Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Μασάζ στο Ηράκλειο μόνο Αιμιλία..αν ξέρετε κάτι άλλο τα φώτα σάς
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
παίδες η ειρήνη μετακόμισε μονιμα στα χανιά γιατι γνωρισε ενα αλβανό παντρεμένο χωρισμένο με παιδί και επειδή αυτη κουκούτσι μυαλό εχει πηγε να κανει την τυχη της εκεί.!
και εδω οταν ηταν βεβαια αντε να συνεννοηθεις μαζι της για να βρει χρονο για μασαζ!!
Απεχτη η ειρήνη ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το Ηράκλειο
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Εκεί Χανιά που πήγε συνεχίζει τα μασάζ με φραπέ?εμφάνιση πως ήτανε?όντως αυτό που λέει κ φίλος για Μάγδα επιβεβαιώνω.παντως είναι μιλφάρα και κάνει καλό μασάζ,κάτι σαν Αιμιλία,απλά η μια είναι skinny κ η άλλη busty,κ crown συμφέρει πιο πολύ γιατί είναι πιο φτηνό κ πολύ ωραίος χώρος
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Εκεί Χανιά που πήγε συνεχίζει τα μασάζ με φραπέ?εμφάνιση πως ήτανε?όντως αυτό που λέει κ φίλος για Μάγδα επιβεβαιώνω.παντως είναι μιλφάρα και κάνει καλό μασάζ,κάτι σαν Αιμιλία,απλά η μια είναι skinny κ η άλλη busty,κ crown συμφέρει πιο πολύ γιατί είναι πιο φτηνό κ πολύ ωραίος χώρος
Πιο φθηνό Πίο είναι τώρα τις Μαγδας?
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Πιο φθηνό Πίο είναι τώρα τις Μαγδας?
Εγώ φίλε μου δεν μπορώ τώρα να πάω στην Μάγδα που μου έκανε τά πάντα και τώρα το παίζει κυρία..και μου βάζει και πετσέτα... Αιμιλία δαγκωτο..αν σε πάει θα πάρεις και κάτι παραπάνω
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Εγώ φίλε μου δεν μπορώ τώρα να πάω στην Μάγδα που μου έκανε τά πάντα και τώρα το παίζει κυρία..και μου βάζει και πετσέτα... Αιμιλία δαγκωτο..αν σε πάει θα πάρεις και κάτι παραπάνω

Αιμιλία έχεις πάρει?τι φάση έχει παιχτεί?έχω πάει 2-3 φορές και στο τέλος μόλις βγαίνω τον βαράω με μανία,κάνω και θόρυβο σα να μουγκριζω όταν χύνω και τα πετάω στη πετσέτα πάνω στο μασαζοκρεβατο.τη ρώτησα στα ίσια τη τελευταία φορά της είπα ότι έχω ακούσει ότι κανείς και κάτι παραπάνω μου έχουν πει και σα να θίχτηκε,μου λέει ψέματα σου είπανε...
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Πιο φθηνό Πίο είναι τώρα τις Μαγδας?
Μάγδα αναλόγως την ώρα,νομίζω είναι 20 25 30 τα 30 45 60 λεπτά έχει κ μιάμιση ώρα δε θυμάμαι πόσο.τα καλοκαίρια φέρνει κ αλλά γκομενάκια πιπινακια αλλά από όσο ξέρω αυστηρά μασάζ.τωρα αν παίζει happy ending με γέρο φιλοδώρημα δε γνωρίζω...
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Μάγδα αναλόγως την ώρα,νομίζω είναι 20 25 30 τα 30 45 60 λεπτά έχει κ μιάμιση ώρα δε θυμάμαι πόσο.τα καλοκαίρια φέρνει κ αλλά γκομενάκια πιπινακια αλλά από όσο ξέρω αυστηρά μασάζ.τωρα αν παίζει happy ending με γέρο φιλοδώρημα δε γνωρίζω...
Ποιά είναι η μάγδα ρε παιδιά?
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Η ξανθιά η μιλφάρα που δουλεύει crown,μάλλον λόγω προφοράς και χρωμάτων(ξανθιά γαλανοματα ανοιχτο δερμα)από τέως ανατολικο μπλοκ.
Εγώ ξέρω ότι crown και soft δεν παίζει τίποτα μόνο καλό μασάζ. Όσο για την ειρήνη περασμένα ξεχασμένα. Όσοι την χαρήκαμε την χαρήκαμε.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Εγώ φίλε μου δεν μπορώ τώρα να πάω στην Μάγδα που μου έκανε τά πάντα και τώρα το παίζει κυρία..και μου βάζει και πετσέτα... Αιμιλία δαγκωτο..αν σε πάει θα πάρεις και κάτι παραπάνω
Ίσα ίσα αν σε θυμάμαι είναι που πρέπει να πας και θα σου δώσει πιστεύω ότι έδινε,σε εμάς τίποτα που την γνωρίσαμε εκεί δεν παίζει πιστεύω...έχει να κάνει με την πολιτική του μαγαζιού
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Ίσα ίσα αν σε θυμάμαι είναι που πρέπει να πας και θα σου δώσει πιστεύω ότι έδινε,σε εμάς τίποτα που την γνωρίσαμε εκεί δεν παίζει πιστεύω...έχει να κάνει με την πολιτική του μαγαζιού
Έχω πάει εκεί δεν κάνει τίποτα ούτε να τον δει
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Έχω πάει εκεί δεν κάνει τίποτα ούτε να τον δει
Επιβεβαιώνω και εγώ …
Υποψιάστηκα αρχικά ουι μπορεί να υπάρχουν κρυφές κάμερες γιατί δεν έκανε ούτε κίνηση να προκαλέσει …
Μετά απο μερικές συνεδρίες εκεί δεν ξαναπήγα …
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom