Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

andreasp7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2019
Μηνύματα
74
Like
94
Πόντοι
0
σιγουρα δεν ειναι ιταλιδα ! αλλα μαλλον θα κανω εγω την καταδρομικη και θα ενημερωσω!
καλησπέρα, τελικά την επισκεφτηκε κανείς αυτή τη κοπέλα, αν οι φωτογραφίες ειναι αληθινές φαινεται καλή
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
καλησπέρα, τελικά την επισκεφτηκε κανείς αυτή τη κοπέλα, αν οι φωτογραφίες ειναι αληθινές φαινεται καλή
δυο φορες εχω προσπαθησει να βρεθουμε και τις δυο μου ειπε να την καλεσω αργοτερα ...προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα και το αφησα μετα
 

andreasp7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2019
Μηνύματα
74
Like
94
Πόντοι
0
δυο φορες εχω προσπαθησει να βρεθουμε και τις δυο μου ειπε να την καλεσω αργοτερα ...προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα και το αφησα μετα
επικοινώνησα με την κοπέλα, φαίνεται να είναι η ιδια περιγραφή με μια κυρια στην παμφίλου(όπως μου είπτε οτι βρίσκεται) στις 3 βαγιές που αναφέρθηκε παλιότερα από τον astronaut. επίσης δεν προσφέρεται ντουζ οταν δεν υπάρχει ήλιος, επειδή υπάρχει μόνο ηλιακός. βέβαια την ρώτησα αν είναι η ιδια στις φωτογραφίες και είπε ναι, αλλα δεν την επισκέφτηκα να επιβεβαιώσω. αν κάποιος πάει ας κάνει μια ενημέρωση
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Μύστες καλησπερα και καλή χρονιά να έχουμε με κάθε επιτυχία σε όλους ξεχωριστά !!!
Έχει πέσει πολύ ησυχία στο νήμα το τελευταίο διάστημα και αυτό με ανησυχεί !!!! ?????☺️☺️
 

Zaxos451

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παραθέτω τις δικές μου εμπειρίες

1. Soft touch πάρα πολύ καλό μασάζ με εσώρουχο(στην αμμουδάρα) και μόνο μασάζ,χωρίς εσώρουχο στο Κομμένο Μπεντένι κλπ κλπ
2. Αιμιλία γυμνός πολύ καλό μασάζ και μόνο μασάζ... αλλά χωρίς πετσέτα και γυναικάρα
3. Heraklion μασάζ εδώ γίνονται τα πάντα ... αρκεί να ξέρεις ...
4. Μασταμπά Ρωσίδα (μεγάλη) φραπέ ... και μιλάει πολύ
5. Ρομαντική Γωνία Ελληνίδα (γριά) πολύ καλό μασάζ γυμνός ...παλιά έφερνε και μια μικρή και γινόταν ο χαμός στο ΜΑΣΑΖ
6. Relax for life απλό μασάζ και ακριβό
7. Μια σοκολατοθεραπεία απέναντι απο το sprinter ... ΜΑΚΡΙΑ
8. κατ οικον δεν έχω την δυνατότητα να δοκιμάσω ... αλλά απο φωνή ακούστηκε καλή ...
9.crow δεν έχω πάει ακόμα ...
10. κοντά στο πλαίσιο πολύ καλό πιπινάκι αλλά μόνο μασάζ
Στο heraklio μασαζ θα παω πρώτη φωρα αυριο πρέπει να έχεις μέσο για φραπε
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Στο heraklio μασαζ θα παω πρώτη φωρα αυριο πρέπει να έχεις μέσο για φραπε
Παλιά ήταν όχι μόνο φραπέ....
Ήταν φουλ πρόγραμμα αλλά μετά το έκαναν νόμιμο....
οπότε ούτε για φραπέ βλέπω γιατί είναι κ το κόμιστρο 15 20 αν θυμάμαι
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Στο heraklio μασαζ θα παω πρώτη φωρα αυριο πρέπει να έχεις μέσο για φραπε
Ναι δεν θα έχεις happy end δυστυχώς .. έχω δοκιμάσει δυο φορές με αποτυχία παρόλο που γνωρίζω και την ιδιοκτήτρια αλλά και κίνητρα πρόσφερα στις κοπέλες …
Το ίδιο ισχύει και για το crown απο την προσωπική μου εμπειρία
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
εκανα εγω την καταδρομικη προχθες καθοτι ειχα αρκετη αποχη απο το σπορ τελευταια και λεω δεν μπορει θα παρω στη σειρα τις νεες αγγελιες καπου θα καταληξω...
ειδα λοιπον την αγγελία περνω τηλεφωνο ακουω μια ωραια φωνη λεω εδω ειμαστε...
με ρωταει εισαι εμβολισμενος ποσο χρονων εισαι και τα σχετικα..
ρωταω πως σε λενε λεει βασιλικη αλλα με φωναζουν Βικυ.. συνηθως λεει παω σε σπιτια ,απανταω εγω δεν εχω χωρω λεει τοτε θα κανω μια εξαιρεση να ερθεις απο εδω...
κανονιζω λοιπον και παω στη γιοφυρο στην παλια γεφυρα που περναμε για να παμε προς αι γιαννη σε μια πολυκατοικια με γκαρσονιερες για φοιτητες...
στο τηλεφωνο μου ειπε οτι ειναι ψηλη αδυνατη με μακρια ξανθα μαλια 35 χρονων ,,,
χτυπαω το κουδουνι και ανοιγει μια γυρω στα 60 καμια 35αρια πρεπει να ηταν τα κιλα της οχι τα χρονια της με μαυρα σαπιμενα δοντια και μου λεει περασε...
μπαινω μεσα πιστευοντας οτι ειναι τιποτα τσατσα και παραμεσα θα βρω την ψηλη ξανθια που περιμενε...
Ανθρακας ο θησαυρος... αυτη ηταν που εκανε το μασαζ ηθελε και 40 ευρω και με ρωτησε κιολας αν κραταω προφυλακτικα γιατι δεν ειχε...
της λεω λοιπον οτι τα εχω στο αυτοκινητο και παω να τα φερω να περασουμε καλα...
κατεβηκα γρηγορα τις σκαλες ... μπηκα στο αυτοκινητο εκλεισα τις πορτες κλειδωσα τις ασφαλειες και ακομα τρεχω!!!!!!!!
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
εκανα εγω την καταδρομικη προχθες καθοτι ειχα αρκετη αποχη απο το σπορ τελευταια και λεω δεν μπορει θα παρω στη σειρα τις νεες αγγελιες καπου θα καταληξω...
ειδα λοιπον την αγγελία περνω τηλεφωνο ακουω μια ωραια φωνη λεω εδω ειμαστε...
με ρωταει εισαι εμβολισμενος ποσο χρονων εισαι και τα σχετικα..
ρωταω πως σε λενε λεει βασιλικη αλλα με φωναζουν Βικυ.. συνηθως λεει παω σε σπιτια ,απανταω εγω δεν εχω χωρω λεει τοτε θα κανω μια εξαιρεση να ερθεις απο εδω...
κανονιζω λοιπον και παω στη γιοφυρο στην παλια γεφυρα που περναμε για να παμε προς αι γιαννη σε μια πολυκατοικια με γκαρσονιερες για φοιτητες...
στο τηλεφωνο μου ειπε οτι ειναι ψηλη αδυνατη με μακρια ξανθα μαλια 35 χρονων ,,,
χτυπαω το κουδουνι και ανοιγει μια γυρω στα 60 καμια 35αρια πρεπει να ηταν τα κιλα της οχι τα χρονια της με μαυρα σαπιμενα δοντια και μου λεει περασε...
μπαινω μεσα πιστευοντας οτι ειναι τιποτα τσατσα και παραμεσα θα βρω την ψηλη ξανθια που περιμενε...
Ανθρακας ο θησαυρος... αυτη ηταν που εκανε το μασαζ ηθελε και 40 ευρω και με ρωτησε κιολας αν κραταω προφυλακτικα γιατι δεν ειχε...
της λεω λοιπον οτι τα εχω στο αυτοκινητο και παω να τα φερω να περασουμε καλα...
κατεβηκα γρηγορα τις σκαλες ... μπηκα στο αυτοκινητο εκλεισα τις πορτες κλειδωσα τις ασφαλειες και ακομα τρεχω!!!!!!!!
Ευχαριστώ με έσωσες στο παραπέντε, είχα κλείσει ραντεβού για σήμερα και δεν πήγα, ευτυχώς δεν έχασα το 40αρι. Αυτό που έχω να πώ είναι ότι αυτη την περίοδο δεν υπάρχει καμία αξιόλογη για μασάζ.
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Ευχαριστώ με έσωσες στο παραπέντε, είχα κλείσει ραντεβού για σήμερα και δεν πήγα, ευτυχώς δεν έχασα το 40αρι. Αυτό που έχω να πώ είναι ότι αυτη την περίοδο δεν υπάρχει καμία αξιόλογη για μασάζ.
Εγώ έχω χάσει πολλά 40 άρια ..? … έχεις δίκιο ότι δεν υπάρχει κάτι το αξιόλογο η και αν υπάρχει δεν το έχουμε βρει … ?
 
Εγγρ.
18 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
70
Πόντοι
0
Εγώ έχω χάσει πολλά 40 άρια ..? … έχεις δίκιο ότι δεν υπάρχει κάτι το αξιόλογο η και αν υπάρχει δεν το έχουμε βρει … ?
Εγώ να δείς πόσα έχω χάσει και δεν έχω βρεί μια που να αξίζει.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Ναι δεν θα έχεις happy end δυστυχώς .. έχω δοκιμάσει δυο φορές με αποτυχία παρόλο που γνωρίζω και την ιδιοκτήτρια αλλά και κίνητρα πρόσφερα στις κοπέλες …
Το ίδιο ισχύει και για το crown απο την προσωπική μου εμπειρία
Επιβεβαιώνω για κροουν έχω φάει άκυρο πανυγυρικο...
 

mix

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
0
κοπέλια η μονη που αξιζε ητανε η Λευκοροσιδα γρια απο το Μασταμπα.
Τιμουσε την ωρα της υπηρεσια της και δεν εκλεβε ουτε λεπτο της ωρας.! Μπορει
βεβαια και να το γούσταρε το επαγγελμα γιατι ειχε πολυ ορεξη ..!
κριμα εχω χασει το τηλεφωνο της και δεν εχω νεα της πολυ καιρο..
Οσο για την αλλη στη Παμφίλου 13 εμφανιση τροπους ΜΑΚΡΙΑ δεν κανει ουτε για 5 ευρώ
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες... ηρακλειο μασαζ δεν παιζει τιποτα πλεον...κριμα βεβαια γιατι κατα καιρους ειχε φερει εξαιρετικες επιλογες ( Ρια, σαρα, ελενα, αφροδιτη....) και η μαλακια ειναι οτι δρν μπορω να εντοπισω πουθενα τα κοριτσια αυτα...
Στο crown massage απο την αλλη ενω παντα σου αφηνουν την αισθηση οτι την επομενη φορα θα παρεις κατι παραπανω...εντελει μενεις με τη ψωλη στο χερι...
Soft touch δεν σηκωνουν το τηλ... γενικα δεν ξερω τι παιζει αλλα πολυ χαλι...κ να πω οτι δεν υπαρχει κοινο...
 

mani1982

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
78
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες... ηρακλειο μασαζ δεν παιζει τιποτα πλεον...κριμα βεβαια γιατι κατα καιρους ειχε φερει εξαιρετικες επιλογες ( Ρια, σαρα, ελενα, αφροδιτη....) και η μαλακια ειναι οτι δρν μπορω να εντοπισω πουθενα τα κοριτσια αυτα...
Στο crown massage απο την αλλη ενω παντα σου αφηνουν την αισθηση οτι την επομενη φορα θα παρεις κατι παραπανω...εντελει μενεις με τη ψωλη στο χερι...
Soft touch δεν σηκωνουν το τηλ... γενικα δεν ξερω τι παιζει αλλα πολυ χαλι...κ να πω οτι δεν υπαρχει κοινο...
Σάρα...
Αφροδίτη..και Έλενα μικρή αν εννοείς έχουν κάνει οικογένεια πλέον γι'αυτό
Έλενα milf αν εννοείς την κοκκινομάλλα 45 με το τρελό κορμί είναι Αθήνα πλεον
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Το έχω ξαναγράψει και παλαιότερα αν βρεθεί στο Ηράκλειο μια μέτρια όχι μουναρα να κάνει καλό μασάζ με φραπέ θα τρελαθεί στο χρήμα.. υπάρχει τόση ζήτηση και τόσο ξηρασία!
 

Loveunder30ladies

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2021
Μηνύματα
126
Like
197
Πόντοι
1
Παιδιά έχω ακούσει αυτή η "Ιταλίδα", είναι αυτή στην Παμφίλου... καλύτερα να ψάξετε για κάτι άλλο!
 

Mannam

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
33
Like
38
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες... ηρακλειο μασαζ δεν παιζει τιποτα πλεον...κριμα βεβαια γιατι κατα καιρους ειχε φερει εξαιρετικες επιλογες ( Ρια, σαρα, ελενα, αφροδιτη....) και η μαλακια ειναι οτι δρν μπορω να εντοπισω πουθενα τα κοριτσια αυτα...
Στο crown massage απο την αλλη ενω παντα σου αφηνουν την αισθηση οτι την επομενη φορα θα παρεις κατι παραπανω...εντελει μενεις με τη ψωλη στο χερι...
Soft touch δεν σηκωνουν το τηλ... γενικα δεν ξερω τι παιζει αλλα πολυ χαλι...κ να πω οτι δεν υπαρχει κοινο...
Βασικά η μαλακια είναι ότι δεν παίζει μαλακια πουθενά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom