Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Τιποτα δεν μου ειπε ,απλα αλλαξε τελειως η συμπεριφορα της,εγινε πιο ψυχρη δεν μιλαγε, σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει ,πηγα να την φιλησω  καποια στιγμη καθως εφευγα και μου λεει<<Σε παρακαλω, δεν εισαι ουτε το αγορι μου ουτε ο συζηγος μου!!Ουτε χρηματα δεν μου ζητησε..
Την έβγαλες και στο τζαμπέ, ωραίο κόλπο μεγάλε. Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι αυτή πως και δεν είχε καπότες?Εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ να παώ με πουτάνα και να μην έχει καπότες δικέ μου
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Την έβγαλες και στο τζαμπέ, ωραίο κόλπο μεγάλε. Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι αυτή πως και δεν είχε καπότες?Εμένα δε μου έχει τύχει ποτέ να παώ με πουτάνα και να μην έχει καπότες δικέ μου
ηταν νεα στην δουλεια και δεν ηξερε
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
προτεινω να της στειλει καποτοδεσμη αντι για ανθοδεσμη εις ενδειξη ειλικρινους μεταμελειας :boobies:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πριν κανω τις εξετασεις αιματος οπου μ τις βρηκαν καθαρες ημουν πολυ ανυσηχος και ας κοκορευομουν εδω οτι γαμησα χωρις καποτα , αλλα κατα βαθος ημουν
ανυσυχος για την υγεια μου,οχι πως η ανυσυχια μου εχει φυγει τελειως τωρα  γιατι αν δεν περασουν
5 μηνες απο την επικυνδινη σεξουαλικη επαφη δεν μπορει να γινει διαγνωση κανενος νοσηματος.
Με αυτην την γυναικα το εχουμε κανει 2 φορες ακαποτα ,μια πριν 1,5 μηνα και αλλη μια πριν 4 μηνες,θα παω σε αλλο ενα μηνα
να ξανακανω εξετασεις και αν αυτη την φορα δεν μου βρουν τιποτα θα μου ησυχασω τελειως!!
Περίμενε ρε σύ και 9 μήνες , γιατί έτσι και την άφησες έγγυος θα σου ζητήσει αποζημίωση για διαφυγόντα κέρδη!!! :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Πριν κανω τις εξετασεις αιματος οπου μ τις βρηκαν καθαρες ημουν πολυ ανυσηχος και ας κοκορευομουν εδω οτι γαμησα χωρις καποτα , αλλα κατα βαθος ημουν
ανυσυχος για την υγεια μου,οχι πως η ανυσυχια μου εχει φυγει τελειως τωρα  γιατι αν δεν περασουν
5 μηνες απο την επικυνδινη σεξουαλικη επαφη δεν μπορει να γινει διαγνωση κανενος νοσηματος.
Με αυτην την γυναικα το εχουμε κανει 2 φορες ακαποτα ,μια πριν 1,5 μηνα και αλλη μια πριν 4 μηνες,θα παω σε αλλο ενα μηνα
να ξανακανω εξετασεις και αν αυτη την φορα δεν μου βρουν τιποτα θα μου ησυχασω τελειως!!

ωπ τώρα το ξαναδιάβασα αυτό, γιατί θεωρείς ότι άμα ήταν καθαρή πριν από 4 μήνες θα ήταν καθαρή και πριν από 1,5 μήνα?  :think:

εγώ λέω ότι θα είσαι εντελώς ήσυχος άμα κάνεις εξετάσεις σε 6 μήνες  :sunglasses:

βέβαια στο ενδιάμεσο μπορείς να πηγαίνεις για ακάποτα, οπότε θα κάνεις εξετάσεις ανά δύο μήνες για κάνα χρόνο... δεν το αφήνεις λέω γω, να κάνεις μια και καλή σε δυο χρόνια και στο μεταξύ να γαμάς μπέαρμπακ ελεύθερα να σου φύγει το άχτι??  :dancing:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Περίμενε ρε σύ και 9 μήνες , γιατί έτσι και την άφησες έγγυος θα σου ζητήσει αποζημίωση για διαφυγόντα κέρδη!!! :2funny:
Ειπαμε ειναι η λιγοτερη ανυσυχια μου η εγκυμοσυνη,δεν με απασχολει  σχεδον καθολου!!
Εξαλλου αν ειναι καθαρη και πιστη απ εδω και περα,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να την παντρευτω!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ωπ τώρα το ξαναδιάβασα αυτό, γιατί θεωρείς ότι άμα ήταν καθαρή πριν από 4 μήνες θα ήταν καθαρή και πριν από 1,5 μήνα?  :think:

εγώ λέω ότι θα είσαι εντελώς ήσυχος άμα κάνεις εξετάσεις σε 6 μήνες  :sunglasses:
Και σε 5 μηνες να κανω εξετασεις ησυχος θα ειμαι!!
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Ειπαμε ειναι η λιγοτερη ανυσυχια μου η εγκυμοσυνη,δεν με απασχολει  σχεδον καθολου!!
Εξαλλου αν ειναι καθαρη και πιστη απ εδω και περα,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να την παντρευτω!!

πριν αγορασεις μονοπετρο, βρες την στο τηλεφωνο πρωτα :grin: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ωπ τώρα το ξαναδιάβασα αυτό, γιατί θεωρείς ότι άμα ήταν καθαρή πριν από 4 μήνες θα ήταν καθαρή και πριν από 1,5 μήνα?  :think:

εγώ λέω ότι θα είσαι εντελώς ήσυχος άμα κάνεις εξετάσεις σε 6 μήνες  :sunglasses:

βέβαια στο ενδιάμεσο μπορείς να πηγαίνεις για ακάποτα, οπότε θα κάνεις εξετάσεις ανά δύο μήνες για κάνα χρόνο... δεν το αφήνεις λέω γω, να κάνεις μια και καλή σε δυο χρόνια και στο μεταξύ να γαμάς μπέαρμπακ ελεύθερα να σου φύγει το άχτι??  :dancing:


καλα εισαι κοπελα και μιλας εδω για ακαπωτο και τσιμπουκια?

τι στο καλο..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καλα εισαι κοπελα και μιλας εδω για ακαπωτο και τσιμπουκια?

τι στο καλο..

δεν είπα για τσιμπούκια στο ποστ αυτό  :2funny: :2funny: :2funny:

και διάβαζε λίγο πιο χαλαρά τα ποστ, θα ανακαλύψεις τον υπέροχο κόσμο της ειρωνείας  :boobies: :boobies:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δεν είπα για τσιμπούκια στο ποστ αυτό  :2funny: :2funny: :2funny:

και διάβαζε λίγο πιο χαλαρά τα ποστ, θα ανακαλύψεις τον υπέροχο κόσμο της ειρωνείας  :boobies: :boobies:
και τον υπεροχο κοσμο του ακαποτου ερωτα.... :headbang:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ειπαμε ειναι η λιγοτερη ανυσυχια μου η εγκυμοσυνη,δεν με απασχολει  σχεδον καθολου!!
Εξαλλου αν ειναι καθαρη και πιστη απ εδω και περα,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να την παντρευτω!!
αν φτασουμε στο ευτυχες γεγονος πιστευω να μας καλεσεις στον γαμο
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ειπαμε ειναι η λιγοτερη ανυσυχια μου η εγκυμοσυνη,δεν με απασχολει  σχεδον καθολου!!
Εξαλλου αν ειναι καθαρη και πιστη απ εδω και περα,δεν θα ειχα κανενα προβλημα να την παντρευτω!!
Έχει και καλή δουλεία και με πολλά φράγκα το κορίτσι!
:think:Ψάχνεις μήπως για κουμπάρο? :grin:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παιδες να σας πω οτι η κοπελα ειναι κατα 10 χρονια μεγαλυτερη μου,ειμαι 24  και ειναι 34,τωρα γινεται γαμος με τοση μεγαλη διαφορα,το αμφισβητω!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδες να σας πω οτι η κοπελα ειναι κατα 10 χρονια μεγαλυτερη μου,ειμαι 24  και ειναι 34,τωρα γινεται γαμος με τοση μεγαλη διαφορα,το αμφισβητω!!
εννοειται πως οχι...σε 10 χρονια εσυ θα εισαι ακομη κοκορας και αυτη θα χει εμμηνοπαυση και θα πινει χαμομηλια.... :headbang:
μακρια...μονο πουτσο...και αν θελει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom