Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν ξερω τι να πω;'δεν θα μου το λεγε αν κατι δεν της αρεσε!!Mηπως φανερωσα την ανυσυχια μου μετα το σεξ για πιθανον νοσηματα
και αισθανθηκε προσβεβλημενη!!!

ε είσαι μέγας! τεράστιος!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Δεν ξερω τι να πω;'δεν θα μου το λεγε αν κατι δεν της αρεσε!![glow=red,2,300]Mηπως φανερωσα την ανυσυχια μου μετα το σεξ για πιθανον νοσηματα
και αισθανθηκε προσβεβλημενη!!![/glow]
μα ρε τύπε και συ!τα κάνουν αυτά τα λάθη?φανερώνουν την ανησυχία τους για πιθανόν νοσήματα μετά το sex?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι θεός είσαι λέμεεεεεεεεεεε  :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Δεν ξερω τι να πω;'δεν θα μου το λεγε αν κατι δεν της αρεσε!!Mηπως φανερωσα την ανυσυχια μου μετα το σεξ για πιθανον νοσηματα
και αισθανθηκε προσβεβλημενη!!!
:rockon:
μεγαλεεεεεε
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Όποιος δεν βάζει σκούφο είτε με πουτάνα είτε με κοπέλα (ξεπέτα) κτλ είναι το λιγότερο ΜΑ-ΛΑ-ΚΑΣ !!! Ή μάλλον για να το διατυπώσω καλύτερα ανενημέρωτος μαλάκας !  ;)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Όποιος δεν βάζει σκούφο είτε με πουτάνα είτε με κοπέλα (ξεπέτα) κτλ είναι το λιγότερο ΜΑ-ΛΑ-ΚΑΣ !!! Ή μάλλον για να το διατυπώσω καλύτερα ανενημέρωτος μαλάκας !  ;)

παντα σκουφακι.


η μονη περιπτωση που δεν πρεπει να βαλετε σκουφακι ειναι αν θελετε να γαμησετε τον ολυμπιακο.

εκει ασαλιωτο και ακαπωτο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
95
Like
11.134
Πόντοι
17.885
παντα σκουφακι.


η μονη περιπτωση που δεν πρεπει να βαλετε σκουφακι ειναι αν θελετε να γαμησετε τον ολυμπιακο.

εκει ασαλιωτο και ακαπωτο.

έτσι πάντα μωρή πούστρα....1φορά στα 13 χρόνια να γαμάς!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
μα ρε τύπε και συ!τα κάνουν αυτά τα λάθη?φανερώνουν την ανησυχία τους για πιθανόν νοσήματα μετά το sex?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τι θεός είσαι λέμεεεεεεεεεεε  :2funny: :rockon: :2funny: :rockon: :2funny: :rockon:
Τι θες να εκανα να μην φανερωνα την ανυσυχια μου  δηλαδη να καθουμουν με κλειστο το στομα,της ειπα οτι ετσι και κολλουσα τιποτα καλυτερα να εφευγε απ την ελλαδα...
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
Τι θες να εκανα να μην φανερωνα την ανυσυχια μου  δηλαδη να καθουμουν με κλειστο το στομα,της ειπα οτι ετσι και κολλουσα τιποτα καλυτερα να εφευγε απ την ελλαδα...
την τρόμαξες την κοπέλα παλιόσατράπη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες μου μονο πως ακριβώς της το διατύπωσες και σε ποια στιγμή ακριβώς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
την τρόμαξες την κοπέλα παλιόσατράπη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πες μου μονο πως ακριβώς της το διατύπωσες και σε ποια στιγμή ακριβώς :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Της το ειπα μετα το σεξ  και σε στυλ χιουμορ αλλα το καταλαβε οτι το  εννοουσα!!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
τι σου ειπε οταν το καταλαβε τυπε?
Τιποτα δεν μου ειπε ,απλα αλλαξε τελειως η συμπεριφορα της,εγινε πιο ψυχρη δεν μιλαγε, σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει ,πηγα να την φιλησω  καποια στιγμη καθως εφευγα και μου λεει<<Σε παρακαλω, δεν εισαι ουτε το αγορι μου ουτε ο συζηγος μου!!Ουτε χρηματα δεν μου ζητησε..
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Το πιο περιεργο ομως απ ολα ηταν οτι δεν ηθελε να το κανουμε με ανοιχτο φως και με ανοιχτα παντζουρια
γιατι φοβοταν λεει μην μας δουν οι απεναντοι γιατι ηταν νεα στην γειτονια!!
εχει αρχες η κοπελλα τυπε μου
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Τι θες να εκανα να μην φανερωνα την ανυσυχια μου  δηλαδη να καθουμουν με κλειστο το στομα,της ειπα οτι ετσι και κολλουσα τιποτα καλυτερα να εφευγε απ την ελλαδα...

και

Mηπως φανερωσα την ανυσυχια μου μετα το σεξ για πιθανον νοσηματα
και αισθανθηκε προσβεβλημενη!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Δεν ξερω τι να πω;'δεν θα μου το λεγε αν κατι δεν της αρεσε!!Mηπως φανερωσα την ανυσυχια μου μετα το σεξ για πιθανον νοσηματα
και αισθανθηκε προσβεβλημενη!!!
ε αυτο ειναι!!!για αυτο δεν απαντα
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Αναρωτιεμαι γιατι ενα μηνα τωρα εχει το τηλεφωνο κλειστο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τιποτα δεν μου ειπε ,απλα αλλαξε τελειως η συμπεριφορα της,εγινε πιο ψυχρη δεν μιλαγε, σαν να ηθελε να με ξεφορτωθει ,πηγα να την φιλησω  καποια στιγμη καθως εφευγα και μου λεει<<Σε παρακαλω, δεν εισαι ουτε το αγορι μου ουτε ο συζηγος μου!!Ουτε χρηματα δεν μου ζητησε..
σου ξηγηθηκε ετσι;μιλαμε για παλιοκοριτσο τυπε μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom