Νέα

Lolita Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 941
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
μιας και γυρισα αθηνα να σημειωσω οτι η αλινα (ex amazon) εχει αλλο ονομα στο λολιτα., γιατι υοηρχε εκει δυνατο κοματι ονοματι αλινα, απο το καλοκαιρι, και μαλλον ειναι ακομα για να αλλαξε ονομα. παντως θα την βρειτε ευκολα, απο τα βυζια πυραυλους, τους ακφεδες και την αποτομη συμπεριφορα.
btw να ρωτησω κατι: μια εκιτα, ρωσσιδα, που μιλαει μονο ρωσσικα και ηταν απο ιουνιο μεχρι οκτωβριο, με τρομερο χαμογελο και μαλλι λιγο μακρυτερο απο τους ωμους ξερει κανεις που ειναι?
και η ντορα ειναι μια πολωνιδα, πρωην γεματουλα, νυν αδυνατη, αλλα παντα καυλα, με βυζαρες, που την στηνει στην κολωνα εξω απο τα πριβε?

Την Εκίτα δεν την ξέρω. Η Ντόρα έχει (φυσικά) βυζιά τάξεως μεγέθους καρπουζιού και νομίζω ότι έχεις δίκιο ότι τη στήνει στην κολώνα.
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μιας και γυρισα αθηνα να σημειωσω οτι η αλινα (ex amazon) εχει αλλο ονομα στο λολιτα., γιατι υοηρχε εκει δυνατο κοματι ονοματι αλινα, απο το καλοκαιρι, και μαλλον ειναι ακομα για να αλλαξε ονομα. παντως θα την βρειτε ευκολα, απο τα βυζια πυραυλους, τους ακφεδες και την αποτομη συμπεριφορα.
btw να ρωτησω κατι: μια εκιτα, ρωσσιδα, που μιλαει μονο ρωσσικα και ηταν απο ιουνιο μεχρι οκτωβριο, με τρομερο χαμογελο και μαλλι λιγο μακρυτερο απο τους ωμους ξερει κανεις που ειναι?
και η ντορα ειναι μια πολωνιδα, πρωην γεματουλα, νυν αδυνατη, αλλα παντα καυλα, με βυζαρες, που την στηνει στην κολωνα εξω απο τα πριβε?

η εκιτα εθεαθη......και η ντορα ειναι αυτη με τις τεραστιες βυζαρες..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η μονα λιζα νομιζω τριτη....πριν 2 βδομαδες ειχε καθε τριτη....

παντως και η μονα λιζα παλι δεν ηταν χθες απο οτι μου ειπε ο κολλητος που συχναζει στο εν λογω ιδρυμα!μηπωε πηρε τον λοςπου?
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Έχει και άλλες εκεί φίλε να χάσεις τα μυαλά σου... Λάουρα(τα τρώει από ένα γνωστό μου),

Για λεγε φιλε details για Λαουρα γιατι πραγματικα επαθα πλακα το ΣΚ που πηγα.Απιστευτη!!!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Λάουρα λεπτή, όχι ψηλή, ξανθό καρέ, σαν άγγελος. Οπτασία. Definately το πιο ωραίο showgirl που έχω δει τελευταία.
Τρελανε μας και αλλο!!!
Σιγουρα βγαλμενα απο τις φαντασιωσεις μου!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ω ναι, πόσο δίκιο έχεις! Είναι απίστευτο πλάσμα κι εγώ νομίζω ό,τι καλύτερο κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή.  :smitten:
Απο χθες προστεθηκε κ αλλος ενας στο φαν κλαμπ της κυριας.Περιμενω κ αλλες πληροφοριες σας!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Στα "out" του μαγαζιου ειναι ο μετρ. Ξερει την νυκτα οσο εγω ξερω απο διαστημοπλοια. Ο ανθρωπος ειναι καλος μονο για σερβιτορος στα Βλαχικα. Ααα ρε Κωστηδες ( του Σιροκο και του Λιντο), ειστε πολλα μηκη μπροστα...!

Με ξενερωσε ΕΝΤΕΛΩΣ ο βλαχαντερ ο μετρ
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
ξεκουραστηκα και εγω υπουργε....το ειχα αναγκη αλλωστε......αλλα ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΒΑΝΙΔΑ το ομορφοτερο πλασμα των στριπ στην αθηνα........ΕΛΕΟΣ.....αν ηταν ετσι οι αλβανιδες δεν θα πηγαιναμε για σεξοτουρισμο στην βουλαγαρια,στην γερμανια,στην ταυλανδη κλπ.....αλλα στα τιρανα!πού τετοια τυχη ομως.....δυστυχως συνορευουμε με τουρκαλβανους......αυτο μας επιφυλασσε η τυχη μας.....ΓΑΜΩ την ΤΥΧΗ μας....
Εισαι ΘΕΑΡΑ!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Απο χθες προστεθηκε κ αλλος ενας στο φαν κλαμπ της κυριας.Περιμενω κ αλλες πληροφοριες σας!

Δεν έχω παιχταρά μου άλλες πληροφορίες... Όπως αρκετές όμορφες του χώρου, έτσι και αυτή αδειάζει την τσέπη σου χωρίς αντίκρυσμα. Δεν πάει παραπέρα. Αν θες να ξεροσταλιάσεις, κέρνα... δεν το συνιστώ.
 

goas

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας, συνοδοιποροι...
Από Πατρα είμαι και λογω ξεραϊλας ανεβαίνω που και που...
Πειτε μου, λοιπον, οι εμπειροι και οι τακτικοι της Λολιτας: η μικρη Ζανα, η Ασιατισα, φραπεδιαζει; Πιθανότητα αφτερ υπάρχει;

Εκανα μαζι της πριβε, καλό ήταν, αλλά δεν ηξερα περι φραπε και δεν κυνήγησα... Εχουν αλλαξει αρκετα τα ηθη απο τον και ρο που ανεβαινα σε εβδομαδιαια βαση... Οποτε κατέληξα στην Ιρινα από τις Μούσσες για εκτόνωση - η οποια αφηνει και υποσχεσεις για περισσοτερα... - αλλά το μικρούλι το ΑΣιατακι μου καιει την καρδουλα!!!!!
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια ειχα παει Λολιτα πριν κανα 20ημερο.
Πηρα για πριβε τη μαύρη την ψηλή με το ωραιο σωμα Σαντρα τη λένε, 24 χρονων απο Νιγηρια
μιλαει Ελληνικα αλλα προτιμα Αγγλικα

edit panosmpos: φίλε στα thread που είναι στην κατηγορία 'Στριπτηζάδικα' δεν αναφέρουμε σεξουαλικές λεπτομέρειες με τις κοπέλες. Επειδή είσαι νέο μέλος και δεν γνωρίζεις υπάρχει σοβαρό πρόβλημα με τα κορίτσια που δουλεύουν στα μαγαζιά διότι δεν είναι ιερόδουλες επί πληρωμή, αλλά χορεύτριες!!! Ότι θες με ρωτάς μέσω pm.
 

Επισκέπτης
669..πολυ χυμα τα γραφεις και την εκαψες την κοπελλα..
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
669..πολυ χυμα τα γραφεις και την εκαψες την κοπελλα..
ΟK. σορρυ παιδια δεν ηθελα να εκθεσω την κοπελα και ν ατην κάψω απλα να γραψω τι εγινε και νομιζω ότι εγραψα αυτα που εγιναν σύμφωνα με το πνευμα και των αλλων post που ειδα εδω.
Τέλος πάντων ευχαριστω για τις συμβουλες θα τις σεβαστω.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ΟK. σορρυ παιδια δεν ηθελα να εκθεσω την κοπελα και ν ατην κάψω απλα να γραψω τι εγινε και νομιζω ότι εγραψα αυτα που εγιναν σύμφωνα με το πνευμα και των αλλων post που ειδα εδω.
Τέλος πάντων ευχαριστω για τις συμβουλες θα τις σεβαστω.

Αυτή δεν την έχω δοκιμάσει νομίζω... με φάγανε οι άσπρες!!! Next time!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.453
Πόντοι
8.345
ρε captain νομιζω εχει πει την εχει παρει την σαντρα. και ειχες πει και πολυ καλα λογια αν δεν με απατα η μνημη μου
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ρε captain νομιζω εχει πει την εχει παρει την σαντρα. και ειχες πει και πολυ καλα λογια αν δεν με απατα η μνημη μου

Λες; και να ρετάρει η δικιά μου μνήμη; Πρέπει να διπλοτσεκάρω...
 

jolal

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
113
Like
4
Πόντοι
1
ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ.Οταν προ δεκαπενταετιας εχτιζα αυτα τα μαγαζια οι περισοτεροι δεν ξερατε να προφερετε την λεξη strip
 

Επισκέπτης
ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ.Οταν προ δεκαπενταετιας εχτιζα αυτα τα μαγαζια οι περισοτεροι δεν ξερατε να προφερετε την λεξη strip
προφανως ησουν στους οικοδομους....ετσι ??? (για το χτισιμο) αλλιως δν εξηγηται η παιδαριωδης εισοδος σου στο φορουμ...με στυλ γαμια του κωλου....
αν εχεις κατι να μας πεις....δεκτο...αλλα ασε τις δηλωσεις κ τις φαμφαρες....γινεσαι απλα γελοιος...ακομα κ σ'εμενα τον πιτσιρικα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom