Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Όπου και αν να τον βάλεις το ίδιο αποτέλεσμα θα έχει
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
για την εν λόγω κατάσταση
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Δεν έχει το ίδιο αποτέλεσμα, γιατί από κάποιους πελάτες απουσιάζει η πουτσάρα, η οποία είναι παρούσα μόνο σε πουτσαράδες!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Ωραία, να 'χει @ρχίδια τότε. Αυτά λείπουν μόνο από το μυαλό
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Χτες πρώτη στάση Lolita  για να δω την Χριστίνα.
Πέρασαν 5-6 από το τραπέζι μας αλλά όχι τα καλά κομμάτια γιατί ήταν όλα σε ένα μεγάλο καναπέ με μια παρέα.
Δεν ερχότανε όμως η Χριστίνα... μέχρι που πήγαμε να φύγουμε... τότε ήρθε απλά και με πήρε από το χέρι :boobies:
Της λέω τι κάνεις και μου λέει καυλώνω.... την έχω που την έχω δαγκώσει με την πάρτη της δεν ήθελα και πολύ έλιωσα επι τόπου. :smitten:

Το πακέτο είναι ότι δεν έπαιζε μαρούλι αρκετό και για άλλη μια φορά με άφησε μόνο με λεφτά για τσιγάρα :headbang:

Τι μωρό είναι αυτό ρε πούστη μου... έχω αρρωστήσει :headbang: :headbang:

rofolos, δε μας είπες για τη δεύτερη ή και τρίτη στάση...εκτός κι αν το Χριστινάκι εξαέρωσε όλη τη λακέρδα που είχες στην τσέπη για να μη δεις και άλλες... ;) :dancing:
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
rofolos, δε μας είπες για τη δεύτερη ή και τρίτη στάση...εκτός κι αν το Χριστινάκι εξαέρωσε όλη τη λακέρδα που είχες στην τσέπη για να μη δεις και άλλες... ;) :dancing:

Την εξαέρωσε την Λακέρδα αλλά κέρασε ο κολλήτος τη συνέχεια.
Ανατολή και τελείωμα Lido.
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά Ανατολή η φάση δεν ήτανε και τόσο καλή...
παίζανε αρκετά μπάζα και την κάναμε γοργα γοργά.
Έψαχνα να δω που είναι τα prive αλλά δεν το βρήκα..
(ήτανε καιη πρώτη φορά που πήγα)
Όχι όμως ότι θα πήγαινα μιας και δεν έπαιζε κανα τρελό μωρό

Για το Λιντο έχω γράψει τι έπαιξε στο ανάλογο θρεντ.
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
εψες τιμησα με την παρουσια μου το εν λογω ιδρυμα...ολα τα φταλε το λεσβιακο 3 της χριστινας με 2 απιστευτα ξανθα με σαμπανιες να χυνονται στο στηθος και τα συναφη κολομουνογλυψιματα...καυλωσα βραδιατικα...μου χε πιασει και το μπιρι μπιρι μια μαλακω μαυρη απο την καυλαματα που δε την παω καθολου μετα το πριβε που ειχα παρει τις προαλλες,ολο υποσχεσεις και μηδεν εις το πηλικο...τεσπα μετα απο 3 Glenfiddich και ωραιο θεαμα απεχωρησα μετα τιμης και δοξης...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
εψες τιμησα με την παρουσια μου το εν λογω ιδρυμα...ολα τα φταλε το λεσβιακο 3 της χριστινας με 2 απιστευτα ξανθα με σαμπανιες να χυνονται στο στηθος και τα συναφη κολομουνογλυψιματα...καυλωσα βραδιατικα...μου χε πιασει και το μπιρι μπιρι μια μαλακω μαυρη απο την καυλαματα που δε την παω καθολου μετα το πριβε που ειχα παρει τις προαλλες,ολο υποσχεσεις και μηδεν εις το πηλικο...τεσπα μετα απο 3 Glenfiddich και ωραιο θεαμα απεχωρησα μετα τιμης και δοξης...

δεν ειστε του καφε κυριε?
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
μια χαρα γουσταρω τον καφε,αλλα το συγκεκριμενο καφε μου εχει μπει στο ματι...πολυ φραγκοκυνηγος και με ξενερωνει...προτιμω η γκομενα να ερχεται και να μου πιανει λιγο την κουβεντα,εστω τα τυπικα,και οχι μολις περνα απο διπλα μου να μου πιανει τα φρυδια και να με τραβολογαει για χουρο γρηγορα γρηγορα μπας και προλαβει τον επομενο...την εδιωξα με ευσχημο τροπο (της ειπα φυγε μωρη!!) αλλα αυτη ηταν αποφασισμενη να με μαδησει...που να ξερε...τελικα πηρα χουρο μιας γιαπωνεζας σχιστοματας...λιγο μιλφ ηταν αλλα μια χαρα επιασα βυζο...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τελικα πηρα χουρο μιας γιαπωνεζας σχιστοματας...λιγο μιλφ ηταν αλλα μια χαρα επιασα βυζο...

σχιστοματα? πριν 1 βδομαδα πηγα γαμωτο, που στο διαολο κοιταω και δεν την προσεξα?
ξερει κανενας τιποτα περισσοτερο για την εν λογω κυρια??
 

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ναι ηταν μια μεγαλουτσικη που δεν την πολυπερνανε για χουρο...απο φατσα δεν ελεγε πολλα αλλα ειχε βυζαρους-κανονια...συνηθως καθοταν κοντα στο μπαρ και εφερνε καμια βολτα που και που...
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ναι ηταν μια μεγαλουτσικη που δεν την πολυπερνανε για χουρο...απο φατσα δεν ελεγε πολλα αλλα ειχε βυζαρους-κανονια...συνηθως καθοταν κοντα στο μπαρ και εφερνε καμια βολτα που και που...

ειχε βυζαρους λες.. μαλλον προς ανατολικη ρωσια μου φερνει η καταγωγη της κυριας, τιποτα βλαδιβοστοκ και τετεια.. θα γινει λιαν συντωμως επιτοπια ερευνα για εξαγωγη συμπερασματων.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
δεν ξερω αν ειναι ακομη εκει ,αλλα ειχε περσυ μια γιαπωνεζα(απο σιβηρια προς κορεα μερια απιστευτα αδυνατη,πανυψηλη και απιστευτα μπουρουχα!απορω τί την κανανε....μαλλον σουσι τίποτα μετρ και μαφιοζοι!γιατι απο δουλεια δεν νομιζω να ηθελε κανεις να την ακουμπησει!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Αδελφή της Sara Baby-O, BG από Ουζμπεκιστάν
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ναι ηταν μια μεγαλουτσικη που δεν την πολυπερνανε για χουρο...απο φατσα δεν ελεγε πολλα αλλα ειχε βυζαρους-κανονια...συνηθως καθοταν κοντα στο μπαρ και εφερνε καμια βολτα που και που...

Την έχει πάρει και μένα το μάτι μου αλλά δεν έλεγε και πολλά ούτε ήταν ιδιαίτερα δραστήρια... Ρωσοασιάτισσα προφανώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom