Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

oxi_o_nwntas

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.963
Κριτικές
2
Like
11
Πόντοι
16
Παντα με καποτα,εγω μια φορα το κανα χωρις καποτα με πουτανα (δικια της θεληση)και δεν μπορουσα να κοιμηθω εκεινο το βραδυ απο την ανυσηχια μου,!!!
τύπε την πουτάνα τη βρήκες?το σήκωσε το τηλέφωνο?
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
να επιμενεις,το γκαζι θελει υπομονη και η γκομενα κυνηγι,αυτο να εχεις οδηγο στην ζωη σου
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
να επιμενεις,το γκαζι θελει υπομονη και η γκομενα κυνηγι,αυτο να εχεις οδηγο στην ζωη σου
,κατα μια αποψη εχεις δικιο.!!
Και τα 2 ομως μπορουν να σε << πληγωσουν>>με διαφορετικη σημασια για  καθενα!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • ola 8-eurovision.jpg
    ola 8-eurovision.jpg
    33,5 KB · Εμφανίσεις: 78

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
μολις σου εκανα μηνυση επειδη ανεβασες την φωτο του αδελφου μου στο ιντερνετ
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
....και καλά με τις καπότες ...άντε τις βάζεις!!! Νομίζετε οτι έχετε γλυτώσει απο τα πάντα???? φυσικά και ΟΧΙ !Προσοχή ώστε να επιλέγουμε - οσο μπορούμε - ότι καλύτερο, καθαρότερο & υγιέστερο  κυκλοφορεί !!
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Παντα με καποτα,εγω μια φορα το κανα χωρις καποτα με πουτανα (δικια της θεληση)και δεν μπορουσα να κοιμηθω εκεινο το βραδυ απο την ανυσηχια μου,!!!

αρα εχεις aids και δεν το ξερεις ακομα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
....και καλά με τις καπότες ...άντε τις βάζεις!!! Νομίζετε οτι έχετε γλυτώσει απο τα πάντα???? φυσικά και ΟΧΙ !Προσοχή ώστε να επιλέγουμε - οσο μπορούμε - ότι καλύτερο, καθαρότερο & υγιέστερο  κυκλοφορεί !!

Με προβλημάτισες...
Από τη μαλακία κολλάμε τίποτα;
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
υποννοεις οτι δεν ακουω καλα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως έμενα μου έχει τύχει η γκόμενα να έχει μεγάλο πρόβλημα....Σκεφτείτε φάση ...στημένος έτοιμος για είσοδο στο και καλά καθαρό μουνί , εννοέιτε με προφυλακτικό , και τσοοοουπ δεκάδες ψείρες να βολτάρουν στα σεντόνια.....αλλά και πάνω της !!!!!Εμεινα άναυδος και φυσικά σχεδόν το έβαλα στα πόδια!!!!Αίσχος!! :tickedoff: :tickedoff:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Πάντως έμενα μου έχει τύχει η γκόμενα να έχει μεγάλο πρόβλημα....Σκεφτείτε φάση ...στημένος έτοιμος για είσοδο στο και καλά καθαρό μουνί , εννοέιτε με προφυλακτικό , και τσοοοουπ δεκάδες ψείρες να βολτάρουν στα σεντόνια.....αλλά και πάνω της !!!!!Εμεινα άναυδος και φυσικά σχεδόν το έβαλα στα πόδια!!!!Αίσχος!! :tickedoff: :tickedoff:
δεν το ξυριζε γουλι ε; :think:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πάντως έμενα μου έχει τύχει η γκόμενα να έχει μεγάλο πρόβλημα....Σκεφτείτε φάση ...στημένος έτοιμος για είσοδο στο και καλά καθαρό μουνί , εννοέιτε με προφυλακτικό , και τσοοοουπ δεκάδες ψείρες να βολτάρουν στα σεντόνια.....αλλά και πάνω της !!!!!Εμεινα άναυδος και φυσικά σχεδόν το έβαλα στα πόδια!!!!Αίσχος!! :tickedoff: :tickedoff:

Μουνόψειρες, ή κανονικές ψείρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom