Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Καλά ρε φίλε, είσαι σοβαρός; Ξέχασες τα προφυλακτικά; Και όταν το θυμήθηκες είπες άστο να πάει; Και λες ότι αυτό συνέβηκε δύο φορές. Πλάκα μας κάνεις; Δηλαδή αν με κοπέλα που πάει με 20 (λέμε τώρα) πελάτες την ημέρα δεν βάζεις προφυλακτικό, τί περιμένεις να γαμήσεις δηλαδή για να βάλεις; Συγνώμη κιόλας. Το επόμενο πρωί οι αναλύσεις δεν πρόκειται να δείξουν τίποτε απολύτως και αν μίλαγες σε κάποιο γιατρό θα σου έλεγε το ίδιο πράγμα. Τσάμπα αναλύσεις έκανες. Αναλόγως νοσήματος χρειάζεται από μερικά 24ωρα ως μερικές βδομάδες. Αν κάνεις πλάκα, τότε ΟΚ, δεν το'πιασα. Αν όχι, ελπίζω να την σκαπουλάρεις και όλα νάναι εντάξει.
Tην πρωτη φορα που πηγα με την ιδια κοπελα (πριν 4 μηνες στο σπιτι μου )ειχα 3 προφυλακτικα,αλλα μου σπασανε μεσα σε 1 ωρα,και τοτε την ειχα ρωτησει αν ειναι καθαρη και μου ειπε οτι ειναι και δεν υπαρχει κανενας κινδυνος!!τοτε την ειχα πληρωσει 200 ευρω για 3 ωρες!
Την δευτερη φορα οταν με προσκαλεσε σπιτι της στην Γλυφαδα(πριν 1.5 μηνα) τα ξεχασα,και της ειπα να παω να αγορασω απο κανα περιπτερο.Καταλαβες΄;Εχω κανει εξετασεις αιματος απο τοτε και προς το παρον ειναι καλες!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Tην πρωτη φορα που πηγα με την ιδια κοπελα (πριν 4 μηνες στο σπιτι μου )ειχα 3 προφυλακτικα,αλλα μου σπασανε μεσα σε 1 ωρα,και τοτε την ειχα ρωτησει αν ειναι καθαρη και μου ειπε οτι ειναι και δεν υπαρχει κανενας κινδυνος!!τοτε την ειχα πληρωσει 200 ευρω για 3 ωρες!
Την δευτερη φορα οταν με προσκαλεσε σπιτι της στην Γλυφαδα(πριν 1.5 μηνα) τα ξεχασα,και της ειπα να παω να αγορασω απο κανα περιπτερο.Καταλαβες΄;Εχω κανει εξετασεις αιματος απο τοτε και προς το παρον ειναι καλες!!
σου εσπασαν και τα 3 σε 1 ωρα;απο που τα πηρες;μηπως ηταν τιποτα κινεζικα απο το ebay;εκτος αν πηρες λαθος νουμερο και πηδουσες δυνατα και με τρελα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ναι αν ειναι καθαρη δεν θα ειχα προβλημα!!
αφου σου ειπε οτι ειναι καθαρη,τυπε μου προχωρα με τις ευλογιες μας!!!αντε μπραβο να ανοιξει σπιτι και καποιος απο εδω που ολο τρεχετε στα μπουρδελα κολοπαιδα,απλα τσεκαρε την πρωτα μην εχεις τα προβληματα του bbwlover,διαβασε στο φορουμ "σχεση με επαγγελματια"
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
σου εσπασαν και τα 3 σε 1 ωρα;απο που τα πηρες;μηπως ηταν τιποτα κινεζικα απο το ebay;εκτος αν πηρες λαθος νουμερο και πηδουσες δυνατα και με τρελα
Οχι,τα προφυλακτικα ηταν STOP,και τα ειχα αγορσει απο ενα περιπτερο,,και ναι πηδουσα δυνατα και τρελα με παθος,ολη η γειτονια την ακουσε!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
αφου σου ειπε οτι ειναι καθαρη,τυπε μου προχωρα με τις ευλογιες μας!!!αντε μπραβο να ανοιξει σπιτι και καποιος απο εδω που ολο τρεχετε στα μπουρδελα κολοπαιδα,απλα τσεκαρε την πρωτα μην εχεις τα προβληματα του bbwlover,διαβασε στο φορουμ "σχεση με επαγγελματια"
Α ναι βεβαια,μια τετοια γυναικα θελω και γω!!!
και γω bbwlover ειμαι :2funny: :2funny: :2funny:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
ωωω francesko να σαι καλαααα! ειχα τις μαυρες μου ολη μερα, αλλα εχω λιωσει στο γελιο με ολα σου τα ποστς!  :headbang2: :headbang2:
Τι λες βρε κοριτσι,να χαιρεσαι οτι αγαπας,που το βρισκεις το αστειο στα συγγραματα μου;;;
 

Επισκέπτης
Οχι,τα προφυλακτικα ηταν STOP,και τα ειχα αγορσει απο ενα περιπτερο,,και ναι πηδουσα δυνατα και τρελα με παθος,ολη η γειτονια την ακουσε!!
είχες δεν είχες, την ντρόπιασες τελικά..  :2funny:

Τι λες βρε κοριτσι,να χαιρεσαι οτι αγαπας,που το βρισκεις το αστειο στα συγγραματα μου;;;
στα συγγραμματα σουυυ??  :headbang:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Γαματε ακαποτα ρε στα μπουρδελα και μετα πατε και στις γκομενες σας(τις καημενες βαζοντας και τονε αυτο μου μεσα).
Και μετα αναρωτιωμαστε πως πληθαινουν οι αρρωστιες.
Ελεος ουτε ανηλικα ρε γμτ, τοσο στα αρχιδια σας μεχρι και η υγεια πια για εναν πουτσο???  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τι ψαχνεις να βρεις;αληταραδες!!!
Οχι,τα προφυλακτικα ηταν STOP,και τα ειχα αγορσει απο ενα περιπτερο,,και ναι πηδουσα δυνατα και τρελα με παθος,ολη η γειτονια την ακουσε!!
εσενα;στα μουγκα η το ειπες το ποιημα;
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
τι ψαχνεις να βρεις;αληταραδες!!!εσενα;στα μουγκα η το ειπες το ποιημα;
Nαι εγω στην μουγκα ,γιατι οι αντρες οταν γαμανε φωναζουν,δεν νομιζω ;,μονο΄οι γυναικες φωναζουν!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Nαι εγω στην μουγκα ,γιατι οι αντρες οταν γαμανε φωναζουν,δεν νομιζω ;,μονο΄οι γυναικες φωναζουν!!
μην μου λες τετοια!!! γιατι εγω τα λεω..ξερεις τα συνηθισμενα...παρτα μωρη αρρωστη...1 και οφσαιντ..ο αγωνας τωρα δικαιωνετε...γκολ και ξυλο..κλπ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Λοιπον παιδες καλη η πλακα καλο τα καλαμπουρι αλλα περα απο τα γαμησια τα πισωκολητα και τις περιγραφες για τα πουτανακια που πηδαμε, νομιζω οτι μεσα απο το bourdela.tv θα πρεπει να περναμε οταν μας δινετε η ευκαιρεια και διαφορα μηνυματα, μηνυματα ως προς τους αφελης του σαιτ...  πουτανες που γαμιουνται χωρις καποτα γνωριζω και εγω (και δεν γνωριζω μια αλλα αρκετες), εχουν παει φιλοι αφελεις, που μετεπειτα το μετανοιωσαν, αλλα ως διαμαγειας ξαναπηγαν και παλι τα ιδια μετα, οσες φορες το μετανοιωναν μετα την πραξη αλλες τοσες φορες ξαναπηγαιναν μετα απο καμια δεκαρια μερες, οταν ρωτησα το ενα που τυχαινει να ειμαστε κολητοι γιατι πας ετσι??? μου ειπε οτι ειναι αλλη καυλα και αλλη αισθηση το γαμησι χωρις καποτα, αυτο μου το ειπε τοτε, ρωτηστε τον τωρα να σας πει, προ 20ημερου εβγαλε ο πουτσος του κατι τεραστια σπυρια με πειον καπως ετσι:
URL]] τρελαθηκε πηγε στο γιατρο δεν θυμαμαι πως ακριβως λεγεται αυτη η μαλακια που εχει βγαλει και δεν θελω να γραψω κατι λαθος, η ουσια ειναι οτι εχει τρελαθει ορκιστηκε πως αμα γινει καλα δεν θα ξαναπαει ποτε με πουτανα, ΠΑΙΔΙΑ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΑΓΑΘΟ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΘΟ ΖΑΡΙΑ ....
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Κανονικά, με τόσα που γίνονται + κέρατο που πέφτει... ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!
Από κει και πέρα, όποιος κάνει ακάποτα κ μάλιστα με "επαγγελματίες" (που αν ήταν σωστές... ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΟΝΤΟΥΣΑΝ, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΑΜΟΙΒΗΣ), παίζει Ρώσσικη ρουλέτα με την υγεία του κ είναι άξιος της μοίρας του._
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
παιδες σιγουρα τα εχουμε πει πολλες φορες αυτα,πολλοι εδω γλυφουν το μουνι της καθε μιας με ενα κιλο κρεμα μαζι με τις πουτσοτριχες που εχει αφησει ο προηγουμενος,γλωσσοφιλα,ακοποτα τσιμπουκια,και καποιοι γαμανε ακαποτα,ο καθενας αναλαμβανει τα ρισκα του(εγω προσωπικα δεν τα κανω)ειμαι της αποψης μακρια απο μενα και οπου ναναι.φυσικα δεν κανω κριτικη σε αυτα τα θεματα,ο καθενας ειναι υπευθυνος για τον εαυτο του και για τους γυρω του(αν εχει)
 

mdanton

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Tην πρωτη φορα που πηγα με την ιδια κοπελα (πριν 4 μηνες στο σπιτι μου )ειχα 3 προφυλακτικα,αλλα μου σπασανε μεσα σε 1 ωρα,και τοτε την ειχα ρωτησει αν ειναι καθαρη και μου ειπε οτι ειναι και δεν υπαρχει κανενας κινδυνος!!τοτε την ειχα πληρωσει 200 ευρω για 3 ωρες!
Την δευτερη φορα οταν με προσκαλεσε σπιτι της στην Γλυφαδα(πριν 1.5 μηνα) τα ξεχασα,και της ειπα να παω να αγορασω απο κανα περιπτερο.Καταλαβες΄;Εχω κανει εξετασεις αιματος απο τοτε και προς το παρον ειναι καλες!!


Φίλε, κοίτα, δεν ξέρω πόσων χρονών είσαι, αλλά να μου επιτρέψεις να σου πω το εξής: Προφυλακτικά να αγοράζεις νάναι μια καλή μάρκα (π.χ. Durex) και μόνο απο φαρμακείο. Δες τις οδηγίες. Σου λένε ότι δεν πρέπει να τα αφήσεις σε μεγάλες θερμοκρασίες, κλπ. και γενικά φρόντιζε νάναι "φρέσκα" και καλοσυντηρημένα. Δες το μέγεθος, δεν είναι όλα τα ίδια. Φρόντιζε επίσης να τα βάζεις σωστά. Πολύ πολύ (πολύ) σπάνια σπάει προφυλακτικό υπό κανονικές συνθήκες. Να σου σπάσουν τρία σε μια ώρα δεν έχω ξανακούσει τέτοιο πράγμα.

Φιλικά,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom