Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

wurwurwur

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Μίλησα μαζί τους και πράγματι αν μαζευτούμε θα έρθουν.
 

wurwurwur

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
IMG-83638835dafdb33b06f8ddd080f22c6b-V.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

IMG-f815c652681e1fbc5f0055c0b820ff7e-V.jpg
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Μίλησα μαζί τους και πράγματι αν μαζευτούμε θα έρθουν.
Και εγώ μιλούσα μαζί τους θα έρθουν λένε αλλά λόγω χώρου δεν θα μπορούν να έχουν όλο το πακέτο υπηρεσιών
 

wurwurwur

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Και εγώ μιλούσα μαζί τους θα έρθουν λένε αλλά λόγω χώρου δεν θα μπορούν να έχουν όλο το πακέτο υπηρεσιών
Αν τις πάρεις σπίτι σου δε θα το έχουν δηλαδή? Σε τι πακέτο αναφέρεσαι? Στοματικό δλδ και μπάνιο μαζί δε θα κάνουν?
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Τεα, κρητικια λέει από Αρκαλοχώρι
IMG_20220318_143008.jpg
IMG_20220318_143044.jpg
Χειλαρες μήπως είναι από το ρουφωχωρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν τις πάρεις σπίτι σου δε θα το έχουν δηλαδή? Σε τι πακέτο αναφέρεσαι? Στοματικό δλδ και μπάνιο μαζί δε θα κάνουν?
Εγώ όχι αυτοί το είπαν κάτι σάουνα υδρομασάζ χαμάμ
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Παιδιά εγω από περιέργεια ρώτησα αν κατεβαίνουν Κρήτη και μου είπαν αυτά που σας είπα. Μακάρι να στείλουμε πολλοί από ότι μου είπαν αν δουν ενδιαφέρον κατεβαίνουν και τώρα. Λεφτά θέλουν αυτές καλο μασάζ θέλουμε εμείς. Όλοι ευχαριστοιμενοι. Γιαυτό οποίος θέλει στέλνει και δηλώνει ενδιαφέρον και Ρω ταει και ότι θέλει.
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Αδέρφια για πείτε ξενοδοχεία που υπάρχει το περιθώριο της ημιδιαμονης για να βοηθήσουμε την κατάσταση λίγο και τι τιμές παίζουν περίπου..
 

wurwurwur

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Με το μασάζ δεν έχω ασχοληθεί καθόλου, σήμερα που είδα αυτά που λέγονται για αυτές από Αθήνα είπα να ψάξω και εδώ Ηράκλειο. Έχει κανείς ιδέα αν καμία αγγελία από τις κρητικές αξίζει? Απ' ότι κατάλαβα απ' αυτά που λέγονται τα μασατζιδικα εδώ δε κάνουν τα έξτρα... Μια αγγελία πχ στις κρητικές που το τηλ τελειώνει σε 9945 ξέρετε τι παίζει?
 

paran030

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
19
Like
78
Πόντοι
0
Καλά αν κλείσουν κανένα-δυο airbnb να μας δέχονται εκεί θα εκτοξευθεί η δουλειά τους πιστεύω, χρήματα έτσι και αλλιώς θα δώσουν στις μεταφορές πάνω κάτω όπου θελει ο κάθε ένας μας...!
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Οκ κάνω μια περιγραφή πως το έζησα και τα υπόλοιπα ρωτηστε. Ήρθε στο ξεναδοχειο που εμένα γδυθηκαμε και οι 2 μπήκαμε στο μπάνιο μου έκανε μπάνιο με έτριψε με σαπούνι σε όλο το σώμα μου πήρε πιπα και εχυσα. Μετά με σκουπησε πήγαμε στο κρεβάτι μου έκανε μασάζ με τα χέρια μετά με το σώμα της. Και στο τέλος αλλη μια πιπα. Με έτριβε 1.5 ώρα. Αλλά 1.5 ώρα με το ρολόι όχι ξεπέτα. Αυτό έζησα εγώ και θα ήθελα πολύ να το ξανακάνω. Ότι άλλο θέλετε ρωτήστε στο βαιπερ και απαντάνε αμέσως. Τώρα για σεξ δεν ρώτησα και δεν ξέρω αν κάνουν. Αυτά ξέρω εγώ αυτά είπα. Μια φορά έχω πάει δυστηχως. Αν ήξερα παραπάνω θα σας ελεγα
Πρώτα από όλα ευχαριστούμε πολύ και εύχομαι να κάτσει και να ρθουνε, μια ερώτηση γιατί για μένα είναι σημαντικό, το μασάζ είναι κανονικο καλο επαγγελματικο η πιο πολύ για την πίπα το κάνουν και λίγο ψευτομασαζ;

Επίσης έχει ελεύθερα πιασίματα;
 

Cretan-Eagle

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Κριτικές
2
Like
569
Πόντοι
21
Έχω κάνει στο nirvana στην Αθήνα και καταλαβαίνω απόλυτα τι λες δυστυχώς στο Ηράκλειο τέτοιες υπηρεσίες ούτε σε 200 χρόνια..
Φταίει το ότι είμαστε μικρή αγορά, λίγοι πελάτες και.... Κλειστή κοινωνία
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Φταίει το ότι είμαστε μικρή αγορά, λίγοι πελάτες και.... Κλειστή κοινωνία
Ας βοηθήσουμε όλοι να γίνει μια νέα αρχή όσοι ενδιαφέρεστε στείλτε στο viber να δηλώσετε το ενδιαφέρον ώστε να προγραμματίσουν να κατέβουν.
 

Masazkriti

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Like
90
Πόντοι
0
Πρώτα από όλα ευχαριστούμε πολύ και εύχομαι να κάτσει και να ρθουνε, μια ερώτηση γιατί για μένα είναι σημαντικό, το μασάζ είναι κανονικο καλο επαγγελματικο η πιο πολύ για την πίπα το κάνουν και λίγο ψευτομασαζ;

Επίσης έχει ελεύθερα πιασίματα;
Κανονικότατο μασάζ και πάρα πολύ καλό. Από τα καλύτερα
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Αν κάποιος έχει δικό του airbnb ή έχει κάποιο γνωστό καλό είναι να τους κάνει συγκεκριμένη πρόταση με επικοινωνία μαζί τους στο viber..τόσα χρόνια κλαιγομαστε ότι δεν υπάρχει τίποτα (και εγώ μαζί) πρέπει να βοηθήσουμε όλοι λοιπόν...
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
Αν τις πάρεις σπίτι σου δε θα το έχουν δηλαδή? Σε τι πακέτο αναφέρεσαι? Στοματικό δλδ και μπάνιο μαζί δε θα κάνουν?
Σωστά στο σπίτι μου μαζί με την γυναίκα μου η φαντασίωση
 

Freddo Espresso

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2015
Μηνύματα
542
Like
804
Πόντοι
86
Για αυτήν την αγγελία με την Ιταλίδα ξέρει κάποιος κάτι; Ειναι αυτη η άσχημη μεγάλη στην Παμφίλου που ειχε αναφερθεί ή όντως παίζει κάποια Ιταλίδα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom