Νέα

Με αγαπάει μια πουτάνα, τί να κάνω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kapotas07
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 982
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
29 μέλη και 41 επισκέπτες.


Να υποθέσω ότι πολλές στο παρόν νήμα είναι εργαζόμενες στον τομέα, που απλά διαβάζουν,

και ποτέ δεν γράφουν...
 

Besito

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
θεωρω σωστο να σας ενημερωσω τι εγινε με την ιστορια μου... τελος του 2011 ειχα χωρισει με την τοτε αρραβωνιστηκια μου... η σχεση μου με την κοπελα του στουντιο συνεχιζοταν εως τοτε... αποφασισα να το κανω... και της προτεινα να σταματησει και να μεινουμε μαζι... χαρηκε πολυ, ετσι και εγινε, σχεδον κλεφτηκαμε και οι ππρωτοι 6 μηνες ηταν πολυ δυσκολοι... νταβατζηδες την ψαχνανε, πουτανες την αναζητουσαν... πηγαμε και μειναμε στο εξοχικο μου σε καποιο μερος της ευοιας για σχεδον 1 μηνα... μετα ηρεμησαν τα πραγματα και ολα ξαναπηραν το δρομο τους... εγω στη δουλεια αυτη στο σπιτι... καλοκαιρι του 2012 μεινε εγκυος και ανοιξη του 2013 γεννηθηκε το παιδι μας...(ο γιος μας) πριν λιγες μερες εκλεισε τα 3... αρχες του 2015 η κοπελα διαγνωστηκε με λευχαιμια... σεπτεμβρη μετα απο δυσκολη μαχη πεθανε... τωρα ειμαι εγω ο γιος μου και οι ανμνησεις μου! να περνατε ολοι καλα! καλη τυχη σε ολους!  δεν μετανιωνω για τιποτα απο οτι εχω κανει στη ζωη μου!!!

Too bad.

Τελικά για πες τιποτα, πως κατεληξε η δικιά σου στο επάγγελμα;
 

Krang

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2016
Μηνύματα
1.535
Κριτικές
11
Like
392
Πόντοι
306
Ρε τι threadάρες είναι αυτές!Κάθε μέρα αγαπώ όλο και περισσότερο το bou!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Οι Ρομουνες δηλαδη δεν ψάχνουν χορηγούς ?  :think:

Περιμένοντας τον απολυτο να απαντήσει...  :S :S :S

485865905.jpg
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ρε τύποι ... ο άνθρωπος αναφέρεται σε ΘΑΝΑΤΟ.

Ακόμη κι αν η πιθανότητα είναι 1%
δείξτε λίγο σεβασμό.


Αν πάλι κανείς δεν πιστεύει τίποτε από όσα γράφονται εδώ,
δεν έχει νόημα να μπαίνουμε καν και να διαβάζουμε.

Επειδή δεν υπάρχει κάποιο εμφανές κίνητρο για να πουλάει φίδια,
εγώ τον πιστεύω.


Δεν είναι όπως π.χ. κάποιο νέο μέλος, που μπαίνει με τη μία
και γράφει διθυράμβους για πουτάνα που ξεκινά από τα 150€/ώρα +150€ ΕΞΤΡΑ....
ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΠΙΑΤΣΑΣ, θα άρχιζα να πηδάω πούστηδες (για να μην την πάρω).
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ρε τύποι ... ο άνθρωπος αναφέρεται σε ΘΑΝΑΤΟ.

Ακόμη κι αν η πιθανότητα είναι 1%
δείξτε λίγο σεβασμό.


Αν πάλι κανείς δεν πιστεύει τίποτε από όσα γράφονται εδώ,
δεν έχει νόημα να μπαίνουμε καν και να διαβάζουμε.

Επειδή δεν υπάρχει κάποιο εμφανές κίνητρο για να πουλάει φίδια,
εγώ τον πιστεύω.


Δεν είναι όπως π.χ. κάποιο νέο μέλος, που μπαίνει με τη μία
και γράφει διθυράμβους για πουτάνα που ξεκινά από τα 150€/ώρα +150€ ΕΞΤΡΑ....
ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΗΣ ΠΙΑΤΣΑΣ, θα άρχιζα να πηδάω πούστηδες (για να μην την πάρω).

μμμμμμμμ...γινεσαι καθε μερα και καλιτερος
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Τύπε εσύ σε αγαπάει η πουτάνα υπομονή...Θα της περάσει!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
δώσε μια ευκαιρία στο κορίτσι
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ρε παιδια  αυτο ειναι θρεντ  του  09.........Πεταξτε το  ειναι  ληγμενο
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
θεωρω σωστο να σας ενημερωσω τι εγινε με την ιστορια μου... τελος του 2011 ειχα χωρισει με την τοτε αρραβωνιστηκια μου... η σχεση μου με την κοπελα του στουντιο συνεχιζοταν εως τοτε... αποφασισα να το κανω... και της προτεινα να σταματησει και να μεινουμε μαζι... χαρηκε πολυ, ετσι και εγινε, σχεδον κλεφτηκαμε και οι ππρωτοι 6 μηνες ηταν πολυ δυσκολοι... νταβατζηδες την ψαχνανε, πουτανες την αναζητουσαν... πηγαμε και μειναμε στο εξοχικο μου σε καποιο μερος της ευοιας για σχεδον 1 μηνα... μετα ηρεμησαν τα πραγματα και ολα ξαναπηραν το δρομο τους... εγω στη δουλεια αυτη στο σπιτι... καλοκαιρι του 2012 μεινε εγκυος και ανοιξη του 2013 γεννηθηκε το παιδι μας...(ο γιος μας) πριν λιγες μερες εκλεισε τα 3... αρχες του 2015 η κοπελα διαγνωστηκε με λευχαιμια... σεπτεμβρη μετα απο δυσκολη μαχη πεθανε... τωρα ειμαι εγω ο γιος μου και οι ανμνησεις μου! να περνατε ολοι καλα! καλη τυχη σε ολους!  δεν μετανιωνω για τιποτα απο οτι εχω κανει στη ζωη μου!!!

αν οντως ειναι αληθινη αυτη η ιστορια....τελικα αυτη η κοπελα ηταν τυχερη και ατυχη  μαζι....να σου ζησει το μωρο σας και να το δεις οπως επιθυμεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom