Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Παιδες να σας πω οτι η κοπελα ειναι κατα 10 χρονια μεγαλυτερη μου,ειμαι 24  και ειναι 34,τωρα γινεται γαμος με τοση μεγαλη διαφορα,το αμφισβητω!!
οταν την εξεθεσες την κοπελα δεν το σκεφτηκες αυτο;
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Mπραβο σου λαγε,να τα 10000στισεις!!
Αλλα δεν εχω σκοπο να εκθεσω τι κοπελα για κανενα λογο!!
έτσι ευγενικός έπρεπε να ήσουν και με την κοπέλα...κι όχι να φανερώνεις την ανησυχία σου για πιθανόν νοσήματα και να την προσβάλεις!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Mπραβο σου λαγε,να τα 10000στισεις!!
Αλλα δεν εχω σκοπο να εκθεσω τι κοπελα για κανενα λογο!!
απλα μας ανησυχησες που στην αρχη ειπες οτι δεν θα ειχες προβλημα να την παρεις την κοπελα αλλα μετα μας εβαλες σε σκεψεις οταν αρχισες να λες για διαφορες ηλικιας,τωρα μιλας σωστα!!!!
 

mdanton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Καλά ρε φίλε, είσαι σοβαρός; Ξέχασες τα προφυλακτικά; Και όταν το θυμήθηκες είπες άστο να πάει; Και λες ότι αυτό συνέβηκε δύο φορές. Πλάκα μας κάνεις; Δηλαδή αν με κοπέλα που πάει με 20 (λέμε τώρα) πελάτες την ημέρα δεν βάζεις προφυλακτικό, τί περιμένεις να γαμήσεις δηλαδή για να βάλεις; Συγνώμη κιόλας. Το επόμενο πρωί οι αναλύσεις δεν πρόκειται να δείξουν τίποτε απολύτως και αν μίλαγες σε κάποιο γιατρό θα σου έλεγε το ίδιο πράγμα. Τσάμπα αναλύσεις έκανες. Αναλόγως νοσήματος χρειάζεται από μερικά 24ωρα ως μερικές βδομάδες. Αν κάνεις πλάκα, τότε ΟΚ, δεν το'πιασα. Αν όχι, ελπίζω να την σκαπουλάρεις και όλα νάναι εντάξει.
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε φίλε, είσαι σοβαρός; Ξέχασες τα προφυλακτικά; Και όταν το θυμήθηκες είπες άστο να πάει; Και λες ότι αυτό συνέβηκε δύο φορές. Πλάκα μας κάνεις; Δηλαδή αν με κοπέλα που πάει με 20 (λέμε τώρα) πελάτες την ημέρα δεν βάζεις προφυλακτικό, τί περιμένεις να γαμήσεις δηλαδή για να βάλεις; Συγνώμη κιόλας. Το επόμενο πρωί οι αναλύσεις δεν πρόκειται να δείξουν τίποτε απολύτως και αν μίλαγες σε κάποιο γιατρό θα σου έλεγε το ίδιο πράγμα. Τσάμπα αναλύσεις έκανες. Αναλόγως νοσήματος χρειάζεται από μερικά 24ωρα ως μερικές βδομάδες. Αν κάνεις πλάκα, τότε ΟΚ, δεν το'πιασα. Αν όχι, ελπίζω να την σκαπουλάρεις και όλα νάναι εντάξει.
τον έχεις τρελάνει τον κόσμο ρε francesco  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ωωω francesko να σαι καλαααα! ειχα τις μαυρες μου ολη μερα, αλλα εχω λιωσει στο γελιο με ολα σου τα ποστς!  :headbang2: :headbang2:
πες κι αλλα!  :uglystupid:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Γαματε ακαποτα ρε στα μπουρδελα και μετα πατε και στις γκομενες σας(τις καημενες βαζοντας και τονε αυτο μου μεσα).
Και μετα αναρωτιωμαστε πως πληθαινουν οι αρρωστιες.
Ελεος ουτε ανηλικα ρε γμτ, τοσο στα αρχιδια σας μεχρι και η υγεια πια για εναν πουτσο???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γαματε ακαποτα ρε στα μπουρδελα και μετα πατε και στις γκομενες σας(τις καημενες βαζοντας και τονε αυτο μου μεσα).
Και μετα αναρωτιωμαστε πως πληθαινουν οι αρρωστιες.
Ελεος ουτε ανηλικα ρε γμτ, τοσο στα αρχιδια σας μεχρι και η υγεια πια για εναν πουτσο???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μην τα πιστευεις και συ ολα...οι μισοι εδω μεσα δεν εχουν καν γαμησει ακομη...απο την  κουνια γραφουν.... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
μην τα πιστευεις και συ ολα...οι μισοι εδω μεσα δεν εχουν καν γαμησει ακομη...απο την  κουνια γραφουν.... :grin: :grin: :grin: :grin:
  :grin: :grin: :grin: :grin:χαχαχαχχα
Και οι μισοι απο οσους το δηλωνουν βρε τζιελακο να το κανουν αρκει ομως  :headbang: :headbang:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Γαματε ακαποτα ρε στα μπουρδελα και μετα πατε και στις γκομενες σας(τις καημενες βαζοντας και τονε αυτο μου μεσα).
Και μετα αναρωτιωμαστε πως πληθαινουν οι αρρωστιες.
Ελεος ουτε ανηλικα ρε γμτ, τοσο στα αρχιδια σας μεχρι και η υγεια πια για εναν πουτσο???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ενώ εσύ άμα δε βάλεις καποτα δεν ξενογαμιεσαι ε? :cool2:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Γαματε ακαποτα ρε στα μπουρδελα και μετα πατε και στις γκομενες σας(τις καημενες βαζοντας και τονε αυτο μου μεσα).
Και μετα αναρωτιωμαστε πως πληθαινουν οι αρρωστιες.
Ελεος ουτε ανηλικα ρε γμτ, τοσο στα αρχιδια σας μεχρι και η υγεια πια για εναν πουτσο???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
άσε που το παιδί έχει σκοπό να την παντρευτεί την κοπέλα :blowup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom