Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Παιδιά μια ερώτηση. Στο soft touch παίζει τιποτα παραπανω εκτός από μασάζ; δεν έχω πάει εκεί και θέλω να δοκιμάσω. Και αν είναι και καλό μασάζ; ευχαριστώ πολυ
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
εγω εχω παει heraklion massage 3 φορες τους τελευταιους 2 μηνες (μονο μασαζ εννοειται) γενικα ευχαριστημενος και θα ξαναπαω συντομα, δεν θελω να πω πολλα πραγματα απο σεβασμο και μονο, γιατι οι κοπελες εκει ειναι ντοπιες και σιγουρα με τον ενα η αλλο τροπο καποιος απο εσας θα τις ξερει προσωπικα, προσωπικα πιστευω οτι μετα απο πολλα λεφτα και πολυ καιρο, εχοντας γινει ας πουμε premium πελατης του χρυσου κλαμπ των πιστων πελατων και κερδισεις την εμπιστοσυνη της εχεμυθειας, μπορεις να ζητησεις κατι παραπανω, το θεμα ειναι αν θελει καποιος να επενδυσει χρονο, ενεργεια και πανω από ολα λεφτα για μια πιο ιδιαιτερη μεταχειριση σε μια τετοια περιπτωση
Δηλαδη εσυ πηρες κατι παραπανω....αφοου το γυρισε σε κυριλε?
Διοτι εγω σαν πολυ παλιος πελατης ειχα αφησει αρκετα λεφτα στη μαρια οταν παρεχονταν κ αλλου ειδους υπηρεσιες..στη πορεια ομως μου το ξεκοψε...
 

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Παιδιά μια ερώτηση. Στο soft touch παίζει τιποτα παραπανω εκτός από μασάζ; δεν έχω πάει εκεί και θέλω να δοκιμάσω. Και αν είναι και καλό μασάζ; ευχαριστώ πολυ
Πηγαινα παλιοτερα αλλα δεν πηρε ποτε κατι ...αλλοι εχουν αφησει κατα καιρους υπονοουμενα οτι εχουν παρει κατι παραπανω...τωρα τι να πω...δοκιμασε?...
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
Στο Heraklion massage έχω πάει τρεις φορές τελευταία και μόνο μασαζ τίποτα παραπάνω !
Έχει κανείς διαφορετική εμπειρία ;;
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Δηλαδη εσυ πηρες κατι παραπανω....αφοου το γυρισε σε κυριλε?
Διοτι εγω σαν πολυ παλιος πελατης ειχα αφησει αρκετα λεφτα στη μαρια οταν παρεχονταν κ αλλου ειδους υπηρεσιες..στη πορεια ομως μου το ξεκοψε...
Και γω την Μαρία την ξέρω από πολύ παλιά από όταν είχε ξεκινήσει σχεδόν να κάνει μασάζ μόνη της και μαζί με μια φίλη της. Έχω αφήσει μια περιουσία και γω στην Μαρία αλλά τώρα τίποτα. Έχει αλλάξει και τηλέφωνο
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Πηγαινα παλιοτερα αλλα δεν πηρε ποτε κατι ...αλλοι εχουν αφησει κατα καιρους υπονοουμενα οτι εχουν παρει κατι παραπανω...τωρα τι να πω...δοκιμασε?...
Σε ευχαριστώ. Ναι θα δοκιμάσω τότε να δω. Εχει να διαλέξω ποια θα μου κάνει μασάζ; η αν έχει πάει κανείς να μου πει ποια είναι η πιο καλή. Ευχαριστώ
 

paran030

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
19
Like
78
Πόντοι
0
Καλησπέρα παρακολουθώ καιρό το νήμα, νέος πια σαν μέλος να πω οτι η γνώμη μου είναι να παραθέτουμε ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ όσες μπορεί να είναι στο φτωχό Ηράκλειο στο συγκεκριμένο σπορ...
O-thelo από τα συγκεκριμένα που έχεις επιλέξει πιστεύω crown καλύτερα, για μόνο καλό μασάζ και τίποτα άλλο γενικότερα στο Ηράκλειο relax4life η γνώμη μου...
Αφήνω αυτό στα νήματα που παρακολουθώ καιρό τώρα στην προσπάθεια να συμπληρώσω και τα απαιτούμενα μηνύματα χωρίς να δημοσιεύω άκυρα μηνύματα...
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Πριν 2 βδομάδες που ανέβηκα Αθήνα είχα κάνει μασάζ στο diamond massage. Προχθές τους έστειλα μυνημα και τους λεω γιατί δεν κατεβενετε και Κρήτη καμία φορά; και μου είπαν ότι αν βρουν πελατεία θα κατέβουν 18 έως 26 Απριλίου. Για να προλάβω τους κακόβουλους ούτε περνώ τίποτα ούτε κερδίζω τίποτα. Το κάνω για να ανέβει λίγο το επίπεδο του Ηρακλείου. Παραθέτω παρακάτω το μυνημα που μου έστειλε να βάλω
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Καλός ήρθατε στην ομάδα του
*Diamonds massage*

Υπηρεσίες μασάζ κατ οικον.
Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Events
Κατοικίες airbnb


__________
Πληροφορίες:

Όλες οι θεραπεύτριες είναι:

Εμβολιασμένες
Άνετες.
Χωρίς πετσέτα.
Χωρίς κρεβάτι.
Καταπληκτικό μασάζ.
Έχουν πραγματικά γνώσεις πάνω στη μάλαξη.
Μπάνιο με τον πελάτη σε συνέδριες
Σώμα με σώμα μασάζ
Body to body
and shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy
And jacuzzi massage therapy.

______________
Οι τιμές αφορούν το μασάζ.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.
_________


Οι θεραπεύτριες του
Diamonds massage Athens

Στο Ηράκλειο Κρήτης

Τέα
Ίριδα
Λυδία

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής και airbnb εντός Ηρακλείου Κρήτης.


Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952

Παροχή υπηρεσιών
Θεραπεία υπηρεσία μασάζ


Body to body massage
Μπάνιο με τον πελάτη.
Barefoot ashiatsu massage and jacuzzi massage therapy

Διάρκεια συνεδρίας
90'

Κόστος συνεδρίας
100€

Η

Διάρκεια συνεδρίας
120'

Κόστος συνεδρίας
120€

______

Συν
Για έξτρα περιποίηση στοματικό και τα λοιπά συν 25 έως 30 maximum

______
θεραπείες/Ειδικές κατηγορίες

Τέσσερα χέρια μασάζ

Δύο θεραπεύτριες.

Body to body massage
Δύο θεραπεύτριες.
Μπάνιο με τον πελάτη.
Shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy and jacuzzi massage therapy

90' κόστος συνεδρίας 150€
120' κόστος συνεδρίας 180€

Ημερομηνίες διαμονής των θεραπευτριων στην Κρήτη Ηράκλειο.
18/04-26/04
Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952
Diamonds massage
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Καλός ήρθατε στην ομάδα του
*Diamonds massage*

Υπηρεσίες μασάζ κατ οικον.
Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Events
Κατοικίες airbnb


__________
Πληροφορίες:

Όλες οι θεραπεύτριες είναι:

Εμβολιασμένες
Άνετες.
Χωρίς πετσέτα.
Χωρίς κρεβάτι.
Καταπληκτικό μασάζ.
Έχουν πραγματικά γνώσεις πάνω στη μάλαξη.
Μπάνιο με τον πελάτη σε συνέδριες
Σώμα με σώμα μασάζ
Body to body
and shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy
And jacuzzi massage therapy.

______________
Οι τιμές αφορούν το μασάζ.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.
_________


Οι θεραπεύτριες του
Diamonds massage Athens

Στο Ηράκλειο Κρήτης

Τέα
Ίριδα
Λυδία

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής και airbnb εντός Ηρακλείου Κρήτης.


Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952

Παροχή υπηρεσιών
Θεραπεία υπηρεσία μασάζ


Body to body massage
Μπάνιο με τον πελάτη.
Barefoot ashiatsu massage and jacuzzi massage therapy

Διάρκεια συνεδρίας
90'

Κόστος συνεδρίας
100€

Η

Διάρκεια συνεδρίας
120'

Κόστος συνεδρίας
120€

______

Συν
Για έξτρα περιποίηση στοματικό και τα λοιπά συν 25 έως 30 maximum

______
θεραπείες/Ειδικές κατηγορίες

Τέσσερα χέρια μασάζ

Δύο θεραπεύτριες.

Body to body massage
Δύο θεραπεύτριες.
Μπάνιο με τον πελάτη.
Shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy and jacuzzi massage therapy

90' κόστος συνεδρίας 150€
120' κόστος συνεδρίας 180€

Ημερομηνίες διαμονής των θεραπευτριων στην Κρήτη Ηράκλειο.
18/04-26/04
Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952
Diamonds massage
Και αν τελικα βρουνε πελατες και κατεβουν εμεις πως θα το μάθουμε; Φαινεται καλη η φαση και ξηγημένη αν και ακριβη λίγο.
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Και αν τελικα βρουνε πελατες και κατεβουν εμεις πως θα το μάθουμε; Φαινεται καλη η φαση και ξηγημένη αν και ακριβη λίγο.
Από τι μου είπε ανάλογος το ενδιαφέρον. Οποίος θελει στέλνει μυνημα και ρωτάει. Γιατί αν δει ότι δεν στέλνουν και δεν έχει ανταπόκριση δεν θα κατέβουν. Εγώ τρελάθηκα με το μασάζ που μου κάνανε 1.5 ωρα
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Καλός ήρθατε στην ομάδα του
*Diamonds massage*

Υπηρεσίες μασάζ κατ οικον.
Σε ξενοδοχεία
Σκάφος
Εργασιακούς χώρους
Events
Κατοικίες airbnb


__________
Πληροφορίες:

Όλες οι θεραπεύτριες είναι:

Εμβολιασμένες
Άνετες.
Χωρίς πετσέτα.
Χωρίς κρεβάτι.
Καταπληκτικό μασάζ.
Έχουν πραγματικά γνώσεις πάνω στη μάλαξη.
Μπάνιο με τον πελάτη σε συνέδριες
Σώμα με σώμα μασάζ
Body to body
and shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy
And jacuzzi massage therapy.

______________
Οι τιμές αφορούν το μασάζ.
Και μπάνιο με τον πελάτη δωρεάν μέσα στην τιμή.
_________


Οι θεραπεύτριες του
Diamonds massage Athens

Στο Ηράκλειο Κρήτης

Τέα
Ίριδα
Λυδία

Ξενοδοχεία ημιδιαμονής και airbnb εντός Ηρακλείου Κρήτης.


Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952

Παροχή υπηρεσιών
Θεραπεία υπηρεσία μασάζ


Body to body massage
Μπάνιο με τον πελάτη.
Barefoot ashiatsu massage and jacuzzi massage therapy

Διάρκεια συνεδρίας
90'

Κόστος συνεδρίας
100€

Η

Διάρκεια συνεδρίας
120'

Κόστος συνεδρίας
120€

______

Συν
Για έξτρα περιποίηση στοματικό και τα λοιπά συν 25 έως 30 maximum

______
θεραπείες/Ειδικές κατηγορίες

Τέσσερα χέρια μασάζ

Δύο θεραπεύτριες.

Body to body massage
Δύο θεραπεύτριες.
Μπάνιο με τον πελάτη.
Shower with the client and barefoot ashiatsu massage therapy and jacuzzi massage therapy

90' κόστος συνεδρίας 150€
120' κόστος συνεδρίας 180€

Ημερομηνίες διαμονής των θεραπευτριων στην Κρήτη Ηράκλειο.
18/04-26/04
Τηλέφωνο επικοινωνίας με Viber.
6979398952
Diamonds massage
Όνειρο ζω μην με ξυπνάτε!
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Από τι μου είπε ανάλογος το ενδιαφέρον. Οποίος θελει στέλνει μυνημα και ρωτάει. Γιατί αν δει ότι δεν στέλνουν και δεν έχει ανταπόκριση δεν θα κατέβουν. Εγώ τρελάθηκα με το μασάζ που μου κάνανε 1.5 ωρα
Έχω κάνει στο nirvana στην Αθήνα και καταλαβαίνω απόλυτα τι λες δυστυχώς στο Ηράκλειο τέτοιες υπηρεσίες ούτε σε 200 χρόνια..
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Από τι μου είπε ανάλογος το ενδιαφέρον. Οποίος θελει στέλνει μυνημα και ρωτάει. Γιατί αν δει ότι δεν στέλνουν και δεν έχει ανταπόκριση δεν θα κατέβουν. Εγώ τρελάθηκα με το μασάζ που μου κάνανε 1.5 ωρα
Εκτονωση με πιπα; Χυσιμο στο στομα; Σεξ; Κανε μια περιγραφη για την εμπειρια σου και για τις κοπελες.
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Εκτονωση με πιπα; Χυσιμο στο στομα; Σεξ; Κανε μια περιγραφη για την εμπειρια σου και για τις κοπελες.
Οκ κάνω μια περιγραφή πως το έζησα και τα υπόλοιπα ρωτηστε. Ήρθε στο ξεναδοχειο που εμένα γδυθηκαμε και οι 2 μπήκαμε στο μπάνιο μου έκανε μπάνιο με έτριψε με σαπούνι σε όλο το σώμα μου πήρε πιπα και εχυσα. Μετά με σκουπησε πήγαμε στο κρεβάτι μου έκανε μασάζ με τα χέρια μετά με το σώμα της. Και στο τέλος αλλη μια πιπα. Με έτριβε 1.5 ώρα. Αλλά 1.5 ώρα με το ρολόι όχι ξεπέτα. Αυτό έζησα εγώ και θα ήθελα πολύ να το ξανακάνω. Ότι άλλο θέλετε ρωτήστε στο βαιπερ και απαντάνε αμέσως. Τώρα για σεξ δεν ρώτησα και δεν ξέρω αν κάνουν. Αυτά ξέρω εγώ αυτά είπα. Μια φορά έχω πάει δυστηχως. Αν ήξερα παραπάνω θα σας ελεγα
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Οκ κάνω μια περιγραφή πως το έζησα και τα υπόλοιπα ρωτηστε. Ήρθε στο ξεναδοχειο που εμένα γδυθηκαμε και οι 2 μπήκαμε στο μπάνιο μου έκανε μπάνιο με έτριψε με σαπούνι σε όλο το σώμα μου πήρε πιπα και εχυσα. Μετά με σκουπησε πήγαμε στο κρεβάτι μου έκανε μασάζ με τα χέρια μετά με το σώμα της. Και στο τέλος αλλη μια πιπα. Με έτριβε 1.5 ώρα. Αλλά 1.5 ώρα με το ρολόι όχι ξεπέτα. Αυτό έζησα εγώ και θα ήθελα πολύ να το ξανακάνω. Ότι άλλο θέλετε ρωτήστε στο βαιπερ και απαντάνε αμέσως. Τώρα για σεξ δεν ρώτησα και δεν ξέρω αν κάνουν. Αυτά ξέρω εγώ αυτά είπα. Μια φορά έχω πάει δυστηχως. Αν ήξερα παραπάνω θα σας ελεγα
πω πρεπει να ηταν δυνατη εμπειρια, ποσο σου στοιχισε ολο αυτο; Ποια κοπελα δοκιμασες;
 

wurwurwur

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Οκ κάνω μια περιγραφή πως το έζησα και τα υπόλοιπα ρωτηστε. Ήρθε στο ξεναδοχειο που εμένα γδυθηκαμε και οι 2 μπήκαμε στο μπάνιο μου έκανε μπάνιο με έτριψε με σαπούνι σε όλο το σώμα μου πήρε πιπα και εχυσα. Μετά με σκουπησε πήγαμε στο κρεβάτι μου έκανε μασάζ με τα χέρια μετά με το σώμα της. Και στο τέλος αλλη μια πιπα. Με έτριβε 1.5 ώρα. Αλλά 1.5 ώρα με το ρολόι όχι ξεπέτα. Αυτό έζησα εγώ και θα ήθελα πολύ να το ξανακάνω. Ότι άλλο θέλετε ρωτήστε στο βαιπερ και απαντάνε αμέσως. Τώρα για σεξ δεν ρώτησα και δεν ξέρω αν κάνουν. Αυτά ξέρω εγώ αυτά είπα. Μια φορά έχω πάει δυστηχως. Αν ήξερα παραπάνω θα σας ελεγα
Μας έφτιαξες μεσημεριατικα συναγωνιστή!! Αργεί ακόμα όμως η ημερομηνία που λένε, αν μαζευτούμε πολλοί λες να έρθουν και πιο νωρίς?
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Μας έφτιαξες μεσημεριατικα συναγωνιστή!! Αργεί ακόμα όμως η ημερομηνία που λένε, αν μαζευτούμε πολλοί λες να έρθουν και πιο νωρίς?
Φυσικό είναι ότι αν δουν και έχει πελάτες και τους στέλνουν στο βαιπερ πολλοί από Κρήτη φυσικό είναι πως θα κατέβουν αμέσως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom