Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1
Παιδιά το studio 10 στην Ηρακλείου-Μοιρών είναι ακόμα ανοιχτό; Έχει κάποιος τηλ να πάρουμε να ενημερωθούμε;;
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες

1. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο(στην αμμουδάρα) και μόνο μασάζ,χωρίς εσώρουχο στο Κομμένο Μπεντένι κλπ κλπ
2. Αιμιλία γυμνός πολύ καλό μασάζ και μόνο μασάζ... αλλά χωρίς πετσέτα και γυναικάρα
3. Heraklion μασάζ εδώ γίνονται τα πάντα ... αρκεί να ξέρεις ...
4. Μασταμπά Ρωσίδα (μεγάλη) φραπέ ... και μιλάει πολύ
5. Ρομαντική Γωνία Ελληνίδα (γριά) πολύ καλό μασάζ γυμνός ...παλιά έφερνε και μια μικρή και γινόταν ο χαμός στο ΜΑΣΑΖ
6. Relax for life απλό μασάζ και ακριβό
7. Μια σοκολατοθεραπεία απέναντι απο το sprinter ... ΜΑΚΡΙΑ
8. κατ οικον δεν έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω ... αλλά απο φωνή ακούστηκε καλή ...
9.crow δεν έχω πάει ακόμα ...
10. κοντά στο πλαίσιο πολύ καλό πιπινάκι αλλά μόνο μασάζ
Αδερφέ καλησπέρα έχεις τηλ για το 5 που αναφέρεις και για το δέκα που έχεις γράψει στην λίστα;
Σε ευχαριστώ εκ το προτέρων
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Αδερφέ καλησπέρα έχεις τηλ για το 5 που αναφέρεις και για το δέκα που έχεις γράψει στην λίστα;
Σε ευχαριστώ εκ το προτέρων
Φίλε είναι κάποια χρόνια πίσω αυτά που έχουν γραφεί ....:wink:
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Για να είμαι ακριβής είναι ακριβός 2 χρόνια πρίν ...
Κ πάλι τι παίζει με τη γριά?εγώ την έχω πάρει τηλ κάνα δυο φορές και της έχω πει εκτός από το μασάζ αν κάνει κάτι παραπάνω και με έχει αποπάρει.μονο μασάζ λεει.μηπως να πάω και να της το προτείνω στο σπίτι?τι τιμές παίζουν?με ή χωρίς φραπέ?και τέλος όταν λέμε γριά για τι ηλικία μιλάμε?πολλά αναπάντητα ερωτήματα...αν λέμε για την ιδια,που ήταν μια αγγελία στις κρητικές αγγελίες με κάτι πέτρες
 

FaySimp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
386
Like
1.249
Πόντοι
201
Ελληνίδα μασέρ προσφέρει χαλαρωτικό μασάζ, σοκολατοθεραπεία,
μασάζ με αιθέρια έλαια, θεραπευτικό και αποτριχώσεις.

Σε 211 τελειώνει το τηλέφωνο.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Κ πάλι τι παίζει με τη γριά?εγώ την έχω πάρει τηλ κάνα δυο φορές και της έχω πει εκτός από το μασάζ αν κάνει κάτι παραπάνω και με έχει αποπάρει.μονο μασάζ λεει.μηπως να πάω και να της το προτείνω στο σπίτι?τι τιμές παίζουν?με ή χωρίς φραπέ?και τέλος όταν λέμε γριά για τι ηλικία μιλάμε?πολλά αναπάντητα ερωτήματα...αν λέμε για την ιδια,που ήταν μια αγγελία στις κρητικές αγγελίες με κάτι πέτρες
Για την ρομαντική γωνία μάλλον λές ... ?
Δεν βάζει εδω και καιρό αγγελίες ... πρέπει να έχει σταματήσει ...
νομίζω ότι το έχω γράψει στα 60 ... ήταν τώρα θα είναι σίγουρα 60+:2funny:
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
60 την ηλικία εννοώ ... όχι την τιμή
η τιμή της ήταν αν θυμάμαι καλά 30 ή 40 ... με φραπέ
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656

Ενδιαφέρον φαίνεται η αγγελία μήπως έχει δοκιμάσει κάνεις;
εκανα εγω την καταδρομικη προχθες καθοτι ειχα αρκετη αποχη απο το σπορ τελευταια και λεω δεν μπορει θα παρω στη σειρα τις νεες αγγελιες καπου θα καταληξω...
ειδα λοιπον την αγγελία περνω τηλεφωνο ακουω μια ωραια φωνη λεω εδω ειμαστε...
με ρωταει εισαι εμβολισμενος ποσο χρονων εισαι και τα σχετικα..
ρωταω πως σε λενε λεει βασιλικη αλλα με φωναζουν Βικυ.. συνηθως λεει παω σε σπιτια ,απανταω εγω δεν εχω χωρω λεει τοτε θα κανω μια εξαιρεση να ερθεις απο εδω...
κανονιζω λοιπον και παω στη γιοφυρο στην παλια γεφυρα που περναμε για να παμε προς αι γιαννη σε μια πολυκατοικια με γκαρσονιερες για φοιτητες...
στο τηλεφωνο μου ειπε οτι ειναι ψηλη αδυνατη με μακρια ξανθα μαλια 35 χρονων ,,,
χτυπαω το κουδουνι και ανοιγει μια γυρω στα 60 καμια 35αρια πρεπει να ηταν τα κιλα της οχι τα χρονια της με μαυρα σαπιμενα δοντια και μου λεει περασε...
μπαινω μεσα πιστευοντας οτι ειναι τιποτα τσατσα και παραμεσα θα βρω την ψηλη ξανθια που περιμενε...
Ανθρακας ο θησαυρος... αυτη ηταν που εκανε το μασαζ ηθελε και 40 ευρω και με ρωτησε κιολας αν κραταω προφυλακτικα γιατι δεν ειχε...
της λεω λοιπον οτι τα εχω στο αυτοκινητο και παω να τα φερω να περασουμε καλα...
κατεβηκα γρηγορα τις σκαλες ... μπηκα στο αυτοκινητο εκλεισα τις πορτες κλειδωσα τις ασφαλειες και ακομα τρεχω!!!!!!!!
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom