και τελος. Τιποτα παραπανω δεν ηθελαν παρα πουτσα για αλλαγη και τονωση της σχεσης συμφωνα με την πλειοψηφια.
Ξαναλεω προσωπικη αποψη. Απλα οσοι ζειτε αγαπες και λουλουδια και νομιζετε οτι ποτε σ εμενα... Ας κρατατε πισινη. Οπως γαμαμε εμεις ετσι και οι γυναικες καυλωνουν απλα δεν το παραδεχονται. Υα αργησουν σε σχεση μ εμας αλλα θα ερθει 100000000% η στιγμη τους. Απλα ευχεσαι να ειναι ενα γαμησι και τελος η να ξεσπαει μια στις τοσες με κανενα ξεκαρφωτο και οχι σταθερη σχεση οποτε ο γαμος μπαινει σε κινδυνο. Μονογαμια θεωρω οτι δεν υπαρχει ειδικα στην εποχη μας. Αλλωστε οσοι ειναι παντρεμενοι και το πιστευουν... Μαλλον ειναι σε λαθος φορουμ. Αν γαμανε... Και η γυναικα τους θα θελησει και θα το κανει καποια στιγμη.
ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη παντα που βεβαια... Με οσα εχουμε βιωσει και ακουσει... Τεινει να ειναι η μεγαλυτερη πιθανοτητα.
Καλυτερα γαμησια λοιπον με παντρεμενες μακραν.... Ετοιμες για ολα χωρις πολλα πολλα...
Φιλε με ταξιδευεις σε ωραιες αναμνησεις..

συμφωνω απολυτα. ειμαι 45 και απο τα 40 μου νταραβεριζομαι με μια 42 τοτε 47 σημερα. παντρεμενη , πολυ κλασατη γυναικα, γυναικαρα με τα ολα της... ανα πασα στιγμη μποριε να εχει οποιο αρσενικο θελει ανετα. Σχετικα παραμελημενη απο τον δικο της , το σεξ μεταξυ τους αραιο και εντελως τυπικο (απο οτι μου λεει) ΑΛΛΑ με μενα μοιαζει με ηφαιστειο... Στην αρχη ηταν κουμπωμενη σχετικα αλλα με τον καιρο και οσο την ξεκλειδωνα κανουμε τα ωραιοτερα γαμησια της ζωης μας ... ετοιμη να δεχτει τα ΠΑΝΤΑ , και το κυριοτερο να ΔΩΣΕΙ τα παντα.
και το καλυτερο ολων???? γουσταρει απιστευτα να με κανει να περναω και εγω καλα ... χαλιεται οταν την περιποιουμε παραπανω απο οτι με περιποιειται αυτη ... ακομα και περιοδο να εχει θα με χυσει γιατι λεει της καυλωνω το μυαλο και μονο με την ιδεα ..... ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ???? ΝΑΙ και οποιος την βρει την κραταει .... καυλωσα παλι))))))))
Μαςς καυλωσες απογευματιατικα
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το καλυτερο σεξ,για το οποιο τραβαω πολλες μαλακιες οταν το θυμαμαι,ητανε με μια πρωην οταν κ γαμιομασταν μπροστα στον καθρεφτη του οικιακου μ γυμναστηριου.

Ηταν απο πανω μου κ κοιταγαμε κ οι δυο στον καθρεφτη πως εμπαινε ο πουτσος μ στο μουνακι της,το πως συστελοταν,την φλεβα του πεους να χανεται μεσα στο ξυρισμενο της μουνακι,μεχρι την στιγμη π τα ασπρα υγρα της καυλας της λουζανε το καυλι μου.

Η κοπελα ειχε το καλυτερο κορμι π εχω γαμησει εβερ!
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.180
Το καλυτερο sex μακραν εχει γινει με την Μελινα οταν ηταν ακομα Κασσανδρας , περα απο το σαρκικο κομματι υπηρχε και ψυχικη-πνευματικη επικοινωνια . . .
Υπερβολές... Κοριτσάκι ήμουν
:(
 
  • Like
Αντιδράσεις: drizzt

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
56
Like
6.180
Πόντοι
11.836
Το καλυτερο sex μακραν εχει γινει με την Μελινα οταν ηταν ακομα Κασσανδρας , περα απο το σαρκικο κομματι υπηρχε και ψυχικη-πνευματικη επικοινωνια . . .
Υπερβολές... Κοριτσάκι ήμουν
:(
είσαι η γκόμενα για ραντεβού στα τυφλά τέλος!:P
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
303
Like
479
Πόντοι
21
Καλύτερο σεξ εχω κανει με ιερόδουλες !
Οι τρεις καλύτερες
1 Εύα ξανθιά ρουμανα απο Αγ Μελετιου και Φραντζή 42 Περι το 2006
2 Σαμανθα , μελαχροινη ελληνιδα (ελεγε) Βριλησου και φραντζη 42 περι 2006
3 Ελένη Μιλφ απο θησεως 365

Γαμος κλπ αλλου ειδους σεξ
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.229
Κριτικές
14
Like
4.578
Πόντοι
3.715
με τη δασκάλα μου των Αγγλικών. Μου έκανε ιδιαίτερα, είχαμε 8 χρόνια διαφορά κι ήταν και γαμώ τις φάσεις, 15 εγώ 23-24 αυτή...ξεροχύνω μόνο που το θυμάμαι.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
710
Κριτικές
8
Like
762
Πόντοι
306
Το καλυτερο sex μακραν εχει γινει με την Μελινα οταν ηταν ακομα Κασσανδρας , περα απο το σαρκικο κομματι υπηρχε και ψυχικη-πνευματικη επικοινωνια . . .
Υπερβολές... Κοριτσάκι ήμουν
:(
Συμφωνω , ησουν εισαι και θα εισαι το κοριτσακι μου . . .
 

Διαγραμμένο μέλος 34899

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
215
Πόντοι
280
Το καλύτερο σεξ στη ζωή μου το έκανα με την Αφροδίτη από το Athens Diva τη βραδιά που μου δόθηκε χωρίς χρήματα. Τόσο καλό που έγραψα για εκείνη και την απίστευτη ιστορία της ένα ολόκληρο μυθιστόρημα. Θυμάμαι μία φράση του Σάμουελ Μπέκετ που έλεγε «Ωραίο πράγμα η συνουσία, δεν λέω, αλλά δεν χτίζεται ένα Ταζ Μαχάλ για κάθε γαμήσι». Εκείνο το γαμήσι άξιζε ένα Ταζ Μαχάλ...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σε ηλικιες γαμευσιμες απο τα 20 εως τα 40 πληθυσμιακα στην ελλαδα υπερτερουν οι αντρες.
Σ αυτο το ηλικιακο ευρος οι αντρες ειναι 130χιλιαδες περισσοτεροι απο τις γυναικες που αυτο σημαινει οτι ενα ποσοστο αντρων μενουν εκτος.
Συνολικος αριθμος αντρων σ αυτη την ηλικια ειναι 1.3 εκ και οι γυναικες εινι 1.17
Αυτο σημαινει οτι σχεδον ενα 10% αντρων μενει χωρις ταιρι γτ δεν υπαρχει πληθυσμιακη επάρκεια.
Ειναι ενας παραγοντας ο οποιος αλλαζει τις ισορροπιες και γ αυτο εχουμε κοινωνικα προβληματα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.763
Κριτικές
171
Like
91.832
Πόντοι
46.423
Με μία που εξακολουθώ και κάνω συχνά.

Έχουμε 26 χρόνια διαφορά ...

:tooth:
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Σε ηλικες απο 40 εως 50 οι γυναικες ισοφαριζουν τους αντρες πληθυσμιακα και μετα τα 50 υπερτερουν μεχρι τα βαθια γεραματα.
Συνολικα ειναι περισσοτερες αλλα στις παραγωγικες ηλικες 20 εως 40 ειναι λιγοτερες κατα 130χιλιαδες.
Αυτο οφειλετε στην αυξημενη θνητοτητα των αντρων κυριως μετα τα 50
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Με καθε καινουρια που παω κανω το καλυτερο γαμησι υης ζωης μου. Δεν εχει στανταρ αυτο το πραγμα!!!
 

Awesome71

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
276
Κριτικές
1
Like
217
Πόντοι
21
Σε ηλικες απο 40 εως 50 οι γυναικες ισοφαριζουν τους αντρες πληθυσμιακα και μετα τα 50 υπερτερουν μεχρι τα βαθια γεραματα.
Συνολικα ειναι περισσοτερες αλλα στις παραγωγικες ηλικες 20 εως 40 ειναι λιγοτερες κατα 130χιλιαδες.
Αυτο οφειλετε στην αυξημενη θνητοτητα των αντρων κυριως μετα τα 50

Οι γυναίκες θα κληρονομήσουν τη Γη στο τέλος!
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μια γκόμενα που είχα στα 19 όπου κάναμε σεξομαραθωνιο. Δυστυχώς κράτησε 3 μήνες από μαλακία μου.

Μια γκόμενα που είχα στα 25 όπου πηδιομασταν πριν πάμε δουλειά, μετά τη δουλειά, μετά τη μπάλα, κατά τη διάρκεια του ύπνου. Δυστυχώς κράτησε εξίσου 3 μήνες, εξίσου από μαλακία μου.


Βαλέρια από Διδύμου

Ραμόνα από Διδύμου

Κατερίνα Αλβανίδα από Ιάσωνος και μετέπειτα Φυλής 130+

Νάνσυ24 call girl

Ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
:grin:
κουασιμόδε να πρσέχεις το τρίμηνο !!! :confused:
και 3 μηνες πολυ της κραταει ρε προμοτορα.
Αγοραιος ερωτας και ξερο ψωμι τιποτα αλλο.
Μια φορα σε παρεα ηταν 2 ζευγαρια μια ελευθερη και εγω.
Τελος παντων μια εκ των δεσμευμενων ηθελε να μου τα φτιαξει με τη φιλη της την ελευθερη μιας και ισως ειχε πεσει απο πισω σημα,εγω ειχα φιλο το αγορι της δεσμευμενης,το αγορι ηξερε τι αλανι ειμαι και γελαγε με τη μαλακια που πηγαινε να κανει η κοπελα του.
Τελος παντων βγήκαμε ολοι εγω ξενερωμενος δεν μ αρέσουν τα ενδοφιλικα παμε ,η κοπελα 7αρα οι περισσοτεροι ισως θα εκαναν σχεση η θα τους αρεσε,εγω κλαιν βγηκαμε βραδι για ποτο σε ενα δεξιομπαρο με πουκάμισατους ενω εγω ειχα παει με φορμα κατσαμε και λεγαμε διαφορα ωσπου εψαχνα την ευκαιρια να την πω.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Η δεσμευμενη μου λεει βανταμ εχεις καμια κοπελα τωρα?απαντω οχι,θα ηθελες να εχεις ξαναπανταω οχι μενει ξυλο ενω ο φιλος γελαγε,μου λεει γιατι εχεις καψουρευτει με καποια γ αυτο?οχι της λεω τιποτα απο ολα αυτα,απλα εγω της λεω μπροστα στην ελευθερη φιλη σ αυτη και στους αλλους 3 της παρεας δεν ασχολουμαι με τις εξω γκομενες,και με τι ασχολεισαι μου λεει,της λεω εγω μονο με ιεροδουλες πηγαινω,δεν θα ηθελα ποτε να κανω κατι εκτος οικων ανοχης η αγοραιου ερωτα.
Μπαμ κανονικο,οι γκομενες συξυλες και δεν ξαναπηγα με την παρεα αυτη.
Απαξιωσα ελευθερη γκομενα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
σήμερα ζαν ουδείς θα απειλήσει την ηρεμία μου :grin:
(απλά επισημαίνω...)

λοιπόν οκ, τα είπες αυτά και σε πιστεύω ότι έτσι έγινε.
και τι κατάλαβες?
ποιό το όφελος?
τι κέρδισες?
γιατί να φέρεις σε δύσκολη θέση δυο κοπέλες?
γιατί να φέρεις σε δύσκολη θέση τον φίλο σου?
γιατί να χάσεις ένα πιθανό γαμησάκι και μετά λούης αν δεν θες να την ξαναδείς...?
γιατί απλά δεν προσπάθησες να περάσεις μια όμορφη βραδιά και το έπαιξες υπεράνω?
τόσα γιατί που θα γράψω βιβλίο στο τέλος :confused:
Καταλαβα, την ιδεολογια μου.
Οφελος,γλιτωσα χρονο και ενεργεια και χρημα συν τα υπολοιπα.
Κερδισα,περισσοτερο χρονο στη τσαρκα και στα μπουρδελα να πηγαινω με διαφορετικες.
Εφερα σε δυσκολη θεση γιατι πηγαν υπουλα να με τυλιξουν οπως θα εκαναν στον καθενα.
Ο φίλος μου τα ηθελε μιας και ηξερε την ιδεολογια μου,μπορουσε να τπυς ελεγε οχι.
Γιατι εχασα ενα πιθανο αλλα και κερδισα περισσοτερα εκεινο το βραδι στα τσαρδια.
Οπως τα μπουρδελα στανταρ δεν θα ηταν μιας και αλλο να διαλεγεις και αλλο να παιρνεις μονο αυτο που προσφερεται, οπως και ποτε με τις σχεσεις δεν παιρναω ομορφα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom