Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Είναι αυτό στον πάνω όροφο κάνει νύχια και μακιγιάζ έχει και μασάζ αλλα προφανός είναι μακριά απο αυτό που αναζητάμε εμείς ..
Αν έχει κάποιος εμπειρία ας μας πει !!
Ναι συμφωνώ όχι απαραίτητα προς το πονηρό..αλλά λέω μήπως κάνει καλό μασάζ που μας ενδιαφέρει κι αυτό.
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Αν δεν έχει καλό τέλος όσο καλό και να είναι το μασάζ ανικανοποίητο με αφήνει στο τέλος !!!?
 

jovani100

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2008
Μηνύματα
373
Like
184
Πόντοι
1
Ναι συμφωνώ όχι απαραίτητα προς το πονηρό..αλλά λέω μήπως κάνει καλό μασάζ που μας ενδιαφέρει κι αυτό.
Άμα θες καλό μασάζ τύπε,να σου δώσω το τηλέφωνο του Μανώλη στην Ρομαντική γωνιά(τυχαίο το μέρος;) που όπου είσαι πιασμένος σε κάνει περδίκι. Εδώ είναι άλλο το thrend..
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Άμα θες καλό μασάζ τύπε,να σου δώσω το τηλέφωνο του Μανώλη στην Ρομαντική γωνιά(τυχαίο το μέρος;) που όπου είσαι πιασμένος σε κάνει περδίκι. Εδώ είναι άλλο το thrend..
Δεν έχω τέτοια γούστα αδερφέ...
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Στην πόλη που είμαστε γνωρίζουμε πολύ καλά την τραγική κατάσταση και αποτελεί είδηση αν κάποια κοπέλα κάνει μασαζ χωρίς πετσέτα(δεν γράφω για την συγκεκριμένη). Για να είμαστε σ αυτήν την ομάδα μας άρεσει και το μασάζ πιστεύω..
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Είναι αυτό στον πάνω όροφο κάνει νύχια και μακιγιάζ έχει και μασάζ αλλα προφανός είναι μακριά απο αυτό που αναζητάμε εμείς ..
Αν έχει κάποιος εμπειρία ας μας πει !!
Καλησπέρα συναγωνιστή δεν έχει κάτι το αξιόλογο όπως ανάφερε και ένα φίλος εδώ δεν έχει αυτό που ψάχνουμε!
Ένα κλασικό μασάζ κάνουν και είναι και τσιμπημένο δεν αξίζει τον κόπο,αν κάποιος θέλει να κάνει σοβαρό μασάζ υπάρχουν καλύτεροι χώροι από αυτόν
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Καμία σχέσεις με μασάζ πάντως συναγωνιστή,50€ τα 40 λεπτά μόνο σεξ και για σας
ελεγα να την παρω τηλεφωνο...
για πες απο εμφανιση και υπηρεσιες (πιπα με προφυλακτικο?)τι λεει ??
σε ποια περιοχη ειναι...
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
ελεγα να την παρω τηλεφωνο...
για πες απο εμφανιση και υπηρεσιες (πιπα με προφυλακτικο?)τι λεει ??
σε ποια περιοχη ειναι...
Δεν πήγα από εκεί στο τηλ μου τα είπε από εμφανίσει δεν ξέρω τι λέει,για Ιταλίδα πάντως δεν μου φάνηκε από την φωνή!
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Δεν πήγα από εκεί στο τηλ μου τα είπε από εμφανίσει δεν ξέρω τι λέει,για Ιταλίδα πάντως δεν μου φάνηκε από την φωνή!
σιγουρα δεν ειναι ιταλιδα ! αλλα μαλλον θα κανω εγω την καταδρομικη και θα ενημερωσω!
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπερα καυλιαρηδες!! Εχει παει κανεις στο elixir μασαζ στα μαλια να μας πει τι παιζει?
 

Kam87

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2019
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ΚΟΠΕΛΑ , ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη αγγελία. Σε εμένα είπε μόνο μασάζ
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
ΚΟΠΕΛΑ , ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη αγγελία. Σε εμένα είπε μόνο μασάζ
Είναι στη χερσόνησο μιλάει ελληνικά και είπε ότι πέρνει 40 ευρω για μασάζ μιας ώρας …
Συνήθως λέει δουλεύει μέχρι τις 8 το βράδυ όχι παραπάνω
Οποίος μπορεί ας πάει να μας πει !
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα!
Σχετικά με την αγγελία ΚΟΠΕΛΑ
Έκανα επιδρομή την Παρασκευή που μας πέρασε και έχω να πο τα εξής από εμφανίσει δεν λέει πολλά είναι γεματουλα ευχάριστη κοπέλα από Βουλγαρία ήταν χρόνια στην Κύπρο και ήρθε φέτος στο Ηρακλειο,τώρα από μασαζ έχει γνώσεις αλλά μην περιμένετε κάτι το τρελό,χαλαρό με ελαφριά πίεση,μετρίου επιπέδου μασάζ,στο τέλος κάνη μόνο φραπέ και ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει τίποτα άλλο πέρα από αυτό εμενα προσωπικά δεν με πείραξε καθόλου γιατί δεν ζητάω έτσι και αλλιώς κάτι παραπάνω,όσοι πάτε και ζητήσετε κάτι άλλο πέρα από εκτόνωση θα φάτε πόρτα ήταν απόλυτη σε αυτό!
Θεωρό ότι τα 40€ Είναι πολλά καλύτερα είναι τα 30€ στην Ουκρανίδα στον μασταμπα κανείς και το ζεστό μπανάκι και φεύγεις κύριος!!
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην ομάδα!
Σχετικά με την αγγελία ΚΟΠΕΛΑ
Έκανα επιδρομή την Παρασκευή που μας πέρασε και έχω να πο τα εξής από εμφανίσει δεν λέει πολλά είναι γεματουλα ευχάριστη κοπέλα από Βουλγαρία ήταν χρόνια στην Κύπρο και ήρθε φέτος στο Ηρακλειο,τώρα από μασαζ έχει γνώσεις αλλά μην περιμένετε κάτι το τρελό,χαλαρό με ελαφριά πίεση,μετρίου επιπέδου μασάζ,στο τέλος κάνη μόνο φραπέ και ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει τίποτα άλλο πέρα από αυτό εμενα προσωπικά δεν με πείραξε καθόλου γιατί δεν ζητάω έτσι και αλλιώς κάτι παραπάνω,όσοι πάτε και ζητήσετε κάτι άλλο πέρα από εκτόνωση θα φάτε πόρτα ήταν απόλυτη σε αυτό!
Θεωρό ότι τα 40€ Είναι πολλά καλύτερα είναι τα 30€ στην Ουκρανίδα στον μασταμπα κανείς και το ζεστό μπανάκι και φεύγεις κύριος!!
Η ουκρανη στο μασταμπα ποια ειναι παλι? Μπορεις να επισυναψεις αγγελια. Επισης, αυτη στη χερσονησο δεν εχει χωρο για ντουζ?
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Η ουκρανη στο μασταμπα ποια ειναι παλι? Μπορεις να επισυναψεις αγγελια. Επισης, αυτη στη χερσονησο δεν εχει χωρο για ντουζ?
Συναγωνιστές άκυρο για το Ουκρανίδα, από ότι με πληροφόρησαν εδώ τα παιδιά είναι λευκορωσίδα οι πιο παλιοί την γνωρίζουν δεν έχει αγγελία!
Οσο για την Βουλγαρα έχει μπάνιο αλλά δουλεύει με το ηλιακό δηλαδή αν πας και δεν έχει ήλιο δεν κάνεις μπάνιο το νερο είναι παγάκι
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Συναγωνιστές άκυρο για το Ουκρανίδα, από ότι με πληροφόρησαν εδώ τα παιδιά είναι λευκορωσίδα οι πιο παλιοί την γνωρίζουν δεν έχει αγγελία!
Οσο για την Βουλγαρα έχει μπάνιο αλλά δουλεύει με το ηλιακό δηλαδή αν πας και δεν έχει ήλιο δεν κάνεις μπάνιο το νερο είναι παγάκι
Πως την βρισκουμε αυτην την Λευκορωσιδα; Έχεις πάει εσυ; Πως ηταν;
Νομιζεις μας ενδιαφερει αν δεν ειναι απο την Ουκρανια και ειναι απο την Λευκορωσια, με τετοια ξηρασία που επικρατεί στο Ηράκλειο στην υπηρεσια του μασαζ με εκτόνωση.
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Πως την βρισκουμε αυτην την Λευκορωσιδα; Έχεις πάει εσυ; Πως ηταν;
Νομιζεις μας ενδιαφερει αν δεν ειναι απο την Ουκρανια και ειναι απο την Λευκορωσια, με τετοια ξηρασία που επικρατεί στο Ηράκλειο στην υπηρεσια του μασαζ με εκτόνωση.
Έχεις δίκιο απόλυτο !
?????
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Πως την βρισκουμε αυτην την Λευκορωσιδα; Έχεις πάει εσυ; Πως ηταν;
Νομιζεις μας ενδιαφερει αν δεν ειναι απο την Ουκρανια και ειναι απο την Λευκορωσια, με τετοια ξηρασία που επικρατεί στο Ηράκλειο στην υπηρεσια του μασαζ με εκτόνωση.
Έχει σταματήσει εδώ και ... 1+ χρόνο ... μπορεί και όταν άρχισε ο covid ...
Όντος έκανε καλό μασάζ και καλό φραπέ ... πάει όμως και αυτή η επιλογή ...
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Έχει σταματήσει εδώ και ... 1+ χρόνο ... μπορεί και όταν άρχισε ο covid ...
Όντος έκανε καλό μασάζ και καλό φραπέ ... πάει όμως και αυτή η επιλογή ...
αν είναι δυνατόν να μαζευτούμε να κάνουμε ενα ευχέλαιο ολοι μαζι δεν εξηγείται αλλιώς αυτο το πράγμα!!!:priest:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom