Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Επιβεβαιώνω και εγώ …
Υποψιάστηκα αρχικά ουι μπορεί να υπάρχουν κρυφές κάμερες γιατί δεν έκανε ούτε κίνηση να προκαλέσει …
Μετά απο μερικές συνεδρίες εκεί δεν ξαναπήγα …
Εντάξει δεν λέω καλό μασάζ κάνει η Μάγδα.. αλλά αν θέλετε κάτι παραπάνω πλέον δεν κάνει τίποτα ούτε την παραμικρή κίνηση ώστε να σου δώσει ελπίδα για την επόμενη φορά
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Εντάξει δεν λέω καλό μασάζ κάνει η Μάγδα.. αλλά αν θέλετε κάτι παραπάνω πλέον δεν κάνει τίποτα ούτε την παραμικρή κίνηση ώστε να σου δώσει ελπίδα για την επόμενη φορά
Να φανταστείτε ότι εγώ όταν ήταν μόνη της στο λιντλ απέναντι είχαμε τέτοια (σχέση)που την πήγα δύο η τρεις φορές με το αυτοκίνητο μου σε κάποιες δουλειές πού είχε..και τώρα κάνει ότι δεν με ξέρει
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Να φανταστείτε ότι εγώ όταν ήταν μόνη της στο λιντλ απέναντι είχαμε τέτοια (σχέση)που την πήγα δύο η τρεις φορές με το αυτοκίνητο μου σε κάποιες δουλειές πού είχε..και τώρα κάνει ότι δεν με ξέρει
Κρίμα πάντως η πόλη μας να μην έχει κάτι αξιόλογο
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Είναι αυτή που έχει αγγελία στις Κρητικές αγγελίες ..
Που λέει ότι κάνει ταϊλανδέζικο μασαζ και αλλά είδη ..
Χρεώνει 40 ευρω την ώρα αλλά κάνει μασαζ και μόνο μασαζ ..
Όση προσπάθεια και αν έκανα με όλα τα οικονομικά θέλγητρα δεν κατάφερα να πάρω κάτι παραπάνω ..
Μασαζ κάνει καλό αλλά για εμάς που θελουμε κάτι παραπάνω την προσπερνάμε …
 

kobe1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
138
Like
61
Πόντοι
1
Είναι αυτή που έχει αγγελία στις Κρητικές αγγελίες ..
Που λέει ότι κάνει ταϊλανδέζικο μασαζ και αλλά είδη ..
Χρεώνει 40 ευρω την ώρα αλλά κάνει μασαζ και μόνο μασαζ ..
Όση προσπάθεια και αν έκανα με όλα τα οικονομικά θέλγητρα δεν κατάφερα να πάρω κάτι παραπάνω ..
Μασαζ κάνει καλό αλλά για εμάς που θελουμε κάτι παραπάνω την προσπερνάμε …
Ok σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία
 

Cyber10

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
21
Like
44
Πόντοι
0
Γειά σας....πιστεύω να σας βοηθήσω με τις πληροφορίες μου όπως περιμένω και από εσάς....α έχετε πληροφορία για καμιά επαφή σε νόμο λασιθιου ή ηρακλειο πέρα από αυτά που ξέρουμε είδει θα ειμουν ευγνώμων. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Tsiki77

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2015
Μηνύματα
471
Like
174
Πόντοι
1
Στην και καλά Ιταλίδα που βάζει στις ΚΡΗΤΙΚΕΣ έχει πάει κανείς ?
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Σε όποιον αρέσουν οι Στρούμπουλες βυζάρες πιασίματα όχι (χοντρή) από σεξ καλή ....
Όχι πολλά έξτρα με το ζόρι πίπα ακαποτη δύο φορές πήγα δεν ξαναπάω αν λέμε αυτή που ήταν στην Παμφίλου...
 

lefterpap

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2019
Μηνύματα
89
Like
66
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν η Αιμιλια κανει αποτριχωση σε πουτσα και αρχιδια?
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Αν έχεις κάνει , μπορεί απλά να μην το περιλαμβάνουν στις υπηρεσίες τους επίσημα εννοείται πως παιζει και αυτό
Ναι κάνουν αν πάρεις τηλέφωνο και ρωτήσεις θα σου πουν..και είναι και πολύ καυλογκομενα
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Κοπελια και εμένα θα με ενδιέφερε αλλά πώς γίνεται;;;;;με κερί και τράβηγμα;;;;;
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Κοπελια και εμένα θα με ενδιέφερε αλλά πώς γίνεται;;;;;με κερί και τράβηγμα;;;;;
Ναι με κερί και τράβηγμα...στα όρια μεταξύ πόνου και καυλας έχει σημασία το ποσό όμορφη και προσεχτική είναι η κοπέλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom